Kas sa oled kunagi enda unenäos bussiga sõitnud? Bussi pealt maha jäänud, sellega kihutanud või sellesse kartnud minna? Bussil on oma tähendus, miks see sinu unenägudesse ilmneb. Bussil on väga analoogne tähendus nagu autolgi, kuid siiski tuleb sul bussi unes nähes ära tõlkida enda unenägu just nende kirjelduste järgi, mille ma olen siia sinu jaoks kirja pannud. Kui sinu unenäos oli siiski auto mitte buss, siis auto unes nägemise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Unenäos bussi nägemine viitab ilmselgelt mingisugusele teekonnale, ülesandele, projektile, eesootavale kohustusele või sinu hingelisele kasvamisele. Igatahes sümboliseerib buss midagi, mis liigub edasi ühest punktist teise. Kui sa näed unes bussi, siis sinu elus kindlasti midagi muutub või võtab uue suuna. Bussi unes nägemist ei tohiks kindlasti mitte kunagi seletamata jätta juba sellepärast, et see kannab kaasas sõnumit, mis muudab sinu elu. Bussiga seotud unenäos võid sa mõista, mida sa valesti teed või mida sa näiteks õigesti teed.

Bussis olemine tähendab seda, et sa tead, et sinu elu liigub kusagile poole. Bussis olemine ja seal end mugavalt tundmine viitab sellele, et sulle väga sobib see, kuhupoole sinu elu parasjagu liikumas on. Kui sul oli bussis ebamugav olla, siis sulle ei meeldi see, mis sinu eluga parasjagu toimumas on.

Bussi sõidukiirus määrab ära selle, kui kiiresti sinu elus miski muutub, millele see unenägu viitab. Mida aeglasemalt buss liigub, seda kauem võtab aega see teekond, kuni sa jõuad lõpptulemuseni. Mida kiiremini liigub buss, seda kiiremini jõuad lõpptulemuseni.

Kui sa juhid bussi ja bussi peal on veel inimesi, siis sina juhid neid millegi suunas. See tähendab seda, et sina oled see, kes näitab kellelegi tee ette ja aitab kusagile jõuda. Juhul, kui sa tead seda inimest või neid inimesi, kes bussis olid, siis võid unenägu otsetõlkena võtta ja mõista, et sa aitad just neil inimestel kusagile jõuda. Bussi juhtides ja täiesti võõraid inimesi kaasreisijatena sõidutades on see märk selle kohta, et sa teed midagi, mille kaudu keegi teine liigub samuti edasi, kuid sa lihtsalt ei tea seda. Selline unenägu viitab sellele, et sina teed midagi enda jaoks ja keegi teine saab sellest samuti kasu. Juhul, kui sa juhid bussi ja bussi peal ei ole mitte kedagi teist, siis sa liigub millegi suunas, milles keegi teine sind ei toeta. Kui sa jõudsid unenäos probleemideta oma lõpp-peatuseni, siis sa ka saavutad selle, mille soovisid saavutada.

Bussiõnnetus hoiatab sind selle eest, et sa kas käid läbi väga valede inimestega või sa lähed peagi väga valesse seltskonda, kus sa võib probleemidesse sattuda. Bussiõnnetus sümboliseerib riidu, probleeme, erimeelsusi ja see kõik on seotud paljude erinevate inimestega.

Bussi ootamine sümboliseerib millegi ellu ootamist või igatsemist. Millegi, mida sa soovid enda elult saada või enda eluteelt leida. Ülejäänud unenäo lahtiseletamine aitab sul mõista seda, mis on see, mida sa nii väga ootad ja soovid enda elus näha. Jäta meelde - unenäod on tervikud, sa pead kõik enda nägemuses lahti seletama, et mõista unenäo tähendust.

Kui sa küsid kellegi käest seda, kuhu poole buss liigub, siis sa soovid kellegi käest abi ja head nõu saada. Sa tunned seda, et sa ei suuda ise midagi otsustada ja sul on vaja tuge. Sellise asja unes nägemine on peaaegu et otsetõlkes.

Bussist maha jäämine ei ole kohe kindlasti hea asi, mida sa võiksid enda unes näha. Bussist maha jäämine tähendab seda, et sa kas juba jäid või peagi jääd ühest väga kasulikust võimalusest ilma. Selline unenägu viitab sellele, et sa kaotad midagi väga hinnalist.

Juhul, kui sulle sobis see, et sa bussist maha jäid, viitab see sellele, et sa ei ole olnud valmis selleks, mida elu sulle pakkus või peagi pakub. Kui sa aga tundsid enda unenäos väga suurt kurbust, et sa bussi peale ei jõudnud, siis sellisel juhul sa ei oska enda elus olevaid võimalusi ära kasutada. Selline unenägu on hoiatus sulle endale, et sa lihtsalt magad võimalusi maha tänu sellele, et sa ei tegutse ja ei mõtle kaasa, kuidas oma elu paremaks muuta. Unenäod tulevad meie juurde põhjusega ja kui sellist unenägu näha, siis tuleb kindlasti hakata kiirelt tegutsema.

Bussi peale astumine tähendab seda, et sa tead väga hästi seda, et sinu elus on vaja midagi muuta. Ülejäänud unenägu räägib sulle sellest, mis on see, mis vajab muutmist.

Vale bussi peale minek annab märku sinu hirmust. Hirmust selle eest, et sa kardad valet otsust teha või et sa ei suuda enam kuulata enda sisemist häält otsuste langetamise juures. Bussiga vales suunas sõitmine viitab segadusele ja ülemõtlemisele. Kui näha sellist asja enda unenäos, siis tuleks kindlasti end teatud otsuste langetamise juurest korra eemale viia, pea selgeks teha ja alles siis uuesti alustada. Mookaite on näiteks selline kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa enda ellu soovid saada sellist, mida sinu elus veel ei eksisteeri. See on uue alguse kristall, mis aitab sul liikuda selles suunas, mis sulle kasu toob.

Vales suunas sõitmine tähendab seda, et sa päris täpselt ei tea, mida sa pead tegema ja kuhupoole liikuma. Selline tegevus sinu unenäos võib ilmneda siis, kui sa teed midagi mitte enda sisetunde vaid materialistliku meele järgi. Võib-olla on sinu otsus seotud sellega, kuidas sa saad olukorrast kasu, just ahnuse mõttes, ja sinu otsus ei ole tulnud otse südamest. Sellist unenägu nähes pead sa kuulama enda südamehäält, mitte liikuma selles suunas, kus sulle teadaolevalt oleks kasulik liikuda. Sa võid enda unenäos sõita bussiga vales suunas ka siis, kui keegi teine survestab sind valet otsust tegema ja sa võtad teda kuulda. Igatahes on see vägagi hoiatava tähendusega unenägu ja seda hoiatust peab kindlasti tõsiselt arvesse võtma.

Kui sa ei oska päris täpselt enda unenägusid veel lahti seletada, siis loe minu artikleid selle kohta, kus ma juhin tähelepanu teatud nüanssidele, mida tuleks unenägude seletamise juures teada. Selle artikli leiad SIIT.

Unenägude paremaks, selgemaks ja prohvetlike visioonide kinni püüdmiseks loo enda voodi kõrvale unenägude kristallidekomplekt. Kindlasti peab selles Tselestiit geood esindatud olema. Tselestiis aitab unenägude maailma ergemaks ja elavamaks muuta.