Kullisilm on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Küsimuse esitamise korral usalda enda esialgset sisetunnet, Kullisilm vihjab sellele, et sa oled võinud selle küsimuse peale juba enne mõelda aga ei suuda enda sisetunnet usaldada. Kullisilm palub sul vaadata kõige algusesse.

- Õige aeg materiaalseteks muudatusteks, tehinguteks, töökoha vahetamiseks, millegi ostmiseks või müümiseks. Kullisilm annab teada, et raha läheb õigesse kohta, kui küsid materiaalsele küsimusele vastust.

- Kui küsid, kellegi konkreetse inimese kohta midagi, mis on ka sinuga seotud, siis Kullisilm hoiatab sind. Kullisilm annab teada, et sa peaksid äärmiselt ettevaatlik olema.

- Reisi sõnumina toob Kullisilm välja, et ei ole õige aeg reisile minemiseks ja kui lähed, siis tegele enda kaitsmisega. Kanna reisimise kaitse kristalle endaga.

- On õige aeg enda kaua planeeritud soovi täide viima hakata. Alusta kohe, alusta täna, tee esimene samm nüüd!

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Kullisilm teada, et peaksid täna tegelema iseendaga, enda enesetunde tõstmisega ja mitte pühendama end millelegi, mis sind õnnelikuks ei tee - see vaid suurendab sinu stressi.

Põhilised märksõnad: materiaalsus, hea aeg investeerida, kuula enda sisetunnet, ole ettevaatlik, ei ole õige aeg reisimiseks.