Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - sakraaltšakra RSS Feed

26 veebr MOTIVATSIOONIKIRI
0 1993
Soovid motivatsiooni? Oled õiges kohas, kuna motivatsioon on see, mida ma suurima hea meelega koos sinuga kasvatama hakkan. Motivatsioonienergia asub Sakraaltšakras ehk sinu teises Tšakras, mis asub otse naba all. Terve Sakraaltšakra võrdub motiveeritud enesetundega. Seega, kui sa tunned motivats..
20 nov SAFRAN - HINGETERVENDAJA JA ARMASTUSE AKTIVEERIJA
0 2279
Safran on suurepärane lill, mida saame kasutada enda tervise edendamiseks. Loodus on parim ja sealt on võimalik saada lahendust kõikidele tervisemuredele. Seetõttu me peamegi alati looduse poole vaatama, kui küsimuseks tuleb tervis. Sina ja sinu tervis on olulised, seega hoiame seda - alternatiivse..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 45344
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
27 sept VAARIKAS - TERVISEALLIKAS JA ARMASTUSEMARI
admin 0 8665
Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt samamoodi on ka vaarikas..
01 aug ASTELPAJU - IMERAVIM
admin 0 12521
Kui sa oled minu artikleid jälginud, siis sa peaksid teadma, kui suur kristallide ja taimede austaja ma olen. Taimed on osa tervisest ja astelpaju on üks imeravim, mille igaüks võiks kindlasti enda ellu lisada. Minu sügavkülm on seda imeravimit täis, ja väga võimas on see, et minu astelpaju on pärit..
28 juuni JÕHVIKAS - TERVISEALLIKAS JA SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA
admin 0 5598
Meil siin Eestimaal kasvavad väga rikkalikud marjad ja üks nendest on tervisest pakatav jõhvikas. Jõhvikad on väga head füüsilise ja vaimse keha tervendajad, seeetõttu võiks see mari olla iga eestlase söögilaual. Jõhvikad maitsevad küll veidi hapukalt, kuid nende väärtuslik vitamiinisisaldus on põhj..
19 juuni SAKRAALTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE PROBLEEMIDEST JA TERVENDUSEST
admin 0 15177
Sakraaltšakra on inimese kehas teine energiakanal ehk teine Tšakra, mis asub otse Juurtšakra kohal ja Päikesepõimiku all. Sakraaltšakra täpset asukohta sa saad enda kehas üles leida nii, et sa asetad ühe terve enda käelaba otse naba alla. See osa, mida sinu käsi katab, see on täpne piirkond sinu Sak..
05 apr VILJAKUS JA LAPSEOOTELE JÄÄMINE - SPIRITUAALNE VAATENURK
admin 0 7044
Viljakuse, raseduse ja lapseootele jäämise teemad käivad minu juurest tihti läbi, kuna minu käest abi otsivad inimesed ootavad väga palju vastuseid just nendele küsimustele. Minu poole pöördutakse muredega, miks naine ei jää lapseootele ning miks see periood on nii pikk ja närvesööv. Kusjuures väga ..
25 jaan PORGANDID - SINU KEHA SÕBER
admin 0 5086
Õigesti toitumine on osa terveks olemisest, nii spirituaalses kui ka füüsilises mõttes. Olen alati öelnud, et kui sa soovid terve olla, siis läheb sul vaja õiget elukeskkonda, õiget toitu ja häid mõtteid. Porgandid on eestlate jaoks väga hästi kättesaadavad ja neid saab enda jaoks lihtsasti kasvatad..
12 juuni KANEELI SPIRITUAALNE TOIME
admin 0 6085
Looduse poolt antu ei ole meie kõrvale loodud põhjuseta ja ainult ilu pärast. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol. Kaneelilõhn meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igaühel on kaneeliga omad mälestused, mis kerkivad seda ..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.