Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - unenäod RSS Feed

08 aug APELSIN JA APELSINIMAHL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 610
Apelsinid on imemaitsvad looduse viljad, mis pakuvad meile palju tervendavat, eelkõige füüsilisele ja vaimsele kehale. Tegemist on suurepärase C-vitamiini ja antioksüdantide allikaga. Apelsine süües muutud sa ise õnnelikuks ja optimistlikuks. Miks? Kuna need toidavad sinu Sakraaltšakrat ja Päikesepõ..
13 juuli SEENED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 949
Kui sa näed unes seeni, siis võib sellel olla mitmeid erinevaid tähendusi. Seega meenuta selgelt, kuidas seened end sulle unes ilmutasid. Eelkõige on oluline, millised olid seened välimuselt? Milliseid emotsioone need sinus tekitasid?Seened sümboliseerivad küllust, kui näha neid külluses ehk neid on..
08 juuni TÄTOVEERIMINE JA TÄTOVEERING - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1377
Olen unenägude seletajaid kirjutanud aastaid. Tegelikult on igas seletajas kirjas nii palju olulist, et sa võiksid need ükshaaval ette võtta ning sa avastad, et sa leiad sealt nii palju selgitusi, kuidas enda unenägusid tõlkida. Oluline on unes nähtud emotsioon ja loomulikult see, mida sa unes näed ..
18 mai ARBUUSTURMALIIN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 841
Arbuusturmaliini on võimalik unes näha, nagu on võimalik näha unes igat teist kristalli. Kõikidel kristallidel on oma tähendus, mida need tulevad sulle unenägude kaudu rääkima. Kui sa näed unes kristalle, siis need unenäod on ekstra suure tähendusega. Arvestades seda, milline vägi on kristallidel, e..
14 apr ASTELPAJU - UNENÄGUDE SELETAJA
0 524
Unes võib näha absoluutselt kõike, ka astelpajud võivad end sinu unenäos ilmutada. Astelpajud on ülimalt suure tervisliku väärtusega marjad, mis sisaldavad väga palju eluks vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Astelpajud on tuntud rohkem põhjamaa inimestele ja oma maitse poolest on need hapukad. K..
05 apr KONKREETSE INIMESE UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 36624
Olen sulle aastaid kirjutanud ja selgitanud, mida unenäod tähendavad ja küllap tead sa ka ise juba seda, et unes võib näha absoluutselt kõike või ka kõiki. Kindlasti oled kogenud seda, et mõni inimene ilmutab ennast sinu unenägudes ja siis tekib küsimus, et mida ta seal siis tegi? Mis on selle unenä..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 13523
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
15 aug UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE
admin 0 7953
Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad hoida eemal õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad Inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid, vajavad ka unenäopüüdjad puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru ..
10 juuli LUUPAINAJA - MIKS TA ILMUB INIMESE KEHASTUSES?
admin 0 6263
Võib-olla oled sa oma elus ühel hetkel kogenud seda, kuidas unenägu on läinud ülekäte, sa ärkad üles ebameeldiva tundega ja võib-olla isegi suure paanikaga. Sa oled näinud unes, kuidas mingi isik soovib sulle liiga teha, kägistada, lämmatada, torkida, ähvardab sind, ahistab sind, jookseb sulle järel..
19 juuni PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID
admin 0 5068
Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui me..
18 okt TULI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 7608
Tuli sümboliseerib puhastust, muutust, muutlikkust, uuendusi või ka millegi lõppemist. Tuli on see, mis suudab meile pakkuda eluenergiat, jõudu ja abi, samas võib see olla täpselt vastupidise tähendusega ning meile hävingut põhjustada. Tuli annab meile soojust, kuid kontrolli alt väljunud tuli võib ..
13 märts ANANASS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 1086
Kas sa oled unes ananassi näinud? Kas sa nägid unes, kuidas sa sõid ananassi, lõikasid seda või hoopis vaatasid? Igatahes, kui sa oled ananassi unes näinud, siis tõlgi ära selle tähendus - mina aitan sul seda teha. Ananassi unes nägemine toob endaga enamjaolt kaasa vaid head, seega võid ananassi un..
Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.