Menüü
Ostukorv

SIDRUNKVARTS auguga

SIDRUNKVARTS auguga EHTED
SIDRUNKVARTS auguga EHTED
SIDRUNKVARTS auguga EHTED
SIDRUNKVARTS auguga EHTED
SIDRUNKVARTS auguga
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNKVARTS auguga


SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane kuni tuhmkollane toon. Sidrunkvarts on üldiselt praguline, nii nagu ka kõik teised Kvartsi kristallid. Sidrunkvartsi aetakse tihtipeale segamini Tsitriiniga. Sidrunkvartsi aeg-ajalt kuumutatakse kõrgetel temperatuuridel, et selle kristalli käest kaunimat kollast tooni saada. Erksad kollased Sidrunkvartsid seega kannavad endaga kaasas kõrgemat tuleelementi ja töötavad seega ka võimsamalt. Tuhmim Sidrunkvarts on maapõues ise end loonud ja töötab veidi aeglasemalt. Kuid selle järgi ei tasuks kristalli valida, mõnele inimesele just sobibki aeglasema energiaga kristall paremini, kui võimsa väega kristall.

Sidrunkvarts tuleb peamiselt Brasiiliast, selle peamisteks omadusteks on positiivse meele loomine, külluse kanali avamine, keskendumisoskuse suurendamine ja energia võimendamine.

Sidrunkvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sidrunkvarts on UUTE VÕIMALUSTE tooja ja looja. Sidrunkvarts aitab sinu elu täita uute energiatega, aidates sinu Auras energiad liikuma saada, mis omakorda aitavad sul end paremini tunda ja sinu ellu võimalustel tulla. Kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu elu kiirelt paremaks muuta, siis kindlasti võiks sinu kristallist abiliseks olla Sidrunkvarts.

- Kristall, mis aitab sul lahti saada pidevast kahtlemisest-kõhklemisest. Kristall, mis tervendab ebaselgeid mõtteid ja aitab ebakindlusest lahti saada. Kui sa tunned, et sa oled otsustusvõimetu ja sa ei julge enda elus uusi samme teha, siis kanna Sidrunkvartsi. Ideaalselt sobib Sidrunkvartsi kõrvale samal eesmärgil ja paremat tuge andma ka Tiigrisilm.

- Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda suhtes kindlaid piire luua ja mis aitaks sul ka nendest kinni pidada, siis Sidrunkvarts on sinu jaoks. Kui sa oled selline inimene, kes ei suuda iseendale seatud lubadustest kinni pidada, siis Sidrunkvarts aitab sul seda muuta.

- Sidrunkvarts suurendab reageerimise võimet, aidates sul muutuda kiiremaks ja energilisemaks. Sidrunkvarts annab  füüsilist ja vaimset energiat endast välja.

- Sidrunkvarts on üks külluse energiaga kristallidest, mida võiksid kanda materiaalsete soovide ja unistuste täitumiseks. Teised analoogse energiaga kristall on Kinavar ja Püriit.

- See on kristall, mida kandes tuleb soovida materiaalseid soove, et need soovid saaksid täituda. Eriliselt hästi sobib Sidrunkvarts neile, kes on mõne uue tööga alustanud või endale ettevõtte rajanud. Sidrunkvarts aitab uutesse tegemistesse materiaalset ja rahalist õnne tuua.

- Sidrunkvarts suurendab intuitsiooni, mis on seotud rahaasjadega ja töö tegemisega. Kanna seda kristalli selleks, et materiaalset õnne suurendada ja ka selleks, et see aitaks su rahaliselt õigeid otsuseid vastu võtta.

- Aitab lahti saada hirmust laostumise ja raha kaotamise eest. Paljud inimesed pidevalt muretsevad selle pärast, et raha on vähe, kuigi nad ei tea seda, et selline mõttemaailm blokeerib Päikesepõimiku all eksisteerivat Külluse kanalit. Sellised mõtted blokeerivad raha ellu tulemast. Sidrunkvarts aitab sellisest probleemist üle olla ja uuesti Külluse kanali töö aktiveerida.

- Kanna seda kristalli kiire õnne saamiseks. Kui sa tunned, et sa soovid kiirelt õnne, materiaalset sissetulekut suurendada ja parandada ruttu enda elu ära, siis Sidrunkvarts töötab kiirelt just selliste teemade puhul.

- Sidrunkvarts õpetab inimesele seda, mis elus tähtis on ja seda, mis mitte. Aidates sul ise mõista, kuhu sa võiksid enda energiat jagada ja kuhu mitte. Aitab ka selgelt mõelda, selgelt asju analüüsida ja aitab vabastada mõtlemise pealt blokaadid.

- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat, aidates sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
 
- Sidrunkvarts suurendab õnnehormooni, mis sinu kehas saab vallanduda ja seejärel aitab see sul võidelda väga kiirelt ning tõhusalt stressi ja depressiooniga. Sidrunkvartsi soovitan kanda neil, kes tunnevad, et nende elus on "miski" puudu.

- Sidrunkvarts on ülimalt kasulik tervendaja kristall sellele inimesele, kes on just äsja haige olnud. Sidrunkvarts kiirendab ükskõik millisest haigusest paranemist. See on kristall, mis aitab sind uuesti jalule saada. Kanna seda senikaua, kuni uuesti terveks saad.

- See on kristall, mis aitab sul suitsetamisest loobuda ja seda tasuks kandma hakata enne seda, kui suitsetamisest loobutakse. See aitab sellest loobuda nii, et sa ise hingest tahaksid seda teha. Loe lisaks veel minu üht artiklit, kus ma seletan, miks inimesed suitsetavad ja mida see peegeldab inimeste hingede kohta. Selle artikli leiad SIIT.

PÄIKESEPÕIMIK

Sidrunkvartsi peamisteks omadusteks on külluseenergia suurendamine ja võimendamine. See on kristall, mis avab sinu hinges positiivsuse ja on ülimalt kasulik Päikesepõimiku tervendaja. See avab Päikesepõimiku õnnele ning aitab sul enda poole tõmmata vaid head.

Sidrunkvartsi on võimalik kasutada väga raskete majanduslike seisude parandamiseks. Sellel kristallil on olemas vägi parandada energiaid, mis loovad pidevat ebaõnne ja ei lase pingutustel häid tulemusi saavutada.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sidrunkvarts kõige enam KAKSIKUID. Sidrunkvarts annab Kaksikutele energiat, mis omakorda annab neile oskuse oma tööd edukalt teha.

Sidrunkvarts töötab väga tõhusalt ka LÕVIGA. See on kristall, mis aitab Lõvil särada, olla positiivne, optimistlik ja tuua välja selle tähtkuju esindaja kõige paremad iseloomuomadused. Sidrunkvarts aitab Lõvil hoida sihti silme ees ja hoida teda eemal oma tähtkuju domineerivamatest ja negatiivsematest iseloomujoontest. Lõvi jaoks on Sidrunkvarts universaalne õnnekristall, mida tasub nii igal Lõvil kui ka ülemineku sodiaagi Lõvil omada.

Sidrunkvartsi lae Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
18.80€
Maksudeta:15.41€
  SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on e..
56.30€
Maksudeta:46.14€
  SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on e..
126.00€
Maksudeta:103.28€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
36.00€
Maksudeta:29.51€
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane kuni tuhmko..
19.90€
Maksudeta:16.31€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.20€
Maksudeta:8.36€
KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub p..
0.98€
Maksudeta:0.80€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
60.99€
Maksudeta:50.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.