Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - hingetüübid RSS Feed

15 jaan PEEGELDAJAHING - SINU TEEKONNALE SAABUV ISIKLIK TÕENÄITAJA
0 8117
Sinu elutee on pidevas muutumises ning igaühes on toimumas just sellel ehk 2024. aastal suurejooneline spirituaalne kasvamine, mis tähendab, et kohtad ka neid hingedevahelisi liite, kes sind sellel teekonnal toetavad. Üks hingedevahelistest sidemetest, mis on iga inimese elus ette määratud alates 20..
08 sept 8. SEPTEMBER - 22. DETSEMBER - JUPITER AVAB UUTE MISSIOONIDE PORTAALI
0 9141
Kirjutasin sulle 16. mail 2022. aastal esimese artikli selle kohta, kuidas avanes uus iidne spirituaalne portaal, mille käigus iidsed missioonikaaslased saavad kokku ehk tekib nende ühendumine. Nüüd 8. septemberil 2023. aastal avaneb Kosmoses Jupiteri kaudu sellele järgnev suurem portaal, mis avab m..
17 aug KAKSIKLEEGID - (TAAS) ÜHINEMINE JA KUIDAS SEDA UNIVERSUMIS KIIRENDADA
0 7110
Juba 2022. aastal alustasin Kaksikleekidest kirjutamisega ja andsin lubaduse teha terve seeria artikleid, mille olen ka teinud ning mille kirjutamist ma ka teie jaoks jätkan. Kaksikleekide ühinemine on meie planeedil väga oluline ja Universum toetab seda tegelikult suuresti. Miks? Kuna esiteks on Ka..
13 nov LIITLASHING
admin 0 7091
Suhted väga olulised, need aitavad meil elus õppida, areneda ja midagi luua. Inimesed on oma loomult sotsiaalsed, selles kehas on meile antud võimalus sotsialiseeruda väga kõrgel tasandil ja see viitabki juba sellele, et see on üks viis, kuidas oma missiooni täita. Paljud suhted ja sidemed teistega ..
16 okt MISSIOONI HINGESUGULASED
admin 0 7559
Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen mitmetest ka kirjutanud. Hingesugulus on see, kui erinevad inimesed on saatuse poolt kokku määratud konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Kõik ei ole sugugi romantilised hingesugulused. Täna räägin sulle sellest, kes on missiooni hingesugulased ja m..
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.