Menüü
Ostukorv

APATIIT auguga ovaalne

APATIIT auguga ovaalne EHTED
APATIIT auguga ovaalne
21.70€
Maksudeta: 17.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APATIIT auguga ovaalne
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apatiidi kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Apatiidi kristall aitab õppida, mälu tugevdada, astraalrännakuid läbi viia ja intuitsiooni tugevdada. Seega on Apatiit võimas selgeltnägemiskristall, mis aitab sul enda intuitiivseid võimeid tugevamaks muuta.

ERINEVAD KUJUD TALISMANIL

Erinevad kujud annavad kristalli enda omadustele veel lisajõudu juurde, ja see, milline kuju sulle kõige enam sümpatiseerib, annab tegelikult vihje selle kohta, millist jõudu on sinu ellu täna kõige enam vaja.

Leht / ovaalne - tasakaalu ellu toomine, tasakaalu soovimine, asjad on tasakaalust väljas ja on soov seda muuta.

APATIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Apatiit suurendab visioone, mõttetegevust, arendab fantaasiat, suurendab fantaseerimist, ettekujutusi ja kujutlusvõimet. Võimas kujutlusvõime toob kasu väga paljudel erialadel, nagu näiteks kirjanikele, näitlejatele, lauljatele jne.

- Apatiidil on oskus sind aidata, kui sa soovid spirituaalselt areneda. See on kristall, mis suudab sinu energiate tajumist tugevamaks muuta. See annab sulle ka võimaluse õppida pendlit paremini käsitlema ja erinevate esemetega ennustada. Apatiit avab sinu meeled ennustamisel kaartide ja Ruunide tõlgendamise jaoks.

- Soovitan sul Apatiiti kanda koos Lasuriidi või Sodaliidiga, kui sa soovid ennustamist õppida.

- See on kristall, mis avab sinu meeled Astraalrännaku jaoks, aidates sul kogeda ja näha visioone läbi une. Apatiit on kasulik unenägude tõlgendamise juures. See avab sind unenägusi analüüsima ja enda ellu nende märkide sobitamisele.

- Kristall, mis aitab sul pidevalt probleemidele lahendusi leida loomingulisel viisil, aidates sul mõista, milline lahendus oleks hetkel käimasoleva probleemi lahendamiseks sinu jaoks kõige kasulikum.

- Apatiit on kristall, mida kasutatakse õpinguteks ja enda arendamiseks. See on kristall, mis aitab sul keskenduda, aidates sul fakte meelde jätta ja tugevdades ka sinu soovi uut informatsiooni omastada. Sobib igas eas inimesele, kes vähegi soovib end targemaks muuta või kes peab meeletult palju fakte meelde jätma.

- Tööedukristall neile, kes töötavad konsultandina või nõustajana. Sellel ei ole vahet, mis teemat sinu töö käsitleb, kasulik on see kristall sulle igal juhul. Apatiit aitab sul enda tööd hästi teha ja nii, et teised inimesed naudiksid sinuga vestlemist. Peale selle on see ka materiaalse edu kristall just sellel erialal töötavatele inimestele.

- Apatiidi pikaajaline kandmine aitab avada selgeltnägemise erinevaid andeid, eriti just selgeltkuulmise annet,  toob edu ennustamisesse.

- Apatiit suurendab teadlikkust ja oskust luua kontakti nähtamatu maailmaga. Apatiidil on oskus sind kokku viia enda peaingli ehk Kaitseingliga, aidates sul tema poolt saadetud märke tõlgendama asuda. Apatiit suurendab sinu enda Auravälja ja annab sellele vajaliku energia, mis aitab sul peaingli sõnumeid kuulda võtta. Apatiit aitab sul Inglite poolt kingitud võimalusi ära realiseerida. Kui Inglid saadavad sinu eluteele pidevalt Inglisõnumeid ehk numbrikombinatsioone, siis Inglid soovivad sind aidata. Apatiiti kandes aitab see Inglitel oma tööd paremini ja edukamalt teha. See on kristall, mis aitab sul ise intuitiivselt jõuda selleni, mida Inglid paluvad sul teha. Apatiit aitab Ingleid ka paremini mõista.

- Kui kanda Apatiidi talismani koos Angeliidiga, siis need kaks kristalli aitavad sinu enda Ingliga või teejuhiga veel paremat kontakti saada - et tema kuuleks sind ja vastupidi.

- Aitab kontakti saavutada hingedega ja kadunud lähedastega.

- Apatiit aitab õppida, tugevdab faktipõhist mälu, suurendab analüüsioskust ja kiirendab reaktsiooni.

- Apatiit aitab sul aktsepteerida iseennast täpselt sellisena, nagu sind on loodud, aidates üle saada kompleksidest ja madalast enesehinnangust.

- Suurendab elujõudu ja soovi oma elu paremaks muuta. Kandke Apatiiti, et võimendada tuleviku peale mõtlemist, selle ettekujutamist ja oma ellu heade asjade kutsumist. Apatiit aitab mõelda positiivselt ja keskenduda mõnele konkreetsele soovile, mida soovitakse tulevikus enda elus näha või korda saata. Kui inimene keskendub millelegi konkreetsele ja usub sellesse, siis suure tõenäosusega tuleb see asi tema ellu.

- Apatiit on ennekõike nende inimeste jaoks, kes otsivad endale kristallist kaaslast, mis aitaks tal enda toitumisharjumusi muuta. Apatiiti kanna selleks, et see aitaks sul tervislikum olla ning enda keha jaoks tervislikumaid toidu valikuid teha.

- Kindlasti kanna seda siis, kui sa endale poest lähed sisseoste tegema. Apatiit aitab sul valida õigeid toiduaineid, kus on vähem keemiat ja säilitusaineid. See on kristall, mis tugevdab sinu intuitsiooni ja läbi selle aitab sul alateadlikult õigeid valikuid teha.

- Apatiidi kandmine aitab ohjeldada näljatunnet ja on kasulik dieedipidamisel.

- Kanna Apatiiti selleks, et enda toitumist tervislikumaks muuta ja motiveerida end tervislikum olema. Apatiit on üks tugevamaid dieedipidamise ja tervislikke eluviise soodustavaid kristalle. Apatiit suurendab isu tervisliku toidu järele ja blokeerib isusid selliste toitude vastu, mis on sinu kehale kahjulikud. See on kristall, mis aitab sul teadlikke valikuid teha ja oma keha eest paremini hoolt kanda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Apatiit on väga kasulik tervenduskristall, kui esinevad mäluprobleemid ja hajameelsus kimbutab. Apatiit aitab kaasa mõttetegevusele ja eriliselt kasulik on see kristall neile, kes on vanemas eas ning soovivad oma mõistust ning mälu erksana hoida. Apatiit aitab samamoodi ka väikeseid lapsi.

- See on kristall, mis turgutab immuunsüsteemi ja on kasulik väga nõrga immuunsusega inimestele.

- Apatiit on väga hea kristall valude vaigistamiseks ja seda on sellisel puhul kasulik kanda talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas.

- Aitab lahti saada pidevast süütundest millegi ees, aitab iseenda keha rohkem tundma õppida ja toob paremat mõistmist ühe või teise terviseprobleemi tagamaade suhtes. Aitab iseenda kehas tuvastada haigusekolde ja mõista, mida tuleb selle tervendamiseks teha. Apatiit on siiski intuitsiooni edendav kristall ja see aitab tervisealast intuitsiooni eriti hästi teravdada.

- Apatiit on liigesevalude tervendaja ja kui sinu liigesed on tundlikud ning nõrgad, siis on kasulik kanda Apatiiti senikaua, kuni valud ära kaovad. Kristall, mida kasutatakse põlvevalu leevendamiseks. Soovitan sul läbi lugeda minu ühe artikli, kus ma kirjutasin, miks üldse jalad valutavad, leiad selle SIIT.

- Apatiiti kasutatakse näljatunde leevendamiseks ja on hea kristall dieedipidamiseks. Kristall, mis aitab sul liigsöömisest lahti saada ja ülimalt kasulik neile, kes ei suuda enda isusid kontrollida. Apatiit on dieedipidamiseks sobiv kristall. Kristall, mis aitab parandada oskust endale toidumenüüd valida. Apatiit muudab inimese tervislikumaks toitujaks, tekitades isusid taimede suhtes. Sobib neile, kes soovivad šokolaadi- ja teiste maiuste sõltuvusest vabaneda. Apatiit aitab sul enda iseloomu kasvatada, aidates sul luua enda jaoks piiranguid nii, et sa nendest üle ei astuks.

KROONTŠAKRA

Apatiit on kristall, mis tervendab, aktiveerib ja puhastab seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat. Apatiidil on oskus vabastada sinu sees olevat segadusetunnet. Apatiit aitab Kroontšakras olevaid energiad ilusasti tööle panna, viies Kroontšakrast välja kahjulikke energiaid ja asendades need energiad positiivse väega, mis viib selle Tšakra õiges suunas liikuma. Väga kasulik Kroontšakra tervendaja, kui see Tšakra on väga kinni.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Apatiit kõige enam KALASIDKAKSIKUTELE toob head tööalast edu ning head enesekontrolli.

Kaladel aitab Apatiit loogiliselt mõelda, parandades Kalade analüütilist meelt. Heaks kristalliks materiaalse õnne tagamiseks, aidates Kalade esindajal leida häid lahendusi iseenda jaoks. Suurendades intuitsiooni justnimelt tööalaselt, ärialaliselt ja majanduslikult. Apatiit toob rahaõnne ja küllust Kalade ellu.

Kaksikutel tugevdab Apatiit intuitsiooni, aitab spirituaalselt areneda ja kasvada. See on selgelttajumise kristall, millega on võimalik Kaksikul enda spirituaalseid võimeid edendada. Apatiit aitab õigeid valikuid teha ja on Kaksikutele toeks igal eluhetkel.

NUMEROLOOGIA

Apatiit on 10. kuupäeval sündinute õnnekristall. Apatiidis on olemas see vägi, mida 10. kuupäeval sündinu vajab. Apatiit aitab mõista seda, kuhu tuleks elus edasi liikuda, see aitab kiirelt erinevaid segaseid olukordi ära lahendada ja endas neid lahti mõtestada. Apatiit suurendab 10. kuupäeval sündinu õnnetunnet, toob head energiate liikumist ja aitab edukas olla. Apatiit leevendab 10. kuupäeval sündinu stressi, närvilisust ja aitab kiireid ja häid elumuudatusi ette võtta.

Apatiiti võiks 10. kuupäeval sündinu kanda ajal, kus on kõige enam selle kristalli tuge ja väge vaja.

Apatiiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendli eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,7*0,6 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.40€
Maksudeta:10.16€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
25.20€
Maksudeta:20.65€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib krist..
9.00€
Maksudeta:7.38€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
SEITSE TŠAKRAT on viiruk, mis aitab tervendada korraga seitset Tšakrat. Inimese Auraväljas on seitse peamist Tšakrat, milleks on Juurtšarka, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
13.20€
Maksudeta:10.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.