Kas sulle meeldivad nahhiired või kas sa oled neist lausa lummatud?  Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Kui sulle meeldivad nahhiired või sa oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen kirjutanud just sulle. Head lugemist!

HINGE TOOTEM

Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Hinge tootem seletab seda, mida sa võisid just selles kehas selgeks õppida. Lisaks võid lugeda artiklit selle kohta, kus ma seletan lahti selle, mis on hinge tootem üleüldse. Selle artikli leiad SIIT.

KUI SA OLID EDUKAS NAHKHIIRE ELUS, SIIS SA ÕPPISID SELLES ELUS, ET:

- Perekonnasidemed on väga olulised.

- Oskuse end leebelt väljendada ja teiste eest hoolt kanda.

- Inimesi ja ümbruskonda selgelt tajuma. Sul peab olema oskus inimeste mõtteid lugeda isegi siis, kui nägu ja käitumine ei reeda seda välja.

- Enda intuitsiooni usaldama ja selle järgi lähtuma ning tegutsema.

- Oskuse edukalt midagi varjata, kui seda on vaja.

Nahkhiir oma oma loomuselt sotsiaalselt kokkuhoidev. Seda on looduses näha, et nahkhiired elavad parvedena ja hoiavad kokku. Nahkhiir ei ole see, kes seikleks üksi ringi, vaid ta ilmselgelt hindab ja vajab lähedust. Sellega seoses ka sina, kui sa oled enda eelmises elus olnud nahkhiir, siis see teema on sinu jaoks väga oluline. Järelikult täna inimese kehas olles oled ka sina see, kes soovib, et perekond hoiaks kokku, sulle on perekonnasidemed väga tähtsad. Sa oled inimene, kes soovib tunda ühtekuuluvust ja sa hindad pereliikme lähedust. Sa ei saa kindlasti olla "üksik hunt", vaid sa oled seltskondlik nahkhiir. Kas sa oled oma hingelt selline? Kui jah, siis võis nahkhiire elu olla sinu jaoks edukas. Kui mitte, siis ei teinud sa selle elu missiooni ära.

Kui sa oled selle elu edukalt läbinud, siis sul peab olema väga hea oskus end leebel viisil väljendada, nii, et sa kellelegi enda sõnadega liiga ei tee. Nahkhiired on oma kaaslaste suhtes heatahtlikud, mis tähendab seda, et ka sina pead olema väga heade sotsiaalsete oskustega.

Nahkhiirtel on suured tiivad, mida nad hoiavad enda ümber, mis viitab nahkhiirte turvatunde vajadusele. Kui sa oled oma eelmises elus nahkhiir olnud, siis on sulle väga oluline see teadmine, et sul on kindel kodu ja perekond, kelle peale loota.

Nahkhiir on oma perekonna suhtes väga hoolitsev ja kaitsev. Kui sa oled selles elus edukalt toimetanud, siis ka sinul on alateadvuses olemas suur kohusetunne hoolitseda oma perekonna eest. Jälgida seda, kas kõigil on kõik hästi ja kas nad on õnnelikud. Kui mitte, siis sa peaksid olema selline, kes läheb ja aitab asju korda ajada ning tuju tõsta. Sa oled oma hingelt väga hoolitsev.

Kui sul on nahkhiirtega meeletu kontakt ja seletamatu hingeline side, siis ilmselgelt võis üks sinu eelmistest eludest eksisteerida just selles kehas ehk nahkhiirena. Nahkhiired oma loomuselt on väga hea tajuga, kui sa oled selles elus olnud ja selle elu õppetunnid selgeks saanud, siis sul peab täna inimese kehas elades olema väga hea oskus teisi inimesi lugeda. Lugeda selles mõttes, et sul peab olema teiste inimeste emotsioonide ja mõtete suhtes väga hea tunnetus. Sa tead täpselt, mida sinu ees seisev inimene mõtleb ja milline on tema arvamus. Sa lihtsalt tajud seda. See tähendab aga seda, et sul on olemas kõrgeltarenenud intuitsioonitaju ja sa ei tohiks olla selline, kes kahtleb enda sisetundes. Nahkhiire elu pidi kindlasti sinult selle hirmu ära võtma, et kas sa tunned õigesti või mitte. Kui sa usaldad alati enda sisetunnet ja lähtudki sellest, siis võis nahkhiire elu olla sinu jaoks edukas ning sa said selle eluetapiga hakkama. Meid pannakse loomade kehasse, et me seal enda hingelist missiooni täidaksime ja õpiksime loomadelt seda, mis on nende kõige märkimisväärsemad omadused.

Kui sa oled elanud nahkhiirena, siis mitte keegi ei suuda sind väga üle kavaldada. Seda on võimatu teha. Sinu silmad oskavad teisest inimesest läbi puurida ja teistel võib olla raske sind segadusse ajada.

Nahkhiired jahivad enda sööki ja nad teevad seda nii kavalalt, nähtamatult, et saak ei näe tema tulekut. See on ilmselge märk selle kohta, et nahkhiirtel on oskus nähtamatult tegutseda ja enda eesmärki varjata. Nahkhiirtel on oskus jälge ajada ja seda nii, et saak ei märka, et teda jälitatakse. Kui sa oled nahkhiire elu edukalt läbi teinud, siis sul peab olema oskus ajada oma asju, et keegi neile jälile ei jõua. Sa suudad varjata, hoida saladust ja enda ettevõtmisi ellu viia nii, et keegi ei saa midagi aru, mis sa teed. Sul peab olema oskus varjata, kui sa seda soovid teha. Samas peab sul olema ka oskus teiste inimeste plaane läbi näha.

Nahkhiire elu pidi kindlasti õpetama sulle üht väga head sotsiaalset ja kavalat oskust. Oskust inimestega ümber käia ja oskust saada enda tahtmist nii, et keegi ei saa sinu tagamaadest aru. Sul peab olema omadus enda tahtmist saada ja seda nii peenetundelisel viisil, et teine pool ei saa arugi, et ta sai sind ära kasutada. Sul peab olema hea veenmisoskus ja salakaval oskus teisi pehmelt, leebelt ning armsalt ära rääkida.

Nahkhiire elus pidid sa ära õppima selle, et teisi inimesi tuleb kuulata, teiste arvamus on oluline, teiste tundeid on vaja märgata. Tänu edukale nahkhiire elule peaksid ka sina täna olema see, kes ei vaata asju vaid enda vaatenurgast, vaid kes üritab igas suhtealases situatsioonis märgata teise inimese seisukohta.

Sa pead oma hingelt olema innovatiivne ja sulle peaks meeldima elu, kus pidevalt midagi toimub. Sulle peaks meeldima tegevuses olemine ja millegi edasi arendamine.

Nahkhiir on oma loomuselt küll sotsiaalne, kuid tal ei ole mitte mingisugust probleemi olla ka ainult omas maailmas. Eriti meeldib omas maailmas olla nahkhiire elus elanud inimesel siis, kui teda ümbritsevad tema lähedased. See teadmine, et teises toas on olemas keegi kallis, annab täieliku võimaluse enda maailmasse ära kaduda. Sa pead olema selline inimene, kes suudab end teiste ümber välja lülitada ja kaduda ära enda hinge sügavustesse.

Nahkhiired on väga tundlikud selles osas, milline on keskkond ja mis keskkonnas toimub. Täpselt samamoodi pead ka sina olema keskkonna suhtes tundlik. Kui sind ümbritseb segadus, negatiivsus ja stress, siis see viib sind väga kergelt endast välja. Kui sind ümbritseb harmoonia, rahu ja tasakaal, siis see on koheselt olemas ka sinu hinges.

Nahkhiirtel on väga tugev kontakt teispoolsusega, maagiaiga ja enda energia ära kasutamisega. Kui sa oled nahkhiire elu edukalt ära teinud, siis peab ka see teema sinuga seotud olema. Sul ei ole hirmu surma ees ja sa tead, et elu koosneb maagiast ning meie ümber eksisteerib nähtamatu maailm.

LEOPARDJASPIS on kristall, mis aitab oma hinge tootemeid mõista. Meenutada elusid, mis on toimunud väljaspool inimese keha. Leopardjaspist soovitan ma kanda siis, kui sa soovid kas unes või visioonina enda eelmisi elusid näha. Soovitan seda ka siis, kui soovid, et sinu hinge rändlus oleks alati edukas ja sa õpiksid igast elust maksimumi. Kui Leopardjaspist kanda aeg-ajalt elu jooksul, siis see aitab sul ka seda elu edukalt läbida ning järgmisele elule rohkem õnne kaasa anda. Leopardjaspise kristalli võib hoida voodi all, et see aitaks unenägude kaudu tuua esile sinu eelmisi elusid, mis olid inimkeha-välised.

Mõtle nüüd selle peale, kas sa elasid nahkhiire elu edukalt ära või mitte? Kui sa tundsid end minu artiklis ära, siis jah, kui ei tundnud, siis ei.