Menüü
Ostukorv

VEE-ELIKSIIRID RSS Feed

13 jaan VEEJOOMINE JA SELLE VAJALIKKUS 5D-ENERGIA AKTIIVSENA HOIDMISEKS
0 6049
Vesi on kõige olulisem tervendaja, mille sa meie koduplaneedilt leiad. Veejoomise vajalikkust tuleb kindlasti rohkem esile tõsta ning endale teadvustada. Olen läbi aastate palunud paljudel vee joomist suurendada, kuna olen tunnetanud nii paljude dehüdreeritud ehk veepuuduses kehade energiaid. Iga ko..
16 jaan MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL
admin 0 25395
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, m..
30 aug VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS
admin 0 11724
Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning end..
18 dets TERVISEÕNNE-RITUAAL
admin 0 5746
Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasand..
18 märts VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE
admin 0 9538
Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid teg..
20 okt ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR
admin 0 4932
Šungiit on üks parimaid tervenduskristalle terves maailmas. Selle kristalli koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Fullereenid puhastavad meie joogivett ja sellepärast kasutatakse Šungiiti vee puhastamiseks või tervendava vee-eliksiiri valmistam..
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.