Numeroloogia on arvude müstiliste ja energiapõhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu.

Eluteenumber on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, vaid need, millega me oleme siia ilma sündinud. Eluteenumber mõjutab meie saatust väga palju.

KUIDAS ARVUTADA VÄLJA ENDA ELUTEENUMBER:

Eluteenumbri välja arvutamine on väga lihtne, selleks järgi seda sama näidet:

Esiteks arvutatakse kokku sünnipäev ehk kui sa oled sündinud 28.07.1986, siis liidetakse omavahel kokku 2 + 8 ja vastuseks saadakse 10, mis omakorda võrdub 1 + 0 ehk 1

Nüüd liidetakse kokku kuu, millal sa sündinud oled 7 + kuna number 7 kõrval teist numbrit ei ole, siis jääb järgi 7. Kui sa oleksid sündinud 11 (novembris), siis liidetakse kokku 1 + 1 ja saadakse vastuseks 2.

Nüüd liidad kokku enda sünniaasta 1 + 9 + 8 + 6 (1986) = 24 ja selle numbri omakorda 2 + 4 = 6

Peale seda liidad kõik kolm numbrit kokku, mida sa enda sünnikuupäevadest said : 1 + 7 + 6 = 14 ja selle omakorda 1 + 4 = 5

28.07.1986 eluteenumber on 5

Lihtsamat viisi tehakse seda 2+ 8+ 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 41 ja see omakorda 4 + 1 = 5 . Numbrid tuleb alati liita lõpuni välja, et sa saaksid ühe konkreetse numbri kätte.

SINU PÕHIMÕTTED, MIS KAASNEVAD NUMBER 5-ga:

Eluteenumber 5 all sündinud on ühes suured seiklejad nii hingest kui ka füüsilises mõttes. Number 5 on need, kes teistest eluteedest otsivad kõige enam vabadust ja seiklusi. Kui number 5 ei ole reisija, siis ta reisib enda mõtetes ja tal on väga sügav sisemine maailm. See on inimene, kes otsib elus alati midagi uut ja põnevat ning rutiin võib ühel päeval teda lihtsalt kurnama hakata. Ta on küll töökas aga tal on alati vaja midagi, mis teeks tema elu huvitavamaks.

Need on inimesed, kes soovivad pidevalt enda jaoks vaba aega, kas selleks, et lihtsalt mõelda või selleks, et lihtsalt hinge tõmmata ning tegeleda endale meeldivate asjadega. Number 5 on suhtlejad, küll aga on neil vaja väga palju seda "oma aega", kasvõi, et saaks korra teiste inimeste isiklikest muredest eemale ja keskenduda vaid iseendale. Seega, kui sa elad koos inimesega, kelle eluteenumber on 5, siis on see täiesti tavaline, kui ühel hetkel ta läheb omi asju tegema isegi sõnu lausumata. Number 5 haihtuvad tasakesti seltskonnast, et korra enda mõtteid maandada ning enda isiklikke asju teha. Neil on vajadus elada mitmekülgset enda elu nii vaimses mõttes ehk enda siesmuses ja ka füüsilises mõttes. Korraga ei pea mitmeid asju käsil olema ja see ajaks pigem isegi pingesse, küll aga on vaja vaheldust ning erinevad teemad võiksid järk-järgult ellu siseneda.

Number 5 on need, kes tööalaselt vajavad enda tegemistesse mitmekülgsust, nad vajavad mitmeid erinevaid ülesandeid, mida küll korraga ei tehta, aga need kuuluksid tema kohustuste alla. Kindlasti ei sobi number 5 elutee kandja liinitöö peale ja rutiinsesse paberitöö peale. Isegi, kui seda paberitööd tehakse, siis peab olema lisaülesandeid, kus number 5 saaks end füüsiliselt rakendada. Number 5 vajavad nii füüsilist, kui ka vaimset tööd korraga. Nad on mitmekülgsed ja kui nende ellu saabub rutiin, siis nad hakkavad enda elust põgenema ning kõike uut enda ellu otsima.

Kui number 5 elutee kandja ei saa piisavalt vabadust enda ellu, siis ta hakkab mässama ja teiste vastu tülisi tegema. Ta ei salli, kui teda piiratakse, kamandatakse või kui talle öeldakse ette asju, mis tema elu jaoks õiged on. Number 5 soovib ise otsustada ja ise tegutseda, kui sa hakkad teda piirama, siis ta hakkab sinu vastu enda sarvi näitama. Seega soovitus kõikidele teistele, kes number 5 koos elavad, laske tal iseseisev olla!

Need on inimesed, kes soovivad enda ellu ka uusi inimesi juurde. Nad ei pea kohe sõpradeks saama aga neil on vajadus kohata uut ning huvitavat. Neile meeldib inimeste keskel olla, isegi, kui nad ei plaani teistega suhelda. Neil on vaja seda rahvast ümber, kes omavahel jutustaks ja sellest isegi piisab. Tihtipeale seltskonnas võib number 5 eneselegi teadmata endasse tõmbuda ning kuulaja rolli jääda. Ta ei tee seda sellepärast, et teda ei huvitaks teiste räägitud teemad või seltskond. Ta teeb seda sellepärast, et nendel on kombeks enda maailma "ära kaduda".

Number 5 on need, kes pika istumise või istuva töö peale muutuvad närviliseks, kui nad on terve päev istunud, siis terve teine osa päevast tuleb tagasi teha ehk joosta, füüsilist tööd teha, toimetada ja kiires tempos tegutseda. Number 5 ei salli istumist, nad peavad pidevalt midagi tegema!

Number 5 on armastuse poolest väga romantiline, otsib seiklusi ja otsib seda elu armastust. Number 5 on antud kaasa romantiline hing ning tal on väga raske end pühendada ühele inimesele. Kui ta seda aga suudab teha, siis ta ootab pidevaid muudatusi suhtes, et "liblikad" tuleksid tagasi ja kirg taastuks. Number 5 on ülioluline, et suhe ei laguneks, ei muutuks rutiinseks, igavaks ja üksluiseks. Number 5 tahab pidevaid uuendusi ka suhtes, soovides, et suhtel oleks viiskümmend erinevat tasandit.

Need on inimesed, kes ei ole uudishimulikud selles mõttes, et nad "topiksid" enda nina igale poole ja küsiksid ning päriksid teiste inimeste käest uudiseid välja. Kuid nad on tegelikult ikka väga uudishimulikud, kuid hoopis teisiti. Nendele meeldib informatsiooni saada nii, et nad ise seda ei küsi. Neile meeldib väga kuulata, mida teistel rääkida on ja kuidas läinud on. Peale selle nad jätavad ka väga hästi kõik meelde ning aastate pärast, kui te uuesti kohtute, siis ta mäletab teie vestlust sõna sõnalt. Number 5 on uudishimulik elu suhtes ja neile meeldib iseenesest kõike teada saada, küll on neil aga väärikust ning nad ise seda nuhkima ei lähe.

Number 5 sobib töö, mis on seotud reisimisega või liikumisega. Enamus number 5 on ühed suurimad reisijad teiste eluteenumbrite keskel. Kui nad füüsiliselt ei reisi, siis reisivad nad filme vaadates nendesse teemadesse sisse ja võivad ka raamatut lugeda nii, et nad on oma mõtetega sündmuskohal.

Kes on number 5 all sündinud, on tavaliselt väga mitmekülgsed ja nendel võib olla väga palju erinevaid tugevaid oskusi ning külgi. See teeb number 5 väga hea töötaja, kes suudab väga palju ülesandeid ära teha ilma igasuguse probleemita. Number 5 puhul on pigem see, et kui tööd ei ole, siis on probleem.

Number 5 on need, kes ei karda uusi asju, mis ellu sisenevad ja uusi elurütme. Nad ei karda enda kestast välja astuda ja kogeda midagi täiesti tundmatut. See on lausa suur nauding, kui nad saavad midagi uut teha ja katsetada. Väga paljud teised eluteenumbrid kardavad muudatusi ja näiteks eluteenumber 4 on see, kes pigem jääb enda vanade harjumuste juurde ja ei katsetaks uusi asju.

Inimesed, kes on sündinud eluteenumber 5 all on suured flirtijad ja neile meeldib seda väga teha. See flirt on enamjaolt nende seest tulev süütu emotsioon, mis aitab neil õnnelik olla ja teisi õnnelikuks teha. Kui sa oled number 5, siis tea seda, et sa oled üks suur flirtija ja kui sinu kaaslane on number 5, siis tea seda, et ta teeb seda sõbralikul viisil ilma tagamõtteta. Number 5 on vaja näha, et nad meeldivad teistele inimestele ja neile on väga tähtis see, et teised inimesed positiivselt teda vastu võtaksid. See on ka põhjus, miks number 5 teeb komplimente, särab ja jätab kahemõttelisi lauseid õhku seisma.

Number 5 on enda loomu poolest väga paindliku iseloomuga, kui vaja siis ta muutub ja kui see muutus teeb talle head, siis ta on nõus seda rõõmuga tegema. Number 5 on paljudest teistest eluteenumbritest paindlikumad, tolerantsemad ja valmis enda elu muutma, kui on vaja. Number 5 on ka see, kes võib sinuga ükskõik, millisel teemal suhelda, peaasi, et teine pool oleks huvitatud temaga rääkima. Sellessuhtes on nad head suhtlejad, nad ei vali inimesi, neil piisab sinu positiivsest suhtumisest.

Selle eluteenumbri kandjad vajavad pidevalt puhkust ja sügavat puhkust. Nad ei suuda välja puhata vaid öösel magamisega, nii nagu suudab seda teha eluteenumber 1 kandja. Nad vajavad emotsionaalset ja füüsilist puhkust korraga. Tihtipeale number 5 puhkus on see, kui nad eemalduvad enda igapäevastest tegevustest ja saavad teha midagi uut ning seda täiesti üksinda.

Number 5 on need, kellele väga meeldib meelelahutus ja kõige enam meeldib neile hea film. Number 5 on need, kes on kõige suuremad teleka või filmide vaatajad. Neile meeldivad uudised, filmid ja ajalehed.

Armastuse suhtes on number 5 väga vaba, ta annab teisele inimesele aega temaga kohaneda ja võib oodata oma kaaslase poolt tunnete välja näitamist kaua aega. Number 5 on ise hingelt vaba ja teab seda, et kui sa tahad, et sind armastatakse, siis sa pead selleks vabadust andma.

POSITIIVSED POOLED:

Mitmekülgsed oskused, oskus iseennast motiveerida, oskus südamest armastada, aktiivsus, vajadus õppida ja luua, head suhtlejad, loomingulised, sügava fantaasiaga, väga suure kohanemisvõimega, paindlikud.

NEGATIIVSED VÕI RASKENDATUD ISELOOMU POOLED:

Pidev vabaduse vajadus ja enda elu ebastabiilseks elamine, seltskonnast irdumine, kohustuste eest põgenemine, unustavad tunnetest rääkida, ei mõista teiste inimeste soovi olla rutiinsed, suured muretsejad, võivad närvilised olla ja stress on kerge tulema.

VÕIMALIKUD VÄLJAKUTSED TERVE ELU VÄLTEL:

- Kui sa oled number 5 all sündinud, siis üheks peamiseks elu ülesandeks, mis sa selle numbriga oled saanud on iseseisvuse õppimine. Sul on nii suur soov olla iseseisev ja üheks peamiseks katsumuseks siin elus on enda iseseisvust kehtestada. Enamus number 5 leiavad endale kaaslase, kes on domineeriva või väga tugeva isiksusega. Seda kõike sellepärast, et number 5 õpiks iseseisev olema ja enda soove kehtestama.

- Number 5 raskendab oskust leida enda elus konkreetse suuna ja eesmärgi. Väga raske on number 5 olla stabiilne ja tavaliselt need, kes on stabiilsed, neil on keegi kõrval, kes aitab neil seda luua. Kui number 5 on üksinda, siis ta võibki seiklema jääda ja seda "õiget" elu otsima jäädagi. Number 5 peab leidma enda kõrvale armastatud inimese, kes aitab ankruna teda õigel rajal hoida.

- Number 5 ülesandeks on leida endale stabiilne kaaslane, kes tal aitaks eksisteerida. Number 5 vajavad enda kõrvale kedagi, kes tema eest hoolt kannaks. Kui number 5 ei leia enda kõrvale seda õiget, siis ta jääbki armastuses seiklema. Soovitus number 5 on armastuse teemal see, et kui sa armud ja sa tunned, et sa oled leidnud selle õige inimese, siis hoia temast kinni ning jää temaga kokku. Number 5 on omane see, et ta hakkab kõhklema ühel hetkel oma valiku üle, isegi, kui ta on õige inimesega koos. Tegelikult see juhtub kõik sellepärast, et ta soovib igavest vabadust enda hinges, kuid ta ei saa aru, miks ta tahab suhtest põgeneda.

- Soovitus kõikidele number 5-tele! Ära ürita ennast pidevalt otsida ja ära too endale pidevaid ettekäändeid, miks sa peaksid enda elu muutma. See, et sul on stabiilne elu, see on hea. Pigem otsi endale hobi või mõni meelepärane tegevus, kus sa saad selle pideva vabaduse vajaduse aspekti endas ära täita.

- Sa oled romantiline südamest ja sinu hinges on väga palju armastust, ära unusta seda välja näidata. Sa oled enda sees sügavate emotsioonidega, sa mõtled selle peale, kuidas sa teist inimest armastad, kuid sa tihtipeale unustad ära selle välja näitamist. See, et sa oma hinges tead enda tundeid, see ei tähenda seda, et sinu armastatud inimene seda teab. Number 5 puhul on katsumuseks see, et tema kaaslane ei pruugi aru saada temast ja tema tunnetest. Number 5 peab teadma seda, et enda tundeid on vaja välja näidata ja seda tuleb meelde tuletada iseendale, et seda peab tegema.

- Eluteenumber 5 ei tohiks endale vaenlasi saada, see on eluteenumber, kes ei saa vaenlastega hakkama. Soovitus on see, et pigem lõpetada inetud suhted ilusti ära ja mitte enda õigust taga nõuda, vaid lahkuda, kui on asjad ebameeldivaks muutunud. Number 5 ei suuda hakkama saada vihaga ja sellepärast ei tohiks ta vaenlasi endale koguda.

- Selle asemel, et enda töökohta pidevalt vahetada, vaheta enda hobisid ja väljaspool tööaega ettevõetud teemasid. Vastasel juhul sa jäädki ühest töökohast teise rändama ja jääd lõppude lõpuks õnnetuks. Tunnista iseendale, et sa oled rahutu natuuriga ja vajad vaheldust, kuid tee enda elus vaheldusi mõistuse piires.

MIKS SA SÜNNID ELUTEENUMBER 5-GA?

Väga suur enamus on meie saatuses kirja pandud ja meie suured eesmärgid on meile jagatud, need eesmärgid, miks me enda, kellegi teise või maailma pärast siia sünnime. Eluteenumber annab sulle kohustuse, see on kohustus, miks me üldse sellise eluteenumbri endale oleme saanud.

Number 5 on olemas oskus teisi inimesi motiveerida ja julgustada. Nendes on olemas positiivne laeng, mida nad suudavad oma sõnadega teistele sisestada. Nad suhtuvad teistesse inimestesse, keda nad austavad nii, et nad julgustavad ja ütlevad sulle pidevalt: "Saad hakkama, sa ju saad, siin pole kahtlustki!". Nendel tuleb see motivatsiooni kõne kuidagi väga enesestmõistetavalt. Seega üheks nende ülesandeks on siin maailmas teiste motivatsiooni kanal olla.

Kui sa oled number 5 all sündinud, siis sa elad kas olevikus või elad tulevikus. Need on inimesed, kes pidevalt organiseerivad midagi ja väga harva on need, kes elavad minevikus. Nende elutee annab neile oskuse elada pidevalt oma elu edasi ja mitte kinni jääda asjade pärast, mis on juhtunud. Eluteenumber 5 õpetab teisi inimesi edasi liikuma ja enda ellu uusi asju looma. Kui sinu seltskonda on saadetud number 5, siis tema on see, kes õpetab sul eluga edasi minema.

Sa oled sündinud number 5 all sellepärast, et siin elus õppida seda, et asjad tuleb alati lõpuni viia. Number 5 üheks nõrgaks küljeks on see, et tihtipeale jäävad ette võetud teemad poolikuks. Sinu õppetund on siin elus viia lõpuni kõik, mis on käsile võetud. Kui sa suudad sellist elu elada, siis sa pääsed järgmises elus edasi ja saad oma ühest ülesandest siin elus läbi.

NUMBER 5
"KOOSTÖÖ LOOJA"

- Number 5 peamiseks ülesandeks on aktsepteerida teiste poolset abi ja õppida nägema seda, et me oleme kõik üksteisega koostööks loodud. Karma: sina annad ja antakse ka vastu. Number 5 ei soovi abi vastu võtta, küll aga on nad head abistajad. Kuigi number 5 ei tohi kunagi unustada, et vastu ei tohi nõuda midagi, vaid peab õppima laskma seda anda.

- Number 5-l on oskus teisi aidata, aga nad ei tohi unustada seda teha. Number 5 on see, kes ei tohiks pealt vaadata teiste raskuseid, vaid alati oma käe abiks andma, kuna neil on väga tugev analüüsivõime ja füüsiline jõud, mida vaja võib minna.

- Neilt on ära võetud enesekindlus ning pidevalt võivad nad endas kahelda ja enesekindluse saavutamine on nende üks ülesanne.

- Peavad looma tasakaalu riskide võtmise suhtes, nad ei tohiks liialt rutata oma plaanidega ja täitma endale võetud kohustusi. Kui number 5 ei täida oma kohustusi, siis tema ambitsioonid ja edasiviiv jõud kaob.

Kristallid, mis aitavad number 5 enda saatuserada õigesti käia ja enda ülesandeid täita
.

ÕNNE KRISTALLID:

Eluteenumber 5 on õnnega kaetud, kui ta neid kristalle enda elu jooksul kannab. Need on kristallid, mis toovad talle nii emotsionaalset, kui ka materiaalset head õnne.

Karneool ja Oranž Kaltsiit

KAITSVAD KRISTALLID:

Need on kristallid, mis kaitsevad eluteenumber 5 domineerivate inimeste mõjutuste eest, kes soovivad number 5 vabadust ära võtta. Need on ka kristallid, mis aitavad halbade ja kahjulike otsuste vastu võtmise eest number 5 eemale hoida. Kristallid, mis kaitsevad Aurat.

Punane Tiigrisilm ja Turmaliinsuletistega Kvarts

ARMASTUSE KRISTALLID:

Need kaks kristalli aitavad eluteenumber 5 kandjat õpetada enda armastust välja näitama ja on tema armastuse õnne kristallid. Need kaks kristalli suudavad tema ellu armastuse õnne tuua.

Rubiin-Tsoisiit ja Rubiin

INTUITSIOONI KRISTALLID:

Need on kristallid, mis aitavad eluteenumber 5 kandjal arendada enda sisemise hääle kuulamist, ettenägelikkust ja oskust märgata märke ning ka Ingleid.

Preniit ja Akvamariin

Need kristallid on lisaks tähemärgi kristallidele sulle õnne, kaitset, armastust ja intuitsiooni toovad.