Menüü
Ostukorv

SKOLESSIIT auguga

SKOLESSIIT auguga EHTED
SKOLESSIIT auguga EHTED
SKOLESSIIT auguga EHTED
-25 %
SKOLESSIIT auguga EHTED
SKOLESSIIT auguga EHTED
SKOLESSIIT auguga EHTED
SKOLESSIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
13.50€
18.00€
Maksudeta: 11.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SKOLESSIIT auguga

SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruktuuri sees olevad nõela kujulised vardad ja paljudes Skolessiidi kristallides on need väga selgelt näha. Skolessiidis esineb ka pruunikaid laike ja üldiselt asetuvad need nõelakujuliste varraste jätkukohas. Skolessiit füüsiliselt on hapram kristall kui enamus teised ja seega tuleb sellega ettevaatlikult ringi käia. Skolessiit ei talu põrutamist ja survet. Skolessiiti tuleks kindlasti puhastada vaid viirukiga ja kindlasti mitte seda vee alla puhastuma panna. Skolessiit pärineb Indiast ja Gröönimaalt.

Hetk, mil sa hakkad Skolessiiti kandma või kasutama, siis sa võid peagi tunda seda, kuidas sinu intuitsioon hakkab kiiremini arenema. Sa võid tunda seda, kuidas sa tajud, mõistad ja tunnetad end ümbritsevad paremini.

Skolessiit on kristall, mis ei lase pahadel mõtetel sinu sisse tekkida, aidates blokeerida ülemõtlemist, negatiivsusele keskendumist ja Skolessiit aitab ennekõike neid, kes ise enda tuju pidevalt ära rikuvad. Skolessiit aitab sul nautida hetke ja mõelda ilusate asjade peale. 

Skolessiit aitab blokeerida muretsemise, mis on seotud tulevikuga. Skolessiit aitab lõpetada muretsemise selliste teemade üle, mis tulevikus sinu ellu tulevad ja aidates sul rahulikult suhtuda ka väga suurte sündmuste eel. Väga kasulik on Skolessiit näiteks enne eksameid, töövestlusele minekut või näiteks enne esinemist. Skolessiit aitab rahu säilitada ja blokeerida iseenda närvi ajamist.

Skolessiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Skolessiidi talisman aitab Kolmandat Silma tervendada, tugevdada, võimendada, avada ja peale selle kõige aitab Skolessiit luua oskuse iseenda nägemusi tõlgendada ning neid esile kutsuda.

- Hetk, mil sa hakkad Skolessiiti kandma, siis sa võid peagi tunda seda, kuidas sinu intuitsioon hakkab kiiremini arenema. Sa võid tunda seda, kuidas sa tajud, mõistad ja tunnetad end ümbritsevad paremini.

- Skolessiit abistab neid, kellel on raskusi uinumisega, magamisega, lõõgastumisega ja kes tunnevad, et nad on pidevalt krampis ega oska end mugavalt tunda.

- Aitab analüüsida märke, mida Inglid toovad, aitab lahti seletada unenägude tähendust. Kandke koos Berülli ehtega, kui soovite enda ellu tuua väga huvitavaid unenägusid, mis aitavad lahti seletada sinu elu ja selle eesmärki. 

- Skolessiidi pikaajaline kandmine ja hiljem selle oma unenäopüüdja külge riputamine aitab võimendada Astraalrännakuid. Peale selle aitab see inimesel endal juhtida Astraali ehk ise esile kutsuda asju, mida Astraalis soovitakse kogeda ja näha. Selleks esitakse Astraali soov enne uinumist.

- Skolessiidi kandmine aitab kaitsta "Nähtamatu silma" ja "Kurja silma" halva mõju eest.

- Skolessiit aitab hingel muutuda ehk sinu enda hingel muudatusi teha. Kui Skolessiit on sinu elus, siis Skolessiit aitab sinu sees suuri muudatusi ellu viia, aidates vabaks lasta need tõekspidamised, mis sind hästi ei teeni ja mis on valed. Skolessiit suurendab spirituaalset teadlikkust ja annab oskuse sulle kõik sinu elus toimuva spirituaalsesse tõlkesse viia, aidates sul mõista miks üks või teine asi sinuga on juhtunud või miks miski on sinu eluteel. Skolessiit suurendab väga kõrgel tasemel spirituaalset teadlikkust ja see on ennekõike kasulik neile, kes soovivad ise muutuda.

- Skolessiit on kristall, mis aitab sul hingedemaailmaga ühendust saada, aidates sul suhelda nähtamatu maailmaga, suhelda surnutega ja Inglitega. Skolessiit õpetab seda alateadlikult tegema ja seega, kui sa Skolessiidi enda ellu lased, siis see hakkab selle nimel tööd tegema.

- Skolessiit ja Muskoviit teevad kahakesi väga head koostööd, nende energiate ühinemisel on need kristallid sulle abiks, aidates mõista, kas Inglisõnumid ehk numbrite kombinatsioonid, mida sa näed või märkad, on tõesed või valed. Skolessiit ja Muskoviit aitavad sul tunnetada, kas Inglid juhatavad sind ja kas märkidel on sinu jaoks olemas tähendus. Lisaks sellele avavad need kaks kristalli sind Inglite maailmale, vabastades sinus eksisteerivad energiad, mis takistavad Inglitel sind juhatada. Need kristallid suunavad sind end õigesti lainestama, et Inglitel oleks sinu juhatamiseks üldse võimalust. Skolessiit ja Muskoviit teevad sulle asjad selgemaks, aidates sul näha, mida sa saad usaldada ja mida mitte ning juhatavad sind sellisele spirituaalsele kasvamisele, mis on seotud Inglitega suhtlemisega. 

- Hoides Skolessiiti Ida-ilmakaares avab see Inglite juhatuse tööalaselt, tuues Sulle Inglinumbreid ja -märke konkreetse töö kohta.

- Kui perekonnas on lein, siis Skolessiit aitab leinast kiiremini välja tulla. Skolessiit on kristall, mis õpetab surma nägema kui ühe elu lõppu ja teise elu algust. Skolessiit aitab lahti mõtestada seda, mis on surm ja sellesse teistmoodi suhtuda. Suhtuda nii, et see hingele haiget ei teeks. Skolessiit aitab kadunud lähedasega ka ühendust saada, mis omakorda leevendab leina.

- Kui sa kannad Skolessiidi kristalli, siis Inglid leiavad sind kiiremini üles ja suure tõenäosusega Inglid alati liiguvad sinuga koos ringi. Mida rohkem on inimestel Inglite maailmaga kontakti, seda rohkem on nad kaitstud ja hoitud.

RAVITSEMINE

- Skolessiiti talismanina kandes aitab see kiirendada ainevahetust, vereringet ja tervendada verega seotud vaeguseid nagu näiteks rauavaegust või aneemiat. Skolessiiti soovitan kanda siis, kui on probleeme trombidega või paksu verega. Skolessiit on kasulik aegadel, kus on läbi viidud silmadega seotud protseduure ja operatsioone.

- Skolessiit on väga kasulik paanikahoogude, närvilisuse, stressi, unehäirete, lõõgastumisprobleemide, pinge, vaimsete probleemide ja ärevushäirete tervendaja. Skolessiit suudab kõiki neid probleeme tervendada nii, et sellel on oskus probleemi koos juurtega hinge seest välja tuua.

- Eriliselt kasulik on Skolessiit neile, kes on oma loomuselt introvertsed. Skolessiit aitab introvertsusest tekkinud sisemist pinget, vaoshoitud emotsioone, üksilduse tunnet ja rahutust tervendada. Skolessiit aitab introvertsusele omaseid negatiivseid jooni maandada ja õpetada pinge tekke korral seda hingest vabaks päästma.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Skolessiit on kristall, mis tervendab ja aktiveerib kõige enam Kolmanda Silma Tšakrat, mis on sinu Tšakrasüsteemis kuuendaks Tšakraks. Skolessiidil on oskus eemaldada blokaade, mis ei lase sul intuitiivne olla, ei lase sul tajuda nähtamatut maailma ja enda elus olevatele hetke küsimustele vastuseid leida. Skolessiit aitab sul hetkes häid otsuseid vastu võtta, mis sinu jaoks kasulikud on. Skolessiit aitab sul mõista seda, mis sinu jaoks parim on ja lisaks sellele avab Skolessiit Kolmandas Silmas kanali, mis suudab hingede ja Inglite maailmaga kontakti leida. Skolessit suudab tervendada ka sinu seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat, mille kaudu see aitab sul sind ümbritsevate Inglitega ühenduses olla ja neil sind kaitsta.

SODIAAK

Skolessiit on kõige edukamaks intuitsiooni arendavaks kristalliks KALJUKITSELE.

ASTROLOOGIA

Skolessiit toob intuitsiooni arengut kõige enam Jänese ehk Kassi-aastal sündinutele. Kõige enam aitab see Jänest, kes on sündinud 2011 metalli-aastal. Skolessiit suurendab isikliku jõudu, aitab mõista enda eluülesannet ning aitab ülitundlikusega toime tulla.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
13.00€
Maksudeta:10.83€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
29.50€
Maksudeta:24.58€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
3.68€ 4.90€
Maksudeta:3.06€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
63.00€ 84.00€
Maksudeta:52.50€
AINUEKSEMPLAR!BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile isel..
33.00€ 44.00€
Maksudeta:27.50€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide all..
10.80€ 14.40€
Maksudeta:9.00€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
16.28€ 21.70€
Maksudeta:13.56€
EPIDOOT chipsid on väikesed Epidoodi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ..
3.90€
Maksudeta:3.25€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.08€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
18.60€
Maksudeta:15.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.