Minu poolt seletatud ja kirjutatud Inglite sõnumid on abiks paljudele inimestele ning mul on suur au saada pidevalt tagasisidet selle kohta, et need aitavad kedagi. Mul on hea meel aidata ja avada nii sinu kui ka teiste inimeste silmi spirituaalse maailma osas. Inglisõnumid on märgid meie enda kaitseinglilt või teistelt lisainglitelt. Numbrid, mis saadetakse sinu teele, need tulevad ja jutustavad sulle loo, juhatavad sind, julgustavad või vahel ka hoiatavad. Igatahes on need sõnumid, mis on saadetud sulle selleks, et sa need enda jaoks ära tõlgendaksid. Tõlgendamata sõnum on kaotsiläinud võimalus. Kui sulle saadetakse Inglite poolt numbritega sõnumeid, siis kindlasti leia enda jaoks aeg, et see sõnum lahti seletada.


Jälitavad märgid? Sa küsid, mis need on? Inglisõnumid ehk salasõnumiga numbrid võivad ka hakata sind jälitama, meeletutes kogustes sinu ette ilmuma. Alguses võib sulle tunduda, et need on täiesti seosetult sinu teele sattunud ja viskavad sulle järjepidevalt ette kõikvõimalikke numbrikombinatsioone. Kui Inglisõnumid jälitavad sind, siis sellel on omakorda oma eriline tähendus ja selle seletan ma su jaoks lahti.

Kui sa näed päeva jooksul täiesti erinevaid numbreid nagu näiteks 10.10, siis peale seda näed kella peal 11.11, samal päeval näed järgmisena 12.12 ning niiviisi terve päeva vältel, vahel isegi nädalate vältel. Neil segadust põhjustavatel numbritel on olemas oma tähendus. Kui sa oled sellises perioodis, kus Inglinumbrid tulevad segamini sinu silmade ette ja sa ei oska neid enda jaoks lahti tõlgendada ehk õigesse konteksti viia, siis tegelikult need ei tulegi sulle teada andma, mis on nende numbrite esialgne tähendus, vaid sellel kõigel on oma tähendus. Kui Inglinumbrid sind jälitavad, siis on see märk spirituaalsest kasvamisest. Sa oled sellises eluperioodis, kus sa avaned spirituaalsele maailmale, kus sinu hing kasvab, õpib ja areneb edasi. See on Ingli- või Inglitepoolne märguanne, et sinu hinges toimuvad muudatused. Selliseid jälitavaid numbreid ei ole sul kasulik minu Inglisõnumite seletuse kaudu tõlgendada vaid sellisel juhul on selle vaid üks sõnum - sa kasvad, sa arened ja nad soovivad, et sa teeksid seda veel, veel ning veel rohkem.

Juhul, kui sa näed ühte konkreetset kombinatsiooni, siis sellel on väga konkreetne tähendus ja selle leiad minu Inglisõnumite seletusest. Kui neid tuleb igalt poolt, erinevaid ja väga suurel määral, siis see viitab Inglite soovile, et sa areneksid edasi.

Kui Inglisõnumid ja märgid sind jälitavad, siis kindlasti tegele sellel perioodil rohkem spirituaalsete teemadega, vii end kristallimaailmasse, leia endale uus kaitsev või õnnetoov kristallitalisman, tegele meditatsiooniga või hari end spirituaalselt ehk näiteks loe minu kirjutatud artikleid. Kui sa tegeled sellel perioodil selliste teemadega, siis sa täidadki tegelikult selle soovi, mida sind valvav Ingel või Inglid sinult selle numbritelaviiniga paluvad. Sinu Inglid annavad nende paljude erinevate numbritekombinatsioonidega sulle märku, et nad on sinu kõrval, nad aitavad sul eluga edasi liikuda ja sinu jaoks on väga õige aeg end edasi arendada. Sa küll arened, kuid nemad vajavad, et sa annaksid selleks arenguks veel lisajõudu läbi füüsiliste tegevuste, mis on seotud spirituaalse maailmaga. Läbi selle, et sa viid end kokku erinevate spirituaalsete teemadega nagu näiteks kristallidega. Nii kiireneb sinu areng ja nemad saavad sinus muudatusi luua.

Kui Inglid soovitavad sul areneda, siis spirituaalselt kiiret arengut toovad Alabasteri, Kassisilma, Seleniidi, Shiva LingamiPhosposideriidi ja Prasioliidi kandmine. Võid neid kristalle hoida enda kodus, enda lähedal või magamistoas olevate Inglikristallide komplektis. Kuid soovitan ühte neist kanda, et Inglid saaksid aidata sul areneda ja sa ise suudaksid õppida.

Kristallid on väga spirituaalsed ja nendega tegelemisel muutud sa ise spirituaalsemaks, arened ning liigud elus vaid edasi. 

Kui Inglisõnumid on sind juba pikka aega jälitanud, aga sa ei ole osanud neid mõista, siis ehk nüüd tõin sulle selguse. Ja nagu ikka tõestuseks - mina ja sina oleme telepaatilises ühenduses!