Menüü
Ostukorv

REIKI viiruk (ca 11 tk pakis)

REIKI viiruk (ca 11 tk pakis) VÄEESEMED
REIKI viiruk (ca 11 tk pakis) VÄEESEMED
REIKI viiruk (ca 11 tk pakis) VÄEESEMED
REIKI viiruk (ca 11 tk pakis) VÄEESEMED
REIKI viiruk (ca 11 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: REIKI viiruk (ca 11 tk pakis)

REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, mille sisuks on lisaks neile kahele taimele veel hulgaliselt lillede eeterlikke õlisid. Nii palju võin öelda, et on tegemist on 100% taimse viirukiga ja selle aroom on väga hea. Reikiviiruk on ennekõike mõeldud Reiki teraapia läbiviimiseks ja tervendusrituaalide tegemiseks.

REIKIVIIRUK

- Põleta Reikiviirukit samal ajal, kui praktiseerid või õpid Reikit. Soovitan seda viirukit põletada Reiki tunnis või ruumis, kus sellega tegeletakse. Kui sa ei tea, mis on Reiki, siis ma valgustan sind sellel teemal. Reiki kuulub alternatiivmeditsiini alla. Lühidalt öeldes on tegemist energiate tervendamise teraapiaga. Reikis kasutatakse käsi energiate korrastamisel, korrigeerimisel ja tervendamisel. Reiki eesmärgiks on inimese energiad tasakaalu viia.

- Reikiviirukit võid kasutada ka siis, kui sa ei tegele Reikiga. Reikiviirukit kasuta kindlasti siis, kui sa tunned selle aroomiga sidet. Tegemist on mitmekülgse taimsesegu viirukiga, milles on olemas kõik erinevad taimed, et sinu energiad ära tervendada. Kui tunned selle aroomiga sidet, siis on sul ilmselgelt vaja suuremat energiatervendust.

- Kasuta Reikiviirukit siis, kui tunned, et soovid enda kogu hingele ja emotsionaalsele kehale anda tervendust. Mina õpetan inimesi ise end tervendama ja viirukite kasutamine kristallide kõrval on ideaalne viis selle tegemiseks.

- Põletades Reikiviirukit puhastuvad selle ruumi energiad, kus viirukit põletad. Väga hästi sobib Reiki viirukit põletada kohe peale Salvei puhastust. Kui oled Salvei tõrvikuga või näiteks eeterliku õliga kodu puhastanud, siis sea Reikiviiruk suitsema. Reikiviiruk tekitab energiate liikumist ja taastumist. Olen seda ise teinud ja tean, kui hästi energiad hakkavad peale seda majapidamises liikuma.

- Reikiviirukit põleta siis, kui oled haigestunud või mõni sinu pereliikmetest on haigestunud. Kuna tegemist on energiate tervendajaga, siis võib olla Reikiviiruk see, mis annab tervenemisele kiire lükke. Seda eriti siis, kui haigestumise põhjuseks on emotsioonid. Tugeva haigestumise korral on siiski mõistlik lisaks Reikiviirukile õlilambis põletada Ingveri ja Eukalüpti eeterlikku õli, need aitavad samuti kiirendada tervenemist.

- Põleta seda viirukit enda lähedal, et vabastada enda alateadvuses olevaid segavaid energiaid. Tegemist on viirukiga, mis suudab alateadvusest välja juhtida kahjulikud emotsioonid ja kinni surutud tunded, mis põhjustavad emotsionaalseid probleeme. Põleta Reikiviirukit alati, kui tunned, et sind miski häirib, kuid sa ei suuda mõista, mis see "miski" on. See "miski" on sinu alateadvuses olev kahjulik energia.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.