Atlantis on usutavasti kadunud mandri osa meie maailmast, mis on merepõhja kadunud. Atlantise manner asub Euroopa - Aafrika ja Ameerika vahel otse Atlandi ookeani põhjas. Atlantis oli koht, mis kunagi eksisteeris ja seal elasid küllaltki spirituaalsed hinged, kellest tänaseks on paljud taassündinud. Atlantis eksisteeris pea 11 000 aastat tagasi ja seal elasid inimesed, kellel oli oskus energiaid juhtida, selgeltnägemise annetega, telepaatiliste oskuste ja paljude teiste ravitsemisoskustega inimesed. Seal elasid inimesed, kes õppisid teisi tervendama läbi looduse andide. Atlantis on kristallide kuningriik, kuna Atlantise inimesed kasutasid kristalle enda igapäevaelus. See oli koht, kus kristallid said osa inimeste elust. Peamine kristall, mida Atlantise elanikud kasutasid, oli Rubiin. Atlantise elanikud olid need, kes uskusid, et Maa on andnud meile füüsilise- ja vaimse energia ning füüsilisi objekte, mille käest seda energiat saada, ehk kristallid.

Atlantise hinged on äärmiselt omapärased ja nendel on palju ainulaadseid isikuomadusi, mida teistel hingedel ei ole. Atlantise hing on võinud tagasi sündida tänapäeva koos teise ülesandega, näiteks võib ta olla Atlantise hing ja Sinise Kiire või näiteks Vikerkaare lapse hinge segu.

Atlantise hingele on omapärased isikuomadused, mis pea kõik peaksid selle hinge sees olemas olema. Kui sa alustad iseloomustuse lugemist, siis mõtle enda jaoks kõik punktid põhjalikult läbi ja tunne, kas see käib sinu kohta. Kui nendest iseloomuomadustest on mõned sinule hingelähedased, siis see veel ei tähenda, et oled kunagi elanud Atlantises ehk kadunud kristallikuningriigis.

ATLANTISE HINGELE 17 TÄHENDUSLIKKU KAASA ANTUD OMADUST

1. Mäekristall ehk Kvarts
Need hinged, kes on elanud kord Atlantises ehk kadunud kristallikuningriigis, nad on alates sellest saati lummatud Mäekristallist, kui nad esimest korda seda enda tänases elus nägid. See kontakt ei tule ajaga, vaid silmapilkselt ja koheselt. Atlantise hing on lummatud tavaliselt Kvartsist enne seda, kui ta kristallide kohta üldse teada on saanud. Mäekristall on ka üks kristallidest, mis Atlantise
 hingel on alati käepärast ja üks põhikristallidest.

2. Lapsena nägi hingesid, mängis "kujutlevate sõpradega" ja tajub hingesi ka täiskasvanuna Atlantise hingedel on naturaalne oskus hingedega kontakteeruda.

3. Kristallide tunnetus Atlantise hing tunnetab kristalle neid käes hoides, vaadates ja samas ruumis olles. Atlantise hing oskab kristalli omadusi öelda ilma selleta, et ta peaks neid õppima - nad lihtsalt teavad, mida kristall teeb.

4. Kristalli vaatamine muudab sind õnnelikuks Atlantise hingega inimene saab kohese jõu, kui ta on mõne kristalli lähedal. Ta tunneb energia vibratsiooni, tervendust ja need on hinged, kes tervenevad läbi kristallide ülikiirelt. Kristalliteraapia on osa Atlantise hinge elust ja ka vajalik osa tema tervise hoidmiseks. Kui sa tunned, et sa ei suuda kristallidest eemal olla ja tunned, et osa sinust on puudu, kui neid lähedal ei ole, siis see on üks parimaid märke sellest, et võid olla Atlantise vana hing. Kui kristallid on sinu jaoks ilusad, aga need ei tekita sinus erilisemaid emotsioone ja sa ei usu nende tervendavatesse omadustesse, siis sa ei ole kohe kindlalt Atlantise hing.

5. Lapsepõlves ei tundnud end lapsena Atlantise hingedel üldiselt on lapsepõlv olnud kodus kerge - väljaspool kodu raske. Atlantise hinge all sündinud laps ei ole end kunagi teiste lastega koos hästi tundnud või tundnud, et ta kuuluks nende hulka. Alati on olnud tunne, et teised ei mõista sinu loomust ja sa peaksid hoopis kellegi palju vanema ning targemaga koos olema. Kuigi Atlantise hing ei ole kunagi tundnud end eemale tõugatuna, kuna tegelikult üleüldiselt sellele hingele ka täiskasvanueas meeldib enamjaolt olla oma privaattsoonis.

6. Lapsena Atlantise hing mängis tervendajat Enamus Atlantise hinged mängsid lapsena tervendajaid, arste, ravitsesid umbrohuga või puuokstega, mis metsast leiti. Atlantise hing on alati olnud teiste abistaja ja see omadus jätkub tema kõikides eludes.

7. Pidevalt peab elus uuendusi toimuma Atlantise hing on äärmiselt rahutu persoon, kelle elus peab pidevalt midagi "juhtuma" ja üldiselt nende elus juhtubki palju, kuna nad enda mõtetega tõmbavad enda ellu seiklusi. Need seiklused ei pea üldsegi mitte halvad olema, need võivad olla enamus ka positiivsed. Atlantise hing ei püsi ühe tegevuse juures kaua, tal on pidevalt vaja motivatsiooni, mida ta võib ka iseendale teha, andes endale uusi ülesandeid, katsumusi ja eesmärke. Atantise hinge jaoks on põnev see, kui elus on niiöelda võimatuid eesmärke, mille poole püüelda. Tegelikult on aga nii, et midagi ei ole siin ilmas võimatut, kõik on võimalik ja see on ka sellise hingetüübi suhtumine.

8. Kõrge intuitsiooni tase, tervendamise või selgeltnägemise anne Igal Atlantise hingel on äärmiselt tugev intuitsioon, eriti hea oskus on neil iseenda või kellegi teise tervist tunnetada. Mõningatel juhtudel on selgeltnägemise erinevaid andeid, telepaatilisi oskusi - kõigil Atlantise hingedel ei ole selgeltnägemise annet kaasa antud.

9. Tugev side veega ja vajadus vee all olla, pidev vee joomise vajadus Atlantise hinged austavad väga vee tervendavaid omadusi, see võib olla isegi ainus võimalus, kuidas enda pingeid maandada, kui muud viisi seda ei suudeta teha. Atlantise hinged naudivad pesemist ja eelistavad juua vett. Atlantise hingel on tugev vajadus olla veega kontaktis, aga neil on alateadvuses pingeid, kus nad kardavad ookeani sügavust. Võivad tihti unes näha ookeani ja need unenäod on sügavad astraalid ehk unenägu, kus kõik tundub reaalne. Paljud Atlantise hinged on sündinud vee-elemendi all ehk Kalad, Vähid ja Skorpionid on suurema tõenäosusega Atlantise hinged olnud, kui teised sodiaagid.

10. Teiste inimeste energia ja keha kohene tunnetus Atlantise hing suudab ümber kehastuda teise inimese kehasse nii, et ta tajub kõrvalseisva inimese haigeid organeid, tujumuutust, probleeme ja füüsilist pinget. Samas nad tajuvad koheselt ära valelikud inimesed ja teevad vahet headel ning halbadel kavatsustel ilma selle koha pealt eksimata. Atlantises elamise ajal on nad õppinud enda hinge ning füüsilise keha sügavusi tunnetama ja oskusi kasutama.

11. Vajadus luua enda kodust tervendav tempel Atlantise hing armastab loomupoolest juba kristalle ja nad alateadlikult loovad enda kodust kristallidega templi, loovad kaitsevõrgustikke ning tegelevad tervendavate rituaalidega oma kodus.

12. Auahnus ei ole materiaalsusega seotud Atlantise hinged on loomupoolest tugevad, enesekindlad, elujõulised, siirad ja auahned, kuigi auahnus ei väljendu materiaalsuses. Atlantise hing teab, et materiaalsus on osa ühiskonnast, aga mitte element, mille pärast elada. Atlantise hing elab materiaalses ühiskonnas, saab materiaalselt iseseisvalt hakkama, aga ta ei hooli selle tähendusest, mille on inimesed rahale loonud ehk ahnusest. Atlantise hinged on auahned sellepoolest, et nad soovivad elus pidevalt midagi saavutada, esitades endale isiklike väljakutseid, mille põrumisel nad ei luba juhtuda. Need eesmärgid on üldiselt spirituaalsed, millegi õppimised jne.

13. Teavad, et inimestel on jõudu muutuda Atlantise hing unistab paremast tulevikust, unistab inimkonna tervenemisest, soovib inimeste spirituaalsemaks muutumist ja teavad, et inimestes on vägi olemas ning soovivad seda kõike teistes hingetüüpides avada.

14. Oskavad nõu anda, olukorraga samastuda ja ei vaja ise emotsionaalset abi Atlantise hingega inimese juurde tullakse nõu küsima, kuna teised hingetüübid tunnevad, et temas on see saladuse võti ning oskus avada tee paremuse poole. Atlantise hinged ei vaja ise teiste abi, väljaarvatud teiste Atlantise hingede nõu, kuna nad oskavad ise enda probleemidele lahendusi leida. Paljud Atlantise hinged võivad olla olukordades, kus on emotsionaalne probleem, teised üritavad teda aidata, aga ta ei suuda abi saada, kuigi mõistab teiste hingetüüpide abi. Atlantise hingele tulevad probleemide vastused ajaga, iseseisvalt ja läbi selle, et nad oskavad pikapeale mõista, miks asjad elus just nii hetkel on - peale seda alustavad tegutsema, kuna nad ei ole allaandjad.

15. Oskus olla iseseisvalt lõbus ja õnnelik Atlantise hing suudab rõõmu leida tühjast, pisikestest detailidest ja oskab iseennast rõõmsaks mõelda. See ei tähenda, et need hinged ei taju negatiivsust ja kurbust, kaugeltki mitte seda. Atlantise hing on äärmuslik, kui tuleb kurbus, siis see on märk sellest, et midagi tuleb elus muuta. Aga nad suudavad end ise naerma panna, teisi lõbustada ja olukordade emotsiooni/energiat hetkega muuta. Kui Atlantise hing ei soovi, et antud hetkel oleks negatiivsus ümberringi ja inimesed ei räägiks kurbadest asjadest, siis tal on oskus muuta jututeemat/tuju nii, et ta võib vaid ühe lause öelda, samal ajal soovides tuju muutust ja kõik teised lähevad sellega kaasa. See toimib ka vastupidiselt ehk nad oskavad ka negatiivseks muuta olukorra, kui nad seda soovivad.

16. Huvituvad sümbolitest, loomade energiatest ja taimedest Atlantise hingel on loomupärane huvi terve looduse suhtes, loomade energia, sümbolite tähenduste, märkide nägemise ning nende tõlgendamise, kui ka inglite osas.
 
17. Suurt tutvusring, vähe sõpru Atlantise hingedel on äärmiselt lai tutvusring erinevas valdkondades inimestest ja seinast seina mõttemaailmadega persoonidest. Teised inimesed tunnevad Atlantise hingega seletamatut magnetit ja see on ka üks põhjustest, miks tema elust palju inimesi läbi käib. Küll aga on Atlantise hing ise eemalehoidev ja naudib teiste seltskonda vaid siis, kui jutud ja emotsionaalse side on vähekestev. Atlantise hing teab, et me ei pea üksteisest sõltuma, vaid õpetama ja aitama siis, kui vaja on. Ülejäänud suhtlus on energiate raiskamine ja üksteisele kahjulik emotsionaalne tugi.

ATLANTISE HINGE EESMÄRK SELLES ELUS

Atlantise hingede üks ühine eesmärk Maa peal on see, et nad hoiavad maailma spirituaalsena, jagavad iidseid õpetusi, õpetavad teisi dimensiooni nägema-tunnetama ja takistavad inimkonna materialiseerumist.

Atlantise hingedel ei ole kõigil ühine eesmärk, kui nad taassünnivad. See on hing, kes on ehk Atlantise veealla vajumisest kuni tänaseni elanud ka kakskümmend korda, aga tema hinge jääb alati Atlantise omadused. Ühel hingel võib olla vaid üks ülesanne, mõnel võimsamal Atlantise hingel mitmeid. Atlantise hinge eesmärk võib olla teiste inimeste valgustamine, tervendamine, spirituaalsuse tagamine, teiste inimeste aitamine, templite loomine, tervendusteraapiate loomine ja inimeste spirituaalsemaks muutmine. Üks nendest vajadustest käib selle hingega igas elus kaasas, mida ta siin Maa peal elab.

ATLANTISE HINGE TOETAVAD JA AVAVAD KRISTALLID

Mäekristall 
annab sellele hingele jõudu, energiat ja tervendust. Atlantisiit on kristall, mis aitab Atlantise hingel teada saada enda sealsest elust, see aitab avada mälestusi ja teadmisi, mida selles või järgmistes eludes saad enda kasuks ära rakendada.
Larimar kristall, mis aitab Atlantise hingel enda erilisi omadusi avastada, neid tundma õppida ja ka kasutama õppida.

Kõik kristallid töötavad Atlantise hingega väga hästi ja neid lummavad pigem haruldasemad kristallid, mida maailmas väga leida ei ole. Nad ei kannata, kui teised puudutavad nende kristalle ja hoiavad neid suure hoolega või puhastavad neid tihti puhastusrituaalidega.