Täiskuu on kõige võimekam Kuufaas, mis kannab endaga igal korral kaasas erinevaid energiaid, kuid selles on ka teatud energiad, mis on sellel ajal alati esindatud. On inimesi, kes on Täiskuule ülitundlikud, ja on neid, kes ei taju Täiskuu energiaid nii ekstreemselt. Ülitundlikkus Täiskuu suhtes on aga laialt levinud ja kui Sa tead, et sina oled üks Täiskuu väljavalitutest, siis on need minu mõtted just sinule.

Kui Sa oled Täiskuu suhtes ülitundlik, siis sul on vaja õppida sellega elama, sest seda ei ole võimalik endas täielikult kinni lülitada ega end Täiskuu suhtes 100% vastupidavaks muuta. Küll aga on asju, mida sa saad teha, ja nendest ma siin räägingi.

Kuu suudab liigutada meie planeedi ookeane ja kogu vett, ja see suudab mõjutada ka meid. Inimene koosneb peamiselt veest ja Kuu suudab vett tõmmata ning tõugata. See suudab mõjutada ka meie sees olevat füüsilist ja vaimset rõhku. Inimeste jaoks, kes ei suuda mõista, kuidas Kuu suudab meid mõjutada, on see tegelikult väga lihtsalt seletatav. Kui sinu sees toimub nö lainetamine, siis see mõjutab sinu tasakaalu, emotsionaalset olekut ja tundeid. Sinu emotsionaalne keha on kõige tundlikum osa sinus ja vesi on seotud emotsioonidega.

Mida tundlikum on inimene, seda suuremat mõju Täiskuu temale osutab. Seega, kui tundlik oled sina?

Mida päev Täiskuu poole, seda võimsamalt Sa tunned selle energiaid!

Täiskuu on umbes iga 29 päeva pärast. Aasta lõikes on üldiselt nii, et üks Täiskuu on ühe kalendrikuu jooksul (jaanuar, veebruar jne.), kuid vahel langeb ühele kalendrikuule ka kaks Täiskuud. Täiskuu saabudes võid selle energiat endas juba tunda, Täiskuu suhtes ülitundlikud inimesed tunnevad nendes toimuvaid muudatusi juba umbes neli-viis päeva enne Täiskuu saabumist ette. Keskmise tundlikkusega inimesed tajuvad energiaid erksalt päev-paar enne Täiskuu saabumist. Need, kellel ei ole Täiskuu suhtes ülitundlikkust, ei pruugi märgata mingit vahet. See aga ei tähenda, et nad ei saa Täiskuu väest osa. Need on lihtsalt sellised inimesed, kellel ei pruugi olla enda emotsionaalse kehaga tugevat kontakti.

Ülitundlikkus Täiskuu suhtes viitab sellele, et sul on oma emotsionaalse kehaga side. See on tegelikult väga hea side, kuid Täiskuu võib tuua välja selle hea sideme tumedama poole, milleks on ärevus.

1. VÕIMENDAB SINU EMOTSIOONE

Täiskuu tõstab esile kõik sinu sees olevad emotsioonid ja duubeldab neid. Ükskõik, milline on sinu tuju või mida sa tunned, siis Täiskuu ajal kajastub see erakorraliselt. Näiteks oled sa rõõmu tundes silmpaistvalt õnnelik. Või kui sind valdavad kurvad mõtted, siis sa ei suuda seda kuidagi varjata ja kurbus võib sind lausa nutma ajada. Kõik on mitmekordistunud ja sul on raske neid endas hoida, üliemotsionaalsus käib alati koos Täiskuuga. Ülitundlikel inimestel on Täiskuu ajal erakordselt raske oma emotsioonidega toime tulla.

Soovitan Täiskuu ajal ülitundlikel inimestel juua melissiteed. Meliss on närve rahustava, emotsioone tasakaalustava ja head enesetunnet loova toimega. Kui sa oled ülitundlik, siis tasub melissi alati enda kodus hoida, siis saad sa sellest teed valmistada, kui sul on seda vaja.

2. TOOB ESILE KÕIK, MIS MEIS ESINEB

Kõikidel inimestel on oma helgem ja tumedam külg. Positiivne osa meist on õpitud õiged tarkused, negatiivne osa veel õppimata, tervendamata ja lahti harutama osa. Täiskuu toob meis kõigis esile selle, millest me koosneme. Näiteks, kui sa oled tähtkujult Vähk, siis paratamatult võib Täiskuu ajal tekkida sinus meeletu igatsus läheduse ja kodutunde järele. Isegi siis, kui sul Vähina ei ole sellega probleeme, sest see on Vähi tundlikum pool ning Täiskuu muljub sellele nupule. Teine näide tähtkujudega on see, et Jäär muutub Täiskuu ajal eriti võimukaks ja sel ajal pole mõtet Jääraga vaielda, see on tulutu. Ürita end Täiskuu ajal kõrvalt vaadata ja sa saad väga hästi aru, millest sa koosned - Täiskuu on sinu paljastaja.

Kuna Täiskuu toob meis esile kõik, mis meis eksisteerib, siis toob see esile ka meie unistused. Seetõttu on Täiskuu ajal kasulik teha erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad unistusi täide viia. Soovitan Täiskuu ajal põletada Namaste viirukit. Tegemist on viirukiga, mis aitab soovmõtteid ja unistusi täide viia. Namaste viirukit põletades soovi ja saada oma mõtted universumisse, et need leiaksid tulevikus sinu eluteel aset.

3. ENERGIALAENG ON GARANTEERITUD

Täiskuu toob inimestele parajalt suure energialaengu, mis väljendub meis kõigis erinevalt. Energia suurenemine võib sind muuta rahutuks, ärevaks, närviliseks ja sul võib tekkida pidev vajadus midagi teha, korda saata ja luua. See on hea, kui sa leiad oma energiale rakendust. Kui sa seda energiat ära ei kasuta, siis muutub see energia ärevuseks, seetõttu on Täiskuu ajal mõistlik palju korda saata. Paljudel inimestel tekib vajadus end füüsiliselt rakendada ja tööd teha. Füüsilise energia suurenemise tõttu võivad aga vägivaldsed inimesed muutuda veel vägivaldsemaks. Just seetõttu on Täiskuu ajal maailmas kõige rohkem õnnetusi. Samas juhtub palju ka õnnetusi, mille on põhjustanud tähelepanematus.

Täiskuu ajal soovitan kanda kaitsekristalle, kui soovid end kaitsta õnnetustesse ja vägivaldsete inimeste eest. Täiskuu ajal on kasulik kanda Musta Turmaliini, Kullisilma, Punast Tiigrisilma, Tiigrisilma ja teisi tugevatoimelisi ebaõnne eemal hoidvaid kristalle.

Energiatõusu tõttu on Täiskuu paljusid soosiv, eriti just neid, kellele meeldib tööd teha. Näiteks saavad Neitsi tähtkuju esindajad Täiskuu ajal jõudu juurde, et tegeleda analüüsimisega ning organiseerimisega. Samas võivad Lõvid suurenenud energiahulga tõttu muutuda ülientusiastlikuks ning kaotada intuitiivse tunnetuse. Täiskuu mõjutab kõiki tähtkujusid erinevalt.

4. HEA VÕI HALB, KÕIK ON ÄÄRMUSLIK

Nagu ma eelpool mainisin on Täiskuu see, mis muudab meid emotsionaalseks ja võimendab kõike, mis meis eksisteerib. Täiskuu armastab äärmust, kuldset keskteed sellel ajal ei eksisteeri. Kas kõik või mitte midagi, see on Täiskuu moto.

Täiskuu ajal on sul võimalik tuua enda ellu väga palju head, ja tahtmatult või paratamatult ka halba. Olen aastaid kirjutanud ja rääkinud sellest, et Täiskuu tuleb muuta enda jaoks kasulikuks. Meil on võimalik teha seda rituaalide, maagiate ja erinevate tegevustega, mis aitavad Täiskuust maksimumi võtta. Täiskuud on erinevate energiatega, mõni toob meieni armastust, mõni küllust ja mõni hoopis ebasoodsaid energiaid. Jälgi minu kuuhoroskoopi, kus räägin just nendel teemadel põhjalikult ja annan ka nõu, kuidas Kuufaasid enda jaoks õnnetoovatekst muuta.

Täiskuu võib tuua rikkust, kui tegeled sellel ajal erinevate rikkust, küllust ja õnnetoovate rituaalidega. Seega pane Täiskuu ajal küünlad põlema, viirukid suitsema ja õlid aurama ning tee erinevaid kristallimaagiaid.

5. MUUTUSED SINU UNENÄGUDE MAAILMAS

Täiskuu muudab sind aktiivsemaks, samuti ka sinu aju. Hea une jaoks on aga vaja rahulikku meelt, lõõgastunud olekut ja head enesetunnet. Täiskuu tekitab parajat ärevust, igasugune ülemõtlemine on paljude jaoks sel ajal garanteeritud. On neid, kes ei suuda uinuda, kuna mõtteid on liiga palju, on neid, kes ei suuda lõõgastuda, ja neid, kellel ei tule uni peale suure energia tõttu.

Unenägude maailmas toimuvad Täiskuu ajal väga huvitavad asjad. Sügavat und on Täiskuu ajal raske saavutada, küll aga on unenägude maailm avatud ka kõige vähem und nägeva inimese jaoks.

Täiskuu ajal kogetakse kõige rohkem luupainajaid, segaseid unenägusid ja saadakse ka kõige rohkem prohvetlikke visioone. Enne Täiskuud on kasulik tuua voodi kõrvale või magamistuppa prohvetlikke visioone toovaid kristalle. Soovitan magamistoas hoida Tuli Titaanium Aura ja Titaanium Aura geoode. Need geoodid koos aktiveerivad sinus oskuse näha kasulikke ja ettekuulutusi täis unenägusid. Loomulikult on hea puhastada oma magamistuba Täiskuu ajal ja sellele eelnevatel päevadel Taevaliku viirukiga, sest see soosib prohvetlike visioonide nägemist oma kaitseingli kaudu. Kui kaitseingel ilmutab end unes, siis ta tuleb alati sulle midagi olulist rääkima.

6. KUU MUUDAB EBASTABIILSEKS

Stabiilsus on see, mida pea kõik armastavad ja soovivad rohkelt oma ellu. Stabiilsus kodu- ja tööelus on parim, mis saaks juhtuda, eks? Täiskuule meeldivad muutused ja see ei lase inimestel põnevuseta elada. Iga pea 29 päeva pärast tuleb jälle Täiskuu ja lööb vähegi haprad teemad meie elus lainetama.

Täiskuu äratab üles teemad, millele tuleks tähelepanu pöörata ja seetõttu võid Täiskuu ajal tunda, kuidas stabiilsus on kadunud ja sinu intuitsioon muudkui ütleb sulle: "Tee korda, tasakaalusta!" Või kui sa oled Täiskuu energia suhtes väga tundlik, siis võib sind saata kerge paanika. Täiskuu ei ole sinu vaenlane, see lihtsalt äratab sind üles, ja kellele meeldiks üles ärata, kui sa rahus magad?

Nii mõnegi tähtkuju jaoks ei ole Täiskuu poolt tekitatud stabiilsuse kaotamine just lust ja lillepidu. Kaljukitsed, Sõnnid ja Neitsid, teile ei meeldi korralagedus. Veel vähem ei meeldi teile, kui teie õndsat tasakaalu ja rutiini torgitakse. Täiskuu ajal soovitan teil, maa-elementidel, hoida enda kõrval maandavaid ehk Juurtšakrakristalle. Kaljukits võtku välja enda õnnekristall Oonüks, Sõnn Must Turmaliin ja Neitsi Kiastoliit.

Teised tähtkujud suudavad muutustega ja rutiini pea peale pööramisega paremini toime tulla, nii mõnigi neist isegi naudib seda. Tähtkujudest ja nende iseloomudest olen ma kirjutanud oma esimeses raamatus "Tähtkujude salapära", leiad oma tähtkuju kohta põnevat lugemist just sealt!

7. TÄHELEPANU KESKPAIK

Täiskuu valgustab kõike ja kõiki, ning ei lase asjadel märkamatult juhtuda. Täiskuu on nagu rambivalgus, nagu see seal kõrgel meie kohal meid valgustab, annab see meile võimaluse näha seda, mida vaja. Täiskuu ajal tuleb päevavalgele kõige enam saladusi ja varjatud teemasid. Sina ja teised saavad rohkem tähelepanu kui tavaliselt. See ei ole hea uudis neile, kellele ei sobi üleliigne tähelepanu. Hea uudis on see aga neile, kes armastavad tähelepanu.

Tähelepanu tõmbab enda poole kõike, mis tähendab seda, et see võib olla nii kasulik kui kahjulik. Kui sul on vaja midagi teada, märgata või millenigi jõuda, siis Täiskuu vägi annab sulle õnne õigele teele liikumiseks. Samas võid sa sattuda olukordadesse, kus see tähelepanu ei ole sinu kasuks ja sa võid jääda ette kellelegi, kellel on halb tuju. Kasvava tähelepanu tõttu võid tunda kriitikat.

Soovitan Täiskuust tekkinud tähelepanu suurenemise negatiivset poolt mitte väga tähele panna. Õpi sellega elama, et igal kuul on teatud päevad, mil seda on rohkem.

Lisaks emotsioonidele mõjutab Täiskuu kogu sinu füüsilist keha...

Näiteks need inimesed, kellel on neerud haiged, võivad end Täiskuu ajal väga halvasti tunda ja neil võivad neerudega seotud probleemid esile kerkida. Täiskuu avaldab mõju meie kehas olevale veele ja neerud on organ, mis on vett täis. Täiskuu võib põhjustada valusid ja teisi vaegusid, kui probleem on algselt juba olemas. Neeruprobleemide korral soovitan ravitsemise eesmärgil kasutada Nefriit Jaadi ja Muskaatpähkli eeterlikku õli, see eeterlik õli on neerude tervendaja.

Täiskuu ei mõjuta vaid ainult sinu neerusid, see mõjutab ka sinu südant. Teadaolevalt on Täiskuu ajal kõige vähem infarkte ja südamega seotud probleeme. Täiskuu mõjub südamele hästi ja see on hea teade kõikidele, kellel on südamega probleeme.

Inimesed külastavad Täiskuu ajal oma erinevate kaebustega palju sagedamini haiglaid, kui siis, mil Täiskuud ei ole. Paljudel on kehv enesetunne, kergelt tulevad täiskuu ajal välja peavalud ja teised mööduvad probleemid. Soovitan Täiskuu ajal toituda teadlikult ja tervislikult ning juua rohkem teed kui süüa erinevaid toite.

Mõistes seda, mida Täiskuu meiega teeb, aitab see ühel hetkel liikuda Täiskuuga sellises rütmis, mis oleks sulle kasulik ja talutav.

Vaata Kuufaaside kalendrit, et teada saada, millal on TÄISKUU. Kui sa oled tundlik inimene, siis võib Täiskuu vägi jõuda sinuni juba mitmed päevad enne selle tegelikku kuupäeva!