Igal Kuufaasil on oma vägi ja jõud. Erinevad Kuufaasid aitavad meil luua, teha muutusi, areneda, vabastada teatud emotsioone ja palju muud. Noorkuu on Täiskuu kõrval teine kõige võimekam Kuu faas, millel on intensiivne energia hoolimata sellest, milline tähtkuju seda parasjagu mõjutab. Noore Kuu ajal avaneb sul võimalus tegeleda spirituaalsete rituaalide ja maagiatega. Jagan sinuga kasulikku mantrat, millega saad teele saata oma soovid ja avada kanali, mille kaudu saavad muutused sinu elus aset leida. Kui tunned Kuuga erilist sidet ja sul on soov enda ellu võimalusi tuua, siis on see mantra just sinu jaoks.

Mantra tegemine on imelihtne, saad seda teha meditatsioonivormi. Esmalt sea valmis enda meditatsiooniala ja seejärel alusta selle mantraga.

Sea end Noore Kuu mantraks sisse mugavalt ja müstiliselt...

Noore Kuu võimaluste mantra läbiviimiseks soovitan sul kasutada taimi ja kristalle, mis abistavad sind ja aitavad mantra edastamisel. Eriti kasulik on selles mantras endale appi võtta Ingli Aura meditatsioonikristall või Opaliidi meditatsioonikristall või need mõlemad, mis oleks veelgi ideaalsem. Mõlemad kristallid aitavad sul hingedemaailmaga ühendust saada ja saata enda soovmõtteid universumisse. Need on olulised kanaldumise jaoks.

Aseta meditatsioonikristallid kohta, kus soovid seda mantrat läbi viia. Sea sinna kõrvale õlilamp, milles põletad Clary Salvei eeterlikku õli. Tegemist on taimega, mis avab sinu Kroontšakra. See tšakra on kanal, mille kaudu on sul võimalik enda soovmõtteid ja palveid universumisse saata. Clary Salvei on spirituaalset arengut soodustava toimega. Soovitan meditatsiooni alal põletada ka veel Mürriviirukit. Tegemist on taimeviirukiga, mis aitab sul paremini keskenduda ja anda mantra teelesaatmisele jõudu juurde.

Võid meditatsioonipaiga enda jaoks veelgi hubasemaks ja müstilisemaks muuta, näiteks küünaldega. Mida rohkem neid on, seda rohkem soodsat energiat sa enda ümber lood. Võid sinna viia ka klaasitäie vett, et saaksid end vajadusel veega värskendada.

Leia esmalt rahu ja alles siis alusta mantraga

Kui oled meditatsioonipaiga enda jaoks valmis seadnud, siis istu ja leia enda jaoks kõige mugavam poos. Kui kasutad meditatsioonis kristalle, siis aseta need oma peopessa. Kui kasutad kahte kristalli, siis hoia neid üks ühes ja teine teises käes.

Peale rahupositsiooni leidmist hinga sügavalt sisse ja välja. Tee seda seni kuni tunned, et sinu hingamisrütm on meeldiv ja rahustav. Sa oled mantra lausumise ja uute võimaluste avanemise palveks valmis siis, kui tunned end hästi. Enne mantra lausumist keskendu sellele, millise ukse sa soovid Noorkuul universumis sinu jaoks avada. Keskendu oma unistustele, salasoovidele, millelegi, mille jaoks vajad õnne ja võimalust. Tee enda jaoks selgeks, millise palve sa soovid edasi saata ja mida soovid tulevikus enda teel kohata. Kui sa oled valmis ja tead, mida sa soovid ning tunned end hästi, siis alusta...

MANTRA:

Mantrat lausu valjusti, vaikselt või loe seda enda peas. Tee seda täpselt nii, kuidas sul on mugav ja hea.

Noorkuu avagu minu õnne jaoks võimalusi.

Noorkuu avagu minu õnne jaoks võimalusi.

Noorkuu avagu minu õnne jaoks võimalusi.

Universum avagu minu õnne jaoks võimalusi!

Mantrat võid lausuda nii mitu korda, kui sa soovid seda teha. Peaasi, et loed alati järjest kolm korda  Noore Kuuga lauset ja neljandal korral Universumiga algavat lauset. Enne mantra tegemist õpi endale need laused selgeks, see annab sulle võimaluse mantrat edukamalt teele saata. Noore Kuu mantra eesmärk on anda sinu õnnele võimalus, sellega avad sa enda tulevikus võimalused, mille kaudu enda unistusi täide viia.

Noore Kuu võimaluste mantrat on võimalik sul teha igakuiselt, võid alati kasutada samu kristalle ja iga kuu on sul võimalik seda teha 3 järjestikusel päeval - Täpselt Noore Kuu päeval, päev enne või pärast. Noore Kuu vägi on aktiivne ka nendel päevadel.

Noore Kuu vägi annab meile võimaluse tuua enda ellu uuendusi, ava oma võimalused enda elu Noore Kuu kaudu paremaks muuta või oma unistusi täide viia!