Telefon sümboliseerib kommunikatsiooni, sotsiaalsust, millegi ühendamist ja kättesaadavust. Telefoni unes nägemine on põnev ja ma aitan lahti seletada, mida sinu unenägu tähendada võis.

Telefoni nägemine võib viidata ka emotsionaalsele sidemele, lähedusele või, vastupidi, selle puudumisele. See on ka side sinu ja välismaailma vahel. Negatiivne unenägu automaatselt pöörab telefoni positiivse tähenduse vastupidiseks. Tegelikult on nii enamus unenägude seletajatega. Seetõttu on ülimalt oluline, et sa tõlgendaksid lisaks sellele sümbolile ka enda emotsioone, mis unenäost läbi käisid.

Uue telefoni nägemine, 
ja eriti siis, kui see on veel kauni välimusega ning luksuslikku marki, on sulle hea uudis. See võib olla vihje, et ellu on saabumas uus võimalus või suhe. See on positiivne ettekuulutus, mille üle tuleks kindlasti rõõmu tunda. See võib olla ka vihje uuele ideele või inspiratsioonile, mis võib sind heale järjele viia.

Vana ja kulunud telefon viitab ebaõnnele, mis võib suunduda suhtesse või aegunud teemasse, mille keskel sa oled. See võib olla märk, et sul on vaja kellegagi suhted lõpetada või teie omavaheline suhtlus ei ole enam hea. Igatahes on see vihje millegi kohta, mis on oma aja ära elanud.

Telefonilaadija sinu unenäos tähendab seda, et sul on vaja millegi kallal kõvasti tööd teha, et see õigesti toimiks. Võib-olla on sul vaja rohkem panustada suhtesse, kus oled, või püüda kedagi paremini mõista. Võib-olla on see aga vihje selle kohta, et peaksid ennast rohkem kuulama ja oma sisetundest lähtuma.

Telefon ilma helinata või hääleta võib sümboliseerida intuitsiooni või kommunikatsiooni puudust. Võib-olla on midagi, mida sa ei suuda täielikult mõista. See võib olla ka sinu eest varjus olev informatsioon või kättesaamatu informatsioon. Ürita siduda see ülejäänud unenäos oleva tegevusega, et mõista, millest unenägu täpsemalt räägib.

Lukus telefon on märk selle kohta, et on veel midagi, mida sa pead tegema või endas muutma, et lõpptulemuseni jõuda. Midagi on puudu, nagu näiteks vaimne parool, milleni sa ei ole veel jõudnud. Võib-olla sa ei suuda kellestki konkreetsest aru saada ja et teda mõista, on sul vaja teha iseendas veidi rohkem tööd.

Telefoni katki tegemine või katkine telefon sinu unenäos võib viidata suhte lõpule, võimatule ligipääsule mingisugusele informatsioonile või hoopis sellele, et sa ei suuda iseendast aru saada. See võib viidata ka sisemisele probleemile või enda sisemise hääle kaotamisele. Kui aga näiteks telefoniekraan on vaid katki või purunenud, siis võib see viidata selge pildi kadumisele. Võib-olla mingis osas sinu elus on hetkel segased ajad ja sa ei suuda enda tulevikku selgelt näha.

Telefoni ära kadumine või kaotamine viitab võimaluse kadumisele. See võib olla vihje konkreetse inimese lahkumisele sinu elust või maha magatud võimalusele. See võib olla ka vihje sisemise hääle ehk intuitsiooni kaotamisele. Kui sa sellist unenägu näed, siis on mõistlik alustada enda puhul tegemistega, mis aitavad sul spirituaalselt kasvada. Näiteks alusta Labradoriidi kristalli kandmist, põleta Yerba Santat, et enda meeli erksamaks muuta, ja tee teisi rituaale, mis annavad spirituaalsele arengule jõudu juurde.

Varastatud telefon viitab võimaluste ära võtmisele või nende puudumisele. Võib-olla sul ei ole võimalik enda emotsioone ja tundeid kellelegi avaldada. Võib-olla on see takistus kellegini või millegini jõudmisel. Igatahes on see võimaluse piirang, mida unenäos nägid.

Valge telefon sümboliseerib õiglust, head, perfektsust, tõde, uut võimalust ja midagi, mis tõeliselt toimib. Valge telefoni unes nägemine on õnnetoov ja hea tähendusega.

Must telefon sümboliseerib peidus pinna all olevat informatsiooni, ebaselgust, kõhklust ja vajadust veel pingutada. Musta telefoni unes nägemisel peaksid sa kindlasti rohkem panustama suhetesse või mõnesse olulisse teemasse, mis on antud hetkel sinu jaoks väga tähendusrikas.

Samal teemal edasi leiad põnevat lugemist minu ühest varasemast artiklist, kus räägin selle kohta, mida tähendab telefonikõne saamine unes. Või sind võib huvitada see, mida tähendab surnult inimeselt kõne saamine. Selle kohta loe SIIT.