Menüü
Ostukorv

SININE KALTSEDON auguga

SININE KALTSEDON auguga EHTED
SININE KALTSEDON auguga
14.40€
Maksudeta: 11.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSEDON auguga

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.

SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinine Kaltsedon sümboliseerib peamiselt rahu, vaikust, stressi leevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega.  Sinisel Kaltsedonil on inimkonna ajaloos väga kauaaegne ja tähtis koht. Näiteks vana-kreeklased, roomlased ja egiptlased kasutasid Sinist Kaltsedoni väga tihti enda ehete või esemete kaunistamiseks. Sellel kaunistamisel oli oma tähtsus - varanduse kaitsmine. Usuti juba siis, et Sinisel Kaltsedonil on niivõrd palju võimu, et see hoiab enda kandja esemeid ja varandust. Miks niiviisi usuti? Põhjuseks oli see, et väga paljud, kes seda kristalli kandsid, puutusid kokku olukordadega, kus nad tulid imeväel välja ohust ja ilma igasuguse probleemita.


SINISE KALTSEDONI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul keskenduda vaid sellele, mis on tõeliselt oluline. See on kristall, mis aitab elus teha seda, mis on sulle tõepoolest oluline. Sinine Kaltsedon aitab mõista seda, millele sa peaksid enda energiat kulutama ja millele mitte, aidates sul enda elu raiskamise ära lõpetada.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul hetkeolukorda väga hästi mõista, aidates sul olukordi hinnata adekvaatselt ükskõik millises olukorras olles . Sinine Kaltsedon aitab sul säilitada ka närvi, et lahendada erinevaid problemaatilisi olukordi.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul olla teadlik sellest, mis sinu ümber nähtamatus maailmas eksisteerib. Sinine Kaltsedon aitab mõista näiteks hingede maailma, aidates sul hingedega kontakteeruda ja nendepoolseid sõnumeid kinni püüda. Sinine Kaltsedon aitab spirituaalselt edasi areneda, muuta sind energiatele tundlikumaks ja õpetades sind Aurat lugema.

- Sinine Kaltsedon on viha vabastaja kristall, mis aitab sul elada ilma vihkamiseta, vabastades vihaemotsioonid, mis on sinu poolt iseendasse suunatud ja emotsioonid, mida hoiad teiste inimeste peal kinni. See on kristall andestamise jaoks, aidates sul eluga edasi minna nii, et sa ei hoiaks vanu probleeme ja kurbust enda hinges kinni.

- Sinine Kaltsedon avab sinu hinges oskuse Inglitega suhelda ja nendele iseenda seest sõnumeid edasi saata. Kui sa kasutad, kannad või hoiad seda kristalli enda kodus, siis see suunab Inglid sind kuulama. Kui sa selle kristalliga tegeled, siis saada teadlikult enda soove Ingliteni.

- Kanna Sinist Kaltsedoni, kui sa tunned, et sul on lisajõudu vaja selleks, et end igapäevaselt hästi, rahulikult ja stabiilselt tunda. Sinine Kaltsedon on ülimalt rahustava toimega kristall, mis aitab ärrituvust vaos hoida ja seda Aurast välja viia. Sinine Kaltsedon aitab lihaspinge korral leevendust tuua ja leevendab kogu keha nii füüsilist kui ka vaimset stressi.

- Sinine Kaltsedon aitab selle kandjal vabalt suhelda inimestega, ka väga võõraste inimestega. Aitab sõnadel välja tulla, aidates takistada punastamist ja suurendades üleüldist suhtlusoskust.

- Talismanina aitab see vaigistada ülemõtlemist, ülereageerimist ja tühjast probleemi tegemist.

- Sinine Kaltsedon on neile, kes kardavad esineda või kelle töö on seotud pideva esinemisega. Kui esinemist ei kardeta, siis Sinine Kaltsedon toob sellel alal head õnne ja sära silmadesse.

- Muudab inimese lahkemaks, armastavamaks, siiramaks, truumaks ja romantilisemaks.

- Sinine Kaltsedon tervendab Kurgutšakrat, aidates sul laulda ja teha seda kogu südamest. See on ka kristall, mis toob sulle edu laulmises ja annab sellel alal võimaluse särada.

- Sinine Kaltsedon on Inglitega suhtlemise kristall. Kui sa seda kristalli kandma hakkad, siis sa võid peagi tajuda seda, et sa näed Inglite numbreid, tajud kellegi lähedal olekut ning hakkad nägema väga palju erinevaid müstilisi märke. Sinine Kaltsedon avab sind sinu enda Inglitega suhtlema. Kanna seda selleks, et mõista, mida neil sulle öelda on. 

- Sinine Kaltsedon tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ravitsemise eesmärgil soovitan ma just seda talismani kanda selleks, et tervendada Kurgutšakral olevaid probleeme, mis takistavad elada ilma hirmudeta. Sinine Kaltsedon aitab vabastada väga palju erinevaid hirmusid, milleks võib olla hirm surma ees, hirm üksinda jäämise ees, hirm ennast kehtestada ja ka sellest aitab vabaks saada, kui pidevalt kardetakse enda lähedaste surmasaamise pärast.

- Peale selle aitab Sinine Kaltsedon kaitsta pidevate tujumuutuste, stressi eest ja see kristall oskab leevendada isegi väga sügavat depressiooni ning taastada inimese elujõudu.
Sinine Kaltsedon aitab peatada dementsust ja silmade haigusi.

KURGUTŠAKRA

Kui sa suudad end avada enda lähedastele, kuid sul on ebamugav rääkida võõraste inimestega või inimestega, kes sulle lihtsalt ei meeldi, siis kanna enda tervendamiseks Sinist Kaltsedoni. Sinine Kaltsedon on kristall, mis tervendab Kurgutšakrat, aidates sul olla enesekindel suhtleja.

SODIAAK

Sinine Kaltsedon rahustab kõige kiiremini KAKSIKUID ja loob Inglitega kontakti KALADELE.

Sinine Kaltsedon on KALADE jaoks äärmiselt rahustava ja stressi maandava toimega. See kristall aitab Kaladel olla iseendaga rahul, õpetades elu nautima ja hetkest maksimumi võtma. Kalade jaoks on see kristall oluline, kui tundlik ja emotsionaalne Kalade esindaja soovib olla tõeliselt õnnelik. Sinine Kaltsedon on lisaks veel Kalade armastusekristall, tuues õnne suhetesse ja heaolu. Vallalistele uut armastust, suhtes olevatele Kaladele tugevat sidet kaaslasega ja lastele sõpruseõnne. 

Sinist Kaltsedoni võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Si..
12.50€
Maksudeta:10.25€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
30.40€
Maksudeta:24.92€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
27.00€
Maksudeta:22.13€
SININE KALTSEDON auguga ristkülik
AINUEKSEMPLAR
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
49.90€
Maksudeta:40.90€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
5.20€
Maksudeta:4.26€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.