Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - hinge tootem RSS Feed

01 juuli KULDNOKK - HINGE TOOTEM
0 513
Kas sa oled tundnud sidet kuldnokaga? Oled sa teda näinud hetkedel, mil otsid vastuseid enda sees? Kui jah, siis ma hea meelega aitan sul mõista selle linnu hingetootemit, et saaksid vastuse enda jaoks, mis on tegelikult äärmiselt oluline. Kuldnokad on äärmiselt spirituaalsed linnud ning ma ei i..
08 märts KASS - HINGE TOOTEMI KÕRGEIM ASTE
0 9819
Olen aastaid tagasi kirjutanud esimese osa Kassi hingetootemist, kindlasti loe see artikkel enne läbi ja siis alusta selle artikli lugemist siin. Leiad esimese osa SIIT. Kassi hingeteekonna kõrgeima astme läbimine tähendab seda, et sa oled eelmises elus olnud üks ürgsemaid kasse, üks ürgsemaid hin..
11 jaan KOTKAS - HINGE TOOTEM
0 4821
Hingede tootemid tähendavad seda, et sul on tugev ja seletamatu side konkreetse looma, linnu, kala või putukaga. Selline seletamatu tõmme, mida tunned ainult sina, näiteks on sul tõmme kotka suhtes. Iga kord, kui sa seda lindu näed, siis see puudutab sinu hinge või sa oled juba lapsest saati kotkaga..
14 dets LEPATRIINU - HINGE TOOTEM
0 9933
Absoluutselt kõigel, mis on loodusest pärit, on oma spirituaalne tähendus. Soovin sind ja kõiki teisi viia loodusega rohkem kontakti, näidata teile, mis on tegelikult siin maailmas oluline ja vajalik  Lepatriinu toob head õnne ükskõik kellele, kelle juurde ta tuleb. Kui lepatriinu lendab sinu peale..
14 sept SIIL - HINGE TOOTEM
0 5968
Olen hingede tootemitest kirjutanud teile aastaid. Need on sinu isiklikud teejuhid ja annavad selgelt teada, milline sa oled või millisel teekonnal sa parasjagu oled. Aitan sul mõista seda, mida tähendab siili hingetootem ja miks sul on ühendus selle imeilusa loomaga. Eelkõige soovin ära mainida, et..
13 juuni JÕEHOBU - HINGE TOOTEM
0 3127
Hingede tootemitest olen teile juba aastaid kirjutanud, leiad erinevad hingetootemid ja nende tähendused siit. Aga kui sind kõnetab justnimelt jõehobu - oled sellega viimasel ajal, osa enda elust või lausa terve elu sidet tundnud - siis see loom ongi sinu hinge tootem. Nii lihtne see ongi. Hingetoot..
27 mai RONK - HINGE TOOTEM
0 5756
Hingede tootemid on nii ilusad spirituaalsed ja hingelised ühendused inimese ning looduse vahel. Hingetootem tähendab põhimõtteliselt seda, kui sul on teatud looma, linnu või putukaga tohutult tugev side. Ja sellel sidemel ei ole selget põhjendust.  Tunnen tugevat sidet loodusega. Kui sa oled aasta..
13 mai MESILANE - HINGE TOOTEM
0 8349
Kas sa tunned mesilastega sidet? Kui jah, siis kirjutan enda nägemuse mesilasest just sinu jaoks, et aidata sul mõista seda, miks sul mesilasega selline side on ja mida sa saad sellest enda kohta välja lugeda. Hinge tootemid aitavad sul ja kõikidel teistel mõista seda, milline on meie hetkeseis, s..
20 aug TIIGER - HINGE TOOTEM
0 14859
Tiiger on sinu hinge tootem, kui sul on selle ilusa ja kuningliku loomaga seletamatu side. Kui nad meeldivad sulle lausa meeletult ja sa oled juba noorest peale tundnud nendega tohutut sidet, siis võib see olla märk, et oled ühes enda eelnevas elus elanud tiigrina. Kui sinu hinge tootem on tiiger, ..
09 juuni ÄMBLIK - HINGE TOOTEM
0 15737
Kas sul on kummaline side ämblikega? Kõik teised kardavad ämblikke, kuid sinus ei tekita need negatiivseid emotsioone. Hoopis vastupidi, sul on nende vastu soojad tunded? Kui jah, siis on sinu hinge tootemiks ämblik. See tähendab seda, et ühes eelnevas elus võisid sa elada ämbliku elu. Me ei rända ..
20 mai KASS - HINGE TOOTEM
admin 0 11700
Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti eelmistes eludes olnud enne, kui enda tänasesse kehasse rändasime. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis see ei tähenda seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elud oled samu..
24 juuli KOER - HINGE TOOTEM
admin 0 11939
Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud, enne seda, kui me oleme enda tänasesse kehasse rännanud. Ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see ainult seda, et kõik sinu eelmised ja tul..
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.