Inglisõnumid on seotud konkreetsete numbrite või numbrite kombinatsioonidega ning nende pideva nägemisega. Meie enda kaitseinglil, lisainglitel ja hingedel on oskus meiega suhelda läbi numbrite. Igal numbril on oma tähendus, numbrite taga peituvad salapärased sõnumid, mida just nemad meile meie abistamiseks ning toetamiseks saadavad. Ma olen eelnevalt kirja pannud väga paljude erinevate numbrite ja numbrikombinatsioonide kohta ning nende sõnumid sulle lahti seletanud. Kuid väga tihti on minu juurde tuldud küsimusega selle koha pealt, kus soovitakse, et ma seletaksin lahti selle, mida tähendab see, kui sinu Inglisõnum on seotud sinu sünnikuupäevaga. Väga paljud inimesed näevad korduvalt ja aina korduvamalt just selliseid Inglisõnumeid. Näiteks kui sinu sünnikuupäevaks on 28. juuli, siis sa võid igal pool märgata 287 või ainult 28.

Need, kes on minu käest sellisele Inglisõnumile soovinud lahendust leida on ise ühel hetkel ära tabanud selle, et asi ei ole lihtsalt ühes Inglisõnumis, vaid sellega viidatakse sünnikuupäevale. Selline teadmine on sisse tekkinud inimesel, et just sellele soovitakse viidata. Siis sellisel juhul see nii ka on, Inglid saadavad meile sõnumeid ka läbi meie enda sünnikuupäeva.

Kui sa hakkad pidevalt igal pool juhuslikult märkama vaid enda sünnikuupäeva numbreid, need tulevad, tulevad ja ära ei lõppe, siis sinu Inglitel on sulle nii mõndagi huvitavat edasi öelda. Inglid viitavad sellega sinu selle elu ühele ülesandele. Viidates sellele, et sa oled antud hetkel sellises perioodis, kus sa pead midagi korda saatma või ära lahendama. Sinu sünnikuupäev on seotud sinu teekonnaga siin tänases elus ja nad viitavad sellega vajadusele edasi liikuda ning midagi saavutada. Järelikult sellel hetkel, kui sa oma sünnikuupäeva näed, siis sinu elus peab olema miski, mis sinu mõtetes pidevalt ringi liigub, mõni otsus, mida on vaja langetada või mõni häiriv teema. Sinu Inglid saadavad sulle julgustust, et liigu eluga edasi, tee see ülesanne ära, ära karda. Kui mina näeksin enda sünnikuupäeva pidevalt ja aina pidevalt, siis ma istuksin endaga maha ning küsiksin enda käest: "Mis on see, mis on vägagi aktuaalne minu elus või minu meeltes täna?" Peale seda üritades vastust leida ja kui ma selle leian, siis ma hakkaksin tegutsema. Teades, et ma pean midagi lõpuni tegema ja seda väga suure põhjuse pärast. Seda sellepärast, et ma saaksin oma eluga edasi minna ja selleks, et uued uksed saaksid minu ees avaneda.

See, millele sinu Inglid sinu sünnikuupäevaga võivad veel viidata, on see, et sa võid antud hetkel enda elu eesmärki ka blokeerida ja sinu elus võib midagi olla, mis takistab sul selleni jõudmast. Võib-olla on sinu elus keegi, kes ei tohiks enam sinu elus olla ja keda sa paaniliselt enda elus hoiad. Võib-olla on see seotud suure otsuse vastu võtmisega, mis on näiteks erialaga seotud. Midagi on igatahes sul lõpetamata ja sinu Inglid märkavad seda, et sa lihtsalt raiskad oma aega. Sind kaitsvad Inglid märkavad seda aja raiskamist ja soovivad sind üles äratada enne, kui on liiga hilja.

Meie iga erinev elu on seotud väga paljude erinevate ülesannetega ja kahjuks ei jõua väga paljud inimesed pooltki enda saatuses kirjas olevaid ülesandeid ära täita. Paljud lähevad edasi kunagi uude ellu koos vanade ülesannetega. Kuid tegelikult on elu mõeldud selleks, et sa kõik oma kohustused ära täidaksid. Need samad ülesanded aitavad sul kasvada, õigeid asju kogeda, õigetest õppetundidest vajalikke õpetusi õppida, õigete hingedega kohtuda ja palju muud sul saavutada. Seega, kui sa juhtud nägema pidevalt ja igal pool enda sünnikuupäeva, siis nüüd sa ehk mõistad rohkem seda, mida sind kaitsvad Inglid sulle üritavad öelda.

Inglitega tugevama kontakti loomiseks kanna Inglite kristalle või loo endale koju Inglite kristallikomplekt. Ühtedeks väga headeks Inglitega kontakteerumise kristallideks on näiteks Angeliit ja Ingli Aura. Need on kristallid, mis aitavad sul Inglisõnumeid märgata ja mis õpetavad sulle neid enda ellu sobitama ning lahti seletama.