Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teele saatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Maa peale täiel määral Kuu vägi ja Kuu võimendab kõiki meie soove ning aitab neil täituda. Seega Täiskuu ajal rahavoolu maagia tegemine annab sulle väga suure potentsiaali, et rahavool hakkaks sinu ellu sisenema. 

Olen küll spirituaalne hing ja ma ei poolda materialistlikku mõtteviisi, kuid ilma rahata ei ole kahjuks võimalik meie ühiskonnas edukalt ellu jääda. Rahavool peab elus eksisteerima, kuid me saame elada materiaalses maailmas ilma ahnuseta ja materialistliku mõtteviisita. Rahavoolu maagia on selleks, et avada külluse kanal, mis tooks sinu ellu rahalist õnne. Enne selle maagia tegemist, soovitan ma läbi lugeda neli kuldmõtet, mis aitaksid lisaks sellele maagiale sinu ellu rahavoolu tuua.

RAHAVOOLU KULDREEGLID

1. "Vabasta ahnus, soosi küllust" 

Ennekõik pead sa mõistma, et rahavool saab tulla sinu ellu siis, kui sa vabastad ahne mõttemaailma. Keskendu sellele, miks sul raha on vaja, mitte seda, et sul on seda lihtsalt vaja. Anna rahale emotsionaalne väärtus. Keskendu sellele, et sul on vaja kodu, perekonda toita, mitte sellele, et sa lihtsalt tahad rikkaks saada. Vabasta ahne mõtlemise viis ja soovi rahalist küllust enda ellu ilma seda nõudmata. Keskendu selle vajadusele, mitte selle nõudmisele. 

2. "Hoia enda lähedal sularaha ja kasuta seda" 

Rahavoolu aitab liikuma viia sularaha kasutamine. Paberraha, mündid ja sendid kannavad endaga kaasas materiaalse külluse energiat. Kui sa hoiad enda rahakotis raha, arveldad sularahaga ja kogud sularaha, siis see suurendab sinu rahavoolu õnne. 

3. "Raha peab alati ringluses olema"

Rahavoolu karma seadus näeb ette seda, et raha peab olema alati ringluses. Raha ei tohiks kunagi koguda sukasäärde nii, et sinu elust seda välja ei läheks. Raha ei tohiks loomulikult mitte kunagi otstarbetult kasutada, kuid see peab olema liikuvuses. Seisev raha blokeerib külluse õnne. Seega investeeri ja anna sellele materiaalne väärtus ehk soeta endale hingelähedasi asju selle eest. Seisev raha paneb raharatta kinni. 

4. "Ära kadesta teise inimese rikkust" 

Kui sa soovid, et sinu elus eksisteeriks külluslik rahavool, siis ära mitte kunagi ihalda ega ka kadesta teise inimese varandust. Kadedus lülitab automaatselt rahavoolu kinni. Ole õnnelik teiste õnne üle ja keskendu iseenda elule. Kui sa oled õnnelik teiste rikkuse üle, siis avab ka sinus endas rikkaliku rahavoolu liikumise. 

RAHAVOOLU MAAGIA 

Rahavoolu maagia viiakse läbi selleks, et enda või enda perekonna ellu tuua suuremat rahalist õnne ja rahalist sissetulekut suurendada. Kui sa viid läbi rahavoolu maagia, siis sa kutsud enda ellu võimalusi raha teenimiseks ja suurendad sellega ka enda külluslikku energiat. Rahavoolu maagiat tehakse nelja kristalliga, millel on oskus maagiat endasse jäädvustada ja läbi selle jäädvustatud energia sinu elu materiaalses mõttes muuta. 

Rahavoolu maagiat saab teha kolmel erineval päeval. Rahavoolu maagiat tehakse Täiskuu täpsel päeval, päev varem või päev peale Täiskuu loomist. 

Täiskuu rahavoolu maagia tegemise jaoks pead sa leidma enda külluse nurka (Kagu või Ida ilmakaarde) spetsiaalse koha, kus sa saad neid kristalle hoida nii, et sa ei peaks neid sealt ära võtma. Maagiat täis laetud kristallid jäävad sinu koju täpselt sinna, kus sa oled need maagia tegemise jaoks asetanud.

Maagia jaoks läheb sul vaja... 

1. TSITRIINI TIPPU 

2. PÄIKESEKIVI 

3. KOLLAST KVARTSI 

4. KARNEOOLI 

5. KANEELI VIIRUKIT 

6. AALOE RITUAALI KÜÜNALT Küünal võib olla isegi suuremat sorti, et maagia saaks korralikult teele saata. Mida suurem on küünal, seda paremini kinnitub maagia ka kristallidesse. 

7. PABERIT, PAELA, TIKKE JA PLIIATSIT 

8. MÜNTE JA PABERRAHA See, kui palju sa maagias münte ja paberraha kasutad, selle otsustad ära sina ise. Peeasi, et oleks üks münt ja üks paberraha kupüür. 

Maagia tegemiseks võiksid sa ise olla võimalikult positiivselt lainestatud, et sa saaksid enda soovi teele saata ja enda ellu rahavoolu kutsuda. Leia maagia tegemiseks sobilik koht ja alusta selle tegemist.

- Aseta Aaloe küünal sobilikule kohale, kus sa saaksid seda 2 nädalat järjest iga päev korra põletada. Aseta küünla ette kõik kristallid, mis selles maagias olema peavad. Kristallide kõrvale aseta ka raha, mille oled nõus maagia tarbeks paariks kuuks enda külluse nurka seisma jätma.

- Nüüd võta kaneeli viiruk (kui soovid, võta mitu viirukit kasutusele) ja aseta see maagia vahetusse lähedusse suitsetma.

- Kui viiruk on suitsema pandud, siis võta paber ja kirjuta paberi peale: "Raha tuleb minu ellu külluslikult, jättes maha vaid õnne, asendades seisu õitsenguga" .

Kui sa oled selle kirja pannud, siis keera paber rulli ja seo paelaga kinni. Samal ajal keskendudes sellele samale lausele.

- Nüüd aseta paber küünla kõrvale ja süüta küünal, samal ajal lausudes uuesti seda sama lauset: "Raha tuleb minu ellu külluslikult, jättes maha vaid õnne, asendades seisu õitsenguga" .

Jäta küünal esimeseks päevaks põlema võimalikult kauaks. Kui küünla kustutad, siis lükka küünla leek vaha sisse. Kindlasti EI TOHIKS küünla leeki ära puhuda, see blokeeriks maagia suundumist kristallidesse. Jäta kogu maagia omale kohale ja seda kaheks nädalaks, kuni Noore Kuu loomiseni.

Iga päev tuleb küünalt põletada nii, et selle põlemise viimaseks päevaks oleks päev enne Noore Kuu loomist. Iga kord, kui küünalt põletad, tuleb lausuda see sama lause "Raha tuleb minu ellu külluslikult, jättes maha vaid õnne, asendades seisu õitsenguga" .Iga kord, kui küünla kustutad, siis tuleb see leek vaha sisse asetada.

Peale kahe nädala mõõdumist visatakse ära küünla jääk, asetatakse kristallid kaunilt külluse nurka nii, kuidas soovitakse. Kindlasti peavad kristallid sinna lähedusse jääma. Maagia paber aseta Tsitriin tipu lähedale ja seda ei tohi lahti teha enne 12 kuud. Täpselt aasta pärast võid maagia paberi lahti teha ja selle paberi ära põletada. Seda sellepärast, et rahavoolu maagia saadetakse läbi kristallide täpselt 12 kuud inimese Aurasse. See tähendab seda, et see maagia teeb sinu saatuses korrektuure ja kui avatakse enne 12 kuud see paber, siis sa ei lase maagial lõpuni end teha.

Tsitriin tipp on see, mis saadab igapäevaselt peale maagia tegemise lõppu sinu Aurasse ja saatusesse sõnumeid, mis aitaksid sinu ellu või perekonna liikmete eludesse rahavoolu tuua. Tsitriin tipp on üks olulisemaid elemente selles maagias. Päikesekivi aitab rahavoolu tuua läbi õnne, Karneool aitab tuua seda läbi unistuste täide viimist, läbi töö ja läbi isiklike oskuste. Kollane Kvarts suurendab materiaalset küllust läbi kõikide sinu tegevuste ja aitab maagiat säilitada.

Need kristallid võid asetada ka külluse nurgas oleva rahakarbi sisse. Sularaha, mida sa kasutasid maagias, see võiks jääda külluse nurka maagia kristallide lähedale. Sularaha toob rahaõnne, kui sinna on laetud maagia peale.

Kristallid võivad jääda sinu ellu elu lõpuni, nende seest maagia ei kao ära, kui sa neid hoole ja armastusega puhastad. Kõiki maagias olevaid kristalle peaksid vähemalt kord kuus Palo Santoga puhastama. Selleks hoia enda külluse nurgas lihtsalt suitsevat Palo Santot.

Rahavoolu maagia on selleks, et äratada ellu enda Auras külluse energia, mis tooks sinu ellu rahalist õnne ja rikkust!