Olen alati sulle toeks, valgustades sind, ja mul on hea meel sulle kirjutada sellest, kuidas sul on võimalik planeetide seisude järgi enda elu armastuse pool veelgi rohkem tasakaalu viia. Kui sa otsid armastust, siis see artikkel siin on täielikult sulle. Arvestades planeetide seisusid, siis on armastus olnud põhiteemaks alates 2021. aastast, muutudes ajaga üha suuremaks teemaks. Sellega seoses on paljudel inimestel probleeme suhetes, ollakse armastuse otsingutel ning tuntakse rohkem puudust lähedusest või armastusest üleüldse. See on globaalne teema, mis on õhus. Kosmiline energia, mis kiirgab meie poole läbi Uraani ja paljude erinevate tähtkujude (mitte sodiaagide), avab Südametšakra ühendumaks elu viimase suhteni. Enne seda käivad aga läbi paljud erinevad suhted, mis on samuti vajalikud - õpetajahingedtervendajahinged jne. Seepärast on ka teemadeks keerulised suhted ja see ei ole ime, kui sa mõtled tihti sellistele teemadele. See energeetika kasvab kuni 2034. aastani ning seejärel lõpetab kiirgamise Maale. Mis tähendab, et see periood on maailma ajaloos armastuseajastu lõpuks oma võlude ja hingelise raskusega, mis kaasneb suurtest õppimistest. See periood muudab maailma suuresti hindama inimhinge. Kõik, mis sellel perioodil meie planeedil toimub, on selleks, et inimest tundlikumaks muuta - et igal inimesel oleks oskus tunda sügavaid tundeid. See on selleks, et armastus saaks kasvada ja seetõttu on paljudel inimestel vaja hakata ka tundeid tundma, eriti neil, kes on tunnete tundmised enda jaoks ära blokeerinud või kellel on need mõnel teisel põhjusel suletud. Selliseid inimesi on kahjuks väga palju, kuna meie ühiskonnas on palju traumeeritud inimesi, kes ei suuda tundeid täisväärtuslikult tunda ning nende jaoks on see periood tervendav. Selle perioodi eesmärk on kasvatada armastusetunnet ja jääda armastusse. See on tervendav ajastu, kus põhirõhk läheb inimese hinge tervendamisse.

Peegeldajahingede kokkusaamine, nende telepaatia!

5. ja 28. juulil on Peegeldajahingedel kokkusaamine ja telepaatiline ühendumine. Mis tähendab seda, et nendel kuupäevadel võib Peegeldajahing kas sinuga ühendust võtta või siis teine variant, et sa mõtled tema peale väga palju. Pane tähele, millised mõtted sul temaga seoses on tulnud. Need mõtted võivad olla reaalsed visioonid teist kahest, kuna sinu Kolmas Silm on sellel ajal eriti aktiivne vastu võtma tema kohta informatsiooni, mida sul on vaja tema kohta teada. Kui soovid enda intuitsiooni tugevamaks muuta, siis soovitan kanda Sodaliidi kristalli. See ühendab sind sinu Kolmanda Silmaga ning annab sulle võimaluse tunnetada teda rohkem, olles telepaatilises tugevas sidemes. Soovitan kanda ka Granaadi kristalli - see aitab aktiveerida teievahelist külgetõmmet. Kui kanda neid kristalle koos, siis need aktiveerivad teie suhte, mis tähendab seda, et te õpite rohkem üksteiselt ning tunnete ka suuremalt tundeid, mis selle kõigega kaasneb.

Ahvi aastal sündinud - teie jaoks on mul midagi erilist

Kui sa oled sündinud Ahvi aastal, siis mul on sulle hea meel teatada, et kõik tulemärgid ehk Jäär, Lõvi ja Ambur on 15. juulil avatud armastuseõnnele - soovitan sel ajal enda Auraväljas põletada Jasmiiniviirukit või alternatiiviks Nag Champa viirukit ning soovida enda südamesoov. Kõik vee-elemendi esindajad ehk Vähk, Skorpion ja Kalad - teid on 19. juulil ootamas armasteõnn. Soovitan sellel päeval kasutada Rosmariini, aurutada ja põletada seda ning saata enda südamesoov teele. Kõik maaelemendi esindajad ehk Sõnn, Neitsi ja Kaljukits - teie jaoks on armastuseõnne soovi teele saatmise kuupäevaks 29. juuli ning sellel päeval kasuta enda soovi teele saatmiseks Roosi. Kõik õhuelemendi esindajad ehk Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja, teie armastuseõnne päev on 18. juuli ning sellel päeval on kasulik teele saata südamesoov Magnoolia ja Salveiga.

Kaksikleegid leiavad arusaamatusele lahenduse

Kahe tsükli Kaksikleegid on hetkel Maal aktiveerunud ning esimese tsükli Kaksikleegid on arusaamatusel olnud viimased aasta aega ning nende jaoks laheneb olukord ära. Sellele aitab kaasa see, kui 14. juulil saata teele armastusesoove Kaksikleegi poole ning temaga koos aega veeta. Teise tsükli Kaksikleegid on arusaamatuses olnud viimased poolteist kuud. On ka neid, keda Kaksikleekide teema ei puuduta, aga kirjutan ikkagi selle siia, kuna need teadmised Kaksikleekide kohta võivad aidata neid, kes selle teemaga seotud on.

Ilus on see, mida ma planeetide seisudest välja loen - Veenus läbi Jupiteri ja Kuu saadavad Kaksikleekidele lisajõudu ja armastuseenergiat, et ületada see "miski", mis teid tagasi hoiab koos olemast. Olgu see lahendamata olukord eelnevast elust, hirm, ego, valu, trauma, stress, distants - kõikidel Kaksikleekidel on olukord loomulikult ainulaadse teekonnana. Mulle meeldib Kaksikleeke nõustada - armastust on ilus kokku liita, kui tunned selleks soovi, siis olen teie jaoks olemas.

14. juulil soovitan kanda Vikerkaare Kuukivi või Kuukivi kristalli terve päev ning panna sellesse kristalli soov lahendada teie vaheline probleem või erimeelsus või hoopis blokaad. Kui soovid, et see suhe liiguks kiiresti edasi helgusesse, kergusesse ja veelgi paremale tasandile, siis on selleks hea teha rituaali ning lasta väestada ennast ning kristalli, mis on edaspidi sinu armastusetalismaniks sinu ja tema vahel.

Kui kannad Vikerkaare Kuukivi või Kuukivi, siis unista, meenuta häid aegu, tunne tundeid, lase nendel tunnetel tulla ja olla ning ole nendes. Ole armastuses, lasku sellesse usaldusega ning lase tunnetel kasvada. Sellel päeval aktiveerub teievaheline side loomulikult, aga nende kristallidega saad sa garanteerida selle, et see lahendab kõik takistused.

Hingesugulased tervendavad enda hingehaavu koos

Alates 11. juulist kuni 8. augustini on tähtede seisud koos Veenusega sellised, mil Hingesugulased pühendavad nii üksteisele kui ka iseendale rohkem tähelepanu ja eriti selles osas, kus tervendatakse teineteise ja enda hingehaavu. Teemaks tuleb palju problemaatilisi kohti ning vestluste käigus on võimalik saada häid lahendusi. Sellistele teemadele hakkad alateadlikult mõtlema siis, kui sul on Hingesugulane. Sellel perioodil on kasulik kanda Roosat Kvartsi, mis leevendab nendest teemadest tekkinud kurbust, stressi või madalat energiat. Lõpptulemus sellel kõigel on hea, seetõttu on mõistlik nendel teemadel rääkida, mis haiget teeb. Seda selleks, et need saaks ära lahendatud. Olete teineteise jaoks rohkem olemas ning vajate üksteise tähelepanu tavapärasemast rohkem. Jaga enda kaaslasele tuge ning saa seda ise ka vastu.

VALLALISED, kes soovivad anda võimaluse Hingesugulasega kohtumiseks ning kes on valmis armastust jagama kellegi väga olulisega, neil soovin enda armastusesoov teele saata 21. juulil ehk Täiskuul. Selleks on erinevaid võimalusi, üheks võimaluseks on kanda sellel päeval endaga armastusekristalli Roosat Kvartsi ning taotleda selle kristalli kaudu armastuseõnne saabumist, Hingesugulasega kohtumist. Kõige parem on see, kui seda kristalli kanda 8. augustini, mil on toimumas Hingesugulaste ühendumine. Sellel korral küll hinge tervendamise eesmärgil aga Täiskuu ja külgetõmbe tugevuse kaudu on võimalik saata teele armastusesoov, millele Universum suure tõenäosusega ka vastab.

29. juulil on võimalik Hingesugulastel näha üksteise eelmisi elusid ja seetõttu on võimalik minna meditatsiooni, et kogeda koos sellist imelist kogemust. Selleks soovitan sul enda Hingesugulasega leida mediteerimiseks aega, kus te keskendute teineteisele. Laske visioonidel ja mõtetel ise tulla - Uraan on selleks korraks abis sellise imelise nähtuse juures. See on eriline sündmus, mida saate tähistada.

Kuke aastal sündinute ellu tuleb keegi minevikust

Kui sa oled sündinud Kuke-aastal, siis suure tõenäosusega ilmub alates juulist kuni detsembrini sinu ellu keegi minevikust, kellega on sul missioon või mõni õppimata ülesanne tegemata jäänud või on see pooleli. Paljusid Kuke-aastal sündinuid ootab ees selline taaskohtumine. Nendel, kellel eriti just 2018.-2021. aastatel jäi õppimata kelleltki see "miski". Suure tõenäosusega on see romantiline side, väga väikese tõenäosusega platooniline suhe.

Küsi pendlilt KAKSIKLEEGI kohta küsimusi ning saa enda jaoks kõik selgemaks

Kasuta pendlit selleks, et ennast aidata, kui oled segadus. Näiteks olles Kaksikleegi sidemes või suundudes alles tema poole Peegeldajahinge kaudu või Elukaaslashinge juurest, siis pendel aitab sind. Küsi pendlilt, kas oled õigel teel või küsi seda, mis sind parasjagu huvitab.

Pendlit on ülimalt lihtne kasutada, see on väga käepärane ning aitab sul tegelikult enda energiatunnetust veelgi paremaks muuta. Kui seda kasutad, siis areneb sinu energiatunnetus, energia liigutamise oskus ja sinu spiritualism. Seega võidad sa väga palju, kasutades pendlit enda küsimustele vastuste saamiseks.

Pendlit hoitakse peopesa kohal (soovitan vasaku käe kohal hoida, kuna see on sinu intuitsioonikäsi ning selle käe kaudu on võimalik kergemini vastuseid kätte saada) ning seejärel, kui oled pendli käe kohale asetanud, siis on sul võimalik küsida pendlilt küsimus. Vaata pendli poole ning esita küsimus, kas valjusti välja öeldes või oma mõtetes. Küsi selliseid küsimusi, millele saab "jah" või "ei" vastustena vastata.

Kui oled seda teinud, siis jälgi mida pendel teeb. Kuidas see reageerib, milliseid energiavõnkeid see endas hakkab looma. Kui see hakkab ringikujuliselt liikuma, siis vastuseks on "jah" ja kui see liigub edasi tagasi sinu peopesas, siis vastus on kindlasti "ei".

Alguses küsi küsimusi, mille vastuseid on sul võimalik kätte saada lähiajal, et saaksid kinnitust pendli ja enda vahelise sideme osas. Kui sa ei ole valmis ennustama, siis võibolla on sul vaja oma sidet pendliga tugevdada, kandes endaga Tselestiiti või mõnda teist intuitsiooni ning ennustamist aktiveerivaid kristalle nagu näiteks Sodaliiti ja Lasuriiti. Kui aga oled mitmeid täppi läinud vastuseid kogenud, siis seejärel saad usaldada kindlalt seda, mida pendel räägib. Peale seda saad pendli käest abi küsida, kas siis enda ja Kaksikleegi kohta või ükskõik, millistel teemadel. Kõigepealt tuleb pendel tööle ilusti saada, et saaksid seda kasutada siis, kui küsimus sinu mõtetesse on tulnud. Loomulikult on võimalik sul ka minu käest ühele küsimusele vastus saada, kui tellid enda väeesemeid LA TENE´st, kingin vastuse sinu küsimusele. Aga pendliga on sul võimalik samuti paljudele küsimustele vastuseid saada.

Kuidas pendlit valida? Sisetunde järgi, need kõik on kaunid ning imelised. Kristallpendlitega on lihtne - need sisaldavad ise energiat, mis juba avab selgeltnägemise sul enda tarbeks, kui sa neid kasutad ja kannad. Seega võidad energeetiliselt sellest kõigest väga palju, lisaks saad ka südamerahu, mida sa otsid ja mida sa vajad ning mida sa väärt ka oled.

Elutee number 3 ja 8 esindajad

Teie kahe vahel algab uus side, sõprus, koostöö või missioon ja seda kuupäevadel 13. - 29. juuli. Sellel perioodil saavad paljud nende eluteede esindajad omavahel tuttavaks või alustavad koos mõnda projekti.

26. juulil avab Marss koos Jupiteriga võimaluse suhet taastada

Sellel ajal on planeetide seisud sellised, kus on võimalik aktiveerida tervendus sinu ja tema vahel, kellega on sul suhe läinud kehvale teekonnale. Kui on kedagi, keda sa väga armastad ja kellest hoolid ning kellega on sul suhtes probleem, siis nüüd on õige aeg temale aega ja energiat pühendada ning saata taotlus välja selle kohapealt, et te kaks saaksite taas kokku.

Kui soovid suhet taastada ning anda suhtele uus võimalus, siis nüüd selleks on sul võimalus!

Selleks soovitan põletada Aaloeküünalt koos Aaloe Vera rituaaliõliga ning lausuda küünla süütamisel rituaalilause, milleks on: "SIDE MEIE VAHEL TAASTUGU!" ning samal ajal keskenduda temale, tuletades tema häält ja olemust meelde. Kui sa teed seda rituaali 26. juulil ja saadad nii-öelda sõnumi välja, et sa oled valmis jätkama, püüab tema energeetika selle kinni. Sellega on sul võimalik luua armastav telepaatia.

Seda rituaali on võimalik teha ka Kaksikleegil, kelle teine osapool on põgenemisfaasis. Sellisel juhul soovitan rituaali tehes kanda Rodokrosiiti, kuna see annab sellele rituaalile jõudu juurde.

Soovitan 26. juulil mediteerida ning keskenduda temale ning soovida talle kõike head ning armastust!

Abiellumiseks on soodsad kuupäevad 14. ja 19. juuli.

Soovin Sulle kõike imelist ning head. Kui soovid minu VISIOONI saada, siis hea meelega vastan ühele sinu küsimusele tellimuses. Tehes tellimuse vähemalt 50 euro eest, lisa küsimus tellimuse kommentaari ning saadan Sulle VASTUSE!

Telepaatiliselt alati sinuga, kõike imelist, kohtumiseni ja vastusteni!

Tene Laul