Kas sa oled täpselt kell 10:01 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella, kellaaeg on täpselt 10:01 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi sulle saatis.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul täpselt sellel samal hetkel teada on vaja. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe ära tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Üritada neid hiljem mõista on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista, mida tähendab Inglitemaailmas kellaaeg 10:01. Selle tähendus kehtib vaid täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei lainele 11:01-le või näiteks 10.10-le. 10:01 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 1001, kui see ilmub sinu ellu mõnes muus kontekstis.

Teosta oma ideed!

Kui Ingel või Inglid saadavad sinu teele Inglisõnumi 1001, siis sellel on üks konkreetne tähendus. See tähendab, et see sama idee või mõte, mille peale sa vahetult enne selle numbri nägemist keskendusid, on väärt teostamist. Sinu kõrval eksisteeriv Ingel motiveerib sind nüüd, et see mõte kuidagi elama panna. Mõtle, mis see on, millele Ingel viitab? Mille peale sa enne selle numbri nägemist keskendusid? Kui sul see meenub, siis tegutse vastavalt sellele ideele.

Inglisõnum 1001 ehk kella peal 10:01 ei jäänud sul lihtsalt juhuslikult silma, vaid sinu pilk pöörati selle poole põhjusega. Inglid otsivad pidevalt võimalusi, et sinuga kontakti saada, kui sa oled nende jaoks avatud. Kui sulle antakse head nõu, siis tasub seda kuulda võtta. Inglitega on nii, et mida rohkem sa üritad nende soovitusi kuulda võtta, seda rohkem nad sind aitama hakkavad.

Lisaks sellele, et sul tuleb enda mõte teostada, tuleb sul seda numbrit nähes ka enda intuitiivset poolt kuulda võtta. 1001 ehk 10:01 on väga tugevalt seotud sinu mõttemaailmaga ja intuitiivsete mõtetega. Kui see number sinu ellu ilmub ja sinu tähelepanu endale haarab, siis analüüsi oma mõtteid. Sinu mõtetes peituvad vastused!

Igatahes on selle numbri ilmumisel vaja sinu poolset aktiivsust, et miski ilus ja hea saaks elus juhtuma hakata. Inglid, kes sulle selle numbri vaateväljale tõid, lihtsalt kinnitavad, et julge edasi liikuda ja tegutseda.

Inglinumbrite paremaks mõistmiseks loo endale Inglipäevik, mis aitab sul Inglite müsteeriumeid lahendada. Lisaks sellele kanna Labradoriiti või Lasuriiti, et õppida lugema märke, mida Inglid sinu teele saadavad.

Loe ka minu teisi Inglisõnumeid SIIT.