Lutikad ei ole just kõige meeldivamad putukad ja tegemist on inimeste jaoks väga kahjulike parasiitidega. Parasiite unes näha ei ole aga kasulik, kuid seda võib ette tulla. Unenäod võivad üllatada oma eriskummaliste nägemustega ning sellel kõigel on ka olemas omad tähendused. Kui oled lutikaid unes näinud, siis aitan sul mõista nende tähendust.

Kui näed unes lutikat, siis see on tegelikult "keegi" ehk näiteks mõni inimene. Lutikate arv sinu unenäos sümboliseerib võimalikku inimeste arvu. Näiteks, kui sinu unenäos oli kaks lutikat, siis see viitab kahele inimesele.

Lutikad sümboliseerivad kedagi, kes on sinu vastu halb, sinu jaoks kahjulik või lausa sinu vaenlane. Lutikad ei ole head inimesed, neil on sind kahjustavad motiivid ja soovid. Võib-olla on lutikad sinu unenäos keegi, kes soovib sind ära kasutada.

Lutikas võib sümboliseerida kadedat, kasuahnet, enesekeskset, vaenulikku, vägivaldset, pahatahtlikku, klatšivat või ükskõik millist halbade kavatsustega inimest.

Lutika ehk selle inimese eesmärk on sind ühel või teisel viisil nõrgestada. Kui näed lutikat enda unenäos, siis ole ettevaatlik ja ürita võimalikult täpselt unenägu ära tõlgendada, et sa saaksid seda inimest takistada, talle jälile ja vajadusel ta enda elust välja lülitada.

Unenägu, kus sa tapsid lutika või lutikad, sümboliseerib kahjulikust situatsioonist jagusaamist. Võimalik, et sa saad lahti vaenlasest või suudad edukalt astuda halba sooviva inimese vastu. Kui aga keegi teine tappis sinu unenäos lutika, siis seesama inimene võib aidata sul kellestki kahjulikust jagu saada. Võib-olla keegi astub sinu eest välja ja aitab sind kaitsta.

Unenägu, kus sa nägid vaid lutikat näiteks eemalt, viitab problemaatilise inimese või inimeste saabumisele sinu ellu. Kui näed sellist unenägu, siis ole eriti valvas ja ära lase kellelgi kergelt enda ellu siseneda. Sellist unenägu nähes soovitan sul mõnda aega kanda endaga kaasas Draviidi kristalli. Draviit aitab intuitiivselt tajuda seda, kes on sinu jaoks kahjulik ja kelle motiivid on halvad. Draviidi kristall muudab intuitsiooni tugevamaks, aidates sul vahet teha headel ja halbadel inimestel. See on väga tugev kaitsekristall.

Lutikas, kes unenäos hammustas, on inimene, kes tegi või teeb sulle peagi liiga. See unenägu ennustab ette suure probleemi või õnnetuse ilmsiks tulemist. Tegemist on situatsiooniga, kus keegi teeb sulle sihilikult liiga. Kui nägid unes lutika hammustamist, soovitan sul kanda Draviidi kristalli.

Kui soovid mõista rohkem enda unenägude tähendusi ja soovid unenägusid rohkem näha, siis hoia enda magamistoas voodi kõrval Tuli Titaanium Aura geoodi. Tegemist on kristalliga, mis aitab spirituaalsel tasandil kiirelt areneda, see omakorda aitab kaasa unenägude paremale mõistmisele.

Kõik minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.