Needuse blokeerija on maagia, mis aitab sind kaitsta needuse peale paneku eest ja kui sinu Auraväljas on needus, siis aitab sellel needusel vabaneda ning ära kaduda. See on maagia, mis aitab sind kaitsta inimese eest, kes soovib sulle teadlikult halba ja võib oma tugeva ärasõnumisoskuse või läbi nõiduslike rituaalide sind ära needa. Seda maagiat soovitan ma teha sul siis, kui sa tunned, et elu läheb pidevalt vaid allamäge ja kui teatud eluvaldkonnas sul mitte kuidagi ei vea. Sul on kasulik on seda maagiat teha, kui sinu perekonnas on üks ja sama väga suur probleem põlvkonniti, mis võib olla põhjustatud kunagise needuse peale panekust. Perekonnas võib ringi liikuda needus, mis takistab näiteks naistel armastust leida või mis viib alkoholismi põlvest põlve edasi. Kui sa tunned, et on seletamatu jõud, mis ei lase sul edasi liikuda ja mis võib sinu elus ebaõnne hoida, siis see maagia annab sulle võimaluse seda needust vabastada.

Needuse blokeerija on ka maagia, mida sa võid teha selleks, et ennetada needuse peale panekut. Selle maagiaga lood kaitsekilbi, mille abil ebaõnnestub või nõrgeneb needus, mille keegi soovib sulle peale panna.

Needuse blokeerimise maagia jaoks leia endale kolm veel kasutamata kristalli, milleks on KIASTOLIIT, MUST AHHAAT ja NUUMITE. Need on kristallid, mis on maagia põhikomponendid ja kristallid, mis kannavad endaga kaasas needuse blokeerimise ning vabastamise väge.

Kiastoliit on kristall, millele Maa on andnud väe kaitsta kurja, ebaõnne ja needuslike energiate eest. Kiastoliit on üks tugevamaid ja tõhusamaid kristalle kristallimaailmas, mis suudab tumedate, nähtamatute ning kurjade jõudude vastu võidelda. Kristall, mis kaitseb seda inimest, kes seda kasutab ja kristall, mis aitab vabaks lasta needuse, mis on peale pandud. Kiastoliit suunab needuse tagasi sinna, kust see tuli ehk paneb Karma liikuma tagasi selles suunas, kus keegi teine on sulle halba Karmat loonud?

Must Ahhaat kannab endaga kaasas energiat, mis kaitseb seda, millega see parasjagu kokku puutub ja seega on Musta Ahhaati väga kasulik kasutada enda elu kaitsval eesmärgil. Must Ahhaat aitab kaitsta ennekõike füüsiliste probleemide ja õnnetuste eest. Näiteks kui sinu Auraväljas on needuslikku energiat või keegi on sind ära sõnunud, siis Must Ahhaat ei lase sul õnnetustesse sattuda ning  ei lase ligi terviserikkeid ja vägivalda. Must Ahhaat kaitseb ennekõike füüsilisel tasandil, aidates blokeerida tumedaid jõude, mis võivad elu allakäigule viia.

Nuumite on kristallimaailmas üks tugevamaid kaitsekristalle ja sellel on olemas universaalsed kaitsvad omadused. Nuumite kaitseb sind ebaõnne ja needuse eest. Nuumitel on väga tugev vägi ja kui see kristall tajub ohtlikku energiat, hakkab see kiirelt tööle.

Kõik kolm kristalli teevad selle nimel koostööd, et needust vabaks lasta või selle tekke eest sind kaitsta.

Lisaks neile kolmele kristallile läheb sul vaja musta värvi kotti, kadakamarju, tikke, musta rituaali- & maagiaküünalt ja enda fotot. Foto võiks olla võimalikult väike, selle peal pead sa üksinda olema ja sobib ka portreefoto.

Maagia tegemiseks on kõige õigem aeg Täiskuu, sellele eelnev ja järgnev päev, kahanev kuu või Kuu viimase veerandi loomise päev. Nendel Kuu faasidel läheb see maagia kõige kiiremini teele, kuid sa võid seda teha ka siis, kui sa tunned, et nüüd sa soovid seda teha. Seda maagiat võib teha ka teiste Kuu faaside ajal, ma lihtsalt tõin välja kõige sobilikumad Kuu faasid. Millal täpsemalt mingi kuu faas on, saad sa lugeda SIIT.

MAAGIA TEELE SAATMINE:

1.
Leia enda kodus sobiv koht, kus sa saad maagiat teha ja kus hiljem saab maagiaküünal vähemalt nädal aega järjest põleda. Kui sa oled sobiva koha leidnud, siis saad alustada maagia teele saatmisega.

2. Võta küünal ja aseta see kuumakindla aluse peale, seejärel võta enda foto ja aseta see küünla ette nii, et sa keerad selle foto teise poole. Foto peab jääma lauale nii, et sind ei oleks näha, nähtaval peab olema foto tagumine külg.

3. Võta kõigepealt kätte Kiastoliidi kristall, hoia seda peopesas ja lausu kolm korda järjest maagialauset: "Needus vabanegu, needus saagu blokeeritud". Aseta nüüd Kiastoliit foto peale. Järgmiseks võta kätte Must Ahhaat, lausu uuesti kolm korda maagialauset ja pane seejärel see kristall fotole. Viimaseks võta kätte Nuumite kristall ja korda seda sama. Kui kõik kolm kristalli on fotole asetatud, siis saad maagiaga jätkata.

4. Võta kadakamarjad ja pane täpselt kuus marja kristallide kõrvale. Kadakamarjad muudavad needuse blokeerimise maagia tugevamaks ja edukamaks.

5. Kui marjad on ära pandud, siis võta tikud ja süüta must küünal põlema. Küünalt põlema pannes lausu uuesti kolm korda järjest maagialauset: "Needus vabanegu, needus saagu blokeeritud". Kui küünal on põlema pandud, siis nüüd hakkab maagia aktiviseeruma ja sul tuleb lasta maagial olla omal kohal kuni magamaminekuni.

6. Samal õhtul enne magamaminekut kustuta küünal ja jäta maagia omale kohale. Peale seda tuleb sul iga päev küünalt põletada ja kui küünal on ühel päeval lõpuni põlenud, alles siis võetakse maagia ning pannakse see kokku.

7. Kui on ära küünal põletatud, siis pane musta koti sisse kõigepealt kokku volditult enda foto ja seejärel lisa sinna kristallid koos kadakamarjadega. Nüüd kui maagiakott on kokku pandud tuleb sul 7 järjestikku päeva seda enda voodi all hoida ja peale seda enda koju ära peita. Needuse blokeerimise maagia ei tohi kindlasti olla võõrale silmale nähtaval kohal. See ei ole oluline, kus sa seda maagiakotti hakkad hoidma ja sa võid selle hiljem kolides ka ühest kohast teise viia, peamine on see, et keegi ei näeks sinu maagiat.

Juhul, kui sa soovid ühel päeval maagia vabastada, siis võta maagiakott lahti ja see maagia kohe ka tühistub. Peale seda soovitan foto ära põletada ja kristallid jõevette viia.

Maagiat ei soovita ma lahti võtta enne, kui ebaõnn on sinu elust kadunud, vastasel juhul ei jõua maagia oma tööd ära teha ja sellest ei oleks sul siis ka kasu. Isiklikult ei soovita ma seda maagiat mitte kunagi lahti võtta ja ma leiaksin sellele maagiale spetsiaalse laeka, kus sees seda ja ka hiljem teisi kaitsemaagiaid hoida.

Maagia on nõiduslik protsess, mille kaudu saadetakse soovid teele millegi saavutamiseks. Maagia toimib kõige enam siis, kui sa südamest soovid selle tulemust enda elus näha!