Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti eelmistes eludes olnud enne, kui enda tänasesse kehasse rändasime. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis see ei tähenda seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elud oled samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et saada nende kaudu õppetunde ja vajalikke teadmisi ning oskusi. Mitte alati ei õpita mõne looma kehas enda elu ära, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rändame ja rändame veelkord, kuniks kõik siin Maa peal on ära õpitud. Seikleme vahel võib-olla ühes ja samas kehas erinevates eludes senikaua, kuni selle looma või näiteks linnu kehas on sealsed õppetunnid õpitud. Inimesel on vaja heaga rakendada kõike hinge tootemitelt õpitut. Inimese keha on nagu kanal, mille kaudu on meil võimalik läbi õpitu muuta maailma.

Üheks sinu eelmiseks või tulevaseks kehaks võib olla kass. Kassi hinge tootem sümboliseerib iseseisvust, kavalust või salakavalust, uudishimulikkust ja müstilisust. See on see, mille hing omab, kui kassi elu on läbitud selle maksimaalselt kasulikus võtmes. See tähendab seda, et kes on mõnes enda eelmises elus olnud kass ja selle elu edukalt läbinud, siis ta on omandanud need iseloomujooned. Kui mitte, elu on jäänud poolikuks või pole edukalt sooritatud, siis iseseisvus on sellel inimesel vaid näiline, salakavalus on esindatud negatiivses võtmes, uudishimulikkus on ebaterve ja müstiline maailm haarab tähelepanu, kuid intuitsioon ning visioonide taju võib olla täis ettekujutuste vilju mitte tõtt. Kes aga on kassi kehas kõik ülesanded õigesti sooritanud, on omandanud oskuse olla iseseisev ja olla seda ehedalt. Ta oskab olla kaval ja tal on elu vastu uudishimu, mitte ebaterve huvi teiste inimeste või elu vastu. Ta tunneb müstilise maailma suhtes huvi ning tema intuitsioon on usaldusväärne.

Kui sa tunned kassidega väga tugevat sidet, siis nende teadmiste kaudu on sul võimalik analüüsida, kas sinu kassielu sai edukalt sooritatud või käisid seal elus ära ilma vajalikke õppetunde kaasa haaramata. Analüüsi, kas sa saad alati enda intuitsiooni usaldada, kas sinu tajud täituvad tulevikus, kas sind huvitab elu või hoopis teiste inimeste eraelu, kas sa oskad olla kaval või petad teisi, kas oled iseseisev või ainult jätad teistele sellise mulje, et mitte tunda end nõrgana? Vasta nendele küsimustele ausalt ja saadki vastuse kätte.

Hinge teekonna eesmärk on puhastada kõik negatiivsed iseloomujooned positiivseteks, õppida erinevate iseloomujoonte eripärasid, muutuda elust ellu vaid targemaks, paremaks, südamlikumaks, hoolivamaks ja tugevamaks. Kui hing rändab ühest kehast teise ja valib endale üheks eluks kassi keha, siis sellel hingel on omandamata need iseloomujooned, mida kassi hinge tootem õpetada suudab. Hing ei ole iseseisev, ei oska oma kavalust elus ära kasutada (positiivsel eesmärgil), ei oma uudishimu elu suhtes (mis aitab elus õppida, areneda, spirituaalselt kasvada) ja ei oma oskust müstikat ning nähtamatut maailma enda tarbeks ära kasutada (nagu näiteks usk intuitsiooni, ettenägelikkusesse, märkidesse jne, mis aitavad meid elus õiges suunas edasi liikuda, kui neid osata kasutada).

Neil, kelle hinge tootemiks on kass, on suure tõenäosusega elu jooksul vähemalt üks kass, kellega koos elatakse. Üldiselt on neid kasse siiski läbi elu rohkem.

Kelle hinge tootem on kass, see inimene on üldiselt väga jutukas. Sulle ei meeldi oma arvamust endale jätta, kui sa tunned, et keegi ütleb välja midagi, millega sa nõus ei ole. Vahel võid sa isegi väga kohatuid või teravaid mõtteid välja öelda, mis võivad teist poolt raputada. Kuid sa ei saa vaikida, sa ei taha tunda, et sinust võidakse valesti aru saada. Sa ei soovi olla nõus millegagi, millega sa lihtsalt nõus ei ole. Sa oled nagu kass, kes rahulikult sinu kõrval istub ja siis sind ootamatult küünistab. Teistele meeldib sinu seltskond samuti, nii nagu sulle võib meeldida enda iseloomuga kass.

Kui kassi hinge tootem on selgeks tehtud ja eelmises elus, kus kassina eksisteeriti, kõik vajalik ära õpitud, siis selles elus võid olla just selline:

- Sulle meeldib ise oma soove täide viia, ilma, et sa kedagi nende täitmisel appi kutsuksid või kaasa haarata sooviksid.

- Sa suudad keskkonnast, inimestest ja märkidest välja lugeda väga kasulikke õpetussõnu. See juhtub iseenesest ja möödaminnes.

- Sul ei ole mitte mingisugust probleemi teha suuri riske, astuda pea ees tulle ja sa ei tagane kordagi, kui oled endale midagi pähe võtnud.

- Sa oled kohati väga enesekeskne või nartsisslik (vaata-mind hoiakuga). Nii nagu kassidki istuvad kaunilt posti, aianurga, diivaniääre või auto peal kauni suhtumisega: "Vaata, kullake, kui kaunis, särav, läikiv ja ilus ma olen!"

- Vahel oled nii iseseisev, et võid jääda mõnda teemasse nii kinni, et ei suuda seda ise lahti arutada. See sama iseseisvus ei vii sinu mõtteid abi palumisele ega ka abi otsimisele. Vahel oled isegi kangekaelne teemades, kus peaksid võtma vabalt ja laskma elul end kujundada.

- Sa pead iga hinna eest tundma, et oled vaba, ja seda, et mitte keegi ei oma sinu üle võimu. Kui sa seda ei tunne, tunned hoopis piiranguid ja piiramist, siis sa liigud edasi.

Kui kassi elu oli sinu eelmine elu enne inimese kehasse ilmumist...

Kuidas aru saada, kas olid kassi kehas vahetult enne siia inimese kehasse ilmumist või oli see kusagil kaugemas minevikus? Ma aitan sul sellest aru saada.

Tihtipeale me ei sünni uuesti inimese kehasse, meil võib olla vahemaandumisi erinevate loomade, lindude või putukate kehades, kui meil on selleks vajadust ehk meil on midagi vaja enne inimese kehasse naasmist selgeks õppida.

Sinu viimane elu oli kassi elu, kui sa tunned, et kass on sinu hingetootem ja sul on kassidega meeletu side. Kuid see ei ole veel kõik, mis viitab sinu viimasele elule. Sa oled selles elus inimesena loomult lõbus, lõbujanuline, soovid olla vaba hing, kelle üle keegi teine peale sinu enda võimu ei saa omada. Lisaks sellele tunnevad teised tihtipeale, et sa oled flirtiv, miski mida sa ise enda puhul tavaliselt mitte kunagi ei tunne.

Kui on nii, et sinu viimane elu oli kassi kehas, siis selles elus sa ei tohi teha teatud viga, mis on kerge tekkima!

See võib sinu elu täna siin inimese kehas veidi keeruliseks muuta, kui rääkida suurtest kohustustest. Sa oled hingelt vabadust armastav ja lõbu nautiv. See võib viia aga selleni, et sa alateadlikult ei loo sidemeid, mis on väga sügava tähendusega, ei võta suuri kohustusi ja võid suhtuda kergelt teemadesse, mis on tegelikult hinge teekonnal olulised. Näiteks ei pruugi sa jõuda pereloomiseni, sügava sideme loomiseni enda kaaslasega, sa ei pruugi sügavuti minna enda erialalisse valikusse. Vähemalt üks neist on oluline, aidates meil elus kätte saada mitmeid õpetusi. Need kolm teemat on sügavamõttelised, täis õpetussõnu ja kui suhtuda nendesse kergelt, siis jäädakse õpetustest ilma. See aga tekitab olukorra, kus võid raisata enda siinset elu, kus sa täna oled. Elu põhimõte on olla pidevas enesearengus, õppimises ja muutumises.

Kui sa tunned, et sinu viimane elu oli kassi kehas, siis analüüsi end. Milline valdkond nendest kolmest on sinu jaoks ilma sügavama mõtteta? Kui selle üles leiad, siis muuda enda teedkonda. Hakka sellesse süvenema, leia õpetussõnu ja avasta see osa enda elust. Just nii nagu kassidki peavad tegema - ole elu suhtes uudishimulik!

Lisaks kõigele sellele, võivad inimesed, kelle eelmine elu on olnud kassi kehas, kogeda päris palju seda, et naistega on konflikte. Mehed võivad tunda seda intiimsetes suhetes ja naised võivad tunda seda sõpruses, võõraste naistega ning teistes lähisuhetes.

Kass = inimene enne või pärast

Mida vapustavat on mul sulle veel öelda, on see, et kõik kassid siin-seal meie ümber on kas oma eelmises elus olnud inimesed või on seda oma tulevases elus. Seega, kui sinu kodus on kass, siis tea, et see on põhjus, miks ta sinu jaoks kui inimene tundub - ta on kas olnud see või kohe saab selleks! Hirmuäratav ja müstiline samaaegselt.

Aastate jooksul, mil ma olen kasse analüüsinud ja nende spirituaalsemat poolt lahti seletanud, olen jõudnud järelduseni, et just nii ongi. Kassi keha on vahelüli inimese, mõne teise isendi ja inimese või inimese ning mõne teise elu vahel. Kassid on nii-öelda vahendajad.

Miks nii? Kass sümboliseerib elu müstilist poolt, uudishimulikkust ja need kaks iseloomujoont aitavad hingedel püsida õigel lainel. Seda selles mõttes, et müstiline pool aitab alati uskuda, et kuskil on miski, mida me ei suuda alati tajuda, kuskil on miski, mis on meie jaoks sõnumina, kuskil on alati miski, mida me peame uurima. Uudishimulikkus aitab elus edasi liikuda, kuna see on jõud, mis annab lootust ja soovi elada. Seda seetõttu, et kui meil on midagi veel avastamata, siis see annab jõudu, et edasi liikuda.

See, et paljud inimesed suudavad kassidega koos elada, on juba märk selle kohta, et kassid on inimeste vahendajad. Need, kes suudavad selles elus koos eksisteerida, on hingelisel tasemel samuti sarnased. See on sarnasus, mida inimesed alateadvuses ära tunnevad ja mis aitab kassiga ühe katuse all elada.

Kui sinu hinge tootem ei ole kass, kuid kassid ilmuvad sinu teele kui sõnumitoojad, siis mida see tähendama peaks?

Märke saadetakse sinuni igalt poolt, erinevate viiside kaudu ja keskkonna kaudu, milles eksisteerime, suudab näiteks sinu enda Kaitseingel sind juhatada ning teavitada. Ühel hetkel, kui kassid ilmuvad sinu teele, kas siis sümbolitena, kujudena, päris kassidena või pidevalt kuuled midagi kasside kohta, siis see on märk kõrgemalt. Seda ei tohiks ignoreerida, see tuleb enda jaoks ära tõlgendada. Ma aitan sul mõista selle märgi tähendust.

Suure tõenäosusega soovib sinu enda Kaitseingel või lisaingel öelda: "Ole julgem ja sihikindlam kõiges, mille oled endale ette võtnud või alles võtad!" Kasside kaudu saadetud sõnum on julgustavaks ja motiveerivaks mõtteks. Kuula enda Inglit, usun, et tema teab paremini, mida sul vaja on, kui sa ise ei suuda õiget asja enda elus märgata.

Rüoliit on kristall, mis aitab sul enda elu ja teekonda paremini mõista. Rüoliit aitab mõista Karmat ja saada aru, miks mõni teema sinu elus väga tugevalt eksisteerib. Näiteks aitab see mõista, mis sind kassidega ühendab. Lisaks Rüoliidile toob sulle kasu ka Amuleti Kristall, mis suudab analüüsida hingede rändlemist.