Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenumber sinu suhtumist armastusse ja armastuseõnne. Igal eluteenumbril on aga oma ülesanne, mida ta peab jagama.

Kui me ei tööta oma ülesande suunas ja me ei näe vaeva selle ülesande täitmisega, siis tekivad hinge armastusega seotud probleemid, suhtesse tulevad takistused või suhe võib isegi puruneda.

Igal eluteenumbril on oma positiivsed pooled, mida me peame teistele jagama, ja negatiivsed pooled, mida me peame õppima muutma. See on üks osa sulle antud karmast ja kui sa tunned enda teekonda selles elus, siis on sul lihtsam vabastada enda karma ning elada õnnelikult ja armastatult.

"Armastus on õnne, tervise ja kogu elu saladus."

Eluteenumbri arvutamine:


Eluteenumbri arvutamiseks kirjuta paberi peale enda sünnikuupäev.

Teeme näitena läbi sellise sünnikuupäeva nagu 02.11.1990

* Kõigepealt liidetakse omavahel kokku kõik sünnikuupäevas olevad numbrid: 0 + 2 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 23

* Seejärel liidetakse kokku vastuseks saadud numbrid 2 + 3 = 5. (Kui vastus tuleb ka siin kahekohaline, siis arvuta tulemus veel korra kokku)

Antud sünnikuupäeval sündinud inimese eluteenumber on 5.

ELUTEENUMBRI MÕJUTUS SINU ARMASTUSELE, TUNDEELULE, EMOTSIOONIDELE JA KARMALE

ELUTEENUMBER 1

Inimesed, kelle eluteenumber on 1, on armastuse suhtes väga aktiivsed. Neil on vaja nii füüsilist kui ka vaimset tähelepanu mitmeid kordi rohkem kui mõne teise eluteenumbriga inimesel. Neil on vaja, et suhtes oleks pidev areng ja nad ei suuda väga üksi eksisteerida. Neil on pidevalt tunne, et nad vajavad enda kõrvale kedagi, ja kui nad seda "õiget" ei ole veel leidnud, siis tihtipeale meeldib neile ajutine tähelepanu hoopis kellegi teise poolt, keda hiljem eemale tõugatakse. See tunne või vajadus tuleb alateadvusest ja seda on väga raske kontrollida. Kuigi eluteenumber 1 all sündinud just peaksidki seda tegema - looma enda elus tasakaalu.

KARMA: Sa pead õppima end jagama vaid ühele inimesele korraga, sa pead õppima olema truu, sa pead looma endale tasakaaluka ja harmoonilise perekonna. Kui eluteenumber 1 all sündinu ei tee seda, siis ei leia ta kunagi enda sees tõelist rahu ja lõpetab üksikuna. Üldjuhul on nii, et eluteenumber 1 all sündinud saavad enne 30.- 40. eluaastat palju võimalusi armastuse leidmiseks, aga hiljem, kui nad ei ole püsisuhet rajanud, tekib üksindus, mille vastu on raske võidelda.

Eluteenumber 1 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Rodokrosiit ja Granaat

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 1-d on kirglikud, aktiivsed, neile meeldib füüsiline lähedus ja nende ülesanne on õpetada oma kaaslasele nende omaduste väärtust. Number 1-d on oma tunnete osas väga avameelsed ja ei salli märtri mängimist. Ka see on oskus, mida nad teistele peavad õpetama ja õpetavad.

Õpetuse jagamine toob sellele numbrile alati head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 2

Ütleme nii, et inimesed, kelle eluteenumber on 2, on kõige sügavamad armastajad. Nad on armastamiseks loodud. Nad on väga kaastundliku loomuga, neile meeldib, või nad lausa jumaldavad, romantikat ja vajavad seda väga oma ellu. Kui teistele märkidele on ka teised elu aspektid olulised, siis number 2-d elavad peaaegu, et armastusest. Kuigi nad on äärmiselt tundlikud, võivad kiiresti endasse tõmbuda ja tihtipeale ei näita enda tõelisi emotsioone välja, eriti negatiivseid. Kuigi elus tuleb ka negatiivsust välja näidata, et sellest vabaneda, mitte lasta sellel enda sees suureneda.

KARMA: Sa pead õppima enda tundeid ja vajadusi välja näitama, neid väljendama. Sa pead rääkima enda tunnetest, kui sa kedagi armastad või kui sa ka enam ei tunne armastusetunnet. Number 2-d tihtipeale petavad iseennast või teisi sellega, et nad võivad kaastundest armastada. Karma on seotud aususega, ennekõike iseenda suhtes. Kui number 2 ei ole aus endaga või kaaslasega, siis lõpetab ta suhtes, kus ta on emotsionaalne vang.

Eluteenumber 2 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Kuukivi ja Vikerkaare Kuukivi

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 2-d on äärmiselt armastavad, oskavad hinnata pisikesi asju, sõnu ja inimese olemasolu. Number 2 ülesanne on õpetada seda ka enda kaaslasele - armastama tingimusteta.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 3

Inimesed, kelle eluteenumber on 3, on sündinud erilise karmaga siia ellu, mis puudutab armastust. Selles mõttes, et neil on tegelikult kõik olemas, et jagada enda seest väga palju armastust välja, aga alati miski takistab seda. Nad võivad väga tihti tunda, et emotsionaalne blokk on ees, eriti füüsilise lähedusega. Kuigi oma mõtetes, enda hinges nad võivad armastada nii, nagu keegi teine ei oskaks seda ealeski teha. Number 3-d on detailsed, nad mäletavad ja talletavad kõik selle, mis nendele kallile inimesele oluline on. Nad võivad mäletada ka asju, mida mainiti vaid kord esimesel kohtumisel - see on anne.

KARMA: Sa pead õppima jagama füüsiliselt enda emotsioone, sa pead jagama enda armastust nii, et teine pool sellest aru saaks. Sa ei tohi enda tundeid sulgeda enda sisse ja pead selle avanemise nimel palju siin elus tööd tegema.

Eluteenumber 3 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Smaragd ja Rodoniit 

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 3-d on sügavad armastajad, detailsed ja tähelepanelikud ning hoolitsevad kaaslase suhtes. Number 3 on need, kes teise haigestumise ajal põetavad ning teevad ette-taha kõik asjad ära. Number 3 peavad õpetama oma kaaslasele üksteise hoidmist ja toeks olemist.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 4

Need, kelle eluteenumber on 4, on sündinud siia ilma asju korda ajama ja armastuse suhtes peavad neil alati asjad selged olema. Number 4-d ei salli lahtisi otsi, kui on suhe, siis on suhe, kui on suhte lõpp, siis on ka lõpp. Number 4-d on väga konkreetsed enda tunnete osas ja pigem tähtsustavad armastust füüsilisel kujul, mitte vaimsel kujul. Seda selles mõttes, et nad pigem soovivad oma partneri poolt materiaalset kindlustunnet ja reaalset eksisteerimist, mitte sõnadega seatud suhet ehk emotsionaalseid tundeavaldusi.

KARMA: Sa pead õppima end armastada laskma, number 4-d blokeerivad tihtipeale tundeid ja ei soovi emotsioone vastu võtta, mida teine pool üritab jagada. Number 4 karma on lasta end armastada ja ise olla emotsionaalsem ning tundelisem.

Eluteenumber 4 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Sugiliit ja Tšaroiit

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 4-d on füüsilise kindlustunde jagajad ja nad oskavad kooselu nii seada, et kõik oleks alati korras ning õigesti seatud. Peale selle, et see on nende soov või nad oskavad seda, peavad nad õppima suhet looma nii, et ka teine pool teeb võrdselt sama palju kindlustunde rajamiseks. Number 4-d kas organiseerivad kõik ise ära või kurdavad pidevalt selle üle, et teine ei tee seda. Selles suhtes peab looma tasakaalu, see on hea omadus, aga lase teisel seda sama teha. Üldjuhul on number 4-d pikas suhtes ja nad ei salli lahkuminekuid ega ole ka sellega kergekäeliselt nõus.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 5

Inimesed, kelle eluteenumber on 5, on armastuse suhtes väga leidlikud - nad armastavad pidevaid väljakutseid ning soovivad väga palju romantilisi seiklusi enda tundeellu. Nad võivad olla suhteliselt rahutud ja kohati pilvede peal hõljujad ning eks teiste eluteenumbritega inimestel on tihtipeale väga raske nende tõelisi tundeid mõista. Ühel päeval sa võid tunda, et soovid endale kümne lapselist perekonda, teisel päeval tahad olla üksik karjääriinimene või maadeavastaja. Sellisel seikleval hingel on õpetada päris palju teistele hingedele - õpetada elama nii, et igat päeva tuleb võtta kui õnnistust. Number 5-d on kerged armuma, mitte ainult igakord uude inimesse, vaid ka taasarmuda iseenda abikaasasse, elukaaslasesse, partnerisse!

KARMA:
Sa pead õppima elama stabiilselt, looma kodu endale ja oma unistusi koos perekonnaga täitma, mitte üksinda. Pidev seiklemine ja iseendale korrutamine: "Küll ühelpäeval loon perekonna" selline suhtumine viib kurbusesse. Eluteenumber 5 karma on seotud paikseks jäämisega ja samal ajal enda rändamise hinge sellega harmooniasse viimisega. Number 5-d peavad enda seiklushimu suunama töösse, hobisse või mõnda teise aspekti.

Eluteenumber 5 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Roosa Kvarts ja Kuntsiit

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 5-d on väga kirglikud ja soovivad ellu pidevaid uuendusi tuua, oma kaaslastele peavad nad aga õpetama end avama julgeteks ettevõtmisteks. Julgustama kaaslast koos reisile minema, koos erinevaid asju tegema ja rohkem üleüldse koos olema. Eluteenumber 5 all sündinutele meeldib seltskond ja nad peavad õpetama oma kaaslasele seda, et üksteist tuleb võtta kui õnnistust. Nad õpetavad ka oma kaaslast taasarmuma enda partnerisse.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 6

Need, kelle eluteenumber on 6, on tõelised kodu, perekonna, suhte ja sügava emotsionaalse sideme loojad. Nad on need hinged, kelle südamesoov on maksimaalselt pühendada enda elu armastatud kaaslasele ning ka lastele. Kui sa elad koos number 6-ga, siis võid kindel olla, et sinu kodu Feng Shui asetatakse paika, lapsed on alati teretulnud ja sul on keegi kodus, kes sinu eest hoolt kannab. Elurteenumber 6 all sündinutel on ka negatiivne pool, nad võivad kalduda liigselt perearmastusele ja unustada ära, mis on kirg või romantika.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, et sa armastaksid ka iseennast või, et sa laseksid iseennast armastada nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tihtipeale võivad number 6-d end ohverdada teiste inimeste jaoks või ka laste teenimisele ehk nende jaoks elamisele. Number 6-d peavad õppima seda, et nad on ka väärt armastama. Number 6-d jäävad õnnetuks, kui nad ei luba end armastada.

Eluteenumber 6 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Merevaik ja
Ametüst

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 6-d peavad õpetama enda kaaslasele perekonda austama, üksteisele toeks olemist ja kodu tõelist väärtust. Number 6-d peavad õpetama armastama nii, et sa elaksid kellegi jaoks nii nagu see keegi oleks sulle armastuseks loodud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 7

Inimesed, kelle eluteenumber on 7, võivad tihtipeale olla kohati endasse tõmbunud või armastuse suhtes väga skeptilised. Ühtepidi on hea olla alati ettevaatlik ja mõelda järele, kellele oma tundeid jagada. Teistpidi on number 7-d väga müstilise loomusega ja võivad enda kaaslase jaoks olla väga huvitavad isiksused. Tavaliselt on ka nii, et number 7-te puhul võlub teisi nende veider energia, mis kutsub neid eluteenumber 7 all sündinutega tutvuma. Eks number 7-d ole ka teiste inimeste valgustajad ja nii-öelda karma liikuma viijad, kuna neil on alati midagi rääkida ning oskus vestlusi luua. Vestlusi luua teistel teemadel, mitte tundeid jagada, kuna seda nad tihti ei oska. Number 7-te puhul on nii, et kui nad lõpuks selle "õige" leiavad, siis nad ei suuda ealeski teda enda hingest vabastada, kuna nad on igavesed armastajad.

KARMA:
Sa pead õppima armastust usaldama, sa ei tohi pidevalt kahelda selles, usalda elu, usalda enda kaaslast, usalda ka seda, et ühel päeval tuleb armastus sinu juurde, ära pidevalt sea endale emotsionaalseid blokaade. Number 7-d ei pruugi tihtipeale märgata seda "õiget" enda kõrval, kuna nad loovad enda unistuse armastuse suhtes suure pildi, tegelikult aga tuleks usaldada elu ja lasta elul korrektuure ise teha. Teisel juhul võivad number 7-d jäädagi armastust otsima.

Eluteenumber 7 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Akvamariin ja Amasoniit


ÕPETUS KAASLASELE: Number 7-d peavad õpetama oma kaaslasele seda, et suhtes on vaja väga palju suhtlust, kogemuste jagamist ja üksteisega rääkimine on osa tõelisest armastusest. Number 7-d peavad aitama oma kaaslasel näha nende halvemaid omadusi nii, et nad suunaksid teda ilma sundimata paranema. Number 7-del on oskus suunata!

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 8


Need, kelle eluteenumber on 8, on armastajad, harmoonialoojad ja koduaustajad, küll aga neis on väga palju materiaalsust, mis takistab neil tingimusteta oma kaaslast armastada. Number 8-d võivad armastada sama sügavalt oma perekonda nagu seda teevad number 6-d, olla sama pühendunud nagu number 2-d ja sama suured kindlustundeloojad kui number 4-d, aga vaid juhul, kui nende materiaalne seis on neile endale rahuldav. Kui nad tunnevad, et nad ei ole rahul sellega, mis neil füüsiliselt on, võivad nad pidevalt enda tunnetega pendeldada ühe juurest teise juurde. Nad võivad hakata otsima "miskit", mida tegelikult ei ole nende ellu vajagi.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, et sa ei mõtleks sellepeale, kuidas teie maja välja näeb, kes kui palju raha teenib ja kuidas te tulevikus hakkama saate. Sa pead õppima armastama südamega ja võtma kõike nii, et kõik asjad on siin maailmas muudetavad. Miski ei pea olema jääv ja miski ei pea olema lõplik. Sa pead õppima armastama nii, et südamesoov on alati esikohal. Vastaseljuhul ei leia number 8-d enda kõrvale tõelist kaaslast, kellega oleksid sügavad tunded.

Eluteenumber 8 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Malahhiit ja Mookaite

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 8-d peavad õpetama oma kaaslasele seda, et armastus koosneb erinevatest külgedest - tunnetest, kodust, enda eriala või enda tee leidmisest, suhtlemisest ja koosolemisest. Number 8-d on väga head harmoonialoojad ja nad oskavad teistele seda õpetada.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

ELUTEENUMBER 9


Inimesed, kelle eluteenumber on 9, on ehtsad sotsiaalsed hinged, kellele meeldib suhelda, end avada, nalja teha ning olla see inimene teistele, kellega saab alati end hästi tunda. Küll aga võivad number 9-d tihtipeale iseennast ära unustada või isegi ära unustada selle, et armastama ei pea mitte ainult vaid naeru või lõbuga, vaid seda peab tegema ka kogu hingega. Number 9-d on avatud kõikidele teistele eluteedele, nad on need, kes tahavad, et teistel oleks hea olla ja neile meeldib ka seda kuulda, et teistel hästi läheb. Siiski peab number 9 meelde tuletama seda, et tal endal peab hea olema ja ta kaaslane väärib sügavaid tundeid, mitte seda, et sa jagad enda armastust kõigile veidike.

KARMA:
Sa pead õppima armastama nii, et sul oleks sügavad tunded konkreetse inimese suhtes ja sa pead õppima talle enda tundeid tõestama. Number 9-d võtavad tihtipeale teist inimest enesestmõistetavalt, nad ei pruugi aru saada, et see hing, kes sinu kõrval on, vajab tähelepanu, sügavamat sidet. Pealiskaudne armastamine võib viia üksindusse ja vaid luua sõprusi sinu ümber, aga mitte armastust.

Eluteenumber 9 all sündinute armastuseõnne kristallid on: Larimar ja Türkiis

ÕPETUS KAASLASELE:
Number 9-d peavad õpetama oma kaaslasele huumorit elus nägema, asju kergemalt võtma ja õpetama teda ka pisiasjadest mitte niivõrd välja tegema. Number 9-d oskavad elada muretumalt ning oskavad ka elu kergemalt võtta. Number 9-d peavad õpetama enda kaaslasel nägema ilu kõiges, mis ellu on antud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuseõnne!

Eluteenumbrist tulenevat iseloomu saab võtta kui juhtnööri, kuidas teist inimest paremini mõista.