Viljakuse, raseduse ja lapseootele jäämise teemad käivad minu juurest tihti läbi, kuna minu käest abi otsivad inimesed ootavad väga palju vastuseid just nendele küsimustele. Minu poole pöördutakse muredega, miks naine ei jää lapseootele ning miks see periood on nii pikk ja närvesööv. Kusjuures väga paljudel on probleeme just lapseootele jäämisega. Tihtipeale on need naised füüsiliselt terved, kuid nende hinges on tugevad emotsionaalsed blokaadid, mis ei lase neil lapseootele jääda. Sellisel juhul saan mina seda naist või paari aidata nii, et ma vaatan, kus peitub see probleem, mis takistab lapseootele jäämist. Kas see on ülemõtlemine, valede toitude söömine, ebaterve elukeskkond või hoopis raskete emotsioonide kinni hoidmine. Igaühel on oma põhjus. Täna räägin ma sellest, kuidas viljakuseenergiat tõsta ja miks on Auras olevad energiad ning nende harmoonia ülioluline.

Ennekõike tahan ma öelda seda, et mitte ükski naine ei tohiks lapseootusesse suhtuda nii, et ta võtab selle endale kinnisideeks. Karmaseadus näeb ette seda, et mida sa enda ellu nõuad, seda sa enda ellu ei saa. Mis tähendab seda, et lapseootele jäämise soov peaks tulema kogu südamest ning selle sooviga naine peaks alati olema tervete emotsioonidega.

Teiseks - mitte ükski naine ei tohiks lapseootele jäämist tagant tõugata ehk määrata endale mingisugust aega, millal see võiks juhtuda. Kes on seda teinud, see teab täpselt, millest ma räägin. Me ei tohiks ise teadlikult sundida hinge enda ellu sündima, muidu me kutsume hinge liiga kiiresti füüsilisse ellu. See aga annab väga suure tõenäosuse, et ta tuleb siia ilma hirmudega, mõne suurema emotsionaalse probleemiga või terviserikkega. Lastel tuleb lasta ise sündida ja kui sa soovid lapseootele jääda, siis ära keskendu paaniliselt sellele, millal sa rasedaks jääd, vaid keskendu sellele, et sa oled valmis last enda ellu võtma ning jääd teda tingimusteta ootama. Muidu oled sina see, kes sunnib teda sündima siis, kui ta ise ei soovi tulla ehk kui ta ei ole veel valmis tulema.

Kõige suuremat rõõmu pakuvad emadele-isadele need lapsed, kes tulevad etteteatamata või nii, et lapsesaamisele ei keskenduta. Sellisel juhul on selle lapse hing ise valinud endale õige aja tulemiseks ning ta on valmis selles maailmas eksisteerima. Ka pole nende laste ja tema vanemate vahel ebaselgeid katsumusi, vaid kõik on nii, nagu olema peab!

Ma näen tihti naisi, kes soovivad paaniliselt last saada, aga kes kuidagi ei jää lapseootele. Nendes naistes tekib meeletu soov jääda lapseootele kohe, kuna nad on selle otsuse vastu võtnud. Elu aga ei käi nii, et sina saad kõike otsustada. Eriti ei saa otsustada seda, kelle hing saadetakse sinu ellu kasvatamiseks. Kui sinu jaoks õiget hinge ei ole veel tulnud, siis sa ei pruugi teda enda kõrvale saadagi. Kui aga see hing on sinu Auras juba olemas ja sina soovid paaniliselt tema tulekut, siis ta tuleb ebaküpselt. Ta tuleb nii, et ta ise ei soovi tulla. Kui ma näen selliseid naisi, siis on minu esimene reaktsioon alati, et palun lõpeta ja vabasta need mõtted. Seda sellepärast, et sa blokeerid tema tulemist, kui sa ootad teda paaniliselt, ja sa võid teda aastaid ootama jääda.

See, kas sa jääd lapseootele või mitte, oleneb sellest, kuidas sellel hetkel töötab sinu Sakraaltšakra. Muidugi ka sellest, kas sa annad lapsootele jäämiseks võimaluse. Sakraaltšakra peab töötama, et rasedus saaks üldse tekkida. Meie Auraväljas olevad Tšakrad töötavad nii, et kord on need kinni, kord terved, kord poolenisti terved. Kui Sakraaltšakra on sel hetkel kasvõi poolenisti terve, siis on sul võimalik lapseootele jääda.

Sakraaltšakra on meie Tšakrasüsteemis teine Tšakra, mis asub otse naba all. See energiakanal on seotud viljakusega ja kui see töötab, siis teevad sinu emotsionaalne ning füüsiline keha viljakuse osas koostööd. Sinu keha suudab last vastu võtta, kui see Tšakra töötab.

Tšakrad toituvad sinu emotsioonidest ja kui sa juhid oma kehasse valesid signaale, siis sa ei saa seda, mida sa soovid. Sa pead õppima enda emotsioone juhtima nii, et need tooksid sulle kasu ja avaksid sinu jaoks erinevaid uksi.

Häid emotsioone ja rahulikku meeleolu on võimalik saavutada ka eeterlike õlide kasutamisega. Beebiootel naistele soovitan Roosa Geraniumi eeterlikku õli, seda võivad rasedad kasutada. Tilguta seda õlilambis olevasse vette ja lase oma meelel ja kehal lõõgastuda.

SAKRAALTŠAKRA EHK VILJAKUSEKANAL

Millised on need emotsioonid, mis avavad viljakusekanali või blokeerivad selle tööd?

Esiteks pead sa ise olema rõõmsameelne ja sul peab olema soov lõbutseda.
Kui sa tunned, et sul ei ole neid emotsioone, siis sa ise hoiad oma viljakusekanalit kinni.

Sakraaltšakra avab enda viljakusekanali ka siis, kui sa naudid füüsilist armastust ja sa ei tee seda vaid selleks, et lapseootele jääda. Naised suudavad enda Sakraaltšakra kiirelt seisma jätta, kui nad ei naudi füüsilist armastust. Seega, kui sa soovid lapseootele jääda, siis sa pead keskenduma füüsilise armastuse ajal enda kaaslasele, mitte sellele, et saada last.

Sakraaltšakra viljakusekanali avab ka positiivne egoism ja enesekindlus. Sa pead nautima seda, kes sa oled ja milline sa oled. Sa pead nägema iseendas ilu, sa pead olema oma kehaga rahul ja sa ei tohi end mõtetes alandada. Kui sa ei väärtusta enda füüsilist keha, siis sa suunad viljakusekanalisse blokaade, mis ei lase sul lapseootele jääda.

Need, kes on lahked ja nõus teisi aitama, nende Sakraaltšakra on tervem. Need, kes nõuavad ja soovivad teistest üle olla, nemad panevad ise oma Sakraaltšakra kinni. Ka sellel põhjusel ei jää lapseootele naine, kes seda meeletult soovib. Sakraaltšakra õpetab seda, et kui sa soovid elus midagi füüsilist saavutada, siis sa ise pead ka olema valmis end teiste jaoks füüsiliselt liigutama. "Käsi peseb kätt" on see sõnum, mida Sakraaltšakra kannab. Seega, kui soovid enda viljakusekanalit avada, siis ole lahke, abivalmis, avatud teiste inimestega koostööd tegema ja tingimusteta abistama, ilma midagi vastu nõudmata.

Viljakusekanal avaneb ka siis, kui sa oled füüsiliselt aktiivne ja nii-öelda tegutseja. Sakraaltšakra saab sellest energiat, kui sa end liigutad, teed trenni, käid igapäevaselt jalutamas ja teed seda kõike naudinguga. Pidev istumine ja istuv töö võib samuti Sakraaltšakra energia kinni panna ning pidurdada selle energiakanali tervenemist.

Viljakusekanal avaneb siis, kui sa naudid enda elu. Naudi seda, mida sa teed, ükskõik, mis see parasjagu on. Leia head sellest, mis on hetkel sinu elus ja armasta enda elu.

Sakraaltšakra on kinni ehk ebaterve, kui sul esinevad hormonaalsed probleemid või sinu tsükkel on ebakorrapärane. Need on kaks ohumärki, mis annavad sulle tegelikult teada, et sinu viljakusekanal on kinni. Kui sul neid probleeme ei ole, siis võib Sakraaltšakra lihtsalt aeglaselt töötada. Selle tervendamine käib õnneks lihtsamalt. Kui on aga hormonaalsed probleemid, siis tuleb end põhjalikult pühendada õigesti mõtlemisele.

Viljakusekanal avaneb ka siis, kui sa tegeled loominguliste asjadega, näiteks joonistamise, kirjutamise, muusika kuulamisega.

Lapseootele jäädes ei tohiks kindlasti karta ja küsida enda käest pidevalt analoogseid küsimusi: "Mis siis juhtub, kui ma rasedaks ei jää?", "Mis siis juhtub, kui lapsel on midagi viga?". Need mõtted on hirmud ja hirmuga paned sa enda viljakuse kinni ning tekitad endale ise probleeme. Karmaseadus näeb ette ka seda, et mida sa kõige enam kardad, seda sa enda ellu ka saad. Ehk ole hea ja ära ise blokeeri lapseootele jäämist, vaid anna endast kõik, et sa oleksid positiivne. Kui sa kardad, siis järelikult ei ole selleks õige aeg.

Lapseootele jäämiseks peab olema õige aeg ja see soov peab tulema otse südamest. See peab olema sisemine hääl, mis ütleb, et sa oled valmis, mitte see ei tohi olla läbimõeldud plaan, et nüüd oleks õige aeg. Õige aeg tuleb siis, kui sinu intuitsioon hakkab sinuga kõnelema.

Kindlasti ei tohiks naine keskenduda materiaalsusele ega ka materiaalsetele soovidele siis, kui ta soovib lapseootele jääda. Ta ei tohiks kalkuleerida, mida lapsesaamine võib endaga kaasa tuua ning milline hetk oleks hea lapseootele jäämiseks, arvestades seda, milline võib tulla näiteks emapalk. Kui naine keskendub materiaalsusele, siis tema Sakraaltšakra läheb kinni. Lapsesaamine peab tulema kogu südamest, raha ei ole see, mis määrab ära selle, kas laps võiks tulla või mitte. Kahjuks väga paljud inimesed just seda teevadki, ja kui ma tajun seda, siis ma pean seda mõtet raputama. Materiaalne kindlustunne on tähtis, kuid tähtis ei ole see, et laps tuleks sulle materiaalselt kasulikult. Ühtegi hinge ei tohiks rahasse kalkuleerida. See võib-olla liialt järsk väljaütlemine, aga teisti ei saa sellele läheneda, ja see on tõsi. Seega tuleb laps siis, kui sa soovid teda oma kõrvale kogu südamest ja kui sa oled valmis teda vastu võtma kogu hingest, oma emotsioonidega. Kõik ülejäänu on teisejärguline ning neid on võimalik lihtsamini saavutada.

Sakraaltšakra ei ole ainult seotud viljakusega, kuid sellest Tšakrast oleneb, kas sa suudad kanda last tervena ja lõpuni välja.

KRISTALLID, MIS TOETAVAD LAPSEOOTELE JÄÄMIST JA RASEDUST

Bretšastunud Jaspis - viljakusprobleemide tervendaja. See on kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas on tõsised viljakusprobleemid. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendajakristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik kui naistele, aidates meeste viljakust suurendada.

Karneool - Sakraaltšakra tervendaja. Kristall, mis annab Sakraaltšakrasse tervendavat jõudu, aidates sellel avaneda, selle energial liikuma hakata ning parandada emotsioone, mis suunavad Sakraaltšakrasse negatiivset energiat. Selleks oleks Karneooli väga kasulik kanda käeketina.

Kuukivi - viljakusekristall. Kuukivi on kristall, millel on oskus tervendada viljakusega seotud probleeme. Kuukivi aitab eemale viia need mõtted, mis ei lase naisel lapseootele jääda ehk need, mis tekitavad hirmu ja panevad emotsionaalsele kehale blokaadi peale. Selleks kanna seda kristalli endaga kaasas, näiteks ehtena või lisa Kuukivi oma viljakusekristallide komplekti. 

Merevaik - lapseootele jäämiseks. Merevaik muudab sinu mõttemaailma armastavamaks, aidates suhtuda armastusega oma kaaslasesse ja kogu lapseootusele jäämise protsessi. Merevaik aitab lahti saada ülemuretsemisest, mis võib rasedaks jäämisega tekkida, vabaneda  hirmutavatest mõtetest ja avada sinu Sakraaltšakra uue hinge jaoks.

Punane Aventuriin - viljakusekristall. Punane Aventuriin on üks põhikristallidest, mis kuulub viljakusekristallide komplekti. See aitab samuti tõsta energiaid, mis aitavad naisel lapseootele jääda ja aitab eemaldada mentaalsed blokaadid. Hoia seda kristalli koos teiste viljakusekristallidega enda voodile võimalikult lähedal või kanna ehtena kaasas. 

Punane Jaspis - viljakus ja raseduse kaitsmine. Kristall, mis ennekõike tervendab Sakraaltšakraprobleeme ja aitab sul lapseootusele jäämise soovi täita. Punane Jaspis ongi soovide täitumise kristall neile, kes soovivad last saada.

Unakiit - terve rasedus. Kristall, mis aitab sinu Aurasse edastada lapseootele jäämiseks positiivseid energiaid. Seejärel aitab see kaitsta last, kui sa hakkad last endas kandma. Unakiit kaitseb rasedust ja aitab nii lapsel kui ka sul endal terve olla. Unakiit on kristall, mida sa võiksid kanda kontaktis nahaga, lisaks hoida terve raseduse vältel oma voodi all tükikest Unakiiti.

Kristalle tuleks kindlasti kanda kontaktis nahaga. Samuti võid nendest kristallidest luua oma voodi alla viljakuskristallide komplekti. Ole hea, aseta need punase koti sisse ja hoia neid seal seni, kuni laps on sündinud. Soovitan mõnda neist kristallidest kanda kindlasti ka igapäevaselt ehtena.

TAIMED, MIS TERVENDAVAD SAKRAALTŠAKRA VILJAKUSEKANALIT

Astelpaju 
on üks tugevamaid ja multifunktsionaalseid marju, mis on kasulik igaühele, kes soovib lapseootele jääda. Loomulikult soovitan ma astelpajusid süüa ka selleks, et enda Sakraaltšakrat tervena hoida. Isegi kui sa ei soovi last saada, tuleb sul tegeleda enda Tšakrasüsteemiga ning Tšakrate tervis on igaühe jaoks ülioluline. Igal Tšakral on mitmeid-kümneid eesmärke ja ülesandeid, Sakraaltšakra üheks paljudest eesmärkidest on tegeleda viljakusega. Astelpajusid soovitan sul iga päev süüa 6-10 marja, kui see mari sulle meeldib ja sobib. Söö neid marju puhtal kujul, et sa ei lisaks neid mõne teise toiduainega kokku. Seda selleks, et astelpaju hakkaks kehas kiirelt reageerima.

Granaatõun suurendab sinu Auras viljakuseenergiat ehk see annab sinu Sakraaltšakrale jõudu muutuda tervemaks. Granaatõuna soovitan ma süüa pea igapäevaselt või ülepäeviti. Seda selleks, et anda oma viljakusekanalile kiiret tervendust. Granaatõuna soovitan ma süüa ka meestel, et ka nemad tervendaksid enda Sakraaltšakrat. Kui paar soovib lapseootele jääda, siis tuleb ka mehel teha enda Auras positiivseid muudatusi.

Granadill ehk passion on ülim viljakuse taim, mida soovitan ma süüa siis, kui lapseootele jäämisega on väga sügavad emotsionaalsed probleemid. Granadill aitab lahti saada ülemuretsemisest ja paanilisest soovist lapseootele jääda. Granadill annab Sakraaltšakrasse sellist energiat, mis vabastab selle Tšakra sügavamaid blokaade ja probleeme. 

Kõrvitsaseemned on suurepärane valik, kui sa soovid enda viljakusekanalit tervendada. Lisa enda menüüsse kõrvitsaseemned, et see taim saaks puhastada sinu Sakraaltšakra kohal eksisteerivaid negatiivseid energiaid ning tervendada selle Tšakra tööd.

Viljakust tugevdavatele toiduainetele lisaks võib tarbida ka toidulisandeid ning vitamiine. LA TENE valikus on 100% puhtad toidulisandid just nendele naistele, kes soovivad rasedaks jääda, on juba lapseootel või imetavad oma last. Leiad need SIIT.

Sakraaltšakra ei soovi loomaliha ja liigne loomaliha söömine paneb väga paljude naiste Sakraaltšakra kinni. See ei lase lapseootele jääda, seades viljakusekanalile blokaade. Proovi loobuda lihast ja lase imedel juhtuda.

OMAVAHELINE SUHTELMINE KAASLASEGA

Kui sina ja sinu kaaslane soovite last saada, siis te peate omavahelised suhted korras hoidma. Te peate mõlemad olema üksteise jaoks avatud ja palju suhtlema. Suhtlemine võiks olla väga lihtsatel teemadel. Koos tulevikust unistamine avab teievahelise kontakti. Kui teie vahel eksisteerib positiivne energia, siis ei ole lapseootele jäämine nii raske.

Kui soovite last saada, siis ei tohi tülitseda, teineteisele etteheiteid teha ja teie suhe peaks olema tasakaalus. Mõlemad peavad pingutama ja mõlemad peavad üksteisele oma armastust välja näitama. Füüsiline lähedus on ülitähtis ja üksteise puudutamine ning hellitamine samuti. Mida rohkem on füüsilist romantilist kontakti, seda suurema tõenäosusega teevad teie Sakraaltšakrad koostööd. Seega, kui sa soovid lapseootele jääda, siis olge oma kaaslasega lähedased.

MAGAMISTUBA OLGU ENERGEETILISELT PUHASTATUD

Magamistoa energia mõjutab väga seda, kas sinu Sakraaltšakra töötab või mitte ehk kas sinu viljakusekanal on avatud või mitte. Magamistuba peab olema füüsiliselt korras ehk puhas. Magamistoas võiks olla armastusetaim Flamingolill ja see võiks olla punaste õitega. Flamingolille kõrvale või mullale võid asetada viljakusekristalle, et need juhiksid läbi selle taime sinu ning sinu kaaslase energiasse positiivset viljakuse sõnumit.

Puhasta magamistuba regulaarselt Kaneeliviirukiga ja põleta selles toas Kaneeliküünalt. Kaneel on viljakusetaim, mis puhastab sinu magamistuba energeetiliselt.

Magamistoas tasub kasutada ka Lootoseviirukit, et suurendada viljakust.

Magamistoaaknad peavad olema puhtad ning pestud ja sama peab olema ka magamistoa peegelpindadega.

Magamistoas ei tohiks kindlasti olla surnud taimi. Ka see ei mõju viljakuseenergiale hästi, kui üks voodikülg on vastu seina. Voodi peaks olema nii, et voodisse saaks minna mõlemalt küljelt.

Aseta Granaadi kristall enda ja kaaslase öökapile, et see suurendaks teie omavahelist keemiat ning armastavat sidet.

TÄISKUU JA NOORE KUU LOOMINE

Viljakust tõstavad need kaks Kuu faasi, milleks on Täiskuu ja Noorkuu. Nende Kuufaaside ajal oled sa kõige enam avatud ja sinu viljakusekanal muutub võimsamaks. Nendel päevadel on ka kõige lihtsam enda Sakraaltšakrat tervendada ning lapseootele jääda. Leiad Kuufaaside kalendri SIIT.

Loe ka minu artiklit "Spirituaalne tarkus lapseootusel naisele", leiad selle SIIT.

Karmaseadus näeb ette, et kui sa midagi väga soovid, siis sina oled see, kes teeb esimese sammu. Seega ole positiivne, toida end hästi ning toida ka enda emotsioone õigete mõtetega, et sinu soov saaks täituda.