Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid tegema hakkad. Esiteks on olemas kristalle, millest üldse ei tohigi eliksiire teha just sellepärast, et nende sees on metalli või ka kristallidest, mis on kergesti lagunevad. Peale selle tuleb osata eliksiiri kristalle eliksiiride jaoks ära seadistada ning neid õigesti hoida.

Vee-eliksiiride kasutamine on üks lihtsamaid viise enda eeterkeha tervendamiseks ja paljud inimesed eelistavad eliksiiride tegemist ehete kandmisele. Loomulikult mina soovitan mõlemat teha, valmistada eliksiire ja kanda ehteid, et sinuga oleks alati topeltjõud kaasas. Siiski soovitan just eliksiiridega enda eeterkeha ravitseda ja anda nendega haigusseisunditest tervenemiseks juurde vaimset jõudu.

ELIKSIIRIKRISTALLIDE SEADISTAMINE JA HOIUSTAMINE

1. Eliksiiride jaoks võetakse alati spetsiaalsed kristallid, mida teistel eesmärkidel ei kasutata.

2. Kui soetad endale vee-eliksiiriks kristalli, siis esimeseks ööks vii selle oma koju kohe veega täidetud veeklaasi sisse. Niiviisi saab kristall aru, et ta mitte ei hakka sinu kodu aurat paremaks muutma ega ka sinu enda aurat tervendama. Kui kristall seisab esimese öö või ööpäeva vee sees, siis sellega sa seadistad selle kristalli veega töötama, niiviisi annab kristall veele enda energiat edasi.  Kui see kristall on sul hiljem vee seest väljas, ei hakka see enda energiat ära andma ning säilitab oma jõudu. Seega, kui jõuad poest kristalliga koju, pane see kohe vee sisse.

3. See vesi, mille sees oled kristalli esimesel päeval hoidnud, viska kindlasti minema. Alles siis võid sellest kristallist enda esimese vee-eliksiiri valmistada.

4. Kõiki erinevaid eliksiirikristalle võib hoida ühes kohas, näiteks karbi või koti sees. Neid võib hoida näiteks köögis, et need oleksid kasutamiseks käepärast. Ainulaadsema tulemuse saamiseks võib erinevaid vee-eliksiiri kristalle kombineerida. Näiteks, kui sul on Mäekristall, siis võid seda vees kõikide kristallidega kokku lisada, et oma eliksiiri veelgi võimsamaks muuta, sest Mäekristallil on oskus kõiki teisi kristalle võimendada.

5. Vee-eliksiiride kristalle puhastatakse vähemalt ühel korral kuus viirukisuitsu või rituaalitaime suitsuga. Selleks lastakse viirukil või tõrvikul eliksiirikristallide juures suitseda. Soovituslik viiruk on selle jaoks Muskus või Salvei rituaalitaim.

6.
Hiljem, kui sul on kogunenud mitmeid eliksiirikristalle, võiks sul nende laadimiseks olla Vanadiniit Bariit või Mäekristall geood, kus peal sa alati hoiad seda kristalli, mida oled just kasutanud.

VEE-ELIKSIIRI VALMISTAMINE

1.
Vee-eliksiiri valmistamiseks võta enda kristallikarbist või -kotist vajalik kristall, mille käest soovid energiat saada ja aseta see vett täis veekannu või vett täis klaasi sisse. Kannu sees hoia kristalle vähemalt tund aega, enne kui võtad sealt vett, aga klaasi sees ca 20 minutit. Selle aja jooksul jõuab kristall/kristallid enda energia veele üle anda. Seejärel on eliksiir valmis. Nii lihtne see ongi! Päeva jooksul ei pea kristalle vee seest välja võtma, sa võid aeg-ajalt lihtsalt vett juurde lisada. Kristallid võta välja igal õhtul, hoia veidi voolava vee all, pane ööseks geoodile laadima ning seejärel aseta kristallide hoiustamise karpi tagasi.

2. Vali eliksiiride jaoks alati poleeritud kristallid ehk kristallid, mis on läikima poleeritud, kuna need ei erita sademeid.

3. Vee-eliksiiride valmistamiseks leia kristall, mille energiat sul on vaja ja veendu, et sellest võib eliksiiri valmistada. Allpool on nimekiri populaarsetest kristallidest, mida ei tohiks vee sees hoida.

4. Loe minu erinevaid artikleid eliksiiride kohta, samuti olen eliksiiride kohta kirjutanud väga paljude poleeritud kristallide juures. Näiteks, kui vajad elujõudu ja tunned sellest puudust, siis kasuta eliksiiri tegemiseks poleeritud Karneooli. Kui sa tunned, et sinu intuitsioon ei arene, siis kasuta Sodaliiti. Kui sul on süda nõrk ja soovid mõnele südamehaigusele tervendusteraapiat teha, siis kasuta Rodoniiti. Olen iga kristalli juurde lisanud nende tervendavad energiad.

5. Kui valmistad mõnest kristallist endale eliksiiri, siis selle kristalli energia hakkab mõjuma täpselt sinna, kuhu sul on vaja seda saada. Näiteks teed Šungiidi püramiidiga vee-eliksiiri (püramiide kasutatakse vee-eliksiiride tegemiseks) ja sinu kehas on sinule teadmata haigusseisund, siis Šungiidi energia hakkab mõjuma just sellele haiguskoldele.

Ühtesid ja samu vee-eliksiiri kristalle võib kasutada terve pere, aga sellisel juhul on nende puhastamine/laadimine ülitähtis, kuna vastasel juhul kaotavad kristallid oma energia. Kristalli kasuta senikaua, kuni selle värvus, tekstuur ja üleüldine väljanägemine püsib kaunis. Kui kristall muutub tuhmiks ja hakkab lagunema, siis on selle energia otsas ning sa võid selle kristalli panna tänutäheks toalillede mullale, viia aeda või metsa või mõnda veekokku. 

KUI KAUA VÕIB ÜHTE ELIKSIIRI JÄRJEST JUUA?

Vee-eliksiiri tarbitakse sisetunde järgi ja seda võib järjest juua nii palju, kui sinu enda intuitsioon ütleb. Kui olen kirja pannud spetsiaalsed kristallikombinatsioonid ja olen nende joomiseks vastavad päevad ära märkinud, siis on olukord teine. Üldiselt tunnetab sinu enda keha ära, kui see kristallienergia sinus veel eksisteerib ja sul pole rohkem nende kristallide energiat vaja.

KAS ON KRISTALLE, MIDA EI TOHIKS OMAVAHEL KOMBINEERIDA?

Neid kristalle tegelikult ei ole, kuna erinevate kristallide kokku lisamine annab erineva energia. Kui soovid mõnelt kristallilt saada kätte tema konkreetse energia, siis ma ei soovita ühtegi teist kristalli samal ajal kannu sisse lisada, välja arvatud siis, kui sa tead, et sellel teisel kristallil on olemas sama energia. Näiteks, kui soovid immuunsust tugevdada, siis võib vee-eliksiiri valmistamiseks kasutada koos Sammalahhaati ja Merevaiku, kuna neil on kaks sarnast omadust, ja siis need annavad sellele veele immuunsuse ja südame tervise tugevdamise energia. Kui hoiad vee sees ühte kristalli, siis eliksiir otsib ise üles sulle vajaliku probleemi, mida tervendama hakata. Kristalle kombineerides annavad need konkreetsemat tulemust.

KRISTALLID, MILLEST MA EI SOOVITA VEE-ELIKSIIRE VALMISTADA

On olemas teatud kristallid, mis sisaldavad metalli ja on sellised kristallid, mis hakkavad kergelt vees lagunema. Nendest ei tohi seetõttu vee-eliksiire teha. Neid kristalle kanna vaid ehtena või kasuta kodu energeetika muutmisel.

1. Nõrga struktuuriga või kergelt lagunevad - Alabaster, Angeliit, Azuriit, Lepidoliit, Roheline Kaltsiit, Seleniit, Skolessiit, Tselestiit, Valge Opaal.

2. Sisaldavad metalli või teisi kehale võimalikke kahjulikke elemente
(nendest kristallidest tehakse kaudseid vee-eliksiire või kasutatakse veepudeli küljes ketina) - Atlantisiit, Antofülliit, Bretšastunud Jaspis, Draviit, Eilat, Eklips, Eudialiit, Fuksiit, Hematiit, Kassisilm, Kalkopüriit, Lasuriit, Laava, Lemuuria Jaad, Magnetiit, Malahhiit, Muskoviit, Must Turmaliin, Peridoot, Phosposideriit, Psülomelaan, Päikesekivi, Püriit, Püriit-Tripliit, Quantum Quattro, Roheline Kuldkivi, Roosa Opaal, Rubiin, Rubiin-Tsoisiit, Sinine Kuldkivi, Spinell, Tansaniit, Tektiit, Tiigriraud, Tulikvarts, Uvaroviit, Vanadiniit Bariit, Vesuvianiit.

3. Üldjuhul ei soovita ma vee-eliksiiriks kunagi kasutada sellist kristalli, mis on praguline või geoodiline, vee-eliksiiri valmistamiseks sobivad ainult kõrgpoleeritud kristallid.

On olemas ka juba kristalle sisaldavaid eliksiiripudelid, mille sisse tuleb sul vaid vett valada, leiad La Tene poodides oleva valiku SIIT.

Eliksiiride valmistamiseks on veel mitmeid viise, aga see, mille kirja panin, on kõige lihtsam viis nende tegemiseks ja samas hea viis kristalliteraapiaga alustamiseks.