Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt samamoodi on ka vaarikas väga oluliseks osaks keha ja hinge tervena hoidmisel. Vaarikad on maitsvad ja kellele need ei meeldiks. Kuid kui sa mõistaksid nende veelgi sügavamat tähendust ja seda, mida need peale hea maitseelamuse sulle anda võivad, siis seda enam sa soovid neid süüa. Vaarikad on täis tervendavaid vitamiine ja positiivset energiat. Jutustan sulle sellest, mida vaarikate söömine sulle annab ja lisaks sellele loodan, et sa saad minu mõtetest palju inspiratsiooni ning lisad selle maitsva marja oma menüüsse. Tervenda enda hinge ja keha läbi õige toitumise ning läbi kristallide.

Mina käsitlen taimi mitte ainult nende füüsiliste tervendavate omaduste põhjal, vaid lisaks ka nende emotsionaalsete tervendavate tegurite põhjal, andes sulle teadmisi ka selle kohta, mida taimed võivad anda sinu Aurale ja emotsionaalsele kehale.

SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA - ARMASTUS JA VILJAKUS

Ennekõike soovin ma alati jagada sulle informatsiooni selle kohta, milline on see Tšakra, mida see taim tervendab. Soovitan sul iseenda jaoks meelde jätta taimede energiad ja nende mõjutused Tšakratele. Seda sellepärast, et lisaks kristallidele võiksid sa oma Tšakrate tervendamisel kasutada ka õiget toitumist. Teades, mis taim on millisele Tšakrale kasulik, oskad sa luua endale ka Tšakraid tervendava ja taaselustava menüü.

Vaarikas on sinu teise Tšakra ehk Sakraaltšakra tervendaja. Kui sa veel ei ole väga kursis sellega, kus asub Sakraaltšakra, siis ma õpetan sulle veidi, kuidas see koht enda kehas üles leida. Kõigepealt aseta üks käsi enda ette ja nüüd pane sellesama käe peopesa otse enda naba alla nii, et sinu pöial jääks naba alla. See koht sinu kõhu peal, kus on sinu labakäsi, ongi sinu Sakraaltšakra. Vaarikas on see taim, mis tervendab just seda Tšakrat. Kui sa Vaarikaid sööd, siis see terveneb, puhastub ning toimub nii füüsiline kui ka vaimne Aurapuhastus.

Kui sa tunned, et sul ei ole hinges mitte grammigi motivatsiooni, mis paneks sind enda suhte nimel pingutama, siis söö Vaarikaid. Vaarikates on energia, mis suunab sinu hinge armastuseenergiat, aktiveerides Sakraaltšakra. Vaarikas on analoogse toimega nagu on Merevaik. Kui sa kannad Merevaigust kristalli, siis see aitab sul olla oma kaaslase suhtes olla mõistlikum ja see paneb sind suhte nimel pingutama. Kui sa tunned, et sinu tundeelu on käest ära läinud, siis söö Vaarikaid. Samal ajal võid kanda ka Merevaigust kristalli, et enda suhet taastada.

Vaarikas tervendab Sakraaltšakrat ja on kasulik ka vallalistele, aidates tulevikus tekkivat suhet vähem enesestmõistetavana võtta ja kohe suhte alguses suhte nimel pingutama hakata. Mis loob suurema võimaluse selleks, et suhe saaks jääda püsima.

Sinu kehas eksisteeriv teine Tšakra ehk Sakraaltšakra on seotud viljakusega. Kui see Tšakra ei ole terve, siis muutub sinu keha viljatuks ja sul võivad tekkida erinevad tervisemured. Vaarikate söömine aitab su kehas viljakuseenergiat suurendada.

Vaarikaid on kasulik süüa siis, kui soovitakse lapseootele jääda ja ollakse hingelt selleks valmis. Vaarikad tervendavad Sakraaltšakrat enne, kui lapseootele jäädakse. Madala energiaga Sakraaltšakra tõttu võib rasedusega komplikatsioone tekkida, näiteks nurisünnitus. Sellised probleemid võivad tekkida madala energiaga Sakraaltšakra faasis rasestumisega.


Seega soovitan ma enne rasedust mõnda aega regulaarselt vaarikaid süüa ja kindlasti ka raseduse ajal vähemalt ühel korral nädalas väike kausitäis. Seda siis, kui sinu menüü on üldiselt tervislik. Kui mitte, siis kindlasti söö veel rohkem marju.

Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad selle lapse jaoks soodsamaks.

ARMASTUSEMARI

Vaarikas on armastusevili, mida süües suunab see inimese hinge ja Aurasse armastuseenergiat. See on armastuse andja, mis tervendab sinu emotsionaalset keha, suunates sinu sisse armastuseõnne. Söö vaarikaid alati siis, kui sa soovid enda ellu veelgi rohkem armastust ligi kutsuda ja enda suhteid taastada. Lapsed võiksid Vaarikaid süüa siis, kui nad tunnevad ema-isa või lähedaste suhtes igatsust. Vaarikas vähendab igatsuse negatiivset energiat. Vaarikaid söö alati siis, kui soovid enda hinges olevat kirge suurendada, kui soovid muutuda kirglikumaks ja armastavamaks.

Vaarikaid söö ka siis, kui sa tunned, et sa oled kurb, ja seda just armastuse pärast. See tervendab sinu emotsionaalseid haavu ja aitab sul kiiremas korras madalatest energiatest vabaneda.

Vaarikaid võiksid süüa enne armastuserituaalide tegemist, et sinu hinge sees olev armastusesoov saaks kiiremini teele minna.

VAARIKAS SINU FÜÜSILISELE KEHALE:

1. Pidevad tujumuutused

Vaarikate söömine on sulle kasulik, kui sa kannatad pidevate tujukõikumiste käes. Vaarikates olev C-vitamiin muudab sind positiivsemaks ja aitab sinu stressi leevendada. Söö vaarikaid sellel perioodil, kus sa tunned, et sinu tujud kõiguvad üles ja alla. Leevenda läbi Vaarikate söömise enda stressitaset. Kui sa tunned, et sa oled väga pinges, siis söö Vaarikaid näiteks nädal aega järjest iga päev üks kausitäis, et sinu keha suudaks stressist vabaks saada.

2. Tugev veri ja immuunsüsteem

Vaarikate sees on väga palju C-vitamiine ja antioksüdante, mis aitavad sinu verel taastuda ja tugevamaks muutuda. Vaarikate söömine on väga kasulik sinu südameveresoonkonnale, aidates sinu verel olla tugev ja tervendades verega seotud haiguseid. Lisaks verele tugevdavad Vaarikad ka sinu immuunsüsteemi, aidates sul olla vähem vastuvõtlik erinevatele haigustele, eriti just külmetushaigustele.

3. Noorem nahk ja hing

Vaarikad on täis antioksüdante, mis on omakorda looduslikuks nooruseallikaks. Kui sa sööd taimi, mis sisaldavad suurel määral antioksüdante, siis sa annad enda kehale nooruse-eliksiiri. See hoiab sinu naha ilusana ja sind noorena.

4. Aitab lisakilodest vabaks saada

Vaarikad sisaldavad hulgaliselt kiudaineid, mida on vaja keharasvade lagundamiseks. Kui sa sööd regulaarselt Vaarikaid, siis need aitavad sinu kehal tasakaalus olla ja üleliigsetest keharasvadest vabaks saada. Vaarikaid on kasulik lisada enda menüüsse, et sinu kehal oleks kiudaineid, tänu millele suudab sinu keha rasvu lagundada. Lisa neid enda menüüsse kindlasti, kui soovid kaalust alla võtta.

5. Terved silmad

Vaarikaid on kasulik süüa neil, kellel on probleeme silmadega või kellel on silmanägemine kehvemaks muutunud. Vaarikates on C-vitamiini ja A-vitamiini, mis on silmade tervise jaoks üliolulised. Soovitan kindlasti Vaarikaid süüa, kui sa tunned, et sinu nägemine on udusemaks muutunud. Vaarikad annavad sinu silmadele vajalikke vitamiine, et need suudaksid taastuda.

6. Taandab vähiriski

Vaarikad on täis vitamiine, antioksüdante ja kiudaineid. Vaarikates on kõike seda, mida inimese kehal vaja läheb, et keha suudaks vähkkasvajat eemal hoida või seda taandada. Lisa Vaarikad enda menüüsse, et ennetada vähi teket. Vaarikate söömisega annad sa enda kehale piisavalt palju jõudu, et see suudaks raskekujulisi haigusi eemal hoida.

Toitu teadlikult ja oma kehale vastavalt, andes oma kehale just seda, mida sellel vaja on. Turguta end taimede väega ja tee ennetusteraapiat selleks, et haigused ei saaks sinu kehas sobilikku kohta leida.

Ole terve ja hoia end!