Suhted väga olulised, need aitavad meil elus õppida, areneda ja midagi luua. Inimesed on oma loomult sotsiaalsed, selles kehas on meile antud võimalus sotsialiseeruda väga kõrgel tasandil ja see viitabki juba sellele, et see on üks viis, kuidas oma missiooni täita. Paljud suhted ja sidemed teistega on seotud kokkulepetega, mille oleme sõlminud vahetult enne inimese kehasse rändamist. Kui need on juba eelnevalt paika pandud, siis on seda tehtud teatud energia alusel ehk need on täidetud teatud ülesannetega.

Olen eelnevalt kirjutanud erinevates hingedevahelistest kokkulepetest nagu näiteks hingesugulastest, saatusekaaslasest, missiooni hingesugulastest, kaksikleekidest ja paljudest teistest. Erinevaid hingedevahelisi sidemeid on palju ja kõigil neil on oma roll. Ka sina võid olla üks nendest, kes täidab kellegi elus oma rolli. Aitan sul hingedevahelisi sidemeid mõista, kuna see aitab sul enda elus olevatest inimestest paremini aru saada ja nende rolli kas aktsepteerida, austada või lasta neil oma eesmärki täita nii, et sa neid ise ei korrigeeriks. Siis on sul võimalik mõista, kes ja miks on sinu ellu tulnud ning see annab sulle suurema pildi oma elu ja suhete üle.

Liitlashing kuulub hingedevaheliste sidemete sekka. Liitlashinge on sul oma elus väga kerge ära tunda, kui sa jälgid neid märksõnu, mille olen sulle järgnevalt kirja pannud.

LIITLASHING LIHTSALT MÕISTAB SIND

Liitlashing mõistab sind ja jagab sinuga mitmel erineval teemal sama arvamust. Temaga on võimalik juttu ajada nii, et sul tekib tunne, et sa saadki temaga päriselt vestelda. Sa tunned, kuidas sinu mõte jõuab temani väga lihtsalt ja loomulikult.

Liitlashing võib olla sinu elus väga passiivse rolli ja tähtsusega. Ta on keegi, kes ei pea sinu elus pidevalt olema. Te võite aeg-ajalt kohtuda ja infot jagada, te võite olla üksteisest kaua eemal, aga kui te kohtute uuesti, siis on teie vahel teineteisemõistmine.

Liitlashinges on midagi, mis on olemas ka sinus. Mingisugused sarnased iseloomujooned või mõttelaad. Kuid liitlashing ei pea kindlasti tegelema samade hobidega ega tegutsema samal alal ja sama missiooniga, millega sina, ja üldiselt ei tegutsegi. Tal ei pea olema sinuga sarnane kirg, te huvid võivad täielikult erineda. See, mis teid liidab, on mõned sarnased iseloomujooned või teatud eluvaade. See annabki teile võimaluse koos olles teineteist mõista ja vestelda nii, et te mõlemad naudite seda.


Selle hingetüübi kandja võib olla suure tõenäosusega mõni sinu sõber, kellega sa tunned ennast hästi. Näiteks sinu personaalne iluteenindaja, keegi sinu sugulastest või hoopis sinu töökaaslane, kellega on valdavalt hea klapp. Kuid see inimene võib olla ka keegi, keda sa lihtsalt tead mingil põhjusel, ja kui te kohtute, siis teie omavaheline vestlus lihtsalt sujub.

Kui sa ei ole oma liitlashinge väga kaua aega näinud ja kohtad teda taas, olgu sellest möödas kasvõi aasta, siis te jätkate sealt, kust eelmine kord pooleli jäi. Liitlashingede jaoks ei ole aeg oluline, missioon jätkub alati viimasest kohtumisest. Sellepärast sa võidki mõne inimese puhul tunda, et ei ole tõesti vahet, millal te kohtute, sest alati on hea jälle kokku saada.

Selline hingedevaheline side on aga passiivne. See tähendab seda, et liitlashingel ei ole sinu üle väga suurt mõju. Ja ka sinul tema üle. Te võite omavahel jagada nõuandeid, kuid liitlashinged ei lase teineteisel end väga kujundada. Liitlashinge üheks põhilisemaks eesmärgiks on tuua teisele liitlashingele positiivseid emotsioone, rahu või anda aeg-ajalt kinnitust, et keegi on sinuga ühel nõul. See tunne, et keegi teine nõustub sinuga, on südantliigutav ja see viib elus edasi.

 

LIITLASHING ON EKSISTEERINUD KA MÕNES SINU EELMISES ELUS. 

Liitlashing ei ole sinu elus veel väga suurt rolli omanud, kui me räägime elust kui tervikust, mitte sellest praegusest elust, mida sa elad enda tänases inimese kehas. Ehk liitlashing on mõnel määral uus hing sinu eluteel, kuna ta ei ole eksisteerinud väga paljudes sinu eelnevates eludes. Kindel on aga see, et kusagil eelnevalt te sellele sidemele alguse panite.

LIITLASHINGED LOOVAD SINU ÜMBER ÜHE SUURE TUGIGRUPI.

Üldjuhul on inimestel rohkem kui üks liitlashing. Nende arv sõltub inimese enda teekonnast ja sellest, kui palju tal neid hingesid vaja on. Mõnel on neid väga palju, teisel vähem. Liitlashinged annavad inimesele jõudu ja positiivsust. Nad ei taha sinuga konflikti astuda, üldiselt ühtib teil omavahel laiem maailmavaade ja te nõustute erinevate teemadega. Liitlashinged on need, kes toetavad, kui sa vajad tuge ja annavad head nõu, kui te kohtute ja vestlete. Sina oled samamoodi oma liitlashingedele hea motivatsioonikõneleja ja ei soovi temaga konflikti astuda.

LIITLAHINGEDE VAHEL ON VÄGA HUVITAV TELEPAATILINE SIDE

Nendevaheline telepaatiline side ei ole nii tugev, et te oskaks intuitiivselt ära tunnetada, et nüüd on mul vaja teda kohata. See tähendab seda, et kui sul on tegelikult vaja liitlashingega kohtuda, kuna ta suudab sind just antud hetkel aidata, siis sa suudad teda teadlikult üles otsida. Liitlashinged tajuvad telepaatiliselt ja alateadlikult seda, millal on vaja uuesti kokku saada, millal üksteisele enda energiaid jagada, nõu anda ja üleüldse infot edastada. Nad saavad täpselt siis nii-öelda juhuslikult kokku, kui on vaja teineteisele tuge ja positiivsust pakkuda. Siis on mõlemad teineteist nähes õnnelikud ja tunnevad või ütlevad seda, et kohtuti just nii õigel ajal. Tegelikult aga toimus telepaatiline infovahetus, kus anti teineteisele signaal: "On vaja kohtuda ja teineteisele lubatud missioon täita!". Sellepärast võid sa vahel tunda selle inimese puhul, kelle sa oled suutnud liitlashingena ära tuvastada, et ta saabub sinu ette alati nii õigel ajal, ja tegelikult tunneb ka tema samamoodi. Liitlashingede eesmärk on anda positiivset tõuget ajal, mil seda on lihtsalt vaja!

LIITLASHINGEGA ON ALATI HEA KOOS OLLA

Liitlashingedel on alati hea koos aega veeta, nende juures lahkudes jääb südamesse soe tunne. Nende seltsis on üldiselt väga lõbus ja huvitav olla, ning nende juurest ära minnes liigud sa otsemaid oma teiste ülesannete ja teemade juurde. Liitlashingega ollakse hetkes ja temast lahkudes jääb ta kiiresti teiste mõtete varju. Seda kõike sellepärast, et tal on sinu elus passiivne roll, ta täidab selle ära, kui on vaja, ja siis sa peadki edasi liikuma. Kui sinu elus on liitlashing või -hinged, siis ole tänulik, et nad täidavad selles elus sinu teel sellist missiooni - neid on vaja!

Kui sa soovid rohkem teadmisi selle kohta, kes ja miks on sinu elus, milline side on sul ühe või teise inimesega, ja kuidas need on seotud sinu eelmiste eludega, siis võta nende küsimustele vastuste saamiseks kasutusele Preseli. Preseli on kristall, mis aitab sul avada oma tunnetust ja analüüsioskust nendel teemadel, mis on seotud eelmiste eludega ja nendest kaasa võetud hingesidemetega. Preselit hoia enda lähedal, et luua parem tunnetus sind ümbritsevate inimeste suhtes, näiteks enda foto lähedal, et see saaks kaugjuhtimise teel sinu mõtteid avada.

Kui sa suudad tunnetada ja mõista teise inimese energiaid, siis sa ei pea esitama iseendas küsimusi selle kohta, mis võiksid olla tema eesmärgid ja kavatsused sinuga seoses!