Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 185 või korduvalt hakanud seda numbrit igalpool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed, on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud, või et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 185, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 185 ei tähenda seda sama, mida tähendab 581 või 815.

Vabasta end vanadest sidemetest, et su elu saaks olla stabiilne.

Inglid annavad sulle teada, et sinu ellu on peagi tulemas selline periood või teema, mis aitab sul enda materiaalset seisu parandada. Kas sa oled viimasel ajal mõelnud selle peale, kuidas enda elujärge paremaks muuta? Kui jah, siis sinu enda Inglid toetavad seda sama teemat ja otsust, mille suhtes sa oled kaalunud plaane teha.

Kui sa soovid enda ellu stabiilsust, ja kõige enam materiaalset stabiilsust, siis ennekõike sinu Inglid soovitavad sul loobuda teemadest, mis on vanad ja mis ei teeni sind enam hästi.

Inglid soovitavad sul eriti tähelepanelikult jälgida teemasid, mis sinu elus hetkel käimas on. Ja kui on midagi, mis tekitab sinus nii-öelda nõiaringi ja mis ei sobi sulle, siis lase sellel minna. Ära proovi vana parandada, see on täiesti kasutu tegevus.

Kui sa ise ei ole negatiivne ja lased vanadel teemadel minna, siis sinu elu muutub. 185 ei tooda niisama sinu juurde, see tuleb siis, kui sul on vaja enda eluga edasi minna.

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt kaasas. Üheks selliseks kristalliks on Seleniitväga hästi sobib ka Lasuriit.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.