Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia  ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenumber sinu suhtumist armastusse ja armastuseõnne. Armastus on õnne, tervise ja kogu elu saladus.

Igal eluteenumbril on oma ülesanne, mida ta peab täitma. Kui me ei liigu oma ülesande suunas ja ei näe vaeva selle täitmisega, siis tekivad hinge armastusega seotud probleemid, suhtesse tulevad takistused või suhe võib isegi puruneda.

Igal eluteenumbril on oma positiivsed pooled, mida me peame teistele jagama, ja negatiivsed pooled, mida me peame õppima muutma. See on üks osa sulle antud Karmast ja kui sa tunned enda teekonda selles elus, siis on sul lihtsam enda Karma vabastada ning elada õnnelikult ja armastatult.

ELUTEENUMBRI ARVUTAMINE

Eluteenumbri arvutamiseks kirjuta paberile enda sünnikuupäev.

Teeme näitena läbi sellise sünnikuupäeva nagu 02.11.1990

* Kõigepealt liidetakse omavahel kokku kõik sünnikuupäevas olevad numbrid: 0 + 2 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 23

* Seejärel liidetakse kokku vastuseks saadud numbrid 2 + 3 = 5. (Kui vastus tuleb ka siin kahekohaline, siis liida numbrid veel korra kokku.

Antud sünnikuupäeval sündinud inimese eluteenumber on 5.

ELUTEENUMBRI MÕJUTUS SINU ARMASTUSELE, TUNDEELULE, EMOTSIOONIDELE JA KARMALE

ELUTEENUMBER 1

Inimesed, kelle eluteenumber on 1, on armastuse suhtes väga aktiivsed. Neil on vaja nii füüsilist kui ka vaimset tähelepanu mitmeid kordi rohkem kui mõne teise eluteenumbriga inimesel. Neil on vaja, et suhtes oleks pidev areng ja nad ei suuda eriti üksi eksisteerida. Neil on pidevalt tunne, et nad vajavad enda kõrvale kedagi, ja kui nad ei ole seda õiget veel leidnud, siis tihtipeale meeldib neile ajutine tähelepanu hoopis kellegi teise poolt, kes tõugatakse hiljem eemale. See tunne või vajadus tuleb alateadvusest ja seda on väga raske kontrollida. Kuigi eluteenumber 1 all sündinud just peaksidki seda tegema - looma enda elus tasakaalu.

KARMA: Sa pead õppima end jagama vaid ühele inimesele korraga, sa pead õppima olema truu, sa pead looma endale tasakaaluka ja harmoonilise perekonna. Kui eluteenumber 1 all sündinu ei tee seda, siis ei leia ta kunagi enda sees tõelist rahu ja lõpetab üksikuna. Üldjuhul on nii, et eluteenumber 1 all sündinud saavad enne 30.- 40. eluaastat palju võimalusi armastuse leidmiseks, aga hiljem, kui nad ei ole püsisuhet rajanud, tekib üksindus, mille vastu on raske võidelda.

Eluteenumber 1 all sündinute armastuseõnne kristallid on Rodokrosiit ja Granaat.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 1-d on kirglikud, aktiivsed, neile meeldib füüsiline lähedus ja nende ülesanne on õpetada oma kaaslasele nende omaduste väärtust. Number 1-d on oma tunnete osas väga avameelsed ja ei salli märtri mängimist. Ka see on oskus, mida nad peavad teistele õpetama ja õpetavadki.

Õpetuse jagamine toob sellele numbrile alati head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 2

Ütleme nii, et inimesed, kelle eluteenumber on 2, on kõige sügavamad armastajad. Nad on armastamiseks loodud. Nad on väga kaastundliku loomuga, neile meeldib, või nad lausa jumaldavad, romantikat ja vajavad seda väga oma ellu. Kui teistele märkidele on ka teised elu aspektid olulised, siis number 2-d elavad peaaegu et armastusest. Nad on äärmiselt tundlikud, võivad kiiresti endasse tõmbuda ja tihtipeale ei näita enda tõelisi emotsioone välja, eriti negatiivseid. Aga elus tuleb ka negatiivsust välja näidata, et sellest vabaneda, mitte lasta sellel enda sees suureneda.

KARMA: Sa pead õppima enda tundeid ja vajadusi välja näitama ja neid väljendama. Sa pead rääkima enda tunnetest, kui sa kedagi armastad või kui sa ka enam ei tunne armastusetunnet. Number 2-d tihtipeale petavad iseennast või teisi sellega, et nad võivad kaastundest armastada. Karma on seotud aususega, ennekõike iseenda suhtes. Kui number 2 ei ole aus endaga või kaaslasega, siis lõpetab ta suhtes, kus ta on emotsionaalne vang.

Eluteenumber 2 all sündinute armastuseõnne kristallid on Kuukivi ja Vikerkaare Kuukivi.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 2-d on äärmiselt armastavad, oskavad hinnata pisikesi asju, sõnu ja inimese olemasolu. Number 2 ülesanne on õpetada seda ka enda kaaslasele - tingimusteta armastama.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 3

Inimesed, kelle eluteenumber on 3, on sündinud siia allu erilise Karmaga, just armastuse osas. Selles mõttes, et neil on tegelikult olemas kõik, et jagada enda seest välja väga palju armastust, aga alati miski takistab seda. Nad võivad väga tihti tunda, et neil on ees emotsionaalne blokk, eriti füüsilise läheduse osas. Kuigi oma mõtetes ja enda hinges nad võivad armastada nii, nagu keegi teine ei oskaks seda ealeski teha. Number 3-d on detailsed, nad mäletavad ja talletavad kõik, mis on oluline nende jaoks kallile inimesele. Nad võivad mäletada ka asju, mida mainiti vaid kord esimesel kohtumisel - see on anne.

KARMA: Sa pead õppima jagama enda emotsioone füüsiliselt, sa pead jagama enda armastust nii, et teine pool saaks sellest aru. Sa ei tohi enda tundeid enda sisse sulgeda ja pead selle avanemise nimel siin elus palju tööd tegema.

Eluteenumber 3 all sündinute armastuseõnne kristallid on Smaragd ja Rodoniit. 

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 3-d on sügavad armastajad, detailsed ja tähelepanelikud ning hoolitsevad enda kaaslase suhtes. Number 3-d on need, kes teise haigestumise ajal põetavad ning teevad kõik ette-taha ära. Number 3-d peavad õpetama oma kaaslasele üksteise hoidmist ja toeks olemist.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 4

Need, kelle eluteenumber on 4, on sündinud siia maailma asju korda ajama ja ka armastuses peavad neil alati asjad selged olema. Number 4-d ei salli lahtisi otsi - kui on suhe, siis on suhe, kui on suhte lõpp, siis on ka lõpp. Number 4-d on väga konkreetsed enda tunnete osas ja pigem tähtsustavad armastust füüsilisel kujul, mitte vaimsel kujul. Seda selles mõttes, et nad pigem soovivad oma partneri poolt materiaalset kindlustunnet ja reaalset eksisteerimist, mitte sõnadega seatud suhet ehk emotsionaalseid tundeavaldusi.

KARMA: Sa pead õppima end armastada laskma, number 4-d blokeerivad tihtipeale tundeid ja ei soovi võtta vastu emotsioone, mida teine pool üritab jagada. Number 4 Karma on lasta end armastada ja olla ise emotsionaalsem ning tundelisem.

Eluteenumber 4 all sündinute armastuseõnne kristallid on Sugiliit ja Tšaroiit.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 4-d on füüsilise kindlustunde jagajad ja nad oskavad seada kooselu nii, et kõik oleks alati korras ning õigesti seatud. Peale selle, et see on nende soov või nad oskavad seda, peavad nad õppima suhet looma nii, et ka teine pool teeks kindlustunde jaoks võrdselt samapalju. Number 4-d kas organiseerivad kõik ise ära või kurdavad pidevalt selle üle, et teine ei tee seda. Selles suhtes peab looma tasakaalu, see on hea omadus, aga lase teisel sedasama teha. Üldjuhul on number 4-d pikas suhtes ja nad ei salli lahkuminekuid ega ole sellega kergekäeliselt nõus.


Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 5

Inimesed, kelle eluteenumber on 5, on armastuse suhtes väga leidlikud - nad armastavad pidevaid väljakutseid ning soovivad enda ellu väga palju romantilisi seiklusi. Nad võivad olla suhteliselt rahutud ja kohati hõljuda pilvedel. Teiste eluteenumbritega inimestel on tihtipeale väga raske nende tõelisi tundeid mõista. Ühel päeval sa võid tunda, et soovid endale kümne lapsega perekonda, teisel päeval tahad olla üksik karjääriinimene või maadeavastaja. Sellisel seikleval hingel on teistele päris palju õpetada - elama nii, et igat päeva tuleb võtta kui õnnistust. Number 5-d armuvad kergesti, mitte ainult uude inimesesse, vaid nad taasarmuvad ka enda abikaasasse, elukaaslasesse, partnerisse.

KARMA:
Sa pead õppima elama stabiilselt, looma endale kodu ja täitma oma unistusi koos perekonnaga mitte üksinda. Pidev seiklemine ja iseendale korrutamine: "Küll ühel päeval loon perekonna" viib sind kurbusesse. Eluteenumber 5 Karma on seotud paikseks jäämisega ja samal ajal enda rändava hinge sellega harmooniasse viimisega. Number 5-d peavad enda seiklushimu suunama töösse, hobisse või mõnda teise aspekti.

Eluteenumber 5 all sündinute armastuseõnne kristallid on Roosa Kvarts ja Kuntsiit.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 5-d on väga kirglikud ja soovivad pidevalt tuua enda ellu uuendusi. Oma kaaslastele peavad nad aga õpetama, kuidas end julgetele ettevõtmistele avada. Julgustama kaaslast koos reisile minema, koos erinevaid asju tegema ja rohkem üleüldse koos olema. Eluteenumber 5 all sündinutele meeldib seltskond ja nad peavad õpetama oma kaaslasele seda, et teineteist tuleb võtta kui õnnistust. Nad õpetavad ka oma kaaslast enda partnerisse taasarmuma.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 6

Need, kelle eluteenumber on 6, on tõelised kodu, perekonna loojad ja suhte ning sügava emotsionaalse sideme tekitajad. Nad on need, kelle südamesoov on pühendada enda elu armastatud kaaslasele ning lastele. Kui sa elad koos number 6-ga, siis võid kindel olla, et sinu kodu Feng Shui asetatakse paika, lapsed on alati teretulnud ja sul on kodus keegi, kes kannab sinu eest hoolt. Elurteenumber 6 all sündinutel on ka negatiivne pool - nad võivad liigselt perearmastusele kalduda ja unustada ära, mis on kirg või romantika.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, nagu sa armastaksid ka iseennast. Sa pead laskma armastada end nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tihtipeale võivad number 6-d end teistele inimestele või ka lastele ohverdada ehk nad kipuvad neile elama. Number 6-d peavad õppima seda, et nad on armastust väärt, nad jäävad õnnetuks, kui nad ei luba end armastada.

Eluteenumber 6 all sündinute armastuseõnne kristallid on Merevaik ja
Ametüst.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 6-d peavad õpetama enda kaaslasele perekonda austamist, üksteisele toeks olemist ja kodu tõelist väärtust. Number 6-d peavad õpetama armastama nii, et sa elaksid kellegi jaoks nii, nagu see keegi oleks sulle armastuseks loodud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 7

Inimesed, kelle eluteenumber on 7, võivad olla kohati endasse tõmbunud või armastuse suhtes väga skeptilised. Ühtepidi on hea olla ettevaatlik ja mõelda järele, kellele oma tundeid jagada. Teistpidi on number 7-d väga müstilise loomusega ja võivad olla enda kaaslase jaoks väga huvitavad isiksused. Tavaliselt on ka nii, et number 7 puhul võlub teisi nende veider energia, mis kutsub neid eluteenumber 7 all sündinutega tutvuma. Eks number 7-d ole ka teiste inimeste valgustajad ja nii-öelda Karma liikuma viijad, kuna neil on alati midagi rääkida ning oskus vestlusi luua. Rääkida erinevatel teemadel, mitte tundeid jagada, kuna seda nad tihti ei oska. Number 7-te puhul on nii, et kui nad lõpuks leiavad selle õige, siis nad ei suuda ealeski teda enda hingest vabastada, kuna nad on igavesed armastajad.

KARMA:
Sa pead õppima armastust usaldama, sa ei tohi pidevalt selles kahelda. Usalda elu, usalda enda kaaslast, usalda ka seda, et ühel päeval tuleb armastus sinu juurde, ära sea endale pidevalt emotsionaalseid blokaade. Number 7-d ei pruugi tihtipeale seda õiget enda kõrval märgata, kuna nad loovad enda unistuse armastusest suure pildi, tegelikult aga tuleks neil elu usaldada ja lasta elul endal korrektuure teha. Vastasel juhul võivad number 7-d jäädagi armastust otsima.

Eluteenumber 7 all sündinute armastuseõnne kristallid on Akvamariin ja Amasoniit.


ÕPETUS KAASLASELE: Number 7-d peavad õpetama oma kaaslasele seda, et suhtes on vaja väga palju suhtlust, kogemuste jagamist ja et üksteisega rääkimine on osa tõelisest armastusest. Number 7-d peavad aitama oma kaaslasel näha nende halvemaid omadusi nii, et nad suunaksid teda ilma sundimata paranema. Number 7-del on oskus suunata!

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 8


Need, kelle eluteenumber on 8, on armastajad, harmoonia loojad ja kodu austajad, küll aga on neis väga palju materiaalsust, mis takistab neil oma kaaslast tingimusteta armastada. Number 8-d võivad armastada sama sügavalt oma perekonda nagu seda teevad number 6-d, olla sama pühendunud nagu number 2-d ja sama suured kindlustundeloojad kui number 4-d, aga vaid juhul, kui nende materiaalne seis on neile endale rahuldav. Kui nad tunnevad, et nad ei ole rahul sellega, mis neil füüsiliselt on, võivad nad pidevalt pendeldada enda tunnetega ühe juurest teise juurde. Nad võivad hakata otsima midagi, mida tegelikult ei ole nende ellu vajagi.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, et sa ei mõtleks selle peale, kuidas teie maja välja näeb, kes kui palju raha teenib ja kuidas te tulevikus hakkama saate. Sa pead õppima armastama südamega ja võtma kõike nii, et kõik asjad siin maailmas on muudetavad. Miski ei pea olema jääv ja miski ei pea olema lõplik. Sa pead õppima armastama nii, et südamesoov on alati esikohal. Vastasel juhul ei leia number 8-d enda kõrvale tõelist kaaslast, kellega oleksid sügavad tunded.

Eluteenumber 8 all sündinute armastuseõnne kristallid on Malahhiit ja Mookaite.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 8-d peavad õpetama oma kaaslasele seda, et armastus koosneb erinevatest külgedest - tunnetest, kodust, enda eriala või enda tee leidmisest, suhtlemisest ja koosolemisest. Number 8-d on väga head harmoonia loojad ja nad oskavad teistele seda õpetada.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 9


Inimesed, kelle eluteenumber on 9, on ehtsad sotsiaalsed hinged, kellele meeldib suhelda, end avada, nalja teha ning olla teistele see, kellega saab end alati hästi tunda. Küll aga võivad number 9-d tihtipeale end ära unustada. Või unustada seda, et armastama ei pea mitte ainult vaid naeru või lõbuga, vaid seda peab tegema kogu hingega. Number 9-d on avatud kõikidele teistele, nad tahavad, et teistel oleks hea olla ja neile meeldib kuulda, et teistel läheb hästi. Siiski peab number 9 endale seda meelde tuletama, et tal endal peab hea olema ja ta kaaslane väärib sügavaid tundeid, mitte seda, et sa jagad kõigile enda armastust.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, et sul oleks sügavad tunded konkreetse inimese vastu ja sa pead õppima talle enda tundeid tõestama. Number 9-d võtavad tihtipeale teist inimest enesestmõistetavalt, nad ei pruugi aru saada, et sinu kõrval olev inimene vajab tähelepanu ja sügavamat sidet. Pealiskaudne armastamine võib viia üksindusse ja luua sinu ümber ainult sõprust, aga mitte armastust.

Eluteenumber 9 all sündinute armastuseõnne kristallid on Larimar ja Türkiis.

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 9-d peavad õpetama oma kaaslasele nägema elus huumorit, kuidas asju kergemalt võtta ja pisiasjadest mitte niivõrd välja tegema. Number 9-d oskavad elada muretumalt ning elu kergemalt võtta. Number 9-d peavad õpetama enda kaaslasele nägema ilu kõiges, mis on ellu antud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

Eluteenumbrist tulenevat iseloomu saab võtta kui juhtnööri, kuidas teist inimest paremini mõista.