Noorkuu on imeline Kuufaas, mis paneb meie eludes alguse uuele tsüklile. Iga Noorkuu on omamoodi eriline, mida mõjutavad kaksteist erinevat tähtkuju. Jäär ehk kõige esimene tähtkuju paneb sind elama, muudab sind füüsiliselt terveks, aktiivseks ja suurendab sinu isiklikku väge. Jäär on oma loomuselt tulihingeline ellujääja, optimist ja tegutseja, see energia kandub kõik Noore Kuu energiasse, millest meil kõigil on võimalik osa saada.

Jäära isiksuse kohta leiad süvaanalüüsi minu esimesest raamatust "Tähtkujude salapära", mille leiad SIIT

Jäära Noorkuu on iga aasta vaid ühel korral ja see on alati siis, kui Jäär on Päikeses. See tähendab seda, et Noorkuu Jääras saab aset leida vaid ajal, mil Jäära tähtkuju all sünnitakse. Igal aastal võib Noorkuu kuupäev nihkuda ja olla erinevatel kuupäevadel. Üks on aga kindel, see jääb märtsi lõppu või aprilli. 

Jäära Noorkuu leiab aset nendel kuupäevadel: 

24. märts 2020

12. aprill 2021

1. aprill 2022

20. aprill 2023 koos Päikesevarjutusega

8. aprill 2024

29. aprill 2025 koos Päikesevarjutusega

17. aprill 2026

6. aprill 2027 

Jäära Noore Kuu ajal toob Jäära juhtiv planeet Marss esile paraja koguse energiat. See võib paljude jaoks tunduda ärev, kuid on ka neid, kes saavad sellest jõudu juurde ja muutuvad eriti produktiivseks ning energiliseks. 

Selle Noorkuu positiivne ja negatiivne külg 

Igal asjal on alati kaks külge, nii ka Jäära Noorkuul. See võib anda sulle tohutu enesekindluse, väe ja jõu, mis kinnitub sinu hingeellu pikaks ajaks. Teine pool on aga selle varjukülg, mis võib sinu hinge luua pikaks ajaks asjatut ärevust. Seda teades on oluline sel ajal õigesti tegutseda ja mõelda. Ikka selleks, et endasse kinnitada vaid positiivseid energiaid. 

Mida sellel päeval teha? 

Sel päeval ürita olla võimalikult tegus, aktiivne, energiline ja sisusta oma päev tegevustega, mis sulle tõeliselt meeldivad. Tee midagi, mis sind teeb õnnelikuks ja rõõmsaks - nii kasvab ka sinu isiklik vägi. 

Hoidu ärevust põhjustavatest inimestest (nendest, keda sa tead, kes mõjuvad sulle halvasti), ole koos nendega, keda armastad. Sisusta see päev huumoriga, tee ise nalja, naerata mööduvatele inimestele ja soovi teistele head. Jaga enda sees olevat headust ja rõõmu. Jäära Noorkuu ajal tehtud positiivsed teod toovad sulle ringiga palju rõõmu ja õnne. 

Kui miski tekitab sulle sellel päeval ärevust, siis leia viis enda maandamiseks. Näiteks põleta Reiki viirukit ja puhasta oma kodust õhku Salvei eeterliku õliga - need mõlemad tegevused tekitavad parajalt lõõgastava meeleolu ja aitavad sul end maandada ajal, mil sul on seda kõige enam vaja. Proovi, et teada saada, kas need on sinu jaoks lõõgastava toimega! 

Taasta enda tervis ja isiklik vägi! 

Jäära Noorkuu annab sulle erakordse võimaluse end tervendada nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Võta sel päeval ette palju tegevusi, mis toetavad sinu hinge ja keha. Pane paika päevakava, mis koosneb erinevatest tervislikest toimetamistest. 

Näiteks tee jalutuskäik loodusesse, mine ujuma või koeraga metsa sörkima. Tee midagi aeroobset, et sinu füüsiline keha saaks turgutatud. Näiteks on jalutamine üks tervislikuimaid viise. Jalutamise ajal suunad oma kehasse parajas koguses hapnikku ja sinu üleüldine enesetunne peale jalutamist on garanteeritult parem. See hoiab ka vaimse keha vormis. 

Lisaks värskes õhus jalutamisele tee endale maitsvat teed. Näiteks piparmündi- või ingveriteed, mis kosutavad korraga nii sinu füüsilist kui ka vaimset keha. Tee lõõgastavat vanni eeterlike õlide ja baasõlidega. Lisa vannivette Viinamarjaseemneõli ja enda isikliku väe suurendamiseks Ylang Ylangi eeterlikku õli. Kasvata enda vaimset võimekust looduse väega. 

Võta sel päeval kasutusele erinevaid tervendajaid. Leia kristallimaailmast üles enda füüsilist ja vaimset keha turgutav kristall. Üleüldiseks tervendajaks sobib Šungiit, see on kogu keha tervendaja. Kui oled raskelt haige, sobib kristalliks Bretšastunud Jaspis või Verekivi

Tutvu La Tene valikus olevate tervisetoodetega SIIN. Nende seas võib olla midagi just sulle, millest võib sinu keha ja hing kasu saada, ennekõike füüsiline keha. Näiteks kui sa vaevled uneprobleemide käes, siis sobib abimeheks Cytoplani looduslik unepulber CYTO-NIGHT. Kui tunned jõuetust, siis Cytoplan L-Tauriin

Kui sa aga vaevled näiteks nahaprobleemide käes, sul on akneline või problemaatiline nahk, siis võib aidata sind Cytoplani Maarjaohakas. La Tene valikud olevate Cytoplani toodete eelis on see, et need on 100% vegan ja taimsed tooted. Maarjaohakas on suurepärane keha tervendaja, see puhastab keha toksiinidest ja muudab maha nooruslikuks. Nahk võib vana näida juba seetõttu, kuna selles on palju mürkaineid. Et parandada naha välimust, on vaja esmalt teha kehale detox-kuur. Maarjaohakas vabastab kehast mürke ja on nahka noorendava toimega. 

Ennekõike küsi Jäära Noorkuu ajal enda käest neid küsimusi: "Millest minu keha ja hing puudust tunneb?" ja "Mis on minu probleem, mis rikub ära minu igapäevase heaolu?". Leia nendele küsimustele vastused ja seejärel otsi neile tervendajad. Sinu keha ja hing vajavad pidevat hoolitsust ning neid tuleb mõlemat paralleelselt toetada, et saavutada hea enesetunne. 

See on päev, kus sul on võimalik enda energiavarusid tõsta maksimumi peale! 

Näe sel päeval palju vaeva selleks, et enda energiavarusid taastada. Kui õues on päikesepaisteline ilm, siis mine vähemalt pooleks tunniks päikese kätte. Lase päikesel enda näonahka puudutada, et päike saaks reguleerida sinu hormonaalset keha. Päikese jõud on tugev ja seda ei tasu alahinnata. Loe kindlasti juurde päikese võimest minu ühest varasemast artiklist SIIT

Jäära Noorkuu taastab õnneks nii või naa sinu energiavarusid, kuid alati on hea ka omalt poolt kaasa aidata. Nii suurendad sa selle päeva kvaliteeti ja energiavarude taastumise kiirust. Kui oled väga jõuetu, siis kanna sel päeval Kondor Ahhaati. Kondor Ahhaadi sisse laeb Jäära Noorkuu energiat ja seda energiat hakkab kristall sulle edasi kandma. 

Põleta apelsini- ja kaneeliküünalt, et täita oma kodu uue elava energiaga 

Kaneel ja Apelsin on energiat suurendava toimega. Need rituaaliküünlad on kasulikud just sellel ajal, kui Noorkuu on Jääras. Jäära planeet Marss suunab Noort Kuud energiat kasvatama, Kaneeli- ja Apelsiniküünlaid kodus põletades suurendad sa oma kodu Auravälja. Nende küünalde põletamisel võid neisse seda ka oma soovid. Küünalt või küünlaid süüdates soovi, et antud Noorkuu täidaks sinu kodu energia, tervise ja väega. Võid neid järgmisel päeval edasi põletada, kuna need jätkavad sama toimega ja aitavad järk-järgult suurendada sinu kodu jaoks soodsat jõudu. 

Lase energial enda hinge ja kehasse siseneda. Tervenda oma keha, lase sellel taastuda!