Roos sümboliseerib enamiku inimeste jaoks armastust. Roos on unenägudes tavaliselt seotud suhete ja tunnetega. Vahel aga ei pruugi see nii olla. Et teada saada, mida roos võis sinu unenäos tähendada, seleta oma unenägu võimalikult täpselt lahti. Aitan sul seda teha.

Punane roos sinu unenäos kuulutab ette positiivse sündmuse saabumist siis, kui see roos oli ilusa välimusega ja värske. Punane roos võib olla ettekuulutus saabuvast armastusest, kui sa oled hetkel vallaline. Punane roos võib olla ka sõnum heast suhtest, mis tulevikus saabub. Igatahes on punane roos romantika ja armastuse sümbol, mis kandub just sellise tähendusega ka unenägudesse. Punase roosi unes on väga hea enne ja seda tasub tänulikkusega vastu võtta.

Punane roos, mis on aga kahvatu ja närtsinud, kuulutab ette suhtealast ebaõnne. See võib olla hoiatus pettasaamisest või pettumusest. Jäta meelde, et unenäod ei ole vaid prohvetlikud, need võivad kajastada ka sinu hirme või toimunud sündmusi.

Roosilõhna tundmine või roosi nuusutamine sümboliseerib rahulolu, heaolu, rõõmu ja naudinguid. See, mis oli ülejäänud unenäos, viitab sellele, mille üle sa rõõmu tunned või mis sulle rahulolu pakub.

Rooside või roosi noppimine viitab sinu rahulolule oma elu suhtes või soovile tunda rahulolu. Siinkohal tuleb sul ennast analüüsida, et mõista, millises seisus sa parasjagu enda elus oled.

Valge roos unenäos sümboliseerib tervist, olgu selleks vaime või füüsiline tervis. Ükskõik mis oli selles unenäos, kus oli valge roos, kõik käib tervise kohta. Võib-olla annab sinu alateadvus sulle vihjeid selle kohta, mida sa valesti teed? Võib-olla soovib su keha juurde vitamiine ja mineraalaineid? See on äratuskell, mis juhib sinu tähelepanu enesetervendamisele. Vaimset keha tervenda eeterlike õlide ja kristallidega, füüsilise keha tervendamiseks leiad taimsed toidulisandid SIIT.

Kunstroosid räägivad sinu unenäos võltsidest tunnetest, kadedusest või isegi armukadedusest. Kunstroos viitab näitemängule või isegi petmisele.

Roosi kinkimine või kingiks saamine sümboliseerib armastatud olemist või armastuse tundmist. Kui sa saad unenäos roosi, siis armastuseõnn on sinu poole teel. Kui sa aga kingid roosi, siis jagad ise kellelegi enda headust ja kiindumust.

Kollane roos sümboliseerib õnnetunnet, rõõmu ja naudingut. Ilusa välimusega kollane roos kuulutab ette head enesetunnet ja head perioodi. Kahvatu ning närtsinud kollane roos aga halba perioodi. Ilus kollane roos võib anda vihje ka positiivsele suhte kohta. Igatahes hakkab midagi hästi minema ja see on heaendeline nägemus. See võib olla vihje selle kohta, et sinu romantiline suhe liigub järgmisele tasandile.

Roosiaed, selle nägemine või selles jalutamine on seotud algava suhtega või suhte analüüsimisega. Kui oled vallaline, siis võib see olla hea enne kallima leidmiseks. Kui oled suhtes, siis sa võid hakata oma suhtet analüüsima. Ilus roosiaed toob head sõnumit, kahvatu roosiaed viitab ebaõnnele.

Heleroosa roos toob unenäos vihje, et sinu ellu saabub midagi uut. See võib olla uus armastus, sõprus või abikäsi, mida sul on vaja. Heleroosa roos on hea tähendusega, kui see roos on kaunis ja värske. Närtsinud roosidel on aga vastupidised tähendused. Näiteks võib heleroosa kuivanud roos sümboliseerida värske suhte lõppu või abi puudumist.

Kõik minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT. Sind võib huvitada ka unenägude seletaja lilledest, leiad selle SIIT. Kui sul on soov unenägusid rohkem esile kutsuda, siis kindlasti hoia enda magamistoas unenägusid esilekutsuvaid kristalle, soovitan Phosposideriiti, Galaksiiti ja teisi unenägusid esile kutsuvaid kristalle.