Menüü
Ostukorv

SALVEI ja EUKALÜPT rituaalitõrvik

SALVEI ja EUKALÜPT rituaalitõrvik    VÄEESEMED
SALVEI ja EUKALÜPT rituaalitõrvik
24.20€
Maksudeta: 20.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SALVEI ja EUKALÜPT rituaalitõrvik

SALVEI ja EUKALÜPTI rituaalitõrvikuga avaneb võimalus enda Aurat ja kodueenergiat tervendada. Mõlemad on tugevatoimelised energiapuhastajad ja sobivad ideaalselt kokku. Nende energiate ühinemine toob endaga kaasa kiiretoimelise negatiivse energia ära puhastamise. Kui soovid väga tõhusat ja efektiivset Aura- või kodupuhastust, siis kasuta selleks just seda rituaalitõrvikut.

Salvei ja Eukalüpti taimelehtede suits aitab vabastada sügaval tasandil negatiivset energiat, filtreerides seda ja hävitades selle. Kui sinu kodus toimuvad negatiivsed asjad, inimesed on seal viibides õnnetud, kurjad või sind on tabanud ebaõnn, siis see rituaalitõrvik aitab sind.

Salvei taime kasutatakse erinevate rituaalitõrvikute koostamisel ühel konkreetsel põhjusel - see aitab teistel taimedel aktiivsemalt tegutseda. Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia, lastes teistel taimedel enda maagiat teha. 

SALVEI on üks vajaminevamaid ja tõhusamaid taimi, mida sul kindlasti kasutada soovitan, kui oled oma ellu kristalle toonud. Salvei puhastust tee alati enne uute kristallide koju toomist,  kuna siis need kristallid hakkavad kiiremini sinu koduenergiaga tööle. See on rituaalitaim, millega puhastada kristallides, inimestes või keskkonnas (näiteks kodus) olevaid energiaid. Salvei on imeline puhastaja, andes sulle võimaluse enda koduenergia ära tervendada vanast seisvast energiast. Kasuta seda regulaarselt, et hoida ennast positiivse ja optimistlikuna. See annab sulle võimaluse kiiremini saavutada enda soovitud tulemus, kuna see puhastab ära segavad energiad. Salvei põletamisel vallanduvad tervendavad energiad, mis aitavad lahti saada negatiivsetest energiatest. Kasuta seda iseenda Auravälja, koduenergia ja kristallide puhastamiseks. Salvei puhastust tee iseenda Auraväljale, kui sa soovid lahti saada muremõtetest, stressist, unehäirest või ükskõik millisest segavast vaimsest energiast. Salvei on ennekõike taim, millega eemale tõrjuda halbu hingesid ja energiat.

Salvei on antiviraalse ja antibakteriaalse toimega ning seetõttu on seda koduseinte vahel väga kasulik põletada. See puhastab koduõhust haigustekitajaid, mida sa võid endale teadmata sisse hingata. Salveid on viirushaigustega võitlemisel kasutatud tuhandeid aastaid. Ka sina saad Salveid põletades teha viiruste vastast ennetusrituaali.

Salveisuits suudab puhastada kristallidesse kinni jäänud negatiivse energia, mille need on salvestanud siis, kui on midagi kaitsnud ja ära hoidnud. Kristallid koguvad endasse ka ebaõnne, mis ei lase õnnel eksisteerida ja sellepärast tulebki kristalle puhastada. Salvei avab kristallis oleva negatiivse energia ja kustutab selle. Seejärel jääb kristalli alles vaid selle loomulik energia ehk kõik see, mille olen konkreetse kristalli kohta kirja pannud.

Salvei rituaalitaime põletamine aitab hetkega hajutada selle läheduses olevaid kahjulikke energiaid. Kui sa ise naudid Salvei lõhna ja oled selle suitsu lähedal, siis saab kogu sinu Auraväli puhastatud.

Soovitan Salveid põletada ajal, mil tunned, et sinu elus on kaos, sinus on palju segadust, sa ei tunne end emotsionaalselt hästi, vaimne koormus on suur ja stressirohkeid olukordi tekib üha rohkem. Salvei aitab pidurdada säärase energia suurenemist ja levimist.

Salvei rituaalitaim on kasulik neile, kes on tundlikud kriitikale ja on loomult ebakindlad. Need inimesed haaravad endasse teiste inimeste kaudu negatiivset energiat või loovad selle enda sees iseenda ebakindluse tõttu. Salveisuits aitab vabastada Auras olevat kahjulikku energiat, mis rikub mõtteid, tuju ja soodustab melanhooliat.

Tegemist on rituaalitaimega, mis aitab luua puhast energiat ükskõik millise teise energia loomiseks. Kui soovid rituaale või maagiaid läbi viia, erinevaid kristallialtareid luua, mediteerida jne, siis on Salvei põletamine väga kasulik. See aitab sul kasvatada puhta energiaga uut energiat, olgu selleks õnneenergia, rahu või täpselt see, mida luua soovid.

Salvei rituaalitaime suits on kasulik kodudes, kus on koduloomad, nagu näiteks kassid või koerad. Salvei suudab ära puhastada koduloomast tekkinud tolmu ja on sobilik neile, kellel on näiteks allergia kassikarvade vastu. Tõsise allergia puhul kindlasti ei aita see kõiki sümptomeid ära võtta, küll aga annab see võimalus kodu puhastada, et allergikust tuttav või pereliige saaks mõneks ajaks külla tulla.

Spirituaalses mõttes suudab Salvei luua selgustunnet ja aidata sul tegeleda probleemide lahendamisega. Kui miski painab sind, oled segaduses, ei suuda midagi ära otsustada või sa ei ole endas kindel, siis põleta Salveid. Selle suits aitab meeli tervendada, näha enda küsimustele õigeid vastuseid, leida kiirelt endale soodsaid lahendusi. Salveid kasutatakse, et puhastada ülemisi Tšakraid, kus asuvad ka sinu otsustamise- ja tulevikunägemise kanal.

 Salveisuits aitab parandada ajutegevust, parandades sinu keskendumis-, analüüsi- ja tähelepanuvõimet. Kui sa tunned, et oled kusagil ära ja soovid end maandada, siis Salveisuits on selleks väga hea. Põleta seda enda lähedal, puhka veidi või mediteeri ning lase vaimsel selgustundel taastuda.

Loe Salvei rituaalitaime kohta pikemat artiklit SIIT, kuhu olen ma kirja pannud selle, kuidas Salveiga oma kodu puhastada, samuti muud väga palju huvitavat ja kasulikku selle taime kohta.

EUKALÜPT on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja selle lähiümbruses olevatelt saartelt. Tegemist on taimega, millel on sadu erinevaid liike. Eukalüptil on palju tervendavaid omadusi. Näiteks tervendab see taim hingamissüsteemi, aitab kõhast vabaks saada, tugevdab immuunsüsteemi, on ideaalne antibakteriaalne kodupuhastaja, aitab hallituse vastu ning on ehitus- ja tööstusliku tolmu puhastaja.

Eukalüpti on just sinu jaoks, kui sa otsid midagi, mis aitaks negatiivset energiat vabastada, puhastada ja ära hoida. Tegemist on suurepärase ebaõnneenergia hävitajaga.

Spirituaalses mõttes aitab Eukalüpti rituaaltaime kasutamine ja selle sisse hingamine sinu meeli erksamaks muuta. Eukalüpt aitab rahustada sinu hinge ja maandada ebavajalikke energiaid. Näiteks on Eukalüpt väga kasulik neile, kes kipuvad pidevalt ülemõtlema ning iseendale asjatud stressi tekitama. Kui sa tunned end siinkohal ära, siis võiks Eukalüpti rirtuaaltaim sul kodus olemas olla. Kui sa tunned, et sa hakkad iseenda vaenlaseks ja sa ei suuda enda mõttetegevust positiivsemaks suunata, siis kasuta seda koheselt.

Tegemist on rituaaltaimega, mis mõjub väga kasulikult sinu Kroontšakrale. Eukalüpt aitab sul selgelt enda elu näha, tühjast mitte probleemi tekitata, parandada sinu enesetunnet ja turgutada sinu vaimset keha. Eukalüpti kasutamine annab sulle võimaluse enda Kroontšakrat puhastada ja tervendada.

Eukalüpti rituaaltaime kasuta ka selleks, et enda Auraväljast puhastada energiad, mida keegi teine on ärasõnumisena sinu teele saatnud. Tegemist on suurepärase vaimse vastumürgiga negatiivse energia ja ebaõnne eemale peletamiseks. Alati, kui sa kasutad Eukalüptitaime, siis sa kasvatad enda Auravälja.

SALVEI JA EUKALÜPTI RITUAALITÕRVIKU KASUTAMINE

Kui soovid rituaalitaime põlema panna, siis hoia seda 45 kraadise nurga all ning anna sellele küünlast või tikkudest leeki. Küünlaga on seda kindlasti mugavam teha ja nii saad seda üha uuesti ja uuesti põlema seada, kui suits on maha vaibunud. Lase leegil vähemalt 10 sekundit või rohkemgi olla, siis raputa leek kustu ning kasuta selle suitsu. Rituaalitaime põletamiseks võid kasutada tekkiva tuha kogumiseks spetsiaalset rituaalitaimeanumat või hoopis viirukialust.

Tehniline
Mõõdud Tõrviku pikkus ca 10 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.