Igas kuus annab Universum meile tükikese õnne, mida me tihtipeale ei märka. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla. 

Noorkuu saabub iga 29,5 päeva järel ja umbes kaks nädalat enne Täiskuud. See on sinu jaoks kõige olulisem Kuufaas, märgi need kuupäevad alati enda isiklikku kalendrisse või märkmikku. Kuufaaside kalendri leiad SIIT

2024. aastal on Noorkuu vägi aktiivne nendel kuupäevadel:

10.-12. jaanuar, 9.-11. veebruar, 9.-11. märts

7.-9. aprill, 7.-9. mai, 5.-7. juuni

5.-7. juuli, 3.-5. august, 2.-4. september

1.-3. oktoober, 31.oktoober-2. november, 30.november-2. detsember

Noorkuu on uue Kuutsükli algus ehk start uuele energiale, sellel ajal alustatakse midagi uut, vägevat ja põnevat. Noorkuu annab sinu projektidele, armastusele, ideedele, soovidele ja paljule muulegi tuule tiibadesse.

On siiski mõned asjad, mida sa ei tohi Noorkuu ajal teha. Mõned käigud, mõtted või võtted võivad raisata nii maagilise hetke nagu uuendusi loov Noorkuu seda on, seega ole mõnes kohas ettevaatlik!

ÄRA VÄLDI UUSI INIMESI

Noorkuu ajal võidakse sinu saatuseteele saata uusi inimesi, kes tulevad sinna põhjusega. Noorkuu on aeg, mil sa peaksid andma endale võimaluse uute inimestega tutvumiseks ja kohtumiseks. Kui keegi soovib sinuga kontakteeruda, siis sa ei tohiks neid vältida ja eemale tõrjuda. Lase inimestel enda ellu tulla! Sul ei pruugi olla õrna aimugi, miks nad sinu ellu tulevad. Kui nad tulevad Noorkuu ajal, siis on sellel on sügavam tähendus.

Vahel saadetakse mõni inimene meie ellu sõnumit tooma, õpetama, suunda näitama, armastust andma. Aga tooma ka keerulisi õppetunde, mille tulemuseks peaks olema eneseareng. Jah, viimane ei kõla ahvatlevalt, kuid oluliste asjade õppimine ongi raske. Lase inimestel endale tere öelda, vaata neile tänaval silma, räägi kaasa, kui nad sinuga vestlevad. Ole Noorkuu ajal aktiivne suhtleja, et sa ei kaotaks kogemata võimalust tutvuda kellegagi, kes võib olla sinu elus suurema väärtusega, kui sa esmalt arvata oskad. Võib-olla kohtad enda eluarmastust just Noorkuu ajal? See on võimalik!
kosmosesse sukelduv naine
Kuna Noorkuu sümboliseerib inimeste vaheliste sidemete loomist, siis kanna sel ajal endaga kaasas Granaadi kristalli. See ühendab Sind inimesega, kes võib olla sinu armastajahing - sinu hingesugulane!

ÄRA ÜTLE "EI" OOTAMATUTELE SÜNDMUSTELE JA VÕIMALUSTELE

Tuletan sulle veelkord meelde - Noorkuu loob uut teekonda, võimalusi ja paneb sinu elus midagi kasvama!

Rumalus oleks vältida ja öelda ei millelegi uuele, mis Noorkuu ajal sinu ellu saabub. Kui keegi pakub välja hullumeelse idee, pöörase seikluse, esitab sulle pakkumise või toob universum sinu ette midagi täiesti uut, siis ära keera kohe selga ning roni turvatsooni. Võta hetk ja mõtle sellele. Kui see ei ole üdini ohtlik, siis hüppa sisse.

Kõige enam uusi võimalusi tuleb inimeste eluteedele just Noorkuul. Kui sa oled sel ajal see õnnelik, keda on pärjatud mõne võimalusega, siis ära ole arg. Mine kaasa!

Tegemist võib olla ka väikeste muudatustega. Näiteks olid sul plaanid tehtud hilisemaks, kuid just nüüd kutsuti sind õhtuks välja. Sa ei viitsi minna, kuid Noorkuu ajal peaksid just mugavustsoonist välja rabelema ning minema. See võib olla saatuse trikk, et juhatada sind kellegi või millegi abil õigele teele. Anna endale võimalus!

ÄRA UNUSTA PUHASTADA ENDA KODU ENERGIAT

Noorkuu võib olla tempokas, kiire, teguderohke ning põnev aeg, kuid ära jäta enda kodu unarusse. Isegi kui sul on selleks päevaks sada plaani, siis leia hetk, et kodule pühenduda.

Noorkuu ajal on võimalik luua uut algust ning sinu koduenergias on vaja seda alati rakendada. Elus veedad sa palju aega kodus ning sealsed energiad mõjutavad sinu isiklikku heaolu. Mida parem ja tervendatum energia on sinu kodus, seda paremini sa end tunned. Sinu kodu on sinu peegelpilt.

Esmalt käi Noorkuu ajal enda elamises suitseva rituaalitõrvikuga, näiteks Salvei ja Kaneeli rituaalitõrvikuga. Salvei aitab eemaldada kõik seisva, kahjuliku ning negatiivse energia. Kaneel selle eest süstib positiivsust, rõõmsameelsust, head tuju, optimismi, küllust, õnne ning aktiveerib rahavoolu ja armastuseõnne energiad. See on suurepärane multifunktsionaalne rituaalitõrvik, mida Noorkuu ajal enda kodus põletada.

Seejärel sea enda lemmikviirukid põlema või eeterlikud õlid aurama, too Noore kuu ajal enda ellu positiivsust. Soovitan valida just positiivset energiat soodustavaid viirukeid ja eeterlikke õlisid, näiteks Ylang Ylangi, Sidrunheina, Sandlipuud, Mandariini, Positiivsuse viirukit ning Nag Champat.

Peale kodupuhastust tunned end suurepäraselt, see on garanteeritud, kui sa end sellele pühendad!
kuu ja lill
ÄRA PIDURDA ASJU, MIS ON SINU JAOKS TEGELIKULT OLULISED

Noorkuu on täis suurt potentsiaali ning selle päeva energia tuleb muuta enda jaoks kasulikuks, mitte kahjulikuks. See päev ei ole lõpetamiseks, eemaldumiseks ega ka vältimiseks. Sellel päeval keskendu kõigele, mis on sinu jaoks oluline. Ära pidurda asju, mis on sinu jaoks tegelikult olulised!

Kui sinu jaoks on oluline perekond, siis näita seda sellel päeval välja, ära väldi neid. Kui sinu jaoks on oluline armastuse otsimine, siis keskendu sellele praegu, mitte hiljem. Suuna enda energia sellele, mida soovid oma ellu saada või seal hoida. Suuna energia sinna, kust soovid seda hiljem vastu saada.

Kindlasti ära ise pidurda endale olulisi energiavoolusid asjade, tegemiste või inimeste vältimisega.

ÄRA RAISKA ENDA AEGA ENERGIAVAMPIIRIDELE

Kõlab nii inetult ja eemaletõukavalt, eks? Tõesti, Noorkuu on Kuu faas, mil sa peaksid olema energiavampiiridega äärmiselt ettevaatlik.

Noorkuu on aeg, mil positiivne energia tuleb kasvama saada ja mil sa paned enda sees olevad energiad elama. See ei ole aeg neid kustutada. Tegelikult ei ole energiavampiiride jaoks sinu elus kunagi õiget aega, aga just Noorkuu ajal tuleb neist suurema kaarega mööda käia. Eriti kui sa oskad need inimesed tuvastada.

Kes on energiavampiir? Lühidalt öeldes on see inimene, kellega vesteldes tunned, et see kurnab sind, sa muutud rahutuks, ärevaks, tekib väsimus, hapnikupuudus, sa tunned, et vajad teemavahetusi, kuid kontroll ei ole kunagi sinu käes. Sellised inimesed ongi energiavampiirid. Nad neelavad sinu energiat, et iseennast taastada ning jätavad su ripakile nagu tühja koti. Peale seda võid kogeda peavalu ning motivatsioonipuudust.

Igapäevaseks abiliseks on sulle Turmaliinsuletistega Kvarts, kanna seda kristalli kindlasti Noorkuu ajal, kui sa tead, et sul on mõne energiavampiiriga vältimatu kokkupuude. Tegemist on kristalliga, mis kaitseb sind energiavampiiride eest. See aitab energiakadu vältida ning suurendab sinu isiklikku kaitsemehhanismi, mõjub soodsalt Aura tervendamisele ning Aurakaitsekilbi loomisele. See kristall on sulle kindlasti suureks abiliseks!

Noorkuu rituaalid leiad siit. Tee neid kindlasti, kui soovid enda ellu tuua konkreetseid teemasid või õnne!

Ma soovin sulle maagilist Noorkuud!

Tene Laul