Menüü
Ostukorv

ROHELINE FLUORIIT auguga

ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga EHTED
ROHELINE FLUORIIT auguga
16.80€
Maksudeta: 13.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE FLUORIIT auguga

FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. See aitab energiaid korrastada ja suurendab mõistmist. Fluoriiti ühel või teisel kujul kasutades toob see ellu arengut. Blokeerib elektroonikast kiirgavat energiat ja kaitseb õudusunenägude eest.

Fluoriit on kollektsionääride, mineroloogide ja kristallihuviliste poolt üks enimkogutud ning kõige rohkem huvi äratanud kristall selle kristalli imeilusa struktuuri ja laia värvispektri pärast. Fluoriit on ka minu enda arvates väga kauni välimusega kristall, mille erinevad kristallitükid ja nendest valmistatud esemed näevad välja väga erilised. Fluoriit koosneb kaltsiumfluoriidist ja see kuulub haliidide mineraalide perekonda. Fluoriite on võimalik leida üle maailma, erinevatel värvustel on aga teatud leiukohad. Fluoriidid tekivad maapõues peamiselt veekanalites, kus vesi liigub maa sees ühest kohast teise. Fluoriidid loovad end peamiselt Kvartsiliste ja Kaltsiidiiliste seas, seega on tihtipeale võimalik leida Fluoriite, mis on kasvanud nende küljes või vastupidi. 

Fluoriit, mille sees on korraga olemas väga palju erinevaid värvitoone, nagu näiteks nii roheline, läbipaistev, sinine või lilla, selliseid kirjusid Fluoriite nimetatakse täpsemalt Vikerkaare Fluoriitideks. Enamjaolt leidubki segunenud Fluoriite. Kui Fluoriidis on esindatud vaid üks konkreetne toon nagu näiteks kollane, lilla, sinine või roheline, siis neid nimetatakse kas siis Kollaseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT või hoopis Roheliseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT, samuti Sinine Fluoriit, selle kohta leiad infot SIIT.

ROHELINE FLUORIIT on üks Fluoriidi liikidest, millele on omapärane heleroheline kuni tumeroheline välimus. Roheline Fluoriit oma väljanägemise poolest võib olla peaaegu täiesti tuhm heleroheline kuni erkroheliseni välja. Fluoriidile on omanäoline klaasjas struktuur, mille sees on näha pragusid. See ei tähenda, et see kristall on katki, vaid see on selle kristalli omapära. See konkreetne Roheline Fluoriit on pärit Hiinast, kust on pärit ka enamus Rohelist Fluoriiti.

ROHELISE FLUORIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roheline Fluoriit aitab muuta sinu mõttemaailma, kui sa seda kandma hakkad, aidates sul vabastada valenägemused elu kohta, aidates sul asju näha palju selgemini. See on väga hea kristall, kui sa tunned, et sa ei liigu elus mitte kusagile ja soovid teha enda suhtes täielikku "restarti".

- Roheline Fluoriit on kristall, mille kandmisel ja kasutamisel hakkad sa tundma, kuidas sinu ellu tuleb värskus. Värskus selles mõttes, et Roheline Fluoroiit vabastab seismajäänud energiat ja aitab sul tunda kiireid muudatusi energia tasandil. Roheline Fluoriit on eriti kasulik sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda ellu midagi uut, lootust ja head enesetunnet. See on kindlasti kristall, mis loob head enesetunnet.

- Kanna Rohelise Fluoriidi kristalli, kui sa soovid iseendaga rohkem rahul olla. Roheline Fluoriit aitab sinu isiksusest vabastada neid külgi, harjumusi ja mõttelaadi, mis sul enda juures absoluutselt ei meeldi. Roheline Fluoriit aitab sul ennast kahjustavatest harjumustest lahti saada, aidates sul vabaks lasta ka inimestest, kes sulle tegelikult liiga teevad. Ehk see aitab sul korrigeerida enda sotsiaalsemat elu.

- Roheline Fluoriit on täpselt sinu jaoks, kui sa otsid kristallidest seda, mis sul aitaks spirituaalselt õppida ja areneda. Elu saadab pidevalt sulle märke, sõnumeid ja igal olukorral on oma sügavam sisu olemas. Roheline Fluoriit on see kristall, mis aitab sul sellest kõigest aru saada, mis elu sulle ette söödab, aidates sul mõista, miks üks või teine asi juhtub ning aidates sul kõigesse sellesse süveneda ning ise järeldusteni jõuda.

- Fluoriidi peamiseks energiaks, mida sa endasse seda kristalli kandes saad, on organiseerimisvõime. Fluoriit aitab asju ajada, aidates ka väga kiirel perioodil enda tegevusi ilusasti planeerida, et kõik ülesanded saaksid tehtud. Fluoriit on neile, kes tunnevad, et nende elus võib olla suur korralagedus.

- Ülimalt kasulik kristall neile, kes tegelevad õppimisega. Kasulik nii lastele kui ka täiskasvanutele. See on kristall, mis aitab kiiremini õppida ja edukam olla. Fluoriit on seotud mentaalse arenemisega, analüüsivõime võimendamisega, mälu tugevdamisega, eriti faktimälu arendamisega, õppimisega ja uute asjade omandamisega. See kristall on kasulik kõigile, eriti neile, kes õpivad või kelle töö on väga informatsioonimahukas.

- Fluoriit aitab ajul funktsioneerida nii, nagu see peaks. Fluoriit on kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit on väga kasulik imikule tema arengu juures, väikelapsele, koolilapsele ja täiskasvanule. Kui Fluoriiti on kodukeskkonnas, kannad seda ehtena või sellega mediteerida, siis see arendab ja soodustab näiteks õppimist, analüüsimist ja iseseisvat mõtlemist.

- Fluoriit on täielik energiate korrigeerija, võib isegi öelda, et see on kristallide seas üks korralik korrapidaja. Fluoriidil on oskus segadust likvideerida vaimsel tasandil ja seejärel tuua rahu ka füüsilises mõttes. Näiteks, kui sa tunned end kehvasti, pea on paks ja mitte kuidagi ei oska mitte millegi peale keskenduda, mõelda ja end pühendada, siis Fluoriit aitab sellest tundest lahti saada.

- Kristall, mis on väga kasulik intuitsiooni arendamiseks. Fluoriidil on oskus intuitsiooni avada, aktiveerida ja sellel erksamaks muutuda. Mida tugevam on sinu intuitsioon, seda lihtsam on sul elada ja enda elus otsuseid vastu võtta nii, et need otsused oleksid sinu jaoks ka kasulikud.

- Fluoriit, nagu ma juba eelnevalt sulle jutustanud olen, on mentaalset arengut ja analüüsimist soodustava toimega ning tänu sellele on sellel oskus tuua sinu ellu hiilgavaid ideid, mis sind aitaksid. Fluoriit aitab sul heade ideede peale tuua, aidates sul leida võimalusi enda soovide ja unistuste täide viimiseks. Fluoriit suunab sind õiges suunas mõtlema ja õigete ideede peale tulema. Piisab sellest, kui sa Fluoriiti kandes või kasutades unistad, peale seda hakkavad ideed lendama.

- Kui on vaja väga tõsiselt millelegi keskenduda, näiteks millegi kallal tööd teha ja pead murda, siis sellel ajal on Fluoriit lausa hädavajalik kristall. Fluoriit aitab täielikult keskenduda raskele mentaalsele tööle, aitab ajul töötada ja õigesti toimida.

- Kasulik talisman neile, kellele meeldib erinevaid kodupuhastusrituaale läbi viia. Kasulik sellepärast, et Fluoriit aitab keskenduda puhastamisele. Mida rohkem sa sellele keskendud, seda paremini see töötab.

- Sobilik neile, kes on pigem sissepoole elavad inimesed, aidates neil inimestel rohkem avatud olla ja enda tunnete osas avameelsemad olla.

- Ideaalne kristall kandmiseks meditatsiooni ja jooga tegemise ajal. See kristall aitab sul täielikult nautida seda, mida sa teed, ja enda sügavatesse mõtetesse ära kaduda. See on kristall, mis suudab sind sügavatesse mõtetesse viia, kui sa seda soovid, ja samas aitab sul ka elav olla, kui sa seda soovid.

- Fluoriit on kristall, mis aitab leevendada ülemõtlemist, ülereageerimist ja sellest tulenevat otsustusvõimetust, närvilisust ning ka paanikaprobleeme. Fluoriit on üks parimaid kristalle, mis võib sind just sellise probleemi juures aidata.

- Fluoriit on ühenduses Karmaga ja see on kristall, mis aitab sul iseennast distsiplineerida Karma järgi elama. Fluoriit on enesearengu jaoks üks parimaid kristallivalikuid, milles on vägi, mis aitab inimesel ise märgata seda, mida ta enda elus valesti teeb, mis teda pidurdab, mis tooks talle head ja edasiliikumist. Fluoriit õpetab inimest õiget teed märkama ja see on väga tugevalt seotud Karmareeglite järgimisega. Kanna Fluoriidist kristalli endaga perioodil, kus soovid enda elu Karmareeglite järgi korda seada, need ära õppida ja neid täielikult praktiseerima asuda.

- Fluoriit on üks parimaid kristalle, mida solvangute ärahoidmiseks ja nendest põhjustatud solvumiste blokeerimiseks kasutada. Fluoriit on mõistuse-, intuitsiooni- ja tarkusekristall. Kristall, mis aitab sul hetkeolukorda selgelt näha ja seda kiirelt analüüsida. Mõista, miks nii juhtus, mida sul on sellest olukorrast õppida ja kuidas on sul kõige targem enda jaoks käituda. Kanna tükikest Fluoriiti endaga kaasas, kui soovid selliste olukordadega paremini toime tulla ja osata neid edukalt lahendada. Kui sa tead, et pead kohtuma kellegagi, kes on tüüpiline solvaja, siis haara sellises olukorras endaga kindlasti Fluoriit kaasa. Loe solvumisest ja solvamisest pikemalt Tene Laulu artiklist "4 peamist põhjust, miks solvumisest taganeda" SIIT.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Fluoriit on üks parimaid kristalle, millel on oskus tervendada vaimseid ja mentaalseid probleeme. Näiteks on see hea kristall õpiraskuste vähendamiseks, see aitab lapsel rääkima õppida, parandab eneseväljendust ja on igati kasulik analüüsimisele ja mõtlemisele.

- Fluoriit tervendab aju ja ajupoolkerasid. Kui aju ei funktsioneeri nii kuidas peab, siis on kasulik võtta pikaajalisse kasutusse Fluoriit ühel või teisel kujul. Kas kanda seda ehtena, poleeritud Fluoriidist kristallieliksiiri valmistada või mõnda kristalli enda voodi lähedal hoida.

- Kristall, mis aitab keha puhatana hoida ka füüsilisel tasandil. Fluoriit suunab Auravälja tervendavat energiat, mis aitab vabastada mürkaineid ja kiirendada metabolismi ning mürkainete kehast väljutamist. Tänapäeva ühiskonna toitumisharjumuste juures on väga palju halbu kombeid ja tavasid, mis soodustavad mürkainete kehasse kinnitumist läbi toidu söömise. Palju on mürkaineid toidus, mida poest ostame ja seega on kasulik kristallidel lasta enda keha ergutada, et keha suudaks mürkaineid vabastada.

- Fluoriit on väga kasulik kopsude tervendamisel. Kopsud on meile vajalikud hingamiseks ja kui need õigesti ei tööta, siis jääb meie keha vaeva. Fluoriit tervendab kopse, aitab kopsuhaigustest lahti saada, ergutab kopsude tööd ja aitab kopsudesse kinni jäänud mürkaineid kehast väljutada, nagu näiteks tubakat.

- Valuvaigistava toime tõttu on Fluoriiti soosiv kanda ajal, mil keha paraneb millestki, mille paranemise ajal on kehas valu. Fluoriit aitab inimesel vähem valu tunda ja ei ole vahet, millest valu on tekkinud. Kui kehas on mingil põhjusel krooniline valu, siis seda enam on Fluoriidi kasutamine lausa vajalik. 

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Fluoriit on kindlasti üks paremaid Südametšakra tervendajaid. Sellel kristallil on oskus sinu hingest välja tõmmata need emotsionaalsed probleemid, mis Südametšakras eksisteerivad, mis ei lase sul enda elu nautida. Aidates mõista miks sa mida tunned ja jõuda järelduseni, kuidas on võimalik nendest emotsioonidest vabaks saada. Roheline Fluoriit puhastab ja tervendab Südametšakrat, aidates sul uuesti end hästi ja kergena tunda.

Roheline Fluoriit aitab lahti saada märtri mängimisest, aitab vabastada mõtteid selle kohta, et sa pead kellegi alluvuses olema ja kedagi teenindama. Eriti kasulik neile, kes suhtes tunnevad pidevalt, et nad peavad enda kaaslast teenindama.

KOLMAS SILM 

Fluoriit on ülemiste Tšakrate tervendaja, ennekõike tervendab see Kolmandat Silma. See aitab anda spirituaalsele arengule kiire tõuke. Fluoriit aitab selgelt visioone näha, neid Aurast kinni püüda ja enda jaoks ära tõlgendada.

Fluoriidi kandmine on eriti kasulik neile, kes sooviksid õppida Inglinumbrite tõlgendamist. See on kristall, mis aitab neid numbreid näha, ja kui näed, siis aru saada, mida sulle soovitakse öelda. See aitab neid lahti analüüsida ning niiviisi hakatagi Inglitega suhtlema. 

SODIAAK

Kõik erinevad Fluoriidid on kasulikud KALADELE ♓. Fluoriit on Kalade kristall, mis aitab Kaladel intelligentsemaks muutuda, nende vaimset ja mentaalset arengut toetada, intuitsioonil tugevneda ning Kaladel üleüldises mõttes elus edasi areneda. Fluoriit ei lase ühelgi Kalade esindajal elus paigal seista. Kaladele sobib juba sellepärast Fluoriit väga hästi, kuna see aitab Kaladel enda elu paremini mõista ja näha selgelt, kuhu tuleks elus liikuda. Väga hea kristall Kaladele kinkimiseks ja omamiseks. 

NUMEROLOOGIA

Fluoriit toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 11. kuupäeval. Fluoriit on tasakaalustav, energiaid harmoniseeriv, suhteõnne, isiklikku õnne, tööalast ja erialast edu toov kristall. Lisaks leevendab see ülitundlikkuse negatiivset külge ja toetab terve elu vältel hea õnnega. Fluoriiti hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Seda kristalli soovitan ka 11. kuupäeval sündinutele kinkida! 

Rohelist Fluoriiti soovitan ma laadida Ametüst geoodil ja puhastada aeg-ajalt Lavendliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
2.40€
Maksudeta:1.97€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
Pilt on illustreeriv. Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast. Kristallidele on omased erinevad praod, jooned ja struktuur..
19.30€
Maksudeta:15.82€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
15.01€
Maksudeta:12.30€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
9.30€
Maksudeta:7.62€
MUST PUUVILLAPAEL
Enim müüdud
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
16.75€
Maksudeta:13.73€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.