Menüü
Ostukorv

VALGE AHHAAT auguga

VALGE AHHAAT auguga EHTED
VALGE AHHAAT auguga EHTED
VALGE AHHAAT auguga EHTED
VALGE AHHAAT auguga EHTED
VALGE AHHAAT auguga
10.20€
Maksudeta: 8.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE AHHAAT auguga

VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktuuri. Valge Ahhaat on "ÜLIMA PUHTUSE" kristall, see sümboliseerib vabadust, uut elu algust, minevikust vabanemist ja emotsionaalset tasakaalu. Valge Ahhaadi peamine leiukoht maailmas on Brasiilia

VALGE AHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Valge Ahhaat suurendab lootust, lootust ükskõik, millises aspektis. Aitab näha võimalusi ja on ülimalt kasulik neile, kes on millegi suhtes peaaegu et alla andmas. Näiteks armastuses on asjad väga kehvad olnud ja ei usuta enam armastusse, siis sellest tundest aitab lahti saada Valge Ahhaat.

- See on kristall, mis suurendab rahutunnet. See on kristall, mis muudab sinu meeled positiivseks ja aitab vabaneda järk-järgult kriitilistest emotsioonidest. Kristall, mis ei lase sul enesekriitiline olla ja õpetab sind iseendas head nägema.

- Kristall, mis toob hinge harmooniatunnet, kui seda kaua kanda, siis see süstib igasse Tšakrasse armastust. Kanna seda talismanina, et see toidaks Tšakraid energiaga, mis teeb hingele head. See toob armastust niiviisi - näiteks Päikesepõimiku Tšakra jaoks hakkab see muutma raha suhtes teisi väärtusi. Tööd teed naudingu pärast, mitte rahaahnuse pärast. Kroontšakrale mõjub nii, et unistad hingelistest asjadest, mitte ahnusest. 

- Valge Ahhaat aitab elust tunda rõõmu, aitab tunda tänutunnet. See on kristall, mis aitab andestada, leppida erinevate olukordadega ja anda inimestele uusi võimalusi.

- Valge Ahhaat on kristall, mis suurendab inimese sees olevat tänutunnet, tänulikkust ja aidates seda praktiseerida. Kui sa kannad Valge Ahhaadi kristalli, siis see aitab sul iseenesest samm-sammult tänulikumaks muutuda. Kui sa tunned, et sa tihtipeale unustad ära enda elu nägemist hea nurga alt, siis soovitan sul seda kristalli kandma hakata. Valge Ahhaat tervendab sinu hinge, viies sind tänulikkust praktiseerima nii, et see tuleks sinu seest iseeneslikult. 

- Sobib neile, kes pidevalt nutavad ja muutuvad kurvaks ning meenutavad minevikku. See aitab neid emotsioone leevendada ja blokeerib minevikule mõtlemist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Valget Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Kõige võimsam energia, mida Valge Ahhaat endaga kaasas kannab, on oskus muuta inimest rahulikuks, aidates sellega leevendada stressi ja ülemuretsemist, millega paljud haigused hakkavad kasvama. Valge Ahhaat on kasulik kilpnäärme ja südamelihaste tervendamisel, kui seda kaelas kanda. 

- Valge Ahhaat on väga kasulik lapseootel naistele, aidates "süda paha olekut" eemal hoida ja sellest vabaneda. Valge Ahhaat hoiab ära iivelduse või ka sellest tuleneva oksendamise.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra asub otse sinu pea kohal ja tegemist on seitsmenda Tšakraga. See Tšakra vastutab sinu elujanu, oskuse olla lootust täis ja tulevikuvisioonide eest. Valge Ahhaadi kandmine aitab seda Tšakrat tervena hoida.

Valge Ahhaat aitab elujanu säilitada, sobib väga hästi neile, kes on kaotanud eluisu või elumõtte. Valge Ahhaat leevendab stressi ja võitleb depressiooni vastu. Kroontšakras asub depressiooni kolle ja Valge Ahhaat tervendab sealseid depressiooniga seotud energiaid.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Valge Ahhaat kõige enam KAKSIKUID.

Lisaks sellele, et Valge Ahhaat toimib kiirelt Kaksikutega, see on suurepärane kristall ka KALJUKITSEDE jaoks. Valge Ahhaat aitab takistada Kaljukitse elus ebaõnneenergiaid, aidates kaasa Kaljukitsel jõuda enda elus õigele rajale. See kristall töötab tugevalt Kaljukitse intuitsiooniga, suunates teda ennast õigeid otsuseid vastu võtma. Lisaks sellele toetab see stressi maandamist. 

Valget Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viirukiga või Clary Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3*2,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joo..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tali..
0.90€
Maksudeta:0.74€
CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid j..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL" koosneb Girasolist ja Valgest Ahh..
79.90€
Maksudeta:65.49€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
17.90€
Maksudeta:14.67€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
21.00€
Maksudeta:17.21€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
2.60€
Maksudeta:2.13€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.