Noorkuu sümboliseerib uut algust, uusi võimalusi ja uut teekonda. Noore Kuu ajal on võimalik teele saata erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad sinu ellu tuua midagi, mida veel ei ole, näiteks rikkust, küllust ja materiaalset õnne. Kui tunned, et sinu elu materiaalne pool ei suju ja sa ei suuda õnne leida ega ka seda ise luua, siis on kasulik teha läbi just see rituaal. Selle eesmärk on avada selles suunas õnn, mis omakorda annab sulle võimalusi ise enda ellu rikkust luua ja seda koguda. Rituaalide tegemisel on olemas vägi, mis suudab sulle anda alguse ja võimaluse, hiljem pead ise  olema tark, aktiivne ning toimekas, et rituaalist saadud hea õnn enda kasuks pöörata.

Millal on õige aeg selle rituaali tegemiseks?

Anna enda õnnele võimalus ja saada see rituaal teele just Noore Kuu ajal. Seda on võimalik teha iga kuu Noore Kuu ajal või sellele järgneval päeval. Kuufaaside kalendri leiad SIIT, seal on kirjas, millal on Noorkuu.

Kus kohas Noore Kuu rikkuse rituaali teha?

Seda rituaali tuleb sul teha enda kodus Ida- või Kaguilmakaares. Kui sul on nendes ilmakaartes juba ees olemas erinevaid külluse- ja rikkusekristalle, siis seal on kasulik see rituaal läbi viia. Need kristallid toetavad selle rituaali teele saatmist.

Rituaali eesmärk:

Noore Kuu rikkuse rituaali eesmärk on sinu elus avada õnnekanal, mis aitab sinuni tuua võimalusi, mille läbi rikastuda ja enda ellu materiaalseid võimalusi tuua. See avab tee, sinul on peale seda vaja tegutseda ja ellu saadetud võimalustest ise kinni haarata. Seda rituaali on kasulik teha selleks, et parandada enda elu materiaalset poolt. Kui teed rituaali, siis, juhul kui sa ei ela üksinda, mõjub see ka teistele pereliikmetele.

RITUAALIRETSEPT:

Rituaali tehes järgi kõiki rituaali reegleid, et see saaks õigesti teele saadetud. Ole hea, ära ise rituaaliesemeid alternatiivsete valikute vastu välja vaheta, neid selles rituaalis ei ole.

Rituaali tegemiseks läheb sul vaja järgmiseid esemeid, mis kõik aitavad sellel toimida ja tuua sinu ellu rikkuseõnne...

1. BASIILIKU EETERLIK ÕLI
2. BASIILIKU VIIRUK
3. TIKUD
4. VIIRUKIALUS
5. ÕLILAMP + teeküünal
6. ROHELINE KVARTS
7. NEFRIIT JAAD
8. VÄIKE VALGE PABER (8x8cm)
9. ROHELINE PLIIATS
10. ROHELINE NIIT
11. ROHELIST VÄRVI KOTT

#
Roheline Kvarts ja Nefriit Jaad peavad selles rituaalis kindlasti olema poleeritud kristallidena. Poleeritud kristallid suudavad rituaalisõnu endasse tõmmata ja selle kaudu aktiveerida endas vaid rikkuseenergiaga seotud väed. Mõlemad kristallid omavad energiat, mis suudavad rikkust, küllust ja materiaalset õnne ligi kutsuda.

# Rohelist värvi kott ja niit annavad rituaalile juurde rikkuseenergiat. Roheline toon sümboliseerib just seda ja kindlasti ei tohiks alternatiividena kasutada teisi värve.

# Basiiliku eeterlik õli ja viiruk mõlemad loovad sellele rituaalile küllusliku, materiaalse, majandusliku ja rikkusega seotud alatooni. Need aktiveerivad sinu rituaalisõnad ja suunavad kristalle sinu heaolu jaoks tööle. Lisaks sellele loovad soodsa energiavälja rikkuse ligi kutsumiseks.

Enne rituaali tegemist kogu kokku rituaaliks vajalikud esemed ja alusta rituaali tegemist alles siis, kui sa oled veendunud, et kõik vajalik on olemas. Rituaali tegemiseks leia selle jaoks sobiv koht Ida- või Kaguilmakaares. Arvesta sellega, et rituaali esemed jäävad kaheks nädalaks (kuni tulevase Täiskuuni rituaali tegemise ajast) sellele kohale, kuhu sa rituaali ajal need sead.

Alusta rituaali tegemist ja kutsu rikkus enda ellu!

1.
Aseta õlilamp ja viirukialus sinna, kuhu soovid neid kaheks nädalaks jätta. Aseta õlilambi sisse vesi, tilguta sinna sisse 15 tilka eeterlikku õli ja sea viiruk viirukialuse külge.

2. Võta tikud ja säti põlema küünal, mille paned õlilambi alla, ja seejärel pane viiruk suitsema. Seda tehes korruta kogu aja rituaalilauset "Noorkuu toogu rikkust ja head õnne!"

3. Nüüd, kus õlilamp on alustanud eeterliku õli kuumutamist ja Basiiliku viiruk suitseb, saad oma rituaaliga edasi minna. Selleks võtad paberi ja kirjutad rohelise pliiatsiga paberi peale rituaalilause ja seda täpselt 4 korda. Kui see on tehtud, siis rulli paber kokku ja seo rohelise niidiga see kinni nii, et laused jääksid rulli keeratud paberi sisse (et need jääksid peitu).

4. Võta rituaalirull ja hoia seda Basiiliku viiruki suitsu sees ning korda 4 korda rituaalilauset. Seejärel aseta see õlilambi kohale (jälgi, et see ei puudutaks vett ega  saaks viirukilt tuld) ja korda uuesti rituaalilauset täpselt 4 korda. Kui see on tehtud, siis aseta see rull õlilambi ja viirukialuse kõrvale.

5. Nüüd võta mõlemad kristallid (kristallid sümboliseerivad rikkust ja annavad sellel rituaalile väga konkreetse suuna ja sõnumi, mida tulevikku esitada) ja hoia neid enda paremas peopesas (parem sümboliseerib materiaalset maailma). Hoia oma paremat kätt, milles hoiad kristalle, nii viiruki kui ka õlilambi kohal. Korda mõlema kohal hoides 4 korda rituaalilauset "Noorkuu toogu rikkust ja head õnne!" Kui see on tehtud, siis aseta kristallid rohelise koti sisse.

6. Nüüd võta rituaalirull ja aseta see omakorda kristallidega ühe koti sisse. Kui see sinna ära ei mahu, jäta kotiava lahti. Aseta kott õlilambi ja viirukialuse kõrvale.

7. Nüüd on rituaali põhiosa tehtud. Sul on vaja jätta õlilamp tööle vähemalt 4 tunniks ja lase viirukil lõpuni põleda. Kui õlilamp on 4 tundi põlenud, siis võid selles põleva küünla ära kustutada. Peale seda pese õlilamp ära ja aseta see tagasi rituaalikohale. Need esemed jäävad sinna kuni tulevase Täiskuuni. Vahepeal võid viirukialust ja õlilampi puhastada, kuid sa pead alati need oma kohale tagasi seadma.

Väga kasulik on see, kui sa põletaksid kuni Täiskuu tulekuni õlilambis eeterlikku õli ja viirukialusel viirukit iga päev. Need aitavad rituaalil muutuda tugevamaks ja rikkuseenergial kiiremini sinu ellu kutsuda.

Kui saabub Noorekuu järgne Täiskuu, siis võid kõik esemed sealt ära viia. Õlilambi ja viirukialuse võid teise kohta tõsta, kuid rituaalikott peab jääma Ida- või Kagupiirkonda. Seda võid liigutada endale sobilikku kohta. Hea oleks see, kui see jääks teiste rikkust või küllust ligi kutsuvate kristallide kõrvale.

Et mitte ära unustada, millist rituaali oled teinud, siis soovitan sul kusalegi kirja panna, mis seal koti sees on ja millal sa oled rituaali teinud. Seda selleks, et tulevikus ei tekiks sul küsimusi, millega tegu on.

Rituaalikott, mis sulle sellest rituaalist alles jääb, ei vaja puhastamist ega ka laadimist. Aja jooksul võid seda tõsta ühest kohast teise, kuid see peab alati jääma Ida- või Kaguilmakaarde küllusekristallide kõrvale. Kui sul teisi küllusekristalle ei ole, siis on hea luua endale selle rituaali kõrvale küllusealtar erinevatest kristallidest.

Tee see rituaal lahti ainult siis kui sa soovid selle rituaali toimest loobuda. Kui soovid, siis tuleb kristallid loovutada vabasse loodusesse ja rituaalipaber ära põletada.

Noorkuu toogu rikkust ja head õnne! 
Noorkuu toogu rikkust ja head õnne! Noorkuu toogu rikkust ja head õnne! Noorkuu toogu rikkust ja head õnne!