Menüü
Ostukorv

KÜANIIT auguga piklik

KÜANIIT auguga piklik EHTED
KÜANIIT auguga piklik EHTED
KÜANIIT auguga piklik EHTED
KÜANIIT auguga piklik EHTED
KÜANIIT auguga piklik
49.00€
Maksudeta: 40.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KÜANIIT auguga piklik

Pilt on illustreeriv. Ripats ei sisalda kaelavõru ega Sinise Ahhaadi viilu.

KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armastusekanalid.

Küaniit on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinevaid värviliike veel, aga sinine Küaniit on kristalliteraapias kõige enimlevinud ja enimkasutatavamaid kristalle. Tavalise sinise Küaniidi teine nimetus on Indigo Küaniit. Küaniidi põhiliseks omaduseks on muuta inimest intuitiivsemaks ja selles on ka vastav energia, mis kutsub inimese kaitseingleid ligi. 


Küaniit on spirituaalse tee ja värava looja. See on kristall, millel on oskus luua sulle teekond selleni, millest sa unistad ja mis on senimaani sulle kättesaamatu olnud. Seda kantakse ja kasutatakse hingedevaheliseks suhtlemiseks. Küaniit loob näiteks ka oskuse minna astraalrännakusse ja kogeda seni kogenematut.

Küaniit on selgeltnägijate, selgelttajujate, selgelttundjate, selgeltkuuljate ja automaatkirjutus oskustega inimeste edukristall. See toob sellises valdkonnas head õnne ja edukust. 

Küaniidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kristall, mis avab oskuse minevikku mäletada. Sellist mineviku, mis on seotud sinu eelmiste eludega. Küaniit on väga spirituaalsete omadustega kristall, mis avab sind eelmiste elude mäletamiseks ja hingede nägemiseks.

- Kanna Küaniiti, kui sa soovid intuitiivsemaks muutuda, tõsta enda spirituaalsust, arendada energiate tunnetamist, õppida iseendale ennustamist, näha Aurakehasid, näha Ingleid ja õppida nendega suhtlema. Kanna seda kristalli ka selleks, et unenägusid esile kutsuda ja prohvetlikke visioone saada. 

- Kanna Küaniiti koos teiste Inglikristallidega, et veelgi võimsamaks muuta iseenda ja Inglite vahelist kontakti. Üheks heaks kristalliks, mis Küaniidi kõrvale sobib, on Ioliit ja teiseks Ingli Aura

- See on kristall, mis aitab sul end vabalt väljendada ja teiste inimestega tuttavaks saada, õpetades sind sotsialiseeruma ja end positiivselt väljendama. 

- Küaniit on kristall, mis aitab sul olla sina ise, hoolimata sellest, mida teised sinust ja sinu tegemistest arvavad. See on iseseisvusekristall, mis aitab sul teiste arvamusest mitte välja teha. Kanna Küaniidi kristalli koos Tiigrisilmaga, kui sa soovid veelgi rohkem enesekindlamaks ja otsusekindlamaks muutuda. Küaniit õpetab ainulaadne ja eriline olema.

- Küaniit on kristall, mis suurendab lojaalsust, ustavust, austust ja heatahtlikkust. See on kristall, mis õpetab sulle selliseid väärtuslikke omadusi. Need on tegelikult omadused, mida me ühel päeval peame nii ehk naa kõik ära õppima. Seda loomulikult selleks, et me saaksime enda elus kõrgemale tasemele minna. Need omadused avavad külluse- ja armastusekanalid. 

- Indigohingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitab tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada. Neid kristalle võiks Indigohing koos kanda või kasutada, kui ta on langenud stressi ja masendusse. Indigohingede melanhoolse mõttemaailma kohta saad edasi lugeda SIIT.

- Küaniit aitab luua paremat karmat, aidates mõista, kus sa võisid vea teha ja mida sa peaksid tegema, et endale õnne ligi tõmmata. 

- Küaniit loob telepaatia, aktiveerib Südametšakra tingimusteta armastuseks ja telepaatiaks. Küaniidil on veel selline võimas oskus, et see suudab sõnumeid telepaatiliselt Universumisse saata, mis tähendab seda, et kui sinu Kaksikleek elab tegelikult täna teisel pool maailma, siis Universum loob teie vahel kontakti. Kristallid on nagu energiasillad, mis aitavad hoida energiad meie Universumis aktiivsena. Seega ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks sinu ja tema kohtumisele mitte kaasa aidata. Kanna Küaniiti kaelas ja aktiveeri telepaatia. Enne kandma hakkamist hoia Küaniiti korra enda peopesas, sule silmad, keskendu sellele, et soovid enda Kaksikleegiga telepaatilist ühendust luua ning seejärel asu seda kandma.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Pearinglus, peavalud, silmanärvihaigused, põskkoopapõletik, põskkoopanõrkus. Neid haigusseisundeid tervendab Küaniit vaid juhul, kui seda kõrvarõngastena kanda. 

- Küaniit aitab enesehävituslikust käitumisviisist lahti saada. Küaniit aitab sul märgata, kus sa vea enda tervises teed. Mida sa valesti teed, mis on see harjumus, mis viib sinu tervise allamäge. 

KROONTŠAKRA, KOLMAS SILM JA KURGUTŠAKRA

Küaniit on suhtlemisprobleeme tervendava toimega, aidates julgustada suhtlemist ja sotsialiseerumist. See on see, mida Küaniit annab Kurgutšakrale. Seejärel tervendab Küaniit Kolmandat Silma, aidates intuitsioonil tööle asuda. Kui Kolmas Silm on tervendatud, siis avab see tee Ingliteni. Kroontšakra on see kanal, mille kaudu me võtame Inglite poolt saadetud informatsiooni vastu.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Küaniit kõige enam KALASID ja SÕNNE. Mõlemal sodiaagil aitab Küaniit enda intuitsiooni ja spirituaalset energiat tõsta. 

Küaniit on Sõnni jaoks spirituaalsel tasandil väga oluline kristall. Küaniit aitab Sõnnil intuitsiooni tugevamaks arendada, aidates Kolmandal Silmal aktiveeruda ja ettevägelikkust suurendada. Küaniit avab Sõnnis oskuse energiaid tajuda ja iseennast paremini tunnetada. See kristall aitab Sõnnil tajuda, mis on õige ja mis vale ning suunab teda minema alati endale õiges ja kasulikus suunas. Loe artiklit Sõnni sõpruse kohta SIIT.

ASTROLOOGIA

Üks põnev fakt Küaniidi kohta on veel ka see, et Küaniit on tulevaste Vee-Jäneste õnnekristalliks, kes sünnivad tulevikus 2023. ja 2024. aastal. Küaniit toob nendele Jänestele terve elu vältel head õnne ja kaitset. Küaniit on ka nende Rottide kristall, kes sünnivad Vee-Roti aastal 2032 ja 2033. Seega Küaniit on väga suuresti ka tulevikukristall.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia põhiselt on Küaniit hädavajalik kristall neile, kes on sündinud elutee number 4 all. Seda selleks, et need inimesed suudaksid enda intuitsioonil lasta arendada. Number 4 on küllaltki materialistlik ja liigselt loogilise mõttemaailmaga, mis pärsib tema spirituaalset arengut. Küaniit on see, mis aitab sellisest probleemist lahti saada ja tugevdab tema intuitsiooni.

Küaniiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Seedripuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3x1x0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustav..
30.40€
Maksudeta:24.92€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
30.70€
Maksudeta:25.16€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
30.70€
Maksudeta:25.16€
La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loova..
3.80€
Maksudeta:3.11€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
5.90€
Maksudeta:4.84€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
ROOSIPUU on väga väärtuslik puu, mis kasvab Brasiilia vihmametsades, Indias, Austraalias ja Tais. Selle puu värv on punane ja see lõhnab v..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.