Jalad valutavad enamjaolt mitte ainult sellest, et sa oled enda jala ära löönud või oled liialt palju käinud. Jalad võivad valutama hakata ka ilma igasuguse füüsilise põhjuseta ja kui nii sinuga juhtub, siis sellel on sõnum sinu alateadvuselt. Igal valul on omad spirituaalsed tähendused ja iga valu on märguanne sinu alateadvuselt mõne emotsionaalse probleemi kohta. Kui sul hakkavad jalad või jalg lihtsalt valutama, siis soovitan sul kiirelt enda jaoks lahti mõtestada selle, miks need sul valutavad. Mis on see, mille kohta sinu hing sulle märku annab? Keha on ülimalt tark ja meie enda keha suudab meile kõik vastused ette anda, sina pead olema lihtsalt tark ja need märgid enda jaoks lahti tõlgendama.

Jalad omavad oma Tšakrasüsteemi ja jalad hoiavad teatud emotsioone kinni. Kui sul jalad valutavad, siis kokkuvõtvalt antakse sulle märku selle kohta, et sa kas hoiad midagi enda elus kinni või sa ei soovi teatud teemadega edasi liikuda. jalavalu võib sind tagada ka siis, kui sa liialt rutakalt soovid elus edasi liikuda mõne konkreetse teema koha pealt aga sinu saatus ei soosi selliseid kiireid muudatusi. Sellisel juhul võivad sinu jalad valutama hakata.

VASAK JALG

Kui terve sinu vasak jalg valutab, siis on see märk selle kohta, et sa ei suuda, sa ei soovi või sa kardad enda eluga edasi liikuda. See on märk selle kohta, et sa võid ise endale takistusi seada, et sinu elu paremaks muutuks. Selline valu võib tekkida siis, kui sa oled jäärapäine mõne asja suhtes või lased enda hirmul enda üle võitu saada. Vasaku jala valu annab sulle märku, et lase vabaks ja mine vooluga kaasa.

PAREM JALG

Kui sinu terve parem või enamus paremast jalast hakkab valutama, siis on see märk selle kohta, et sa ruttad ajast ette. See on märk, et sa soovid enda saatust liialt kiirelt muuta ja sa tahad lõpptulemust saada ilma vaeva nägemata. See on märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja millegi suhtes kannatlik olla. Ole kannatlik ja tee tööd, et nautida elu!MÕLEMAD JALAD

Kui sinu mõlemad jalad korraga valutavad, siis on see märk selle kohta, et sa lased ennast mõjutada. Keegi on see, kes sind millegi suhtes tagant "utsitab" ja soovib, et sa midagi teeksid. Jalavalu annab sulle märku, et sina ise ei soovi seda teha, mida keegi soovib sinu käest. Nõuanne - otsusta asju ise!

Jalavaludest aitab lahti saada Magnet Hematiidi hoidmine valulikul kohal. Teine võimalus on see, et sa kannad Hematiiti või Magnetiiti ehtena.

PÕLVED

Kui kumbki sinu põlvest valutab või põlvevalu on lausa sinu igapäevaseks probleemiks, siis on see märk selle kohta, et sa ei soovi enda suunda elus muuta. Põlved hakkavad nendel inimestel valutama, kes peaksid elus muudatusi tegema ja uut teekonda alustama. Võib-olla on see suhe, mis ei kõlba enam ja sul on vaja sellest vabaks saada. Võib-olla on see karjäär, mis ei ole sinule ja tegelikult sinu saatus soosib sulle midagi muud. Põlvevalu on alateadvuse poolt märguanne, et sa ei lase endal eluga edasi minna. Mõtle, millest sa nii väga kinni hoiad ja mis tegelikult sinu elus enam ei tööta ega kanna vilja?

Emotsionaalsest põlvevalust aitab vabaneda Apatiidi kristalli kandmine, seda tuleks kaelas kanda ja aeg-ajalt masseerida valulikku põlve. Kui sul on ka füüsiline põlvevigastus olnud ja soovid seda valu leevendada, siis seda aitab teha Mahagon-Obsidiaan. Kanna seda kristalli ja tee massaaži valulikule kohale.

Kui põlved lähevad nii-öelda "lukku", siis on see märk selle kohta, et sa oled aastaid seisnud enda elus paigal teatud aspektist. Põlved lähevad lukku siis, kui sa ei ole enda intuitsiooni kuulanud teatud teema pealt juba aastaid. Mõtle, mis on see, millega sa rahul ei ole ja mille peale sa oled mõelnud, et selles võiks muudatus tulla, kuid sa lihtsalt ei viitsi või ei julge muudatust ise teha, vaid ootad muutuseid. Sinu alateadvus annab märku, et see muudatus ei tule, kui sa ise muudatusi ei hakka tegema.

PAHKLUU

Ükskõik, kumma jala pahkluu sul valutab, sõnum sinu alateadvuselt on ikka see sama. Pahkluu hakkab valutama nendel inimestel, kes ei suuda ära otsustada enda elus materiaalseid asju. Eriliselt veel hakkab nende pahkluu valutama, kes ei ole enda tööga rahul, kes ei suuda ära otsustada, kas töölt lahkuda või tööle jääda ning seal pingutada. Pahkluu valu on seotud meie materiaalse elu poolega, meie materiaalsete vajadustega. Pahkluu valu on märk sinu alateadvuselt, et sa pead raha teenimist ka nautima, see ei saa olla sulle vastumeelne ja sa pead elus kindlaid valikuid tegema. mida rohkem inimene kaalub ja kõhkleb, seda suuremad emotsionaalsed blokaadid tekivad. Pahkluudesse tekivad blokaadid siis, kui ei suudeta ära otsustada materiaalseid valikuid näiteks, millist tööd teha ja millist mitte.

Pahkluu valu leevendamiseks kanna Päikesepõimiku kohal Karneooli kristalli. Karneool aitab sul enda tööd armastada, nautida, tekitab motivatsiooni ja soovi tööl käia. Karneool aitab ka tööalaseid otsuseid langetada.


JALATALLAD

Kui sinu jalatallad valutavad, vahet ei ole kumma jala oma, see on märk sellest, et sul on vaja loodust. Loodust selles mõttes, et sinu keha soovib midagi, mis on taimne. Keha annab märku, et keha vajab värsket õhku, päikest, merd, metsa ja taimset toitu. Jalatalla valu annab märku sellest, et sa toidad enda keha valede ainetega ja sa ei vii enda keha loodusesse. Ainuke viis, kuidas jalatalla valust lahti saada on see, et sa muudad enda toitumisharjumusi ja hakkad rohkem aega looduses veetma.

Iga artikkel mille ma kirjutan, see kirjutamine tuleb läbi inspiratsiooni saamise. Inspiratsiooni saan ma iga artikli puhul väga erinevatest allikatest. Selle artikli kirjutasin ma sellepärast, et ma sain läbi une selle kohta inspirtatsiooni.

Täna hommikul ärkasin ma selle peale üles, et mul jalad valutasid ja samal ajal kui ma ärkama hakkasin nägin ma parasjagu ka und. Läbi une öeldi mulle, et see on väga kasulik, et minu jalad valutavad. Kui ma jala valu peale üles ärkasin, siis korrutasin enda mõtetes seda sama lauset, mis mulle öeldi: "See on väga kasulik, et minu jalad valutavad", andes endale aega lahti mõtestada miks see siis nii kasulik on ja enne, kui ma üldse jõudsingi midagi analüüsima hakata, siis ma sain juba aru, et pean selle kirja panema. Kirja panema selleks, et võib-olla just sind aidata.