Kui sa oled viimasel ajal unes lilli näinud, siis lillede unenäoseletaja leiad SIIT. Kui sa oled näinud konkreetset taime ja sa oled veendunud, et just see taim oli sinu nägemustes, siis sellel on sinu alateadvuselt sulle oma eriline sõnum. Igal taimel on on sinu unes spetsiaalne tähendus.

Havisaba sümboliseerib kaitset, millegi ära hoidmist või salakavaluse eest kaitse saamist. Havisaba on väga tugeva toimega taim, millel on väga kõrge spirituaalne vägi ja sellepärast tuuaksegi seda taime kaitsmise eesmärgil ka koju.

HAVISABA

Havisaba hoiatab sind salakavaluse eest. See on taim, millel on oskus kaitsta sind halbade inimeste ja salakavalate juttude eest. Kui sa näed unes ükskõik, millises kontekstis havisaba, siis see vihjab sulle, et sa pead kellegi konkreetse suhtes eriliselt ettevaatlik olema.

Kui sa tood unes enda majja havisaba, siis sa lased enda ellu kogemata kellegi, kes ei tohiks sinu elus eksisteerida - lased enda ellu inimese, kes võib sulle liiga teha. Täpselt sama kehtib selle kohta, kui sa soovid havisaba majja tuua, osta või kui keegi kingib sulle havisaba. Kui sa näed ka, kes see oli, siis võib see inimene olla tema või tuleb ta tema kaudu sinu ellu.

Kui sa viid havisaba enda majast minema, soovid sellest lahti saada või keegi viib selle minema, siis sa saad salakavalast inimesest lahti. See on märk selle kohta, et sinu elust läheb minema inimene, kes ei olnud sinu kõrval õigel eesmärgil ja ta ei ole sinuga algusest peale siiras olnud.

Havisaba hävitamine sümboliseerib vaenlase üle võidu saamist, vale tabamist ja vale kuulmist.

Kui sinu unes varastatakse sinu kodust havisaba, siis sümboliseerib see valeliku inimese elust kadumist. Küll aga ei pruugi see tähendada seda, et see valelik inimene pole sulle seljataga liiga teinud või seljataga klatšinud. Havisaba sümboliseerib üldiselt kedagi, kes kasutab teie inimese maha tegemisel sõnu.

Kui sa näed unes havisaba, siis soovitan ma panna kodu välisukse kõrvale Serpentiin Jaadi. See on kristall, mis aitab sinu ja sinu perekonna elust halbu, salakavalaid ning omakasupüüdlikke inimesi eemale hoida. Selle võid sinna panna ka siis, kui sa ei ole havisaba unes näinud.

Pehme, mädanenud või longus havisaba

Kui havisaba näeb sinu unenäos väga inetu ja elutu välja, siis hoiatab see sind peagi teele tulevast ebaõnnest. See on märk selle kohta, et peagi keegi kas kurvastab sind või teeb sulle liiga. Oleneb loomulikult sellest, mida tähendavad ülejäänud unes olevad sümbolid, nende kaudu saad aru, mille eest havisaba sind hoiatab.

Kaunis ja ilusa väljanägemisega havisaba

Kui havisaba on väga kaunis ja elujõuline, siis lisaks sümboolikale annab see vihje ka selle kohta, et see kaitseb sind. Järelikult saab midagi ära hoida, midagi hoiti ära või on sind millegi eest kaitstud. Kauni väljanägemisega havisaba sümboliseerib seda, et sa tuled millestki võitjana välja.

Havisaba taime kohta saad eraldi lugeda ühest minu artiklist, mille leiad SIIT.

Kui sa soovid läbi une prohvetlikke visioone saada ja ettekuulutusi näha, siis saad nende esile kutsumiseks kasutada kristalle. Üks võimalus on see, et sa hoiad enda padja all, voodi all, öökapi peal või unenägude esile kutsumise kristallide keskel Phosposideriidi kristalli. See on kristall, mis avab sind nägemustele!