Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 182 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. Seda, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed, on sinu Ingli poolt või mitte, on väga lihtne märgata. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud, või et sa pead seda märkama.


Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 182, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 182 ei tähenda sama, mida tähendab 281 või 812.

Usu endasse, hoia positiivset suhtumist ja su Inglid aitavad sind!

Sinu Inglid soovivad, et sa ennekõike usuksid rohkem iseendasse. See on appihüüe nende poolt, et sa annaksid neile jõudu tööd teha. Kui sa ei hoia head suhtumist, siis nendel puudub võim sind aidata. Mõtle, milles sa oled kahtlema hakanud ja mida sa oma meeltega üritad negatiivsemaks mõelda?

Inglisõnum 182 annab sulle teada, et sinu mõtted muutuvad reaalseks, seega keskendu pigem positiivsusele, ole enesekindel selles, mida sa teed ja usu iseendasse, mitte ära suru end alla. Anna jõudu asjadel edasi minna.

Inglisõnum 182 tuletab sulle meelde, et sa võid hetkega muuta täna asjade kulgu, seega käitu ja mõtle nii, kuidas sa soovid, et sinu elus asjad muutuksid või millises suunas need liiguksid.

Kõige enam antakse sulle teada seda, et sinu materiaalne pool on küsimärgi all. See tähendab seda, et kui sa soovid täna edukas olla, siis pinguta ja näita töötahet.

See sõnum saadetakse sinu teele ka siis, kui sul on õige aeg teha tööalalisi muudatusi ja just paremuse poole. Sobilik aeg mõne projekti alustamiseks või uuenduste elluviimiseks.

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt kaasas. Üheks selliseks kristalliks on Serafiniit, väga hästi sobib ka Dumortjeriit.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.