Kas sa oled täpselt kell 15:51 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 15:51 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam ja spirituaalsem side on sul Inglimaailmaga ning mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mis sul täpselt sellel samal hetkel on vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid üritada mõista on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab Inglitemaailmas kellaaeg 15:51 ja selle tähendus kehtib vaid täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei lainele 15:00-le või näiteks 00.15-le. 15:51 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 1551, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu.

Kui 1 ja 5 mõlemad esinevad topelt, siis nende numbrite tähenduse vägi on samuti mitmekordne. 1 sümboliseerib vajadust tegutsemiseks, esimese sammu tegemiseks, millegi alustamist, enesekindlaks muutumist, teotahte tekkimist, motivatsiooni ja inspiratsiooni kinni püüdmist. 5 sümboliseerib selles kombinatsioonis positiivsete valikute tegemist, mitmekülgsust, elujõudu, energiat, head suhtumist ja kogemustest õppimist.

Hoia pea püsti ja hoia end motiveerituna!

Kui vaatad täpselt kella 15:51 ajal või näed seda numbrit mõnel teisel kujul, siis sinu Kaitseingel või kellelgi teisel Inglitemaailmast on sulle teade edasi anda. See teade on osa motivatsioonikõnest, mis on suunatud sinule. Selle numbri nägemisega soovib keegi Inglitemaailmast öelda, et sa pead pea püsti hoidma ja edasi liikuma. Sinu Kaitseingel annab ka teada, et hetkel ei ole sul aega nukrustamiseks ja stressienergia kinni hoidmiseks. Seevastu soovitab ta sul olla positiivne, julge ja teha samme, mis aitavad sinu ellu heaolu luua.

Kui näed seda numbrit, siis sellel ajal toimetavad Inglid sinu seljataga. Nad aitavad sul iseendale seatud eesmärke täide viia ja luua kõige selle jaoks soodsat tulevikku. Kui näed 1551, siis on õige aeg teha erinevaid rituaale või küünlarituaali, mis aitab sinu soovidel täituda. See number saabub sinu teele, kui sul on vaja teada, et asjad liiguvad kõik paremuse poole. Ole tänulik, kui seda Inglinumbrit näed, keegi valvab ja aitab sind.

Jäta meelde, kui number 1 ja 5 on 1551 kombinatsioonis, siis kõik sinu teod peavad olema head tahet täis. Inglid täidavad sinu unistusi, mille kaudu keegi teine ei peaks kannatama. Topelt number 5, mis on kõrvuti positsioonidel annab märku sellest, et sinu unistus saab täituda vaid siis, kui see ei tee kellelegi teisele kahju.

Kaitseingel on sinu isiklik Ingel, kellega loo tugev ja imetlusväärne side. Kanna endaga kaasas Opaliiti, et teievaheline kontakt oleks alati selgelt olemas.

Kõikide teiste Inglisõnumitega, mille olen juba eelnevalt kirja pannud, saad tutvuda SIIN