Kirjutasin kunagi Indigolaste ja nende eesmärkide kohta, nüüd on käes Kristallilaste kord. Kristallilapsed on need, kes on juba mõnda aega tagasi sündinud ja sünnivad tänasel päevalgi. Kristallilapsed on täiesti uus hingetüüp, kes siin maailmas eksisteerib. Nendel on ülimalt suur ülesanne ja nad käivad käsikäes Indigotega. Enamus Kristallilapsi on Indigovanematega koos ja sünnivad Indigotele. Küll aga mitte kõik, Kristallilapse sünni jaoks on vaja vähemalt ühte vanemat, kes kannab Indigo energiat või on Sinise Kiire hing. Sinised Kiired on haruldased ja nendest ma räägin kunagi hiljem teile.

MILLAL SÜNNIVAD KRISTALLILAPSED

Kui ma vaatan siin enda ümber ringi, siin Eestimaal, siis iga nurga pealt vaatab mulle vähemalt üks suurte silmadega Kristallilaps otsa, kelle tänane vanus võib olla kuskil 7 aastat. 7-aastaseid Kristallilapsi on tänaseks tõepoolest kõige rohkem, siis umbes 2008 ja 2009 oli Kristallilaste jaoks täielik avalöök, mille järgi hakkasid väga paljud Kristallilapsed sündima. Kõige enam Kristallilapsi on sündinud 1990 - 2010 aastal. Ka enne 1990 aastat on sündinud mõningal määral Kristallilapsi, kes on saadetud ühtedeks esimesteks siia planeedile. Mina isiklikult tunnen endast vanemaid Kristallilapsi, kes tõepoolest on kasvanud ühiskonnas üles, kus nemad on olnud täielikult erandid ning karmide Indigote vahel kõvasti näinud negatiivsust. Kristallilapsed sünnivad tänase päevani, neid sünnib tänaseks iga päev kuskil piirkonnas.

KRISTALLILASTE HINGE EESMÄRK SIIN MAAILMAS

Kristallilapsed on hingetüüp, kes on siia maailma saadetud "järgmise sammu" tegemiseks. Kes on lugenud minu varasemat artiklit Indigote kohta, see mõistab, et hinged saadetakse siia maailma erinevatel eesmärkidel, et muuta maailma struktuuri ning Indigod olid need, kes hakkasid purustama vanu tavasid, et uued hinged saaksid võtta kasutusele uusi meetmeid, mis maailma parandaksid. Niisiis, Kristallilapsed ongi need, kes hakkavad seda esimest sammu tegema ja paljud neid on juba oma ülesannet mingil määral täinud, kes on sündinud siin 1980. aastatel.

Kristallilaste eesmärk on maailma muuta spirituaalseks, vaimseks ja näidata kõikidele siinsetele teistele hingedele, sealhulgas Indigotele ning stagnatsioonihingedele (need hinged, kes on enne Indigot sündinud ja kes võivad olla Indigovanemad), et maailmas ei eksisteeri ainult füüsilist, vaid on olemas ka vaimne pool. Indigod on ju need, kes usuvad spirituaalsusesse, aga nad seiklevad alati materiaalsuse ja spirituaalsuse vahel, jooksevad ühelt poolelt teisele. Kristallid on need, kes tulevad õpetavad tasakaalu nende kahe maailma vahele. Neid ei huvita raha, seda esiteks, neid huvitab materiaalsus teisel tasandil, et mida sellega saab teha, mitte et kuidas saaks ennast rikastada. Kristallid õpetavad rikastumise mõistet ümber mõtlema, nad õpetavad sellesse kainelt suhtuma ja näitama, et eesmärk siin maailmas ei ole raha teenida ahnuse mõistes, vaid luua rahateenimise vahele harmoonia, et sa teed seda selleks, et elada, mitte et olla teisest parem.

Kristallid õpetavad siin maailmas eksisteerima spirituaalselt, mõistmaks, et armastus on kõige tähtsam. Kristallid on armastajahinged, kellele perekonna väärtus on oluline, kellele on oluline olla armastatud ja aktsepteeritud. Kristallid on siia maailma antud, et parandada eelmiste hingede vead. 2012. aastal toimuski maailmalõpp Maiade kalendri järgi, see oli materiaalse maailma lõpp. Nüüd on aeg, kus keeratakse suund tagasi loodusesse, hinge, spirituaalsusesse ja vaimsusesse, seda kõike hakkavad Kristallid tegema. Kui sinu kodus elab väike Kristall, siis tea seda, et ta on maailmaparandaja ja ära takista teda elamast.

- Nende üks eesmärkidest on saata maailma Aurast välja energiaid, mis siin ennast hästi ei teeni. Nad saadavad viha minema ja see on üks nende suurematest põhjustest eksisteerida. Nad on nagu energia kanaldajad ja filtreerijad.

- Kristallilapsed on siia maailma saadetud teisi hingesid tervendama, piisab nende kohalolemisest, nad tervendavad kõiki, kes nende ümber eksisteerivad. Nad lihtsalt võtavad halva endasse ja saadavad selle minema. Suurepärased hinged, sellepärast ma armastangi nii väga Kristallihingesid.

- Kui Indigod on need, kes käivad nagu buldooserid üle kõigest sellest, mis nende jaoks vale on ja mis on kahjulik siin maailmas, siis Kristallid on need, kes käivad peale seda tühermaal, mille Indigod on tekitanud ning külvavad sinna uut algust. See on väga sügav mõte, aga ehk kunagi mõistad, millest ma räägin.

- Annavad loomadele võimaluse elada, annavad taimedele ruumi elamiseks. Kristallid on need, kes hakkavad loodust päästma ja selle väärtust esile tõstma.

- Õpetavad maailmale armastamise tähendust, armastamise vajadust ja toovad siia maailma väga palju armastust, et viha tappa. Kristallid on viha tapjad, nad on need, kes hävitavad vaenu.

- Mis on veel väga tähtis, aga millest tegelikult saadakse alles hiljem aru (kui Kristalli- ja Vikerkaarehinged on suured, siis nad mõistavad, mida ma soovin öelda) on see, et Kristallilapsed tuuakse maailma sellepärast, et Sinise Kiire hinged saaksid enda tööd korralikult teha. Need hinged on eksisteerinud varem maailmas ja neid eksisteerib väga vähesel kujul ka täna. Need on hinged, kellele on antud väga suur roll spirituaalse maailma juhtimise jaoks, aga Kristallid tulevad teevad selle teekonna nende jaoks vabaks.

- Loovad soodsa pinna Vikerkaarelastele, et need hinged saaksid uusi süsteeme maailma tooma tulla. Kui Indigod purustavad vanu traditsioone, siis Kristallid loovad soodsa pinna Vikerkaarte eesmärkide täitmise jaoks.

- Õpetavad hingedel armastama ilma veresidemeteta. Kristallid õpetavad, et see ei ole tähtis, kelle laps sa oled, tähtis on see, kes kasvatab sind üles. See on ka põhjus, miks väga paljud Kristallid kasvavad katkises perekonnas või kärgperedes. Kristallid õpetavad armastama hinge, mitte füüsilist keha. Need Kristallid, kes elavad tugevas perekonnas, kus peresidemed on kõik korras, nemad lihtsalt annavad seda tugevat perekonda edasi enda lastele. Kristallid loovad tulevikus väga tugevaid perekondi, kus väärtustatakse üksteise olemasolu.

KRISTALLILAPSELE ISELOOMULIKUD OMADUSED
(k
ui oled sündinud siia maailma Kristallihingega, siis need faktid peavad kattuma sinu iseloomuga vähemalt 90%)

1. Kõikidel, absoluutselt kõikidel Kristallilastel on suured ümmargused silmad, värv ei ole oluline. Kui iseloomustus kõik klapib, aga silmad on kitsad, siis ei ole kohe kindlasti tegemist Kristallilapsega. Peale selle, mida ma ise märkan, aga ma ei oska öelda, kas teised suudavad ka seda Kristallides näha, on nende sügav pilk silmades. Nende silmad on nii sügavad ja kohati kurvad, mis paljastab tegelikult nende iseloomu haavatavuse, ja tõepoolest, Kristallid on meeletult haavatavad.

2. Kristallilapsed on kaastundlikud, armastavad, saavad kõikidest inimestest aru, üritavad leida igal võimalikul juhul kellelelegi teisele mingisugust põhjendust, kui on tehtud midagi, mis võib olla halb. Nad vabandavad teisi inimesi välja, see on nende suur tunnusmärk. Kuigi iseenda vabandamise suhtes on nad täiesti vait, suu on kinni ja ütlevad "ma ei tea" ning ootavad nii-öelda karistust, kui on sündinud Ingidohingede perekonda. See on samuti üks tüüpilisemaid omadusi, see "karistuse ootamine", see on väga kurb, see on üks kurvemaid asju, mida ma nende hingede juures näen, et nad lepivad karistusega. Nagu märtrid, kes alateadlikult teavad, et nad peavad karistust saama, kui nad ei ole kellegi teise "perfektsionismile" allunud - kurb, kurb, kurb!

3. Kristallilapsed on ülitundlikud, ülitundlikud emotsioonide suhtes, toiduainete suhtes, neil esineb palju allergiaid - eriti tolmuallergiaid. Kristallid on tundlikud sõnade suhtes, nad ei talu valju häält, nad arvavad, et nende peale tõstetakse häält ka siis, kui lihtsalt hüütakse midagi ilma halva tagamõtteta. Nad võivad kergelt nutma hakata just sellepärast, et nad tunnevad ülekohut. Seda võetakse selle lapse nõrkuseks, aga mina ei võta seda absoluutselt nõrkusena. Palun mõistke seda, et Kristallihingega sündinul on empaatiat, ta on armastajahing ja inimene, kes suudab enda tundeid väljendada ilma enesele piire seadmata - see inimene on tugev. Kristall ei varja enda tõelisi tundeid, ta on tunnete jagaja, see on anne, see on tõepoolest anne, mitte nõrkus.

4. Loomade armastajad, Kristallihingena sündinul on alati olnud oma kinnisideeline loom. Nad vajavad kedagi, keda armastada, kes ei ole inimene, ja nad võivad seda looma sümbolit kanda terve elu endaga kaasas. Kuna Kristallilapsed on enamus alles väikesed lapsed, siis on see kergesti märgatav fakt nende juures. Need, kes tänaseks on juba täiskasvanud, nemad meenutagu, kas oli mingi loom, keda nad väiksena ülistasid ja keda nad siiamaani kannavad enda mõtetes kaasas ning teda täna nähes läheb süda soojaks. Näiteks Indigohing on see, kes ei võta loomi nii südamesse, neile võivad kõik loomad meeldida, aga ei pruugi ka ükski meeldida.

5. Kristallilapsed saavad valetamisest väga hästi aru, sul ei ole võimalik mitte midagi tema eest varjata, nad on sündinud siia maailma tugeva intuitsiooniga ja valede tabamisega. Aga kristallid on sellised, nad ei pruugi sulle otse välja öelda, et "Kuule sa ei räägi tõtt mulle", nad pigem võtavad selle teadmiseks, et sa ei ole siiras ning pettuvad sinus ning ootavad, et sa enam nii ei teeks.

6. Kristallilapsele meeldivad värvid, talle ei meeldi must ja valge. Kristallilapsele meeldib väiksena värvida värvidega ja tal võib olla oma konkreetne üks väga erk toon, mis teda lummab. Kristallilapsed tahavad enda selga samamoodi panna värvilisi riideid, mitte musta ja valget tooni, aga kannavad neid toone Indigohingede käsul, kellele meeldivad mustad ning valged toonid.

7. Kristallilapsed on jonnakad ja pidevalt käib üks "jorin" nendega, aga nad ei ole kurvad, nad on tegelikult väga rõõmsameelsed selle kõrvalt. Kõlab ebaloogiliselt eksole, aga tead mis, loogikat ei eksisteerigi, kui me räägime spirituaalsusest. Kristallilaps teeb tavaliselt pisikestest faktidest enda ümber probleemi, aga ei tee mitte kunagi suurtest asjadest probleeme, suured asjad on kõik hästi, aga see pisike fakt, kasvõi see, et sokis on auk, on hetkel kõige suurem probleem. Aga üleüldiselt Kristallihinged usuvad, et kõik läheb hästi, kõik on võimalik ja saame hakkama-suhtumine on neil. Nende jorin käib pigem nende enda ümber, nad ei ole iseendaga eriti rahul, aga teiste probleeme aktsepteerivad.

8. Mis on kõige-kõige tähtsam Kristallilaste juures - nad armastavad kristalle ja kive! Võite juba arvata, miks ma Kristallilastega nii ühel lainel olen, nad armastavad seda, mida mina armastan, ja nad jagavad kristallide kohta väga suurt informatsiooni. Kristallihinged on need, kes ahmivad kristalle ehk kive nagu sööki. Neil on neid vaja, nad saavad nende kaudu endale vajalikku energiat. Seega, kui sinu kodus on üks Kristallilaps, kes armastab sinust rohkem neid kristalle, mida sa oled koju endale toonud, siis tea seda, et talle on neid vaja, ta toitub nendest energeetilises mõistes. Ma soovitan kõikidel Kristallilaste vanematel mitte piirata nende Kristallide vajadust, nad on uus generatsioon hingesid, kes kunagi õpetavad teistele enda tervendamist ja eneseleidmist. Las nad õpivad kõigepealt endale hingetervendust andma läbi kristallide, ärge keelake ega piirake neid. Kristallilaps on see, kes näiteks minu juurde Butiiki tulles valib ise endale kristallid läbi sisetunde. Ta teab täpselt, mida talle vaja on, ta teab neid fakte, need on temas olemas, see informatsioon. Tihtipeale Kristallilaste spirituaalset hinge alaväärtustatakse, tegelikult on nad kümme korda võimekamad, kui seda on Indigod. Indigod jäävad pikkalt neile alla, Indigod on Kristallide jaoks "lapsekesed", ausalt ka!

9. Kristallilapsed oskavad oma lähedaste mõtteid lugeda, nende, keda nad armastavad. Võivad ootamatult öelda välja sõnad või mõtted, mida teine just mõtles. See on telepaatia, mis muutub aasta-aastalt ainult tugevamaks, ja ma ennustan ette siinkohal, et 20-aasta pärast on telepaatiline tunnetus tavaline ja seda ei suruta enam alla.

10. Kristallid on ausad, nad ei suuda valetada ja nad ei suuda kellegi teise valet varjata. Nad võivad enda asju "üritada" salajases hoida, aga nad reedavad juba oma näoilmetega ära. Neile ei ole kingitud valetamist (hädavaled ning naljaga mõeldud valed on muidugi omaette asi), nad ei ole seda endale saanud, nad on need, kes õpetavad ilma valedeta elama, nad õpetavad ausust.

11. Kristallidel on kõigil suhtlemisega seotud probleeme, vähemalt lapseeas küll. Nad kas alguses kardavad võõraid inimesi või nende sõnade hääldus on ebakorrektne. See on koht, kus mõistetakse neid valesti, lisatakse neile mõni "haigusseisund", hullemal juhul ja ei peeta nendest lugu. Kristallilastel tuleb rääkimine kas hiljem või lihtsalt aeglasemalt. Sellel on oma põhjus, nad suhtlevad läbi hinge ning mõtete, nende jaoks ei ole sõnad olulised, nende jaoks on hing oluline.

12. Kristallilaps on filosoofiline ja armastab teadust, armastab tehnoloogiat, tal on sügav tõmme arvutite poole. See tõmme võib olla selline, mis muudab Kristallilast lausa agressiivseks. Kristallidel on vaja aidata leida tasakaalu tehnoloogia ja tema hinge vahele. Seda tasakaalu seal naturaalselt ei eksisteeri. Kui sünnib perekonda, kus elab ka Indigo, siis Indigo on ju see, kes ei ole arvutisõltlane ja pidurdab Kristalli sellesse sattumast. Kristallid armastavad tehnikat ja selle keerdkäike, nende seas on tulevasi insenere ja teadlasi VÄGA PALJU. Seda sellepärast, et nad on siia maailma saadetud uusi tehnoloogiaid välja arendama. Uusi, mis kasutaksid teistsuguseid energiaallikaid, ja ma võin siinkohal ette ennustada, et umbes 50-aasta pärast eksisteerib maailmas hoopis uus alternatiivne energiaallikas, mis on välja mõeldud Kristallihinge poolt. Oodake ja te näete! See energiaallikas on seotud Maa ja universumi kontaktiga. Kristallilapsi ei tohi täielikult eemaldada tehnikast, aga neid peab lihtsalt jälgima, et ei tekiks sõltuvus ega päris maailmast ära kadumist. Kõigile Kristallilastele soovitan arvuti ette panna Šungiidi püramiid koos Mäekristalli püramiidiga, et blokeerida viha, mida arvuti neisse tekitab.

13. Kristallilapsed armastavad süüa ühte toiduainet korraga väga palju ja seda nad võivad teha mitmeid nädalaid, kuid järjest. Nad tajuvad ära, mis vitamiinipuudus nende kehas on. Üks probleem, mida igaüks peab teadma, kes elab Kristallihingega koos on see, et nad ei oska tasakaalukalt süüa. Nad söövad väga vähe asju korraga ja teised hinged on need, kes peavad õpetama Kristallidele mitmekülgset toitumist.

14. Nad on ülitundlikud toituainete suhtes, mis tähendab seda, et Kristallid peavad terve elu korralikult värsket toitu, taimset toitu sööma, et terved olla. Nad ei tohi suhkrut süüa, suhkur tekitab väga kiirelt terviserikkeid ja melanhooliat. Kristallid peavad sööma palju värsket, taimset ja kala. Kristallid ei tohi toituda loomast, kuna nende sisemine uskumus käib vastu loomade söömisele. Nende hing on kodeeritud loomi päästma ja nendele siin maailmas elu andma. Kui Kristallilaps kasvab sellises perekonnas, kus vanemad sunnivad teda liha sööma, siis see laps jääb haigeks ja tal tekivad ärevushäired, kuna loomaliha söömine käib tema hingega vastuolusse. Need Kristallid on terved, kes loomaliha ei söö. Enamus Kristalle ei soovi liha ja blokeerivad seda juba väikesest peale.

15. Kristallilapsi huvitab Inglite teema, nad kõnelevad Inglitega ja saavad nende käest väga palju sõnumeid just läbi une. Kristallidele on samuti loodud suurem Inglite kaitse nende eluülesande pärast, nad võivad saada küll emotsionaalses mõttes palju nüpeldada siin elus, aga nende füüsilist elu kaitstakse hoolega. Kristallid on need, kes unes väga palju enda elu kohta asju ette näevad ja nad on väga tundlikud luupainajate suhtes. Väikest Kristallilast võib painata luupainaja, kuna nende energeetika on ülihaavatav. Seega, kui luupainaja on külas, siis kindlasti soovitan ma sellele lapsele kinkida unenäopüüdja, Gagaati magamistoa aknalaual hoida või luua Inglikristallide komplekt magamistuppa, et luupainajad kaoksid ning Inglid saaksid neile tuge pakkuda.

16. Kristallilapsed ei karda suuri maailmaprobleeme, nad ei karda terrorismi, nad ei karda õnnetuste tekkimist. Samamoodi nagu Indigod, ei tunne nad emotsioone süütunde suhtes, Indigot on ju süüdimatud. Samamoodi on Kristallid hirmudest vabad. Kristallide hirmud on ainult nende endaga seotud, aga mitte kunagi maailmaga. Kristallid mõtlevad, et milleks ma peaksin kartma, mis maailmaga saab, see ei anna mulle mitte midagi. Kristallid kardavad pigem enda arvamust avaldada ja enda sõnu kasutada, aga mitte kunagi nad ei karda maailma hävinemist. Indigod on need, kes kardavad vägivalda ja enamus Indigonaisi kardavad alateadlikult seksuaalset ahistamist. Samas Kristallid seda ei karda, nad usuvad, et nii ei tehta ega ka juhtu nendega. See, miks Kristallid selliseid suuremaid probleeme ei karda on see, et nad ise ei loo mitte kunagi füüsilist vägivalda. Nende sees ei ole käe tõstmist, lõõmist, nendes ei ole füüsilist ahistamist, nad on siiski siia maailma esimesteks hingedeks antud, kes ei ole vägivaldsed. Mõelge nüüd, esimesed hinged, esimesed!

17. Kui Kristallilapsed kasvavad suureks ja nad on täiskasvanud, siis nendele iseloomulikuks omaduseks on ka see, et nad suudavad enda armastatuga koos olla ilma füüsilise läheduseta. Mitte sellepärast, et nad ei soovi füüsilist kontakti, vaid nende sees ei ole seda agressiivset kirge, füüsilist kirge. Samas on neil vaja tunda, et neid armastatakse hingega ja kui nad teavad seda, võivad koos õnnelikult olla ka nii, et aastaid ei olda seksuaalses kontaktis. Seksuaalsus ei ole neile oluline, nad on siia maailma antud, et armastada hinge, mitte keha.

Kristallilapsed väiksena pelgavad musisid, kallistusi, aga nad väga soovivad, et keegi neile neid jagaks, see on ka üks tunnusmärk Kristallide kohta.

18. Kristallid usuvad soovide täitumisse, nad usuvad, et asju on võimalik enda poole tuua läbi mõttemaailma. Nad usuvad, et igal mõttel on tagajärg, igal teol on karmaatiline tagajärg ja igal heateol on positiivne vastukaja tuleviku suhtes. Kristallid on need, kes hakkavad teistele sisestama usku, lootust ja elu usaldamist. Kristallidel on väga suur jõudtõmmata enda poole häid asju läbi sellesse uskumise, samas Indigod on need, kes suudavad probleeme enda poole tõmmata. Selles see vahe ongi - Indigod on sisemiselt depressiivsed ja melanhoolsed, Kristallid positiivsed ja armastavad. Mõtted on need, mis realiseeruvad, mõlemal on see oskus olemas. Üks toob head, teine halba enda juurde. Indigotele väike meeldetuletus siinkohal, et ära kutsu kurja endale kaela.

19. Kristallilapsed armastavad tähelepanu ja kui neid ei panda tähele, siis nad solvuvad. Nad armastavad oma ema-isapoolset märkamist. Kui seda antakse aga teisele lapsele, muutuvad nad melanhoolseks ja ennast karistavaks. Kui Kristallile anda tähelepanu, siis ei eksisteeri tema sees ühtegi negatiivset külge.

20. Kristallid muutuvad kiiresti närviliseks, kui keskkond, milles nad eksisteerivad on närviline. Nad muutuvad automaatselt ise pahuraks, kui keegi on närviline tema kõrval, nad võtavad ülikiirelt teise inimese emotsiooni endasse ja lasevad sellel ennast juhtida.

21. Täiskasvanud Kristallilapsed ei tohiks juua kohvi, see mõjutab nende keha õiget ainevahetust. Kohvi võib tekitada Kristallilapsele seenhaigust ja maohaiguseid väga kiirelt.

22. Kristallidele meeldib "oma aeg", nad võivad omaette olla, mitte midagi rääkida, neil on vaja enda mõtetega kõneleda. Nad võivad jääda seltskonnas lihtsalt sind vaatama, tegelikult nad loevad alateadlikult energiat ja tajuvad, kas ta peaks sinuga kontakti astuma. Kui Kristallidel ei ole seda "oma aega" muutuvad nad närviliseks, kuna neil on vaja enda spirituaalset keha pidevalt tasakaalus hoida ja seda nad teevad läbi üksinda olemise. Kristallidele meeldib ka rääkida spirituaalsetel teemadel ja ise endale asju valida, mida ta oma ellu soovib.

23. Kui Kristallilaps on enda positiivselt rajalt maha kukkunud läbi selle, et teda ei tunnustata ega märgata, siis temasse tekib kadedus, vihahood lähedase inimese vastu ja melanhoolia ning kibestumine, mis on samuti seotud pereliikmega. Väikelapsed tavaliselt hakkavad viha tundma enda õe-venna suhtes. Sellest saab lahti Kristallilast tunnustades ja öeldes, et teda armastatakse.

KRISTALLILAPSE VANEMALE SOOVITUS

Kui sa kasvatad kodus Kristallilast, siis minupoolne palve on see, et ürita anda enda poolt kõik selleks, et see laps kasvaks ilma suuremate suhteprobleemideta perekonnas. Nende hinge eesmärki pidurdavad vanematevahelised halvad suhted, nad ei saa enda siinset eesmärki täita, kui ema-isa üksteisega läbi ei saa. Nad on meistertervendajad tulevikus, kui sa lased tal kasvada turvalises ja armastavas perekonnas. Ole hea ja lase enda lapsel olla maailmaparandaja, kes seda juba teevad, siis teile ma saadan suured tänusõnad. Tänusõnad juba sellepärast, et minu siinne ülesanne on juhatada inimesi õigele teele ja kui sa seal teel juba oled, siis minu hing on rahul - aitäh!

Peale selle on vaja nende õppimiseväge palju suunata ja toetada, seda seetõttu, et nad suudavad õppida vaid siis, kui tunnevad tunnustust. Neid on vaja tunnustada, et nad oleksid edukat ükskõik millises asjas ja ettevõtmises.

KRISTALLID JA INDIGOD EI SAA LÄBI

Enamus Kristallilapsi sünnivad Indigovanemale, aga neil on äärmiselt kummaline suhe. Kristallilaps armastab täiesti piiranguteta ja tingimusteta Indigovanemat, aga Indigoema või isa blokeerib Kristalli. See on valu, mida Indigohing tahtmatult põhjustab Kristallile, seda tehakse sellepärast, et Indigo saaks enda ärevusest lahti. Kristall kannatab Indigo all, et Indigohingest välja võtta see ärevus, viha ja stress, mida enamus Indigoid endaga kannavad. Kes on Kristallilapse ema-isa, see teab, millest ma räägin. See vanem on põhjendamatult kuri Kristalliga või Kristall ajab teda "hulluks". Soovitus kõikidele Indigotele, võtke rahulikumalt, mõistke, miks see viha tekib ja laske sellest vabaks. Kristall on saadetud kannatajaks sinu kõrvale, et sa vabastaksid enda kurbuse. See on hingede puhastustuli, kus kaotatakse ära viha. See on kristallide üks eesmärk, eemaldada perekonnasisene viha. Samas need Indigod, kes kasvatavad Kristallilast, on nagu "emalõvid" ja kui keegi teine üritab talle liiga teha, siis võetakse sellel kellelgi teisel "pea maha" seda sõna kaudses mõttes.

KRISTALLILAPS ON SÜNDINUD KRISTALLILAPSELE

Üks kõige paremaid kombinatsioone on, kui kristallid on mõlemad koos vanema ja lapsena. See on suhe, kus suheldakse mõtetega, emotsioonidega ning südamega. Suhe, kus sõnu ei ole vaja. Harmooniline suhe.

TERVENDAVAD JA TOETAVAD KRISTALLID KRISTALLILAPSELE :

Que Sera
on toetavaks neile, kes elavad koos väga tugeva iseloomuga Vikerkaarelapsega, et nad saaksid omavahel läbi ja nende suhtlemine oleks ilma probleemideta.

Aqua Aura aitab Kristallilastel usaldada enda sisetunnet, arendada visioone ja nägemusi enda elu kohta. Toetab nende spirituaalset arengut ja maailmas olevat eesmärgi täitmist.

Valge Hauliit toetab Kristallilapse enesekriitilist meelt, aidates olla leebem iseenda suhtes.

Ametüst sobib Kristallilapse magamistuppa, eriti Ametüsti geoodiline vorm, et see aitaks tema hingel stressist vabaneda, mida ta enda sisse kangesti koguda oskab. Ametüst aitab Kristallil rohkem mõista enda lähedasi inimesi ja paremini enda perekonnaga läbi saada.

Apatši Pisar on neile Kristallidele, kellel ei ole väga hea side enda Indigost vanematega. Apatši Pisar aitab vabaneda ülekohtust, mis Indigo Kristallile osutab. See on nagu lepituskristall, mis aitab Indigol Kristalli paremini suhtuda.

Lasuriit on nendele Kristallidele, kes armastavad tehnoloogiat. See on nende õnnetalisman, mis aitab neil enda eriala ja kutsumust üles leida, ning universumi poolt saadetud visioonide füüsiliseks muutmist anda. Lasuriit aitab tehnoloogiat armastaval Kristallilapsel valmistada uusi tehnikaid tulevikus.

Moldaviit kaitseb Kristallilast haigestumise eest, ülim Kristallihinge tervendaja selle füüsilises mõttes.

Preniit on Kristalli jaoks üks parimaid kristalle, seda seetõttu, et see aitab Kristallihingel olla alati seal rajal, kus elu on talle ülesande antud. Preniit aitab eluülesannet täita ja olla maailma parandaja igas mõttes.

Kristallilapsed elavad meie kõrval ja sünnivad veel juurdegi nii mõned head aastakümned, mis tähendab, et nende olemasolu hakkab välja paistma iga aastaga aina rohkem. Ole tänatud, kõrgem universum, et oled saatnud siia maailma rahutoojad ja armastajad!