Marsi retrograad ei ole tavapärane retrograad, kuna see toimub umbes iga 26 kuu ehk iga kahe aasta tagant. Marsi retrograad kestab umbes kaks ja pool kuud järjest ning selle lühikese ajaga suudab see päris palju meid mõjutada. Retrograadid on alati võimsad, hoolimata sellest, milline planeet retrograadis on. Retrograad tähendab lühidalt seda, et taevas hakkab see planeet tagurpidi meie suhtes liikuma. Retrograadi ajal muutuvad alati energiad intensiivsemaks ja vastavalt planeedile tulevad teatud energiad rohkem esile. Marsi retrograad on väga haruldane nähtus, ja teine planeet, mis läheb väga harva retrograadi on Marsi kõrval olev Veenus. Marsi retrograad on tohutult negatiivse mõjuga ja korraldab samas ka segadust, millega tuleb sul osata toime tulla. Aitan sul mõista seda, mida Marsi retrograad meile annab või ära võtab, kui sa lubad sellel juhtuda.

Marsi retrograad kestab umbes 80 päeva, mis võib esmapilgul tunduda väga lühike periood, kuid kui sa sukeldud selle tähendusse, siis mõistad seda, et see aeg võib tunduda kui terve igavik.

Marsi retrograadi kuupäevad:

2022. aastal 30. oktoober  -  1. jaanuar (2023. aasta)

2024. aastal  6. detsember -  24. veebruar (2025. aasta)

2027. aastal 10. jaanuar  - 1. aprill

2029. aastal 14. veebruar - 5. mai

2031. aastal 29. mai - 13. juuni

Mõtle ennem, kui tegutsed - vastasel juhul on kaos garanteeritud

See on aeg, kus esmalt tuleb mõelda ja siis tegutseda - vastasel juhul võivad aset leida, kas halvad otsused või kehvad situatsioonid. Kõik, mis tehakse impulsiivselt toob kannatusi ning keerulisi olukordi. Kui sa soovid end säästa kõigest sellest, siis mõtle hoolikalt järgi mida sa teed, mida ütled ja kuidas end väljendad.

Maailmapildis võivad rutakad otsused tuua endaga kaasa katastroofe, asjatuid piiranguid, probleeme ning kaost. Väga oluline on, et suured organisatsioonid ei teeks sellel ajal rutakaid otsuseid, et inimesed ei peaks kõik koos kannatama. Suure tõenäosusega keegi kuskil teeb nii või teisiti otsuse, mis ei ole läbi mõeldud ning toob endaga kaasa kaost.

Kuidas mõjutab Marsi retrograad sind isiklikult?

Blokeeritud eneseväljendus


Marsi retrograad taandab oskust ennast väljendada ja end mõista. See teeb raskeks sul enda sisemise hääle kuulamise, intuitsiooni kuulamise, õigete valikute tegemise või üleüldiselt otsustamise. Marsi retrograad muudab igal inimesel raskeks eneseväljenduse. Nüüd siinkohal mängib suurt rolli see, kui hästi sa üleüldiselt (enne Marsi retrograadi) oskasid end väljendada. Kas sa oled pigem kinnine või avatud? Mida kinnisem sa oled, seda keerulisem saab olema sinu jaoks Marsi retrograad. Mida avatum, seda vähem see sind mõjutab. Seega saad ise järeldusele jõuda, kui hullusti see osa Marsi retrograadist sulle mõju avaldab.

Paremaks eneseväljenduseks ja isiklike saavutuste suurendamiseks kanna Marsi retrograadi ajal Püriidi kristalli. Püriit suurendab sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Püriit on kasulik, kui sa soovid parandada enda isiklikku jõudu. See aitab sul ihaldatud tulemusteni kiiremini ja kergemini jõuda.

Takistused ihaldatud tulemuste saavutamiseks

Marsi retorgraad muudab raskeks sul enda ihaldatud soove täide viia, saavutada suuri tulemusi ja hiilata enda parimas olekus. Isegi, kui sinus on olemas on kogu võlu, vägi ja oskused, muudab see retrograad eneseväljenduse, esinemise ning võimekuse madalamaks. See on halvim aeg võistlemiseks ning täieliku edu saavutamiseks erinevates projektides.

Kui võimalik, siis ma ei soovita sellel perioodil mitte ühtegi suuremat projekti ette võtta. Olgu selleks võistlemine, tähtaja peale millegi lõpetamine jne. Kui see on juba eelnevalt ette planeeritud, siis võib tulla tagasilööke, viivitusi või edasi lükkamisi. Ole selleks valmis ja kui nii juhtub, siis tea miks see nii läheb. Ära lase end sellest muserdada, hoia positiivset suhtumist, üritades näha, et klaas on pool täis mitte pool tühi.

Kui sul on Marsi retrograadi ajal väga oluline asi käsil, milles soovid parimat tulemust saada, siis soovitan sellel perioodil Salvei ja Piparmündi rituaalitõrvikut põletada. See suurendab õnneenergiaid ja aitab takistada väljastpoolt tulenevat ebaõnne. See aitab veidigi vähendada Marsi retrograadi mõju sinu üle. Tee seda kindlasti, kui sul on vaja midagi olulist saavutada.

Lülitab aja seisma või paneb selle väga aeglasti liikuma

Järjekordselt oluline asi, mida sa Marsi retrograadi kohta peaksid teadma on see, et see vaigistab aja liikumist. See mõjub tohutult tugevalt Maa energiale, andes tagasilöögi aja kiiruse tunnetamisele.

Kui oled Marsi retrograadis, siis taju kuidas asjad lihtsalt venivad, aeg ei liigu kiirelt, päevad mööduvad aeglasemalt, vastused võivad hilineda, samuti ka soovitud tulemused - kõik muutub lihtsalt aeglasemaks. See kõik kestab kaks ja pool kuud (vaata ülal toodud kuupäeva).

Aja seismapanek võib mõjutada sind kas hästi või siis panna sinu kannatlikkuse proovile. Kui sa ootad midagi, siis ootusaeg tundub sellel ajal eriti piinav. Kui sa soovidki aega maha võtta, siis pikeneb sinu puhkuse periood. Sa lihtsalt tajud aega tavapärasemast teistmoodi.

Kui Mars on retrograadis, siis saad ise omal nahal tunda, kuidas aeg võtab teise tähenduse endale.

Seksuaalsus ja armuelu

Marsi retrograadi ajal võib juhtuda paljudega see, et antakse end kellelegi, kes sind üldse ei väärtustagi. Kui sa oled vallaline ja otsid suhet, siis sellel ajal suhte loomine võib olla vägagi riskantne. Näiteks võid sattuda kokku kellegagi, kellel võib olla vaid seksuaalne huvi sinu suhtes.

Tõeline armastus, tingimusteta ning puhas side - seda on keeruline sellel ajal vallalisel naisel või mehel leida. See ei ole võimatu, kuid ohud on suured ja sa võid langeda inimese ohvriks, kes ei soovi sinult muud peale sinu keha.

Ole ettevaatlik, püüa luua tunnetust ja mitte kohe hüpata suhtesse uue tuttavaga. Anna iseendale aega, et jõuda suurema selguseni.

Suhtes olijate jaoks on see periood samuti problemaatiline, kui sa ei ole hingelt enda kaaslasele truu. Suhterikkumised saavad Marsi retrograadi ajal tuult tiibadesse. Kui ollakse flirtiv teistega, soovitakse tähelepanu väljapoolt suhet, siis võib petmiseni jõuda.

Kui sa soovid enda suhet kaitsta selle eest, siis hoia sellel perioodil Punase Tiigrisilma kristalli enda kodus. Soovituslikult koos teiste armastusekristallidega. See on kristall, mis aitab ära hoida suhterikkumisi ja kolmandaid isikuid suhtest.

Raevuhood ja depressioon

Mul ei ole mitte midagi head rääkida Marsi retrograadi kohta. Nii palju, kui ma sooviksin seda teha ma ei saa seda teha, kuna tegemist on siiski keerulise retrograadiga.

Marsi retrograad toob pinnale agressiivseid emotsioone, tundeid ja eneseväljendust. Solvumised, ärritumised, paanitsemised, rahulolematuse väljendamine, kurbus, melanhooliasse laskumine - need kõik võivad tabada sind või kedagi teist.

Kui vaimselt terve oled sa olnud enne Marsi retrograadi? Kui oled tugev, siis see ei mõjuta sind nii väga palju. Kui mitte, siis tuleb kõik mürk sinust välja. Sa näitad seda, millest sa koosned kõigile lähedastele või inimestele, kellega sa kokku puutud.

Suur-suur soovitus! Kui sa tead, et sa oled vaimselt nõrk, siis tuleb kõik need kaks ja pool kuud tegeleda enesetervendamisega ning pakkuda enda stressile lahendusi. Ajurveeda ravimtaimed Ashwagandha, Bacopa Monnieri, Rodioola ja Siberi Ženšenn tulevad sulle appi. Tarbi L-Teaniini ja anna sellega enda vaimsele kehale turgutust. Põleta Tulsiviirukit, et vähendada enda stressitaset.

Kui keegi vihastab sinu peale, solvab sind, käitub sinuga lugupidamatult, siis ära lasku samale tasemele. Ole sellest üle, astu eemale, mine kõrvale ja eemaldu. Tee seda enda tervise ja heaolu nimel. Ära mine sõtta ajal, mis soosib vaenulikkust. Sellega tood sa paraja Karma endale kohale. Las see teine pool üksi sõdib, ta teenib endale sellega isiklikku Karmat. Sul on õigus eemalduda, kasuta enda õigust.

Teiste inimeste raevuhoogude eest aitab sind kaitsta Tiigriraua kristall. Kanna Tiigrirauda, et end eemale hoida olukordadest, kus keegi teine osutab sulle mürgiseid sõnu ja kasutab alatuid võtteid. Tiigriraud loob sinu ümber tugeva Aurakaitsekilbi, mis suudab sind õigel ajal eemaldada inimesest, kes toob sulle paksu pahandust kaela.

Milline on inimene, kes on sündinud Marsi retrograadi ajal?

Sellel inimesel on terve elu raske end avameelselt väljendada. Miski hoiab teda tagasi ja üheks ülesandeks on selles elus üritada pidevalt pingutada selle nimel, et kõik tunded saaksid väljendatud. See inimene hoiab tihtipeale enda sees stressi, probleeme ja kurbust, mis ühel hetkel vallanduvad selgest taevast. Tal on keeruline kohe enda stressiga tegeleda, selle asemel surub ta selle alla ning see väljendub tsüklitena, kus ta end tõeliselt välja elab. See ei too head kaasa suhetesse, kuna üldiselt on keegi kallis inimene, kes peab seda temaga koos kogema või endasse saama. See on energia, mis kandub sünnikaarti ja see kujundab mingil määral ära tema iseloomu.

Marsi retrograadi ajal tuleb väga palju vaeva näha, et tuju oleks hea, positiivne ja optimistlik!