Menüü
Ostukorv

VEE-ELIKSIIRID RSS Feed

16 jaan MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL
admin 0 17811
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, m..
30 aug VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS
admin 0 8476
Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning end..
18 dets TERVISEÕNNE-RITUAAL
admin 0 3306
Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasand..
18 märts VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE
admin 0 5899
Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid teg..
20 okt ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR
admin 0 2608
  Šungiit on üks enim tervendavaid kristalle terves maailmas ja selle koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Seega võib öelda, et mitte ainult ei ole Šungiit hea sinu eeterkehale, vaid ka füüsilisele kehale. Fullereenid puhastavad meie joogi..
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.