Halloween on vaieldamatult üks minu lemmikumaid pühasid, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle toonud veidi lähemale ka teile, võttes seda juba mitu aastat koos paljude inimestega suuremalt vastu. Kuid mis see Halloween siis on ja miks see on nii tähtis?

Halloween ehk Samhain on keltide traditsiooniline püha, mida hakati tähistama juba rohkem kui 2000 aastat tagasi. See on püha, millega saadetakse ära valgus ehk suveaeg ja võetakse vastu pimedus ehk talvine periood. Samhaini peetakse kahel päeval - esimene päev ehk 31. oktoober on päev, mil tähistatakse viimast valguse päeva, 1. novembril võetakse vastu pimeduse aeg. Halloweeniöö on väga tähtis, sest siis saavad kokku valgus ja pimedus, mis avavad hingedele portaali. See on aeg, mil elavate ja surnute maailmate vahel on õrnõhuke piir, aeg, mil hinged rändavad ringi, kuulavad meie mõtteid, suhtlevad meiega, aeg, mil hingedel on võimalus meie soove täita. Seega võib kokkuvõtvalt öelda, et Halloween on aeg, mil tehakse erinevaid rituaale ja maagiaid, suheldakse hingedega, saadetakse ära soe aeg ja võetakse pidustustega vastu külm aeg.

Keltide traditsiooni järgi on 31. oktoober aasta viimane päev ja 1. november uue aasta esimene päev, seega tähistatakse 1. novembril uue aasta algust. Keldid ja nende traditsioonid on tugevalt seotud nõiduse ning nõidadega. Väga suur osa nõidadest on keltidest pärit, see on ka põhjus, miks mind on väga paljud erinevad keltide traditsioonid huvitanud.Enne Halloweeni koristatakse oma koduaed, tehakse ära kõik välitööd ja tuuakse õuest ära kõik talveks hoiule minevad viljad - tehakse eeltööd, et talvine periood saaks tulla. Seega ürita kõik õuetööd enne Halloweeni ära teha.


SURNUTE ÜLESTÕUSMISE ÖÖ JA SOOVIDE TÄITUMISE AEG

Öö, mis jääb 31. oktoobri ja 1. novembri vahele, on surnute ülestõusmise öö. See on öö, kus sa võid kogeda väga kummalisi müstilisi nägemusi ja tajuda enda ümber kedagi, keda sa ei suuda näha. Sellel ajal juhtuvad inimestega tavaliselt väga veidrad asjad. Öösel nähakse unenägusid, kus võidakse kohata oma surnud vanaema või kedagi teist surnud lähedast. Sel ööl toimuvad läbi une väga võimsad astraalrännakud, sa võid kuulda enda kodus samme ning elekter võib sinu kodus läbi hingede väe vibreerida. Igatahes tasub 31. oktoobri õhtul olla tähelepanelik, et sellest hingede poolt tekitatud huvitavast mängust osa saada.

31. oktoobri õhtul hakatakse hingedele enda mõtete kaudu sõnumeid edastama - neid sõnumeid, mis on seotud soovide ja palvetega. Sellel õhtul ürita enne magamajäämist tegeleda võimalikult palju soovmõtlemisega, sest sel õhtul soovitud soovid täituvad mitmeid kordi suurema tõenäosusega. Seetõttu tehakse sellel õhtul ka väga palju erinevaid nõiduslikke rituaale ja maagiaid, seega kasuta seda õhtut ka nõiduseks.

31. oktoober on aastas see päev, kus mina teen ühe päeva jooksul kordades rohkem rituaale ja maagiaid, kui ma olen tavaliselt harjunud neid ühe päeva jooksul tegema. Kuna sellel päeval on oma soove ülilihtne teele saata, olen juba mitmeid aastaid pakkunud ka teistele võimalust teha maagiaid nii, et väga paljud saaksid sellel päeval minu nõidusest osa.Keldid uskusid, et Halloweeni ehk Samhaini ajal saabusid kõik surnud, kes ei ole veel enda viimasest kehast lahkudes taassündinud, tagasi kohta, kus nad viimati elasid. Seega on Halloweeni ajal kodud täis neid hingi, kes on seal kunagi elanud ja kes ei ole veel oma uut elu alustanud, tulles oma lähedastele või armastatud koju külla. See on taaskohtumise päev, kus kõik surnud hinged saavad olla korra oma armastatud elavate inimeste lähedal. Halloween annab võimaluse näha nähtamatut ka neil, kellel ei ole kõrgendatud energiatunnetust, sest kõik on sel ajal võimelised tajuma neid, kes on külla tulnud.

Käiakse lähedaste haual enda soove ja mõtteid edasi andmas

1. novembri õhtul, vahetult enne südaööd, naasevad surnud tagasi oma portaalidesse, mille kaudu nad meie juurde ilmusid. See tähendab seda, et 31. oktoobri õhtul kuni 1. novembri südaööni on sul aega oma surnud lähedastega suhelda. Selleks minnakse surnuaeda ning viiakse hauale lilli ja küünlaid ning saadetakse oma lähedastele mõtteid, sest surnud hinged külastavad oma matmispaika just neil kahel päeval. Angeliit on kristall, mida pannakse nende kahe päeva jooksul haudadele. Angeliidi sisse soovitakse soov, mida tahetakse surnud hingele edasi anda, seejärel peidetakse see kristall hauaplatsi juurde. Angeliidil on oskus anda sinu mõte sõna-sõnalt edasi sellele surnud hingele, kellega sa soovid suhelda. Kindlasti kasuta seda võimalust ja vii oma lähedasele oma südamesooviga Angeliit. Hingedele võib edasi öelda kõike, mida sa soovid nendega jagada, aga jäta meelde, et nemad ise otsustavad, millele nad reageerivad ja milliseid soove nad täidavad. Seega sa ei pea muretsema, et äkki sa ütled oma kadunud lähedasele midagi kogemata valesti edasi.

Kõik viljad võivad hävineda

Kui Halloweeni ajal saabuvad surnud meie lähedale, siis võivad hävineda väga paljud viljad, mis on veel maa sees. Seda sellepärast, et korraga avaneb meeletult suurel hulgal surmaenergiat. Seetõttu ongi väga oluline, et kõik õuetööd saaksid enne Halloweeni tehtud.

Ennustamise ja tulevikku vaatamise aeg

Halloweeni ehk Samhaini ajal tegeletakse ennustamisega ning tulevikku vaatamisega. Seda on sel ajal ülilihtne teha, kuna surnust ülestõusnud hinged aitavad õigetel vastustel sinu juurde tulla. Seega, kui sul on vaja teatud teemadele vastuseid, siis võta oma ennustamisvahendid kindlasti välja ning ennusta, sest sul on suur tõenäosus saada väga täpseid ning huvitavaid vastused. Ka nägemused tulevad Halloweeni ajal lihtsasti, sest hinged on avasüli nõus erinevatel teemadel vestlema. Halloween on üks kindel aeg, millal näiteks mina vaatan iseenda ja oma lähedaste tulevikku, sest hingi ei pea siis välja kutsuma, vaid nad ise kutsuvad mind endaga rääkima. 

Tehakse lõket ja põletatakse küünlaid

Halloweeni ehk Samhaini ajal süütasid keldid traditsiooniliselt lõkkeid selleks, et kaitsta oma hinges olevat elujõudu kustumast ja et pime aeg ei rööviks elujõudu ja energiat. Tulle visati erinevaid taimi, et lõke oleks puhastava ja tervendava väega. Kui sul on kodus ahi või kamin, siis kindlasti põleta Halloweeni ajal puid.

Halloweeni ajal põletatakse ka küünlaid, et tuleleek saaks tervendada sinu ja sinu kodu hinge. Kogu enne Halloweeni oma koju võimalikult palju erinevaid küünlaid, et saaksid need kõik Halloweeni ajal põlema panna. Mida rohkem küünlaid sel ajal su kodus põleb, seda väiksema tõenäosusega satud sa talvisel ajal stressi, energiapuudusesse, külmetushaigustesse, melanhooliasse ja üleüldisesse väsimusse ning kurnatusse. Seega põleta Halloweeni päeval kindlasti hulgaliselt küünlaid.

Musta värvi küünlaid põletatakse Halloweeni ajal selleks, et peletada oma kodust ja Aurast eemale halbu hingesid, kes võivad sellel ajal sinu juurde tulla. Kuna tegemist on surnute ülestõusmisega, siis ei tõuse üles mitte ainult head hinged, vaid ka halvad hinged. Just nendesamade halbade hingede eest tasubki end kaitsta, et need ei tooks sulle sellel öösel halba õnne ning needuslikku väge. Kindlasti põleta enda lähedal vähemalt ühte musta küünalt, et sa oleksid kaitstud. Soovituslikult põleta küünalt oma kodu kõige suurema peegli ees, et peegel suleks portaali, mille kaudu pääseb halb hing sinu koju rändama.

Põleta ka vähemalt ühte valget värvi küünalt, et mõni hea hing pääseks su koju sulle sõnumit tooma. Valgete küünalde põletamine kutsub sinu juurde rändurhingesid, kellel on oskus sulle nõu anda. Põleta Halloweeni ajal oma magamistoas vahetult enne magama jäämist valgeid küünlaid või helesiniseid küünlaid, et head hinged saaksid öösel sinu unenägudesse nägemusi tuua.

Põleta ka oranži värvi küünlaid, et taastada enda hinges olevat vitaalsust ja energiat. Oranž on väga oluline Halloweeni värv, see sümboliseerib hinge taastumist ja väge.

Kindlasti vali küünlad selle järgi, millist energiat ja jõudu sa soovid saada. Mõtle, mida sa soovid ligi kutsuda ja panegi Halloweeni ajal põlema täpselt selle väega küünal.

Küünlaid põletatakse ka Halloweeniööl, 31. oktoobril vastu 1. novembrit, sest mida kauem sa küünlaid põletad, seda suuremat õnne ja väge sa endale ligi kutsud. See on öö, kus ollakse kaua üleval ja enne südaöö saabumist tuld ei kustutata.

Halloweeni ajal pane küünlaid ka oma kodu aknalaudadele, need kutsuvad sinu koju häid ja kaitsvaid hingesid, kes saavad niiviisi aru, et nad on sinu koju oodatud.

Kui sa kutsud küünalde abil oma koju hingesid, siis sa pead kindlasti küünlaid põletama ka järgmised seitse päeva järjest, et need hinged, kes soovivad hiljem lahkuda, leiaksid tagasitee oma portaali.

Surnute jaoks tuuakse toit välja

Kuna Halloweeni ajal on surnute ja elavate maailmad ühte sulanud, siis kaetakse sel ajal laud ka nähtamatule külalisele. Lauale pannakse toitu tavapärasemast rohkem ja lauale asetatakse isegi ühed nõud juurde. See on austuseavaldus hingedele, kes on sinu koju rännanud. Sellega tagatakse järgmiseks aastaks kodurahu ja hingede kaitse sinu kodule ning perekonnale. Seega kata Halloweeni ajal oma kodus laud.

Õunad on Samhaini sümboliks

Õunad on viljakuse sümbolid ja elujõu allikad, õunu süüakse traditsiooniliselt Halloweeni ehk Samhaini ajal. Sellel päeval tehakse õuntest võimalikult palju erinevaid roogasid, juuakse õunamahla ja lihtsalt süüakse õunu. Kui Samhaini ajal õuna süüa, siis see tõstab elujõudu, väge, viljakust ning kingib sulle järgmiseks aastaks ajaks armastuseõnne. See toob õnne igal tasandil, seega ürita sellel traditsioonilisel pühal palju õunu süüa.

Kõrvitsast valmistatud laternad

Kõrvitsatest tehtud erinevate nägudega laternad, mille sisse asetatakse põlev küünal, on Samhani ajal väga olulised, kuna need peletavad eemale halbu hingesid, kes tulevad sulle halba tooma. Uskumuste järgi ehmatavad need kõrvitsalaternad halbu hingesid ja peletavad eemale neid, kes soovivad inimeste Auradesse elama tulla. Seega valmista enda koduukse ette kindlasti üks latern või aseta see oma kodu siseruumidesse koos põleva küünlaga.
Kõrvitsaid ei kasutata Halloweeni ajal ainult laternate valmistamiseks, nendest valmistatakse ka toitu. Sel ajal kõrvitsate söömine tõstab sinu elujõudu ja tugevdab sinu tervist. Uskumuste põhiselt saad sa kõrvitsaid süües terveks järgmiseks aastaks terviseõnne.

Halloweeni ajal maskeerutakse kellekski teiseks ja üldiselt ikkagi vaimudeks

Traditsioonide kohaselt maskeeritakse end Halloweeni ajal ära, et kaitsta end halbade hingede eest. Väga paljud deemonlike kavatsustega halvad hinged võivad sel ööl inimese hinge kinni püüda ja et nad ei leiaks sind üles, maskeeritakse end vaimudeks ja isegi koletisteks. Just sellepärast on sellel pühal selline traditsioon.

Kui sa aga ei soovi end maskeerida, siis kindlasti kanna sellel päeval midagi musta või püüa üleni mustas riietuses ringi käia. Must värv on see, mis ei lase ühelgi halval hingel sinu hinge kinni püüda. See on ka üks põhjuseid, miks nõiad kannavad musta - et kaitsta end nähtamatute jõudude eest.

Ämbliku nägemine Halloweeniööl on hea enne

Kui sa juhtud Halloweeni õhtul või öösel nägema ämblikku, siis see toob sulle head õnne. See on märk sulle, et sinu juurde on külla tulnud keegi, kes sind kaitseb ja valvab. Ämbliku nägemine viitab sellele, et sulle on terveks aastaks kellegi poolt kaitse peale pandud. Keegi hing, kes rändas surnute ülestõusmise ajal sinu juurde, otsustas, et ta jääb terveks aastaks sinu juurde. Järgmise Halloweeni ajal otsustab ta aga seda, kas ta lahkub või jääb sind veel üheks aastaks kaitsma. See on märk selle kohta, et sinu Aurasse lisandub üks Ingel sind valvama. Seega oled sa ämblikku nähes õnnega kuhjatud. Kuid selle õnnega kipub olema ka nii, et nendel, kes ämblikku näevad, võib tulla katsumusterohke aasta, kus ongi kaitsvat väge vaja, et sa suudaksid kõikide oma ülesannetega ilusasti hakkama saada.

Mustad kassid on Halloweeni sümboliks

Must kass sümboliseerib hinge, kellel on oskus teisi hingesid näha ja surnutega suhelda. Mustad kassid on ka sellepärast nõidade kassid, kuna nad on surnute maailmaga ühenduses. Mustad kassid on sõnumitoojad, seega, kui sul on kodus must kass, siis tema on see, kes säilitab kogu informatsiooni selle kohta, mida hinged talle sellel öösel ütlema tulid. Must kass teab täpselt, mis aasta toob ja hakkab oma kaaslast ehk sind sellel aastal hoitama või sind saabuva ohu ees kaitsma. Ta kas takistab sul kusagile jõudmast või annab sulle sinu terviseriketest märku, lamades sinu keha peal. Kellel on must kass, siis jälgige oma lemmikut ja tema käitumist.

Musta kassi juhuslik nägemine Halloweeni ajal toob head õnne. See on märk sellest, et sinu soove on kuulda võetud ja sinu palved lähevad hingedega teele. See on ka märk selle kohta, et sa peaksid esitama soove, mida hinged saaksid sinu jaoks täide viia.

Halloweeni ajal koju toodud uus väike must kass on see, kes tuleb sind kaitsma. Tal on suurem oskus sulle head õnne tuua ja temas on jõud, et sind ebaõnne eest kaitsta.

Peegleid ei tohi lõhkuda

Halloweeni ajal ei tohi kindlasti ükski peegel katki minna. Kui see juhtub, siis toob see sulle täpselt aastaks ajaks õnnetuse majja. Seega jäta igasugune peeglite katsumine, tõstmine ja liigutamine järgmistesse päevadesse. Pigem hoia peeglitega distantsi, et sa oma aastat ise kogemata ära ei rikuks.

Vallalised saavad armastust ligi kutsuda

Kõik vallalised peavad Halloweeniööl kindlasti jalutama minema ja ei tohi enne südaööd koju tagasi tulla. Vallalised lähevad mere äärde, põletavad lõkkeid, teevad erinevaid armastuserituaale, et kutsuda saabuvasse aastasse armastuseõnne. Seega, kui sa oled vallaline, siis leia endale Halloweeni ajal vahetut enne südaööd väljaspool kodu tegevust. Mine õue küünlaid põletama ja kutsu enda poole läbi mõtete armastust.

Hakka täpselt Halloweeni ajal kandma Piemoniiti või Roosat Sammalahhaati, et see kristallitalisman kutsuks su ellu armastust. Kanna seda talismani vahelduva eduga terve aasta jooksul, et sa leiaksid enda armastuse üles.

Armulint

Samhaini- ehk Halloweeniööl seotakse oma mõlema jala külge must lint, kui ei soovita tuleval aastal uut armastust kohata ja soovitakse pigem tegeleda iseenda ning oma hobidega. See on vallaliste jaoks oluline traditsioon. Need aga, kes otsivad enda ellu armastust, need seovad mõlema jala külge oranži värvi lindi. See näitab hingede maailmale seda, et sa oled suhte osas avatud ja ootad, et sellel aastal saadetaks keegi sinu ellu. Seega, kui sa oled vallaline ja soovid enda ellu kedagi kutsuda, siis kindlasti tee seda.

Jagatakse maiustusi ja viljadest valmistatud kooke

Halloweeni ajal jagatakse lähedastele ja võõrastele erinevaid maiuseid ning küpsetisi, et meelitada enda poole küllust ning jõukust, tegeletakse jagamise ja andmisega. Seega ole Halloweeni ajal lahke ning jaga rõõmuga teistele head-paremat.

Meenutatakse minevikku ja soovitakse endale paremat tulevikku

Kuna Samhain on seotud surnute maailmaga, siis sellel ajal meenutatakse kõike seda, mis on sinu elust läbi käinud, tuletatakse meelde kõik hea ja halb. Keskendutakse sellele, mida enam oma ellu ei soovita ja mida ollakse meelsasti nõus vastu võtma. Igasugune tuleviku peale mõtlemine kutsub sulle ligi täpselt sellist tulevikku.

Tuuakse tuppa Rosmariini

Tuppa tuuakse Rosmariinitaim või selle oksad. Seda selleks, et endale terveks aastaks head tervist, kaitset ja armastust ligi kutsuda. Rosmariinioksad laotatakse kristallide peale, et need saaksid sinuga kiiremini ja paremini tööle hakata. Rosmariinioksad viiakse toast välja pärast 1. novembrit. Halloweeni ajal võib kristallide juures aroomilambis põletada ka Rosmariini eeterlikku õli.

Põletatakse männioksi, männiküünlaid või männiõli

Mänd on Samhaini oluline sümbol. Männioksi tuuakse tuppa oma kodu kaitsmiseks, neid põletatakse ahjus või kaminas. Männi eeterlikku õli põletatakse õlilambis, kodus põletatakse männiküünlaid. Mänd aitab tugevdada sinu kodu kaitset ja hoida sind eemal ebaõnnest. Mänd puhastab ära sinu kodu Aura.

Tuletatakse meelde oma esivanemaid

Samhain on seotud surnute austamisega ja seega keskendutakse sel ajal väga palju neile, keda enam meie seas ei ole. Kui sul on kodus oma lähedastest pilte, siis aseta nende ette põlema valget värvi küünlad. Mõtle oma lähedaste peale ja saada neile väga palju häid mõtteid.

Samhaini öösel võid näha enda minevikku

Samhaini öösel võid sa unes näha nägemusi selle kohta, kes sa oled enda eelmises elus olnud, kus sa oled elanud ja millega sa oled tegelenud. Seega ürita hommikul üles ärgates meenutada seda, mis sulle unes räägiti. Sa võid sel öösel saada enda kohta teada nii mõndagi.

HALLOWEENI ARMASTUSEMAAGIA:

Halloweeni ajal saab teha armastusemaagiat, mis kutsub sinu ellu uude aastasse ligi armastust. See maagia sobib nii vallalistele kui ka neile, kes on juba suhtes. See on maagia, millega kutsutakse ligi armastuseõnne igal tasandil - vallalistele uut armastust ja suhtesse palju kirge ning teineteisest hoolimist. Seda maagiat tehakse 31. oktoobri õhtul.

 Maagia tegemiseks läheb sul vaja:

1. Õuna
2. Kaneeliküünalt
3.  Kaneeliviirukit  
4. Vikerkaare kuukivi
5. Punast värvi kotti
6. Tikke
7. Nuga õunte viilutamiseks

MAAGIARETSEPT:

Maagia tegemiseks leia enda kodus sobiv koht, kus sa saad küünla ja maagiaesemed mitmeks nädalaks ühele kohale jätta. Kui sa oled koha üles leidnud, siis aseta enda ette kaneeliküünal. Selle küünla kõrvale aseta Vikerkaare Kuukivi. Kui kristall on omale kohale pandud, siis võta õun ja viiluta see ning laota selle viilud ümber küünla. Nüüd võta tikud ja süüta küünal. Kuid samal ajal, kui küünla põlema paned, soovi valju häälega üks armastusesoov. Soov, millele sa soovid järgmise aasta jooksul tulemust saada. See on armastusemaagia, mis läheb täide täpselt aasta aja jooksul. Ütle valjusti välja üks konkreetne soov ja pane see küünal põlema. Kui küünal on põlema pandud, siis võta kaneeliviirukiga küünlast veidi tuld ja lase viirukil suitsema hakata. Nüüd võta viiruk ja hakka selle suitsuga ümber küünla ringe tegema. Tee täpselt kaksteist ringi ja samal ajal ütle valjusti välja see armastusesoov, mille see maagia peab sinu jaoks täide viima. Kui viirukiga on kaksteist korda on ümber küünla ringe tehtud, siis jäta see viiruk küünla juurde lõpuni suitsema. Lase maagial vähemalt südaööni põleda ja seejärel kustuta see. Põleta küünal ära paari nädala jooksul ja kui see on tehtud, siis võta Vikerkaare Kuukivi ning aseta see enda kodu Lõunapoolsesse tuppa kuni järgmiseks Halloweeniks. Õunad viska minema. Nüüd lase maagial oma tööd teha ja järgmisel Halloweenil võta Vikerkaare Kuukivi ning vii see tänuks loodusesse.

See on maagia, kus saadetakse hingede kaudu teele oma armastusesoov. Maagiad, mida tehakse Halloweeni ajal, kestavad täpselt aasta aega kuni järgmise Halloweeni päevani. Sa peaksid tulemust nägema selle aasta jooksul, kui sa saatsid maagia teele kogu südamega. Halloweeni ajal aitavad hinged maagiaid ellu viia. Vikerkaare Kuukivi tuleb hiljem loodusesse viia, kuna see aitab sellel maagial täielikult sinu Aurasse kinnituda läbi loodusjõu kasutamise. Lõunapoolne ilmakaar on seotud armastusekanaliga, mis aitab kindlalt sellel maagial õigesse kohta minna.

HALLOWEENI AURAPUHASTUSE MAAGIA:

Halloweeni ajal, 31. oktoobri õhtul tehakse endale Aurapuhastuse maagiat, millega likvideeritakse enda Aurast ebaõnn ja millega taastatakse head õnne. See on suurpuhastuse maagia, millega saab vabaks lasta kõike seda, mida on terve viimase aastaga enda Auras kaasas kantud ja mis on halba toonud. See on maagia, mis aitab vabaks saada viimati kimbutanud probleemidest ja mis aitab järgmist päeva alustada täiesti puhtalt lehelt. Kuna nõidusliku kalendri järgi on 1. november uue aasta algus, siis tehaksegi viimasel päeval ehk 31. oktoobril suurpuhastusemaagiat.

Maagia tegemiseks läheb sul vaja:

1. Meresoola või Himaalaja soola
2. Lavendliküünalt
3. Lavendliviirukit
4.
Kadakamarju
5. Ametüsti
6. Tsitriini
7.
Küünlale sobilikku alust
8. Tikke
9. Lillat värvi kotti

MAAGIA
RETSEPT:

Maagia tegemiseks pead sa oma kodus leidma koha, kus sa saad seda rahulikult teha ja kuhu võivad need maagiaesemed paariks nädalaks seisma jääda. Kui sa oled sellise koha leidnud, siis alusta maagiaga.

Aseta küünal enda ette aluse peale, puista selle ümber soola, kadakamarju ja aseta kristallid küünla kõrvale. Seejärel võta tikud ja süüta küünal põlema. Enne, kui sa küünla põlema süütad, lausu kolm korda enda peas sedasama lauset: "Aura puhastugu!". Seejärel, kui maagiasõnad on kolm korda edastatud, siis süüta küünal.

Nüüd, kus küünal põleb, võta lavendliviirukiga küünlast veidi tuld ja sea see suitsema. Tee suitseva viirukiga kolm korda küünla ümber ringe ja samal ajal, kui sa neid ringe teed, siis lausu uuesti maagiasõnad: "Aura puhastugu!".

Kui see on ära tehtud, siis aseta lavendliviiruk maagia kõrvale suitsema ja lase sellel lõpuni põleda. Lase maagial kuni südaööni põleda ja alles siis kustuta ära. Põleta küünal paari nädala jooksul lõpuni. Kui küünal on ära põlenud, siis võta kristallid ja aseta need koos sõrmeotsatäie kadakamarjade ning soolaga koti sisse. Ülejäänud sool ja kadakamarjad viska minema. Kui maagiakott on kokku pandud, siis kanna seda aurapuhastuse maagiat endaga täpselt 31 päeva kaasas ja seda iga päev. Hoia seda kusagil enda lähedal, kotis, taskus või näiteks voodi kõrval. Peale 31 päeva viska sool ja kadakamarjad ära ning jäta kristallid loodusesse.

Esmalt saadad sa küünlaga maagia väeesemetesse sõnumi teele ja peale seda, kui sa maagiat endaga kaasas hakkad kandma, siis hakkab maagia sinuga toimima. Hiljem tuleb maagias kasutusel olnud sool, kadakamarjad ja kristallid ära panna, kuna need on sinu halba energiat täis.

Selle maagiaga puhastatakse enda Aura ära!

TERVIS TERVEKS AASTAKS TUGEVAKS

Halloweeni ehk Samhaini ajal tugevda enda tervist ja tee rituaali, et sa oleksid järgmisel aastal terve. Selleks valmista endale süüa kolmest väga olulisest komponendist. Kasuta söögi tegemiseks hulgaliselt kõrvitsat, õunu ja bataati. Sellel päeval söö neid võimalikult palju, et endale terveks aastaks head terviseõnne ligi kutsuda.

Lisaks hakka täpselt Halloweeni päeval jooma enda keha tervendavat vee-eliksiiri. Valmista Karneoolist, Merevaigust ja Punasest Aventuriinist endale vett. Hakka seda vett Halloweeni ajal jooma ning joo seda järjest täpselt 31 päeva. Nende kristallide vägi ei lase sul haigestuda ja aitab sinu elujõul säilida.

Kanna Karneooli, et suurendada enda elujõudu järgnevaks pooleks aastaks kuni Volbirööni. Kanna Oonüksit, et kaitsta end ebaõnne eest. Kanna Šungiidist kristalli, et olla pool aastat terve ja Oranži Kaltsiiti, et tuua enda ellu Samhainist ehk Halloweenist kuni Volbriööni ehk Beltaneni head õnne. 

1. NOVEMBRIL TULEB PUHATA

1. november on see päev, kus hinged hakkavad enda portaalidesse vaikselt tagasi suunduma. Neid ei tohi sellel ajal väga palju häirida ja mida enam liigub kell südaöö poole, seda vaiksemaks peavad sinu tegevused muutuma. 1. novembri õhtul püüa võimalikult vähe kodutöid teha ja puhka. Seda selleks, et sa ei ärritaks hingesid ja laseksid neil, kellel on soovi, lahkuda.

Olen kirjutanud veel ühe samateemalise artikli "31. oktoober Samhaini ja 1. november kui hingede rahu aeg", leiad selle SIIT.

Loe ka minu artiklit kõrvitsa tervendavatest omadustest, mille leiad SIIT.

Head Halloweeni ehk Samhaini tähistamist!