Menüü
Ostukorv

OCELOTI JASPIS auguga

OCELOTI JASPIS auguga EHTED
OCELOTI JASPIS auguga EHTED
OCELOTI JASPIS auguga EHTED
OCELOTI JASPIS auguga EHTED
OCELOTI JASPIS auguga
15.20€
Maksudeta: 12.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OCELOTI JASPIS auguga

Pilt on illustreeriv. Oceloti Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.

OCELOTI JASPIS sümboliseerib väge ja võimu ning seda tingimusteta armastuse najal, aidates sul jõuda väekasse seisu, ilma, et sa käiksid selle energiaga teistest üle. See on imeilusat energiat sisaldav kristall, mis aitab sul hingeliselt harmooniasse ja tasakaalu liikuda.

Oceloti Jaspis on ülim armastusekristall ja sobib eriti neile, kes on oma loomuselt ambitsioonikad. Oceloti Jaspis ei lase sul hüljata enda lähedasi, armastatud inimesi kui tegutsed enda unistuse täideviimise nimel. See aitab sul hoida suhteid ka siis, kui oled ise piisavalt tegus ja hõivatud enda unistusi täitma. Selleks kanna Oceloti Jaspist koos Serafiniidiga. See ei lase sinu suhetel taanduda ning haihtuda, hoides sind kontaktis elu endaga ning eelkõige nende inimestega, kellele kuulub sinu süda ning kes ka sind armastavad. Oceloti Jaspise puhul on siiski tegemist tingimusteta armastuse kristalliga. 

Oceloti Jaspis on seotud otseloti hingetootemiga ja seega on see abiks sulle kui sa liigud tingimusteta armastusse. Liikudes sinna, armastad sa kõike ja kõiki. Kuid sinu eluteele võib sattuda ka neid inimesi, kes ei tohiks sinu elus olla. Seega on see ka suurepärane kaitsekristall, aidates sul mõista, kellele enda südant kinkida ja kelle eest seda kaitsta. Selleks, et Oceloti Jaspis suudaks selle väe sinus esile tõsta, ole nii armas ja ühenda Oceloti Jaspise kristallienergia Hüpersteeniga. Nende kahe kombinatsioon aitab sul teha õigeid valikuid ning seda eelkõige suhetealaselt, andes sulle selgelt teada jah ja ei vastuse, mida sul on inimeste puhul vaja.

Oceloti Jaspis kaitseb lisaks ka ebaõnne eest, mis suundub otse inimese tervisesse. Kui Juurtšakra saab kahjustatud, võib inimese tervis päeva pealt kokku kukkuda. Kõik võib hakata liikuma allamäge ja kerkib esile küsimus: "Millega olen ma ära teeninud sellise ebaõnne?". Tegemist võib olla Juurtšakra lagunemisega, mille Oceloti Jaspis aitab blokeerida, et lagunemine edasi ei toimuks. See kinnitab Juurtšakra energia omale kohale tagasi ja annab võimaluse ka teistel Tšakratel sellest laastavast energiast taastuda. Selle tulemusena hakkab elus kõik kiiresti taas korda saama. Tegemist on siiski 5D-energiakristalliga, mis tähendab seda, et selle vägi on võimas ja toime kiire. 

Oceloti Jaspis on saanud enda nime kauni kaslase, otseloti käest. Tegemist on Maajumalanna poolt loodud imekauni ja graatsilise loomaga. Nii nagu on võimas tema välimus, on sama võimas välimus ka Oceloti kristallil. Mul on ülimalt hea meel, et selle kristalli avastaja pani selle nime just otseloti järgi. Oleksin ilmselt seda sama teinud, kui see kristall oleks minu avastada olnud. Seda enam tunnen, et õiged inimesed tegelevad kristallide otsimisega, kaevandamisega ja nende füüsilisel kujul meie eludesse toomisega.

Oceloti Jaspis on üks värskemaid tulijaid Eesti turule ja eelkõige LA TENE'sse. Olen nii suur kristalliarmastaja, et minu missiooniks on kogu Eesti kristalliväega täita. Meil kõigil läheb vaja kristalle, nii Sinul kui minul. Need aitavad meil kõigil spirituaalselt kasvada. Olen alati olnud positiivselt enesekeskne. Kui mind ümbritsvad terved inimesed, siis me võidame sellest kõik. Naudin täielikult spirituaalses energias olevaid inimesi. Te olete täielikult minu inimesed. Kui te tervenete ja muutute minuga koos spirituaalselt võimekaks, siis meil on, mida jagada - enda imeilusat elu! 

Olen aastaid ringi reisinud ja kristallide spirituaalsel avastamisel olnud. Nii võimas on kohata inimesi, kes hingega enda tööd teevad. Mida ma ilmselgelt tööks ei nimetaks, kuna mis saab olla imelisem kui olla osa spirituaalsusest ja loodusest.

Oceloti energia juurde tulles, aitan sul mõista selle ülivõimsa kristalli salapära, selle väge ja tõlkida ära selle müstiline pool. Oceloti Jaspisesse pole võimalik mitte armuda. Selle energiasse lihtsalt sukeldud ja jääd, kuna see on lihtsalt nii vägevalt võimas!

Oceloti Jaspisele tuleb aega anda, kuna eelkõige tervendab see ära sinu varjukülje. Oceloti Jaspise ja teiste haruldasemate kristallide puhul on vaja eelkõige eeltööd energeetiliselt iseendaga teha. Mida mina näen ja tajun Oceloti Jaspist meditatsioonis kasutades, et see väge vajaks Ametüsti kandmist eelnevalt või sellega koos. Lisaks aitab Oceloti Jaspisel kiiremini tööle asuda, kui täidad enda kodu Ametüst geoodidega. Soovitan sul igasse enda kodus olevasse tuppa vähemalt üks Ametüst geood asetada ning Oceloti Jaspist kanda paralleelselt koos Ametüstiga. Need energiad hakkavad siis kõige edukamalt tööle. Ametüst aitab tervendada sinu varjukülgi, et Oceloti Jaspie energia saaks aktiveeruda. Need sobivad juba värvispektrite järgi nii ilusti kokku. Roheline ja lilla oma energiaomaduste poolest teevad ülimat komplimenti üksteisele. Üks Südametšakrale ja teine Kroontšakrale. Aidates sul väekaks muutuda ilma negatiivse egoismita, mis on nii toksiline, et halb hakkab lausa sellisest energiast, kui olla kellegiga koos, kes omab negatiivset egoismi. Positiivne ego on tervislik ego - jäta see endale terveks eluks meelde!

OCELOTI JASPISE kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Oceloti Jaspis suurendab sinu enesekaitsemehhanismi ehk ego tunnetust õiges kohas ja aitab sul õigel ajal olla ka tolereeriv, armastav ning aktsepteeriv. See loob täieliku idülli sinu hingeellu. Ja mõtle, kui tore ning hea on osata õigel ajal jalga maha panna ning teisel hetkel armastusega kõigesse suhtuda. Teades, et sa teed õige valiku inimeste, iseenda ja kõige suhtes.

- Oceloti Jaspis avab sinu kireenergia, aktiveerides ka Sakraaltšakra, aga selleks on sul vaja kanda selle kauni väeka kristalliga koos Bretšastunud Jaspisega, mis on ülim varjukülgede tervendaja Sakraaltšakra jaoks. Eriti hea kombinatsioon oleks kanda Ametüsti, Oceloti Jaspist ja Bretšastunud Jaspist koos ning neid puhastada ning aktiveerida igal õhtul enne magama minekut Kookose või Nag Champa viirukiga. Eeterlikest õlidest valiksin Vetiveri, teades, et see sobib nende kõikide kristallide aktiveerimiseks. Vetiveri lisa kasvõi enda juuste sisse paar tilka, kui sa neid kristalle kannad. Või kasuta eeterlike õlide roll-on`i, milles Vetiveri sees on. Olen loonud enda brändis LA TENE' s sellise tervendaja, selle leiad SIIT.

- Oceloti Jaspis aitab sul tervislikult elada ja toituda, mis on sinu tšakrate ülimaks tervenduseallikaks. Värske taimne toit on meie kehale ülimalt vajalik, ära seda ära unusta. Kõike, mida sa sööd, mõjutab sinu energiat. Oceloti Jaspis aitab sul ühendust saada taimedega, nii nagu Kambaba Jaspis - mis õpetab inimesele taimi tundma ja on üks veganluse numer üks kristallidest. Näiteks, kui sa oled vegan või soovid enda elustiili veganluse põhjal üles ehitada, siis see aitab sind väga palju. Sellisel juhul ma kannaksin sinu asemel Kambaba Jaspist Oceloti Jaspisega koos, et liikuda tervislikult nii ilusasse elustiili nagu on veganlus. Ma armastan vegantoite, veel rohkem ma näen ilu ja võlu kõigis, kes on selle sammu enda elus teinud. Täielik austus nende inimeste suhtes kuulub minu südames! Olgu see maailma ja looduse päästja - eelkõige enda tervise päästja siin naaberkülas minu kõrval või hoopis kaugel suurlinnas. Austan inimeste tervislike valikuid, minu silmis austus teie vastu tõuseb kardinaalselt õhku, kui te tervendate end. Minu missioon saab tuule tiibadesse ning eelkõige saate sellest ise nii palju kasu. Kogu maailm saab!

SODIAAK

Oceloti Jaspis on kõikidele tähtkujudele kandmiseks, ma ei suuda ega näe kosmilst pilti selle kohta, et teatud päikesemärki see toetaks rohkem kui teine. Asi ei ole selles, et ma ei suuda ligi pääseda spirituaalsele Da Vinci koodidile, vastupidi - see on hoopis märk selle kohta, et see sobib kõikidele, kes sellega kontakti leiavad. Seega kõik te kaunid päiksemärgid - kandke Oceloti Jaspist aga suure rõõmuga! 

Lae Oceloti Jaspist Püriit geoodil ning puhasta vähemalt korra kuus Patšuli rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus on ca 3x2,5x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
OCELOTI JASPIS sümboliseerib väge ja võimu ning seda tingimusteta armastuse najal, aidates sul jõuda väekasse seisu, ilma, et sa käiksid selle en..
94.50€
Maksudeta:77.46€
OCELOTI JASPIS sümboliseerib väge ja võimu ning seda tingimusteta armastuse najal, aidates sul jõuda väekasse seisu, ilma, et sa käiksid selle en..
102.50€
Maksudeta:84.01€
OCELOTI JASPIS sümboliseerib väge ja võimu ning seda tingimusteta armastuse najal, aidates sul jõuda väekasse seisu, ilma, et sa käiksid selle en..
84.50€
Maksudeta:69.26€
OCELOTI JASPIS sümboliseerib väge ja võimu ning seda tingimusteta armastuse najal, aidates sul jõuda väekasse seisu, ilma, et sa käiksid selle en..
112.50€
Maksudeta:92.21€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
6.80€
Maksudeta:5.57€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Pilt on illustreeriv. Maligano Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga krista..
15.10€
Maksudeta:12.38€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
30.70€
Maksudeta:25.16€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spiritua..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.