Enesekaitse on väga oluline ja paljudel on end vaja millegi või kellegi eest kaitsta. Enesekaitserituaal aitab tugevdada sinu Auravälja kaitseenergiat, see omakorda aitab blokeerida ebaõnne või kaitsta sind halba soovivate inimeste ning nende kurjade kavatsuste eest. Enesekaitserituaal suurendab enesekindlust, parandab Auraväljas olevaid energiaid ja jätab sinna parajas koguses kaitsvat jõudu. Enesekaitserituaali tee siis, kui soovid oma kaitsevõimet suurendada või kui oled silmitsi probleemiga, millest soovid lahti saada.

Eriti kasulik on enesekaitserituaal siis, kui sind jälitab viimasel ajal ebaõnn, sa satud erinevatesse ebasoodsatesse olukordadesse ja tunned, et miski viib sinu elus kõik allamäge. Teine väga suur põhjus, miks teha enesekaitserituaali, on see, kui keegi konkreetne inimene on sind ette võtnud ja hakanud sulle halba soovima või tegema. Kui on keegi, kelle jaoks on sinu ebaõnn oluline või sinu maine kahjustamine kasulik, siis kindlasti vii enesekaitserituaal läbi.

Millal on õige aeg enesekaitserituaali tegemiseks?

Seda rituaali võid teha ükskõik millal, ei ole vahet, milline on Kuu faas. Parim aeg on loomulikult siis, kui kosmilised energiad on sellise rituaali tegemiseks soodsad. Näiteks siis, kui on õige aeg enda kaitset tõsta või on kosmiline energia hoopis selline, mis võtab kaitset ära. Nendel aegadel on kaitse suurendamine eriti oluline ja selle rituaaliga on see võimalik. Sellest, millised on mingil hetkel kosmilised energiad, saad lugeda minu horoskoobist SIIT.

Kus seda rituaali teha?

Rituaalide tegemiseks vali alati võimalikult mugav koht. Üldiselt on kõige mugavam teha erinevaid rituaale su oma kodus. See, kus sa seda teed, ei ole selle rituaali juures oluline.

Rituaali tuleb läbi viia spetsiaalsete, mille energiatega on sul võimalik enda Auravälja tugevamaks muuta.

MAAGIAESEMED:

1. Talihali eeterlik õli

2. Karmaviiruk või Viirukipuu viiruk

3. Ahhaat geood

4. Loorberilehed

5. Meresool

6. Viirukihoidja

7. Õlilamp (või Difuuser)

8. Tikud

9. Alus või taldrik

10. Teeküünal (kui kasutad difuuserit, siis ei ole küünalt vaja)

Alusta ja loo enda Auravälja tugev enesekaitsemehhanism!

1.
Kõigepealt kausuta Talihalja eeterlikku õli nii, et tilgutad vähemalt 20 tilka eeterlikku õli õlilambi veeanumasse või difuuserisse. Kui kasutad õlilampi, siis pane õlilambis küünal põlema, kui difuuserit, siis pane see tööle.

Talihali on ebaõnneenergiat ja stressi tervendava toimega eeterlik õli. Talihali loob tugeva kaitse ja vabastab Auraväljast ärasõnuvat ning äraneedvat jõudu. Eriti kasulik siis, kui keegi on sulle halba soovinud ja sinu Auravälja kaitset nõrgestanud.

Hinga Talihalja aroomi sisse, ole sellele võimalikult lähedal, et see suudaks hakata sinu Auravälja taastama, tervendama ja tugevdama. Talihali teeb imesid, kui olla rituaali tegemisel selle eeterliku õli vahetus läheduses.

2. Järgmise sammuga aseta viirukialusele üks Karmaviiruk. Pane see otsast põlema ja suitsema seades sule silmad ning lausu esimest korda rituaalilause: EBAÕNN VABANEGU, AURAVÄLI TUGEVNEGU. Kui Karmaviiruk suitseb, siis seisa või istu veidi aega viiruki ja eeterliku õli aroomi läheduses. Soovi korral sule silmad ja ole võimalikult mugavas asendis. Hinga rahulikult sisse ja välja ning keskendu sellele, et sa muutud võimekamaks. Kui on keegi konkreetne, kes sulle liiga teeb, siis keskendu sellele, et tal ei ole enam sinu üle võimu. Kui on mõni konkreetne teema, milles pidevalt esineb sinu elus ebaõnne, siis keskendu sellele, et see nõiaring lõppeks. Mõne aja möödudes liigu rituaali tegemisega edasi.

3. Nüüd võta alus/taldrik ja puista sinna peale meresoola nii, et terve taldrikupõhi oleks kaetud. Seejärel aseta soolale peotäis loorberilehti. Kohe loorberilehtede peale pane Ahhaat geood (geood peab olema uus, eelnevalt kasutamata). Alus aseta Karmaviiruki ja õlilambile võimalikult lähedale. Seejärel pane oma mõlemad käed Ahhaat geoodi peale. Kui käed on geoodil, siis lausu teist korda rituaalilauset: EBAÕNN VABANEGU, AURAVÄLI TUGEVNEGU.

Karmaviiruk aitab vabastada kahjustavat energiat sinu Auraväljast ja pöörata Karma sinu kasuks tööle. Kui keegi soovib sulle halba, siis seab see Karma õiglaselt tööle. Loorberilehed ja sool aitavad aktiveerida Ahhaadist geoodi. Ahhaat geood on see, mis salvestab rituaali ja muudab selle toime sinu jaoks aktiivseks.

4. Liigu rituaali tegemisega edasi ja võta viirukialuse pealt enda kätte suitsev Karmaviiruk. Kui selle küljes on tuhka, siis raputa see esmalt viirukialuse peale. Tee Karmaviirukiga enda ümber ringe, ole loov ja liigu suitseva viirukiga oma näo ees, õlgade kohal ja samal ajal keskendu sellele, et sa muutud tugevamaks ning võimsamaks. Vahepeal võid tuha viirukialusele raputada ja siis sellega enda ümber edasi liikuda. Mõne hetke möödudes aseta Karmaviiruk uuesti viirukialusele tagasi ja samal ajal lausu kolmandat korda rituaalilauset: EBAÕNN VABANEGU, AURAVÄLI TUGEVNEGU.

5. Kohe peale seda aseta oma käed Ahhaat geoodi peale ja lausu rituaalilauset täpselt kolm korda järjest:
EBAÕNN VABANEGU, AURAVÄLI TUGEVNEGU. Hoia käsi veel mõnda aega geoodil, silmad suletud ja keskendu sellele, et sa soovid võimekamaks muutuda ja vabaneda teatud ebaõnnest või mõne inimese pahatahtlikkusest sinu vastu. Kui sa tunned ühel hetkel, et oled saanud oma soovi Ahhaat geoodile edastada ja oled kõigele piisavalt palju keskendunud, siis ava oma silmad. Rituaal ongi läbi viidud.

6. Taldrik või alus koos soola, loorberilehtede ja Ahhaat geoodiga aseta oma kodu välisukse lähedusse. Hoia neid seal täpselt 7 ööd. Peale 7 ööd vii sool ja loorberilehed enda kodust minema. Ahhaat geood jäägu kodu välisukse lähedusse. Kui seal on olemas kodu või sinu enda kaitse jaoks eelnevalt kristalle, siis võid Ahhaat geoodi lisada nende sekka. Kui pole, siis võib geood olla üksikult sinu kodu välisukse juures. Kui sa kunagi kolid, siis aseta see geood uue kodu välisukse juurde.

7. Ahhaat geoodi sisse on laetud informatsioon, mis saadab signaale sinu Auravälja. Rituaali käigus puhastasid, taastasid ning tugevdasid Talihalja eeterlik õli ja Karmaviiruk sinu Auravälja mõneks ajaks ära. Et rituaal oleks jätkusuutlik, siis on kasulik põletada vähemalt korra kuus enda lähedal Karmaviirukit ja Talihalja eeterlikku õli. Kui igakuiselt ei põleta, siis vähemalt paaril korral poole aasta jooksul, see tagab rituaali aktiivsuse ja tugeva toime.

Enesekaitserituaal aitab parandada sinu Auravälja kaitsevõimet ebaõnne, stressi ja pahatahtlike inimeste eest. See loob kaitse, mis aitab lahti saada ebaõnneenergiast, mida sa enesele teadmata kaasas kannad.