Menüü
Ostukorv

PIEMONIIT auguga

PIEMONIIT auguga EHTED
PIEMONIIT auguga EHTED
PIEMONIIT auguga EHTED
PIEMONIIT auguga EHTED
PIEMONIIT auguga
20.90€
Maksudeta: 17.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIEMONIIT auguga

PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energia omadusteks on õpetada inimesi armastama ja armastust vastu võtma. Piemoniidi peamiseks leiukohaks maailmas on Ameerika, täpsemini New-Mexico piirkond. Piemoniit on üks Epidoodi liikidest, mis omakorda koosneb ka Kvartsist.

Piemoniit on üks minu uusimaid avastusi ja selle kristalliga teen ma hetkel väga tihedalt koostööd, seda sellepärast, et tajuda, mida see kristall endast välja annab. Kõik kristallid, millest ma teile räägin ja mida ma energiapõhiselt teile tõlgendan, nende kristallidega olen ma tööd teinud. Vastasel juhul ma ei saaks rääkida sellest, mida nad sulle pakkuda suudavad, kui ma ise ei ole nende energiat kasutanud. Piemoniidi energiast on väga palju armastust ja võib isegi öelda seda, et selles on armastust, mis aitab tervendada inimese hingesügavuses olevaid probleeme. Selliseid probleeme, mille oled kaasa võtnud enda eelmiste eludega. Seega, see on kristall, mis aitab tervendada põhjendamatuid emotsionaalseid probleeme, mis ei ole tekkinud sulle selles elus.

PIEMONIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Piemoniit on täisväärtuslik armastuse kristall, mis on küllaltki multifunktsionaalse toimega. Kui sa soovid ühte väga kompakset kristalli, siis selleks võib olla just Piemoniit. Pea meeles seda, et kui sa soovid, et kristall sinuga töötaks, siis see peab sulle visuaalselt meeldima. Seega, kui meeldib, siis töötab.

- Kui sa soovid kristalle Kaksikhingega kohtumiseks, siis selleks on sul võimalus kristallidelt tuge saada. Soovitan sul kanda Piemoniidi kristalli koos Que Sera kristalliga. Nende kahe kristalli kombinatsioon avab sinu Südametšakras oskuse Kaksikhinge ellu kutsuda ja tema ellu saabumiseks iseenda sees vajalikud korrektuurid eelnevalt ära teha.

- Piemoniit on kolme energia astmega kristall, mis tähendab seda, et seda kristalli peab võimalikult kaua järjest endaga kandma. See ei ole kristall, mida ühel päeval kannad ja teisel päeval mitte. Kui sa selle kristalli valid, siis kanna seda mitu kuud järjest ja lõpeta selle kandmine siis, kui sa tunned, et sa ei soovi seda endale enam külge panna.

Seda kõike sellepärast, et Piemoniit aitab tervendada sinu Südametšakra energiakanalit ja Piemoniit teeb seda järk-järgult, avades erinevaid probleeme sinu sees, tervendades neid ning seejärel asendades probleemid armastuse õnnega.

Esimene samm:

Piemoniit hakkab esmalt lahti arutama sinu eelmiste elude Südametšakra probleeme, tervendades neid, andes sulle mõista sinu armastuse karmat ning näidates sulle ette seda, kuidas sa saaksid sügaval sisimas olevatele probleemidele lahendust tuua. Viies sind alateadlikult neid lahendama ja enda seest vabastama. Seega esimeseks Piemoniidi sammuks on sinu minevikuga lõpparvete tegemine ja sellise minevikuga, mida sa tänases elus ei mäleta.

Teine samm:

Nüüd, kus Piemoniit on lahendanud ära sinu sisemised emotsionaalsed probleemid, hakkab see kristall looma uut energiat Südametšakrale. Sellist energiat, mis hakkab õnne tootma. Sellel hetkel sa peaksid tundma rahu enda sees ja elu peaks muutuma kuidagi õnnelikumaks sinu jaoks.

Kolmas samm:

Kui teine samm on Piemoniidi poolt tehtud, peaksid sa hakkama tundma õnne ning sa oled armastuse ning erinevate tundeelu teemade suhtes optimistlik. See on märk sellest, et Piemoniit hakkab energiat looma, mis jääb sinu armastuse õnneks. Ehk see hakkab armastust sinu ellu kutsuma. Kui kolmas samm on tehtud, siis Piemoniit hakkab kõike ülejäänud häid elemente sinu ellu ligi tõmbama, mis ma siia alla poole olen kirja pannud.

See, kui palju kulub kõikide nende kolme sammu tegemiseks aega, see on inimestel individuaalne. Mõne inimese puhul hakkab Piemoniit kolmandat sammu seadma paari nädalaga, mõnel paari kuuga.

- Piemoniit õpetab sulle seda, et sa pead aktsepteerima sellist elu, mida sulle antud on ehk Piemoniit õpetab elu väärtustama ning mitte sellele alla andma. Kui sul on selline elu, siis on sulle see antud suurema põhjusega, sinu kohustus on seda elu elada.

- Õpetab positiivset ellusuhtumist ja see on kristall, mis ei lase tekkida armukadedusel ning vihal. Eriti sellisel vihal, mis on seotud armastusega. Piemoniit takistab armastusest vihkamiseni jõudmist ja kui sa vihkad täna kedagi, keda sa kunagi armastasid, siis Piemoniit aitab sellest vabaks lasta.

- Piemoniit aitab sul õppida armastama, aidates sul avada enda Südametšakra ning lubades teisel poolel end armastada. Paljudel inimestel on see probleem, et nad ei suuda lasta end näiteks füüsiliselt armastada ehk nad ei lase enda lähedale inimesi. Piemoniit on see, mis avab sind.

- See on üks hingesugulase leidmise kristallidest, mis aitab sul leida üles selle "õige" hinge. Piemoniit aitab sul mõista, milline side sul kellega on ja õpetab sul tegema õigeid valikuid.

- Piemoniit õpetab sind märkama, mis tähendab seda, et Piemoniit aitab sul olla tolerantsem, armastavam, hoolitsevam, romantilisem, kaastundlikum ja sõbralikum.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Piemoniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Piemoniit aitab verd puhastada, aidates kehasse signaale anda, et keha loovutaks mürkaineid.

- Tervendab südamega seotud haigusi, mis on emotsionaalsel tasandil. Piemoniit on nende sümptomite jaoks, millele füüsilist probleemi ei eksisteeri. Näiteks pidevalt on rinnus valu, kuid arsti juures käies on kõik korras ja füüsilisi probleeme ei ilmne. Piemoniit tegeleb südame piirkonnas olevate emotsionaalsete haigustega ja sümptomitega.

SÜDAMETŠAKRA

Piemoniit on väga tugeva toimega Südametšakra kristall, mis aitab väga kaugeid mineviku haavu tervendada, mille oled sa endale eelmiste eludega kogunud. See on kristall, mida kasutatakse eelmiste elude tervendamiseks ja karma mõistmiseks.
 
SODIAAK

Tähemärgilt on Piemoniit kõige kiirema toimega nende jaoks, kes on sündinud JÄÄRA sodiaagi all. Piemoniit on Jäära jaoks väga universaalse toimega kristall, tuues talle armastuses head õnne ja kaitstes emotsionaalse valu eest.

Piemoniit on KALJUKITSE jaoks armastuse õnne ja kire kristall. Kristall, mis aitab Kaljukitsel enda tundeid kaaslasele välja näidata ja mis muudab temast kirglikuma armastaja.

Piemoniidi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3,5*3*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.LA TENE kõrvarõngad "PIEMONIIT" on kokku pandud Piemoniidi pärlist ja..
28.80€
Maksudeta:23.61€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekris..
13.30€
Maksudeta:10.90€
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energiaomadusteks on õpetada inimesi armastama ja armastust vastu võtm..
117.00€
Maksudeta:95.90€
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energia omadusteks on õpetada inimesi armastama ja armas..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "PIEMONIIT"  loodud Piemoniidi k..
35.91€ 39.90€
Maksudeta:29.43€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
18.50€
Maksudeta:15.16€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
13.40€
Maksudeta:10.98€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
31.90€
Maksudeta:26.15€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.